Hoşgeldiniz!

Caz Korosu

Boğaziçi Caz Korosu, NTV canlı yayınında 02:37
Boğaziçi Caz Korosu, NTV canlı yayınında "Capulcu musun vay vay" 41.172 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Caz Korosu'nun NTV'ye Verdiği Tarihi Ayarla Gezi'ye Selam Çaktı! Canlı yayında şarkılar söyleyen Boğaziçi Caz Korosu, Haziran Direnişi'nin sembol şarkılarından 'Entarisi ala benziyor'u seslendirdi. Koro, sonu 'Şekerci misin vay' diye biten şarkıyı küçük bir revizeyle, 'çapulcu musun vay' şeklinde sonlandırdı.
Boğaziçi Caz Korosu - Gezi Parkı 02:48
Boğaziçi Caz Korosu - Gezi Parkı 17.132 izlenme - 4 yıl önce Çapulcu Musun Vay Vay , Eylemci Misin Vay :) 06.06.2013
Boğaziçi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay 02:48
Boğaziçi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay 14.401 izlenme - 4 yıl önce BOĞAZİÇİ CAZ KOROSU VE SONGÜNLERİN HİT ŞARKISI ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY GAZ MASKESİ ALA BENZİYOR GAZ MASKESİ ALA BENZİYOR BİBERGAZI BALA BENZİYOR BİBERGAZI BALA BENZİYOR BENİM TOMAM BANA SIKIYOR BULUNUR Bİ ÇARE HALK AYAKTADIR TAKSİM YOLUNDA BARİKATTADIR ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY GAZ MASKESİ BİÇİM BİÇİM GAZ MASKESİ BİÇİM BİÇİM YÜRÜYORUM TAKSİM İÇİN YÜRÜYORUM TAKSİM İÇİN ÜŞENME GEL HAKKIN İÇİN BULUNUR Bİ ÇARE HALK AYAKTADIR TAKSİM YOLUNDA BARİKATTADIR ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY GAZMASKESİ ÇEŞİT ÇEŞİT GAZMASKESİ ÇEŞİT ÇEŞİT GEZİPARKI SENLE YAŞIT GEZİPARKI SENLE YAŞIT VUR TENCERE ÇATAL KAŞIK VUR TENCERE ÇATAL KAŞIK BULUNUR Bİ ÇARE HALK AYAKTADIR TAKSİM YOLUNDA BARİKATTADIR ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY ÇAPULCUMUSUN VAY VAY EYLEMCİMİSİN VAY VAY CAZ KOROSU: BÜMK bünyesinde 1994 yılında kurulmuş olan Caz Korosu, standart caz parçalarının koralaranjmanlarını seslendirmek ve çok sesli müziği tanıtmak amacıylayola koyulmuştur. İlk konserini 1995 yılında vermiş olan koro, 2001 yılından itibaren şarkıların a capella (eşliksiz) aranjmanlarını söylemeye başlamış ve bu konuda bir ilk olma özelliğini kazanmıştır. Boğaziçi Üniversitesi'nde verdiği konserlerde ve çıktığı turnelerde büyük beğeni toplayan BÜMK Caz Korosu, 2008 yılında 15. Uluslararası İstanbul Caz Festivali Genç Caz Değerlendirme Konseri'nde 1. olup, festivalde sahne almaya hak kazanmıştır. Koro ayrıca yine 2008 yılında Avusturya'nın Graz kentinde her sene düzenlenmekte olan ''Vokal Total'' isimli dünya çapındaki en meşhur a capella yarışmasının sekizincisinde, hem pop hem caz kategorisinde 'Silver Diplom' ödülüne layık görülmüştür. Son yıllardaki başarılarıyla Türkiye'nin adını uluslararası arenada büyük bir gururla taşıyan BÜMK Caz Korosu, her iki yılda bir dünyanın çeşitli büyük kentlerinde düzenlenen ve 2010 yılında Çin'de düzenlenen, uluslararası alandaki en büyük çaplı ve en prestijli koral müzik etkinliği olarak gösterilen koro olimpiyatları "WORLD CHOIR GAMES - Shaoxing 2010" a “Oda Korosu”, “Çağdaş Müzik” ve “Caz” kategorilerinde kabul almış ve bu yarışmalardan 3 altın diploma ile dönmüştür. BÜMK Caz Korosu çalışmalarına 2011 yılında itibaren Başak Doğan yönetiminde devam etmektedir.
Boğaziçi Caz Korosu Çapulcular Oldu Mu Meydanlara Doldu Mu? 02:46
Boğaziçi Caz Korosu Çapulcular Oldu Mu Meydanlara Doldu Mu? 13.750 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Müzik Kulübü Caz Korosu Taksim Gezi Parkında sanatları ile direnmeye devam ediyorlar. Sözleri: Çapulcular oldu mu meydanlara doldu mu heeey heey ? Gönderdiğin Tomalar Beşiktaş'a vardı mı ? Yar yar yaar.. (x2) Meskeyi yüzüne, maske taktım yüzüne; biber gazı yollamış emniyet gözlerime.. (x2) Barikatı aşmalı şu Taksim'e varmalı hey heeyy, gezi çok güzel ama polisi olmamalı yar yar yaar.. (x2) Meskeyi yüzüne, maske taktım yüzüne; biber gazı yollamış emniyet gözlerime.... Her yer Taksim her yer Direniş!
Boğaziçi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay Eylemci Misin Vay 02:48
Boğaziçi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay Eylemci Misin Vay 7.689 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parkı'nda Boğaziçi Caz Korosu'ndan Beste.
Benimle Evlenir Misin? (Boğaziçi Caz Korosu) 04:54
Benimle Evlenir Misin? (Boğaziçi Caz Korosu) 4.906 izlenme - 3 yıl önce Sanatsal bir evlilik teklifi... B: Bir buçuk yılda hayatımın anlamı oldun gerçekten. Seni çok seviyorum. Benimle evlenir misin? M: Evet.. .. : Duyamadık? M: Eveeet! :) Bir Evlilik Teklifi.. Video: Felix Duart Müzik: The Drifters - Stand By Me Stand By Me Şarkı Sözleri (Lyrics) When the night has come And the land is dark And the moon is the only light we'll see No I wont be afraid Noooo I wont be afraid Just as long as you stand,stand by me [chorus:] So darlin, darlin stand by me Ohhh stand by me Ohhh stand, stand by me, stand by me If the sky that we look upon should tumble and fall Or the mountain should crumble to the sea i won't cry, i won't cry no i won't shed a tear Just as long as you stand, stand by me [chorus:] And darlin, darlin stand by me Ohhh stand by me Ohhh stand now, stand by me, stand by me [repeat] Whenever your in trouble wont you stand by me [fades out]
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay 02:48
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay 4.556 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay Extra Damar Extra Arabesk Radyo Damarex http://www.damarex.com/ “Ekstra Damar Ekstra Arabesk Radyo Damarex” sloganı ile Arabesk müzik severler için yayın hayatına başlayan, Arabesk müziğin en sevilen şarkılarına yer veren Radyo Damarex, canlı ve kesintisiz müzik ziyafeti ile radyo dinleme sitemizde siz dinleyicileri ile buluşuyor. Türkiye’nin en damar radyosu olduğunu belirten radyo kanalını Arabesk müzik sevenler için tavsiye ederiz. Otomatik DJ programı ile kesintisiz müzik yayını yapan radyo kanalını 7/24 sitemizden canlı dinleyebilirsiniz.
Nil Karaibrahimgil & Boğaziçi Caz Korosu - Kanatlarım Var Ruhumda 00:25
Nil Karaibrahimgil & Boğaziçi Caz Korosu - Kanatlarım Var Ruhumda 3.268 izlenme - 2 yıl önce Nil Karaibrahimgil, Boğaziçi Caz Korosu'yla birlikte 31 Ocak günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi sahnesinde müzikseverlerle buluştu! Şarkı Sözleri: Sen beni boşuna hiç Kalbinin oralara koyma Kollarını bana sarma Kalamam oralarda Sen de gül eğlen Öyle acıklı konuşma Hayat ne ki sonuçta Anlık bir buluşma Lalala la ben de böyleyim Lalala la hep de böyleydim Geçmişe gitmem Küsüm gözyaşlarıyla Daha güçlüyüm ben Hatalarımla Beni kendi yoluna çağırma Benim yolum başka Gittiğim yer başka Yokuşlarım başka Karanlıkta yanabilirim Boşlukta durabilirim Düşmem ben! Kanatlarım var ruhumda Geldiğim gibi gidebilirim Aşktan vazgeçebilirim Zincir yok ki benim boynumda
İpek Öğretmen ve Öğrencisi Hatice - Mavi Gezegen 01:36
İpek Öğretmen ve Öğrencisi Hatice - Mavi Gezegen 1.812 izlenme - 1 yıl önce Mardin’de öğretmenlik yapan eski Boğaziçi Caz Korosu üyesi İpek ve öğrencisi Hatice söz ve müziği Yavuz Durak’a ait Mavi Gezegen şarkısını söyledi. Boğaziçi Caz Korosu'nun sosyal medya hesaplarından paylaşılan video yoğun ilgi gördü. İpek öğretmen "Hatice hayallerinden bahsetti bugün bana, müzik okumak istiyor. Bu yetenekli kız hayal kuruyor ve hep gülümsüyor. Ben bugün yeniden doğdum. Ve iyi ki burdayım dedim, iyi ki Hatice'yi tanıdım." dedi.
Beyaz Show-Boğaziçi Üniversitesi Müzik Caz Korosu - Samba 03:24
Beyaz Show-Boğaziçi Üniversitesi Müzik Caz Korosu - Samba 3.958 izlenme - 6 yıl önce
Boğaziçi Caz Korosu: Çapulcular oldu mu? 02:14
Boğaziçi Caz Korosu: Çapulcular oldu mu? 3.501 izlenme - 4 yıl önce Çapulcular oldu mu? Meydanlara doldu mu? Hey! (: Boğaziçi Caz Korosu daha önce seslendirdiği 'Entarisi Ala Benziyor' türküsünü Taksim'deki Gezi Parkı eylemlerine uyarlayarak "Çapulcu musun vay vay, eylemci misin vay vay" sözleriyle sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girmişti. Bunun üzerine şimdi de "Kızılcıklar oldu mu" şarkısını "çapulcular oldu mu, meydanlara doldu mu" şeklinde değiştirip yine sosyal medyada en çok paylaşılan videolar arasına girmeyi başardı.
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu  Beyaz Show  10 06 2011 06:24
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu Beyaz Show 10 06 2011 2.780 izlenme - 6 yıl önce süper 10.06.2011
Boğaziçi Caz Korosu - Gezi Parkı 02:48
Boğaziçi Caz Korosu - Gezi Parkı 1.856 izlenme - 4 yıl önce Çapulcu musun vay vay , eylemci misin vay :) Harikasınız!
Boğaziçi Caz Korosu - Gezi Parkı'nda! Çapulcular Oldu mu? 02:46
Boğaziçi Caz Korosu - Gezi Parkı'nda! Çapulcular Oldu mu? 2.037 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Caz Korosu, Taksim Gezi Parkı'nda eylemcilerle birlikte "Mendili Eline"yi yeniden düzenleyerek seslendiriyor. Çapulcular oldu mu? Meydanlara doldu mu? (TaksimGezi Park Haberleri)
boğaziçi üniversitesi müzik caz korosu bümk beyaz show samba 11.06.2011 haziran 03:24
boğaziçi üniversitesi müzik caz korosu bümk beyaz show samba 11.06.2011 haziran 2.447 izlenme - 6 yıl önce boğaziçi üniversitesi müzik caz korosu bümk beyaz show samba 11.06.2011 haziran
Benimle Evlenir Misin? (Boğaziçi Caz Korosu) 04:54
Benimle Evlenir Misin? (Boğaziçi Caz Korosu) 1.547 izlenme - 3 yıl önce Sanatsal bir evlilik teklifi... B: Bir buçuk yılda hayatımın anlamı oldun gerçekten. Seni çok seviyorum. Benimle evlenir misin? M: Evet.. .. : Duyamadık? M: Eveeet! :) Bir Evlilik Teklifi.. Video: Felix Duart Müzik: The Drifters - Stand By Me Stand By Me Şarkı Sözleri (Lyrics) When the night has come And the land is dark And the moon is the only light we'll see No I wont be afraid Noooo I wont be afraid Just as long as you stand,stand by me [chorus:] So darlin, darlin stand by me Ohhh stand by me Ohhh stand, stand by me, stand by me If the sky that we look upon should tumble and fall Or the mountain should crumble to the sea i won't cry, i won't cry no i won't shed a tear Just as long as you stand, stand by me [chorus:] And darlin, darlin stand by me Ohhh stand by me Ohhh stand now, stand by me, stand by me [repeat] Whenever your in trouble wont you stand by me [fades out]
Boğaziçi Caz Korosu - Yarınlar Bizim! 01:58
Boğaziçi Caz Korosu - Yarınlar Bizim! 1.298 izlenme - 2 yıl önce "Özgürlük ve barış Tüm insanların özlemi olacak yarınlarda.. " Yarınlar Bizim (Ali Rıza Binboğa) Düzenleme: Masis Aram Gözbek Özgürlük ve barış dolu bir gelecek için, cumhuriyetimizin 92. yılını kutladığımız bu güzel günde "Yarınlar Bizim!" diyoruz! 1 Kasım'da oyumuzu kullanalım, geleceğimize sahip çıkalım! #yarınlarbizim #oyunusevensaysın Oy ve Ötesi'ne kayıt olmak için: http://sandik.oyveotesi.org Teşekkürler, İdil Ergün Çağlar Kanzık Ali Argün Yasemin Örs www.bogazicicazkorosu.com www.twitter.com/bogazicicazkoro www.instagram.com/bogazicicazkoro www.facebook.com/bogazicijazzchoir info@bogazicicazkorosu.com
Beyaz Show - Bümk - Battle Of Jericho 01:19
Beyaz Show - Bümk - Battle Of Jericho 1.768 izlenme - 6 yıl önce boğaziçi üniversitesi müzik caz korosu bümk beyaz show battle of jericho
Boğaziçi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay Eylemci Misin Vay Vay 02:48
Boğaziçi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay Eylemci Misin Vay Vay 722 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay Eylemci Misin Vay Vay
Boğaziçi Caz Korosu Cardfinans Go Almak İçin Şubeye Giderse 01:28
Boğaziçi Caz Korosu Cardfinans Go Almak İçin Şubeye Giderse 830 izlenme - 6 yıl önce boğaziçi caz korosu cardfinans go almak için şubeye giderse
Boğaziçi Caz Korosu - Gezi Parkı 02:48
Boğaziçi Caz Korosu - Gezi Parkı 479 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki Türkiye'min güzel insanlarının yaratıcılıklarına tanık olmayalım. Bu defa Boğaziçi Caz Korosu'ndan geliyor. "Entarisi Ala Benziyor" türküsünü günün anlam ve önemiye uygun biçimde uyarlamışlar.
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu Bümk Beyaz Showda 10 Haziran 2011 01:42
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu Bümk Beyaz Showda 10 Haziran 2011 818 izlenme - 6 yıl önce çok güzel yapmışlarreklam olmasın
Yasemin Mor- Boğaziçi Caz Korosu - Nolur Nolur Nolur 04:54
Yasemin Mor- Boğaziçi Caz Korosu - Nolur Nolur Nolur 280 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde moda olan N'olur N'olur şarkısı yıllar önce Boğaziçi caz korosu tarafından coverlanmış. atayım dedim.
Boğaziçi Caz Korosu - Sandıklar Çok Güzel Gelsenize 00:48
Boğaziçi Caz Korosu - Sandıklar Çok Güzel Gelsenize 316 izlenme - 2 yıl önce Sandık güvenliği konusundaki bilincin artırılması için çalışmalar yürüten Oy ve Ötesi derneğinin 'Oyunu Seven Saysın' isimli tanıtım şarkısını Boğaziçi Caz Korosu tarafından eğlenceli bir şekilde seslendirdi.
Cardfinans Go İle Boğaziçi Caz Korosu Avusturya'da 01:45
Cardfinans Go İle Boğaziçi Caz Korosu Avusturya'da 626 izlenme - 6 yıl önce cardfinans go sponsorluğunda dünya birincisi olan boğaziçi caz korosundan avusturyada muhteşem sokak gösterisi.
Boğaziçi Caz Korosu - Yarınlar Bizim 01:58
Boğaziçi Caz Korosu - Yarınlar Bizim 248 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Özgürlük ve barış Tüm insanları özlemi olacak yarınlarda Anam bacım kardeşim Eşim dostum yandaşım Daha daha mutluyuz yarınlarda Ağlamak yok gülmek var Düşmanlık yok dostluk var Yarınlarda seni sevmek var Yarınlarda mutlu günler var Yarınlar benim yarınlar senin Yarınlar onun yarınlar bizim Mutluluk şarkısı tüm insanların Gönlüne dolacak yarınlarda Canım gülüm sevgilim Balım dalım birtanem Daha daha mutluyuz yarınlarda "Özgürlük ve barış Tüm insanların özlemi olacak yarınlarda.. " Yarınlar Bizim (Ali Rıza Binboğa) Düzenleme: Masis Aram Gözbek Özgürlük ve barış dolu bir gelecek için, cumhuriyetimizin 92. yılını kutladığımız bu güzel günde "Yarınlar Bizim!" diyoruz! 1 Kasım'da oyumuzu kullanalım, geleceğimize sahip çıkalım! #yarınlarbizim #oyunusevensaysın Oy ve Ötesi'ne kayıt olmak için: http://sandik.oyveotesi.org Teşekkürler, İdil Ergün Çağlar Kanzık Ali Argün Yasemin Örs
Taksim Gezi Parkı Boğaziçi Caz Korosu - Maskeyi Yüzüme 02:24
Taksim Gezi Parkı Boğaziçi Caz Korosu - Maskeyi Yüzüme 304 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Caz Korosu, Gezi Parkı'nda eylemcilerle birlikte "Mendili Eline"yi yeniden düzenleyerek seslendiriyor. Çapulcular oldu mu? Meydanlara doldu mu? Gönderdiğin TOMAlar, Beşiktaş'a vardı mı? Maskeyi Yüzüme, maskeyi taktım yüzüme Biber Gazı yollamış emniyet gözlerime Barikatı aşmalı, şu Taksim'e varmalı Gezi Park güzel ama polisi olmamalı
Sertab Erener -  Söz 02:56
Sertab Erener - Söz 548 izlenme - 4 yıl önce Sertab Erener - Söz ( Boğaziçi Caz Korosu & Akapella Versiyon )
Nil Karaibrahimgil - Kanatlarım Var Ruhumda (Boğaziçi Caz Korosu) 00:25
Nil Karaibrahimgil - Kanatlarım Var Ruhumda (Boğaziçi Caz Korosu) 353 izlenme - 2 yıl önce Nil Karaibrahimgil, Boğaziçi Caz Korosu'yla birlikte 31 Ocak günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi sahnesinde müzikseverlerle buluştu! Şarkı Sözleri: Sen beni boşuna hiç Kalbinin oralara koyma Kollarını bana sarma Kalamam oralarda Sen de gül eğlen Öyle acıklı konuşma Hayat ne ki sonuçta Anlık bir buluşma Lalala la ben de böyleyim Lalala la hep de böyleydim Geçmişe gitmem Küsüm gözyaşlarıyla Daha güçlüyüm ben Hatalarımla Beni kendi yoluna çağırma Benim yolum başka Gittiğim yer başka Yokuşlarım başka Karanlıkta yanabilirim Boşlukta durabilirim Düşmem ben! Kanatlarım var ruhumda Geldiğim gibi gidebilirim Aşktan vazgeçebilirim Zincir yok ki benim boynumda
Bir Evlenme Teklifi - Boğaziçi Caz Korosu 04:54
Bir Evlenme Teklifi - Boğaziçi Caz Korosu 210 izlenme - 2 yıl önce Burak arkadaşımız Mihrican'a evlenme teklif etmek istemiş ve olaylar gelişmiş.