Hoşgeldiniz!

cebimde kelimeler

Yılmaz Erdoğan - Cebimde Kelimeler 03:51
Yılmaz Erdoğan - Cebimde Kelimeler 4.867 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan'ın tüm şiirleri bu kanalda!
Baba Damat İlişkisi / Cebimde Kelimeler 02:16
Baba Damat İlişkisi / Cebimde Kelimeler 5.281 izlenme - 4 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
 Kokoreççi Sıtkı / Cebimde Kelimeler 01:39
Kokoreççi Sıtkı / Cebimde Kelimeler 5.016 izlenme - 4 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Babaanne - Cebimde Kelimeler 07:22
Babaanne - Cebimde Kelimeler 4.992 izlenme - 4 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Avrupa Birliği / Cebimde Kelimeler 03:33
Avrupa Birliği / Cebimde Kelimeler 4.572 izlenme - 4 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
 Kola Nedir? / Cebimde Kelimeler 00:41
Kola Nedir? / Cebimde Kelimeler 3.102 izlenme - 4 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Hakkari'ye Bakan Gelirse / Cebimde Kelimeler 02:31
Hakkari'ye Bakan Gelirse / Cebimde Kelimeler 3.005 izlenme - 4 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Ankara Hakkari Yolculuğu / Cebimde Kelimeler 05:05
Ankara Hakkari Yolculuğu / Cebimde Kelimeler 2.605 izlenme - 4 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
 Aşk Ne İçindir? / Cebimde Kelimeler 03:15
Aşk Ne İçindir? / Cebimde Kelimeler 2.465 izlenme - 4 yıl önce 2000'lerin basindan bir tek kisilik oyun ile karsinizda Yilmaz Erdogan. Hicbir zaman eskimeyecek tek kisilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yilmaz Erdogan size o gunleri hatirlatacak neseli bir nostalji yasatacak ve eger o gunleri hatirlayamayacak yastaysaniz, size o gunleri kahkaha ile yasatacak!
 Askerlik Anıları / Cebimde Kelimeler 05:07
Askerlik Anıları / Cebimde Kelimeler 1.879 izlenme - 4 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
 Biz Niye Battık? / Cebimde Kelimeler 01:40
Biz Niye Battık? / Cebimde Kelimeler 1.572 izlenme - 4 yıl önce 2000'lerin başından bir tek kişilik oyun ile karşınızda Yılmaz Erdoğan. Hiçbir zaman eskimeyecek tek kişilik oyunu Cebimde Kelimeler ile Yılmaz Erdoğan size o günleri hatırlatacak neşeli bir nostalji yaşatacak ve eğer o günleri hatırlayamayacak yaştaysanız, size o günleri kahkaha ile yaşatacak!
Cebimde Kelimeler - Cinsel Eğitim Sahnesi 02:09
Cebimde Kelimeler - Cinsel Eğitim Sahnesi 1.697 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdogan'ın askerliği sırasında il il, ilçe ilçe gezip, bir aksam askerlere ve yakınlarına, ertesi akşam da sivil halka sunduğu oyundan bir sahne