Hoşgeldiniz!

cebimde

Yılmaz Erdoğan - Cebimde Kelimeler 03:51
Yılmaz Erdoğan - Cebimde Kelimeler 4.811 izlenme - 3 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın tüm şiirleri bu kanalda!
Baba Damat İlişkisi / Cebimde Kelimeler 02:16
Baba Damat İlişkisi / Cebimde Kelimeler 5.209 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
 Kokoreççi Sıtkı / Cebimde Kelimeler 01:39
Kokoreççi Sıtkı / Cebimde Kelimeler 4.950 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Babaanne - Cebimde Kelimeler 07:22
Babaanne - Cebimde Kelimeler 4.922 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Avrupa Birliği / Cebimde Kelimeler 03:33
Avrupa Birliği / Cebimde Kelimeler 4.220 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
 Kola Nedir? / Cebimde Kelimeler 00:41
Kola Nedir? / Cebimde Kelimeler 2.970 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Gökhan Yavuz Kuruş Yok 05:14
Gökhan Yavuz Kuruş Yok 6.940 izlenme - 8 yıl önce gökhan yavuz - cebimde aşkımdan başka kuruş yok
Hakkari'ye Bakan Gelirse / Cebimde Kelimeler 02:31
Hakkari'ye Bakan Gelirse / Cebimde Kelimeler 2.463 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
 Aşk Ne İçindir? / Cebimde Kelimeler 03:15
Aşk Ne İçindir? / Cebimde Kelimeler 2.395 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin basindan bir tek kisilik oyun ile karsinizda Yilmaz Erdogan. Hicbir zaman eskimeyecek tek kisilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yilmaz Erdogan size o gunleri hatirlatacak neseli bir nostalji yasatacak ve eger o gunleri hatirlayamayacak yastaysaniz, size o gunleri kahkaha ile yasatacak!
Ankara Hakkari Yolculuğu / Cebimde Kelimeler 05:05
Ankara Hakkari Yolculuğu / Cebimde Kelimeler 2.342 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
 Askerlik Anıları / Cebimde Kelimeler 05:07
Askerlik Anıları / Cebimde Kelimeler 1.816 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
 Biz Niye Battık? / Cebimde Kelimeler 01:40
Biz Niye Battık? / Cebimde Kelimeler 1.518 izlenme - 3 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Cebimde Kelimeler - Cinsel Eğitim Sahnesi 02:09
Cebimde Kelimeler - Cinsel Eğitim Sahnesi 1.594 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdogan'ın askerliği sırasında il il, ilçe ilçe gezip, bir aksam askerlere ve yakınlarına, ertesi akşam da sivil halka sunduğu oyundan bir sahne
Cebimde Aşkından Başka Kuruş Yok 05:11
Cebimde Aşkından Başka Kuruş Yok 2.364 izlenme - 8 yıl önce bu şarkıya bitiyorum ya çok güzell ....
Karaağaç 02:32
Karaağaç 862 izlenme - 9 yıl önce amatör ama süper bi ses, süper bi yorum
Cebimde Aşkımdan Başka Kuruş Yok 03:34
Cebimde Aşkımdan Başka Kuruş Yok 346 izlenme - 5 yıl önce Muhammed Ömrüuzun
Cem Yılmaz'dan 2013'ün En Bomba Esprisi 00:16
Cem Yılmaz'dan 2013'ün En Bomba Esprisi 127 izlenme - 2 yıl önce Muhabirin aha Cem Yılmaz, hemen bir şeyler sormam lazım, bizim kameraya konuşmalı şeklinde ki yılık sorusuna Cem Yılmaz'dan da aynı yılıklıkla karşılık gelince kemal cebe girmiş ve de sitemizin atom mühendislerinin değerli zamanlarından 16 saniyeyi çalacak bu görüntüler orataya çıkmış.
Mutluluk İçin Kurduğum Hayaller Hala Cebimde Male 04:46
Mutluluk İçin Kurduğum Hayaller Hala Cebimde Male 342 izlenme - 7 yıl önce
Ferit Aktemur - Cebimde Gülüşün 04:14
Ferit Aktemur - Cebimde Gülüşün 3 izlenme - 3 hafta önce
Yetki - Cebimde Ellerim 02:28
Yetki - Cebimde Ellerim 66 izlenme - 6 yıl önce yetki cebimde ellerim
Akıllı Telefon Hareketi 01:18
Akıllı Telefon Hareketi 96 izlenme - 3 yıl önce "Turkcell'le Türkiye'nin akıllı telefon hareketi başladı. Turkcell'de MaxiPLUS5 499 TL, yıl sonuna kadar internet ve sınırsız Facebook hediye!"
Avrupalı Göçmenler Geliyor ( Cebimde Para Var  )  Vine Türkiye ! 00:51
Avrupalı Göçmenler Geliyor ( Cebimde Para Var ) Vine Türkiye ! 1 izlenme - 10 ay önce Avrupalı Göçmenler Geliyor ( Cebimde Para Var ) Vine Türkiye !