Hoşgeldiniz!

Cedi Osman Videoları İzle

MİLLİ BASKETBOLCU CEDİ OSMAN DA KURBAN VEKALETİNİ KIZILAYA VERDİ 00:10
MİLLİ BASKETBOLCU CEDİ OSMAN DA KURBAN VEKALETİNİ KIZILAYA VERDİ 3.570 izlenme - 2 yıl önce Bu kez herkes için bayram olsun! Yardıma muhtaç aileler için kurban vekaleti vererek sofralarında iyiliğe yer açın. #yardımsevenol Kurbanlıklarınız İslami şartlara uygun biçimde kesiliyor. Din görevlileri kurban kesimine eşlik ediyor. Tüm kurbanlıklar veteriner kontrolünden geçiriliyor. İşlemler noter huzurunda gerçekleştiriliyor. https://kizilay.org.tr/Bagis/BagisDetay/40
Usual Suspects Temalı Euroleague Reklamı(Cedi Osman içerir) 02:34
Usual Suspects Temalı Euroleague Reklamı(Cedi Osman içerir) 1.466 izlenme - 1 yıl önce 2015-16 Euroleague sezonu için hazırlanmış reklamda milli yıldızımız Cedi Osman dışında, Fenerbahçe'den Bogdanovic ve Obradovic de rol alıyor
Anadolu Efes'in Yıldızlarından Salon Dansı 00:29
Anadolu Efes'in Yıldızlarından Salon Dansı 637 izlenme - 1 yıl önce Anadolu Efes'in yıldız oyuncuları Jayson Granger, Doğuş Balbay ve Cedi Osman salon çalışmasında yaptıkları dansla izleyenleri güldürdü.
Cedi Osman'dan Lasme'ye Türkçe Dersi 02:35
Cedi Osman'dan Lasme'ye Türkçe Dersi 465 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Efes oyuncularının eurolaegue çekimlerinde ki keyifli türkçe dersi.
Cedi Osman deneyimlerini öğrencilerle paylaştı 03:25
Cedi Osman deneyimlerini öğrencilerle paylaştı 448 izlenme - 1 yıl önce Anadolu Efes'in "THY Avrupa Ligi One Team" elçisi Cedi Osman, Tozkoparan Ortaokulu öğrencileriyle bir araya geldi. Milli basketbolcu, okulun salonunda gerçekleştirilen antrenmanda öğrencilere deneyimlerini aktardı.
Cedi Osman Artık NBA’de 00:44
Cedi Osman Artık NBA’de 280 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Efes’in başarılı basketbolcusu Cedi Osman, 2015 NBA draftında 2. tur ilk sıradan Minnesota Timberwolves tarafından seçildi ve Cleveland Cavaliers’e gönderildi.Anadolu Efes’te forma giyen Cedi Osman, 2015 NBA draftında 31. sıradan Minnesota... Anadolu Efes’in başarılı basketbolcusu Cedi Osman, 2015 NBA draftında 2. tur ilk sıradan Minnesota Timberwolves tarafından seçildi ve Cleveland Cavaliers’e gönderildi. Anadolu Efes’te forma giyen Cedi Osman, 2015 NBA draftında 31. sıradan Minnesota Timberwolves tarafından seçildi ve Cleveland Cavaliers’a takas edildi. 20 yaşındaki genç oyuncu 2 sezon daha Anadolu Efes’te forma giyecek.
Cedi Osman'ın Stephane Lasme'ye Türkçe Öğretmesi 02:35
Cedi Osman'ın Stephane Lasme'ye Türkçe Öğretmesi 96 izlenme - 2 yıl önce Efendim Anadolu Efes'in başarılı oyuncuları Cedi Osman ve Stephane Lasme Euroleague'in yapmış olduğu Language Lesson (Dil Sınıfı) adlı bu program da yerli oyuncular takım arkadaşı olan yabancı oyunculara kendi dilinden bazı kelimeler öğretiyor bu bölüm de ise Cedi Osman Stephane Lasme'ye Türkçe öğretiyor,izliyoruz.
Muratbey Uşak Sportif - Anadolu Efes Maçının Ardından 05:46
Muratbey Uşak Sportif - Anadolu Efes Maçının Ardından 62 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Basketbol Ligi'nde sahasında Anadolu Efes'i 76-75 yenen Uşak Sportif'in başantrenörü Ozan Bulkaz, maçı müdafaa yaparak ve doğru hücumla kazandıklarını söyledi.
Cedi Osman'dan muhteşem blok! 00:25
Cedi Osman'dan muhteşem blok! 23 izlenme - 1 yıl önce THY Euroleague'de gecenin muhteşem bloğu Anadolu Efes'in genç yıldızı Cedi Osman'dan geldi.
Cedi Osman: 04:52
Cedi Osman: "Gönlüm 3 Takımın da Dörtlü Final'de Olmasından Yana" 2 izlenme - 2 ay önce Anadolu Efes'in milli basketbolcusu Cedi Osman, THY Avrupa Ligi play-off turunda karşılaşacakları Yunanistan'ın Olympiakos takımını yenmek için gerçek performanslarını ortaya koymaları gerektiğini söyledi.
Yılın Erkek Basketbolcusu Cedi Osman (15.Türkiye Spor Ödülleri) 01:04
Yılın Erkek Basketbolcusu Cedi Osman (15.Türkiye Spor Ödülleri) 3 izlenme - 5 ay önce Spor Türkiye Medya’nın geleneksel olarak bu yıl 15.sini düzenlediği “Türkiye Spor Ödülleri” her yıl olduğu gibi yine halk oylaması ile organizasyonun resmi web siteleri tarafından belirlendi. Cedi Osman halk oylaması sonucunda “Yılın Erkek Basketbolcusu“ seçildi.
A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın Çeşme Kampı Sona Erdi 04:19
A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın Çeşme Kampı Sona Erdi 36 izlenme - 3 yıl önce İspanya'nın ev sahipliğindeki 2014 FIBA Dünya Kupası hazırlıklarının ilk etabını Çeşme'de tamamlayan A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın başantrenörü Ergin Ataman, "Ağır idman temposu, teknik ve taktik antrenmanlar öncesinde oyuncularımızı hazır hale getirdik" dedi.
Euroleague'den harika tanıtım! 02:34
Euroleague'den harika tanıtım! 7 izlenme - 2 yıl önce Basketbolun Avrupa'daki yüzü Euroleague içlerinde Anaolu Efes ve Fenerbahçe'nin de yıldızlarının bulunduğu bir tanıtım filmi gerçekleştirdi.