Hoşgeldiniz!

çav

Volkan Konak - Çav Bella (Canlı Performans) 04:46
Volkan Konak - Çav Bella (Canlı Performans) 88.445 izlenme - 2 yıl önce Volkan Konak - Çav Bella (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Iste bir sabah uyandigimda Çav bella çav bella Çav bella çav, çav, çav Elleri baglanmis buldugum yurdumun Her yani isgal altinda Sen ey partizan beni de götür Çav bella çav bella çav çav cav Beni de götür daglariniza Dayanamam tutsakliga Eger ölürsem ben partizanca Çav bella çav bella çav çav çav Sen gömmelisin elinle beni Ellerinle topragina Günes dogacak açacak çiçek Çav bella çav bella çav çav çav Gelip geçenler diyecek merhaba Merhaba ey güzel çiçek
Sokak Sanatçısı Çocukların Çav Bella Performansı 00:50
Sokak Sanatçısı Çocukların Çav Bella Performansı 2.580 izlenme - 4 hafta önce İzmir'de kaydedilen görüntülerde sokak sanatçısı çocuklar tarafından melodika ve boş kovalar kullanılarak çalınan Çav Bella performansı izleyenlerin beğenisini kazandı.
Gurup Yorum - Çav Bella 01:42
Gurup Yorum - Çav Bella 82.470 izlenme - 9 yıl önce gurup yorum - çav bella
Kızılırmak - Çav Bella 02:37
Kızılırmak - Çav Bella 31.196 izlenme - 7 yıl önce
Çav Bella - Mücahit Versiyon 02:00
Çav Bella - Mücahit Versiyon 16.230 izlenme - 6 yıl önce İşte bir sabah namaza durdum camide camide camide ca-ca-ca Elleri bağladım durdum kıyama, her taraf huşu altında, Ben Müslümanım beni de götür camiye camiye camiye ca-ca-ca Beni de götür dergahınıza dayanamam tutsaklığa Tekbir Allah-u Ekber
İlkay Akkaya - Çav Bella 02:56
İlkay Akkaya - Çav Bella 1.591 izlenme - 9 ay önce İlkay Akkaya - Çav Bella 26 Haziran 2015 Halkevleri'nden Kazım Koyuncu Anması Yeryüzüne şarkılar söylüyoruz. Çav Bella; İşte bir sabah uyandığımda Çav Bella Çav Bella Çav Bella Çav Çav Çav Elleri bağlanmış buldum yurdumun Her yanı işgal altında Sen ey partizan beni de götür Çav Bella Çav Bella Çav Bella Çav Çav Çav Beni de götür dağlarınıza Dayanamam tutsaklığa Eğer ölürsem ben partizanca Çav Bella Çav Bella Çav Bella Çav Çav Çav Sen gömmelisin ellerinle beni Ellerinle toprağıma Güneş doğacak açacak çiçek Çav Bella Çav Bella Çav Bella Çav Çav Çav Gelip geçenler diyecek merhaba Merhaba ey kızıl çiçek
Çav Bella - Arapça 01:51
Çav Bella - Arapça 14.433 izlenme - 9 yıl önce çav bella - arapça (alamut1@hotmail.de)
Grup Yorum 25. Yıl Konseri 02:32
Grup Yorum 25. Yıl Konseri 5.602 izlenme - 5 yıl önce Grup Yorum 25. Yıl Konserinden..
Galatasaray Şampiyonluğa Hazırlık Klibi - Çav Bella 00:55
Galatasaray Şampiyonluğa Hazırlık Klibi - Çav Bella 473 izlenme - 4 ay önce Galatasaray Süper Lig’te 19.00’da İzmir’de Göztepe ile şampiyonluk maçına çıkacak. Ligde lider durumda bulunan Galatasaray, beraber kalması ya da galibiyet alması halinde 21. Şampiyonluğuna ulaşacak. Şampiyonluk yolunda son 3 haftadır “Konsantrasyon” parolasını benimseyen sarı kırmızılı ekip, sosyal medyadan paylaşığı şampiyonluk klibinde de “Çav Bella” şarkısını kullandı.
Çav Bella 01:42
Çav Bella 5.902 izlenme - 8 yıl önce Ekleyen= Yusuf Ziya GÜNAY
Çav Bella 05:09
Çav Bella 6.441 izlenme - 9 yıl önce devrim müziği
Çav Bella ( Bella Ciao ) Yanflüt (Ogan) Gitar(Mrt) 02:10
Çav Bella ( Bella Ciao ) Yanflüt (Ogan) Gitar(Mrt) 14.154 izlenme - 10 yıl önce türkçesini grup yroumun seslendirdiği ancak orjinali italyan halk türküsü olan bella ciao u arkadaşımla enstrumansal olarak yorumladık yorumlarınızı bekliyoruz...
Ciwan Haco - Çav Bella 03:09
Ciwan Haco - Çav Bella 2.963 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics): Rojeke xwes Bû Sibekî zû Bû Lo bella çawbella çawbella Em li dijminê xwe rast hatin Lo partîzano weri min bibin Ji ber ko mirina min nêzîk E Gerko ez bimirim lo soresgerno Min bibin Cîyekî Bêdeng Ü xwes û rind li ser çiya Hemû mirovên ko derbas dibin Dibînin kulîlka biçûk Hemû dibêjin ji bo vê Gûlê Ev gula partîzanî Ko bo azadiya me mirîye
Çav Bella - Bella Ciao-Güzel Bir Yorum- 03:52
Çav Bella - Bella Ciao-Güzel Bir Yorum- 7.066 izlenme - 8 yıl önce çav bella - bella ciao-güzel bir yorum-
Kars Akyaka / Cebeci Köyü 06:31
Kars Akyaka / Cebeci Köyü 7.429 izlenme - 8 yıl önce cebeci köyü ve kaybetiklerimizin anısına grup yorum çavbella ve aşık sabri şimşekoğlu nun müzikleri ile
Bella Ciao - Çav Bella 03:18
Bella Ciao - Çav Bella 2.365 izlenme - 3 yıl önce İtalyan folk müziğinin en popüler örneği olan şarkı. Sizde bir yerlerde duymuşsunuzdur.
Kadir İpek - Çav Xezal (Ahu Gözlüm) 04:14
Kadir İpek - Çav Xezal (Ahu Gözlüm) 2.847 izlenme - 7 yıl önce
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyon 02:07
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyon 2.668 izlenme - 4 yıl önce Öncesinde Çav Bella Mücahit veya AGD versiyonlarını gördüğümüz müziğin muslim versionunu bu sefer minik dimağlara enjekte etmişler, hatta yıkamışlar, hem de camiide caaamide caamide caaa caaa caaa.
Murat Bektaş - Çav Beleka Min 04:00
Murat Bektaş - Çav Beleka Min 2.696 izlenme - 7 yıl önce
Ozan Manas - Çav Bella Mehter Versiyon 01:52
Ozan Manas - Çav Bella Mehter Versiyon 1.204 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Gençlik Derneği yapar da diğerleri boş durur mu? Durmaz tabi. Ülkücülerin türkülerini söyleyen Ozan Manas da Çav Bella'yı "Çal Mehter" olarak yorumlamış. Sözlerine yapılan yorumları sizlere bırakıyorum ama bağlamayla Çav Bella güzel oluyor. Bir AGD mi? Siz karar verin.
Mehmet Celal - Çaw Bella 02:28
Mehmet Celal - Çaw Bella 3.266 izlenme - 9 yıl önce mehmet celalin fırtınadan önce albümünden çaw bella..
Galatasaray'dan Çav Bella ile Şampiyonluğa Hazırlık Klibi 00:57
Galatasaray'dan Çav Bella ile Şampiyonluğa Hazırlık Klibi 142 izlenme - 4 ay önce Galatasaray Süper Lig’te yarın (Cumartesi) 19.00’da İzmir’de Göztepe ile şampiyonluk maçına çıkacak. Ligde lider durumda bulunan Galatasaray, beraber kalması ya da galibiyet alması halinde 21. Şampiyonluğuna ulaşacak. Şampiyonluk yolunda son 3 haftadır “Konsantrasyon” parolasını benimseyen sarı kırmızılı ekip, sosyal medyadan paylaşığı şampiyonluk klibinde de “Çav Bella” şarkısını kullandı.
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyonu 02:07
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyonu 1.537 izlenme - 5 yıl önce Çav Bella Kur'an Kursu Versiyonu
Otobüste Bakanı Çav Bella ile Karşılayan Vatandaşlar 00:21
Otobüste Bakanı Çav Bella ile Karşılayan Vatandaşlar 119 izlenme - 4 ay önce İtalya'da aşırı sağcı bir parti olan Lega Partisinin yeni İçişleri Bakanı Matteo Salvini havalimanına giderken otobüs kullandı. Otobüste bakanı fark eden insanlar ise onu Çav Bella ile karşıladı.
Seyda Perinçek - Çav zeytuna mın 04:28
Seyda Perinçek - Çav zeytuna mın 717 izlenme - 3 yıl önce Seyda Perinçekten tüm aşıklara güzel bir beste daha ... https://twitter.com/hpg56 Seyda Perinçek Resmi sayfasına bekleriz!! https://www.facebook.com/Mamoste.Seyd...
Grup Yorum - Çav Bella 01:41
Grup Yorum - Çav Bella 1.055 izlenme - 3 yıl önce İlk başta İtalyan Halk Şarkısı ve sonraları devrim marşı olan Bella Ciao birçok dilde söylenmiştir. Türkçede de en bilineni Grup Yorum'a aittir. Süresi kısa olduğundan da tadı damağında kalır, heyecan verir. 1988'de çıkan Haziranda Ölmek Zor/Berivan albümünden. işte bir sabah uyandığımda çav bella... elleri bağlanmış buldum yurdumu her yanı işgal altında sen ey partizan beni de götür çav bella... beni de götür dağlarınıza dayanamam tutsaklığa eğer ölürsem ben partizanca çav bella... sen gömmelisin ellerinle beni ellerinle toprağına güneş doğacak açacak çiçek çav bella... gelip geçenler diyecek “merhaba” “merhaba ey güzel çiçek”
Yves Montand - Bella Ciao (Çav Bella) 01:58
Yves Montand - Bella Ciao (Çav Bella) 967 izlenme - 3 yıl önce Ünlü Fransız aktör/yorumcu Yves Montand'ın şahane Çav Bella yorumu alkışlarlayaşıyorum'da. Yves Montand hakkında bilgi: İtalya'da doğan ve faşist rejim dolayısıyla ailesiyle birlikte 2 yaşında buradan ayrılan Yves Montand başarılı bir aktör ve yorumcu olmasının yanı sıra özel yaşamıyla da ilgi çekmiştir: Edith Piaf ile yaşadığı aşk, ardından Fransız aktris Simone Signoret ile evliliği ve evliliği sırasında Marilyn Monroe ve başka bir çok kadınla yaşadığı ilişkiler, Fransız Komünist Partisi üyeliği ve partiden ayrılışı... Ayrıca kendisinin Nazım Hikmet şiirlerinin Fransızca tercümlerini seslendirdiği bir albümü de mevcuttur.
Çav Bella - Arapça 01:51
Çav Bella - Arapça 465 izlenme - 3 yıl önce Çav Bella şarkısının Arapça versiyonu. Artık diğer dillerde olan Çav Bellaları sizlerle paylaşırım. İyi dinlemeler.
çav bella saem bando takımı 00:38
çav bella saem bando takımı 1.468 izlenme - 7 yıl önce saem bando takımı eczacıbaşı - vakıfbank voleybol maçında eczacıbaşı taraftar grubu tigers ile trübünde. genel istek üzerine çav bella çalan saem bando ekibinin canlı performansı.
Çav Bella - Fransızca 01:59
Çav Bella - Fransızca 596 izlenme - 3 yıl önce Çav Bella'nın Fransızca versyonu.Artık Çince'den sonra ne kadar nasıl gelir bilmem.