Hoşgeldiniz!

çekiç

Rusların Türkiye Öfkesi Dinmiyor 00:11
Rusların Türkiye Öfkesi Dinmiyor 779.688 izlenme - 2 yıl önce Amerika'dan sonra dünyanın askeri olarak süper gücü olarak gösterilen Rusya'nın uçağı Türkiye tarafından düşürülünce sosyal medya günlerdir bu konuyla çalkalanıyor. Rus gençlerinin kızgınlığını yansıtan kısa bir video internete düştü. Bir Rus genci, evinde ay yıldızlı kupa bardağını bir çekiçle kırıyor.
At Nallama İşlemi 11:34
At Nallama İşlemi 3.450 izlenme - 2 hafta önce Amcamız nasıl at nallanacağını gösteriyor.
Taşların İçinden Çıkan Elmas 02:42
Taşların İçinden Çıkan Elmas 5.505 izlenme - 1 ay önce Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, kadın bulduğu taşları çekiçle parçalamaya çalışıyor. Taşlar kırıldıktan sonra içinden çıkan renkli taşların elmas olduğu söyleniyor.
Göbeğe Balyoz Ve Çekiç Vurmak 01:42
Göbeğe Balyoz Ve Çekiç Vurmak 3.959 izlenme - 4 ay önce Afganistan'da çekildiği iddia edilen görüntülerde göbekli bir adamın karnına balyoz, çekiç, sopa ne varsa vuruyorlarmış ama adam adeta hissetmiyormuş.
Çekiçle Yüzüne Vurdu (+18) 00:30
Çekiçle Yüzüne Vurdu (+18) 9.326 izlenme - 1 yıl önce Hindistan’da görünmez bir kaza yaşandı. İki dövüş ustası, bir festival kapsamında ellerine aldıkları çekiçle şov yapmak istedi. Yere yatırdıkları iki adamın çevresine meyveler koyan dövüşçüler gözleri bağlı bir şekilde bu meyveleri parçalamaya başladı. Ancak sözde eğlence amacıyla yapılan şov faciayla bitti. Gözleri bağlı adam elindeki çekiçle yerde yatan adamlardan birinin suratına vurdu. Çevredekileri de şoka sokan olayın ardından talihsiz adam hastaneye kaldırılırken; son durumuna ilişkin bilgi verilmedi.
Çekiç Ali - Süpürgesi Yoncadan 02:24
Çekiç Ali - Süpürgesi Yoncadan 39.608 izlenme - 6 yıl önce
Sütyeninden Çıkanlar Hayrete Düşürdü 00:59
Sütyeninden Çıkanlar Hayrete Düşürdü 11.788 izlenme - 3 yıl önce Sütyeninden Çıkanlar Hayrete Düşürdü Genç kadın sutyeninin içinden çekiç, tornavida, anahtar ve keski çıkarttı.
Fıçı Bira Nasıl Açılmaz 00:23
Fıçı Bira Nasıl Açılmaz 6.770 izlenme - 2 yıl önce Nasıl açılır bilmiyorum ama nasıl açılmaz merak ediyorsanız videoyu seyredebilirsiniz
Çekiç Ali - Acem kızı 02:24
Çekiç Ali - Acem kızı 11.540 izlenme - 3 yıl önce Çekiç Ali, 1932-1973 yılları arasında yaşamış, Türk saz ve söz ustası, Anadolu halk müziği ozanıdır. Birçok film ve dizide kullanılan Acem Kızı türküsünün kaynağı Çekiç Ali'dir.
Samsung S5 Çekiç Deneyi - Patlar Mı? 00:57
Samsung S5 Çekiç Deneyi - Patlar Mı? 18.811 izlenme - 4 yıl önce Samsung S5'i Çekiç İle Parçalamayı Deneyen Sunucu Hiç Beklemediği Bir Sorun İle Karşılaşıyor
Çekiç Ali - Zeyneb'e Ağıt 03:13
Çekiç Ali - Zeyneb'e Ağıt 19.682 izlenme - 6 yıl önce
Çekiç Ali - Doğar Yaz Ayları 04:02
Çekiç Ali - Doğar Yaz Ayları 19.629 izlenme - 6 yıl önce
Çekiç Ali - Anam Ağlar Başucumda Oturur 05:30
Çekiç Ali - Anam Ağlar Başucumda Oturur 19.183 izlenme - 6 yıl önce
Çekiç Ali - Biter Kırşehir'in Gülleri 02:24
Çekiç Ali - Biter Kırşehir'in Gülleri 18.255 izlenme - 6 yıl önce
Çekiç Ali - Sarı Yazma 03:04
Çekiç Ali - Sarı Yazma 14.725 izlenme - 6 yıl önce
Çekiç Ali - Çubuğuna Lüleyim 02:53
Çekiç Ali - Çubuğuna Lüleyim 12.071 izlenme - 6 yıl önce
Cevdet Babacan Bizde Bir Zamanlar Konar Göçerdik 05:25
Cevdet Babacan Bizde Bir Zamanlar Konar Göçerdik 16.924 izlenme - 9 yıl önce
Mjölnir Yapım Süreci - Thor Karanlık Dünya 07:00
Mjölnir Yapım Süreci - Thor Karanlık Dünya 9.996 izlenme - 4 yıl önce Thor'un kullandığı çekici Mjölnir'in yapım süreci karşınızda.
Kaan Aytuğ - Samsung'a Sinirlenip Çekiçle Telefon Parçalayamamak 05:52
Kaan Aytuğ - Samsung'a Sinirlenip Çekiçle Telefon Parçalayamamak 4.603 izlenme - 2 yıl önce Videodaki şahıs Kaan Aytuğ. Aldığı Samsung Gear marka akıllı saatin sorunlu çıkması üstüne iade ediyor ve para iadesi istiyor ancak 5 ay boyunca para iade edilmiyor ve Samsung Galaxy S6 telefonu çekiçle parçalıyor ancak Samsung inat edercesine sağlamlığını gösteriyor. Videodaki müşteri temsilcisine acıdım o çekiç sesini kulaklık ile dinliyor zira. Kaan Aytuğ'un Kendi Ağzından : https://www.facebook.com/michaelquaresm/posts/1273681945992962
Asma Kilitler Ne Kadar Sağlam? - Çekiç, Keser ve Balyozla Test Ettik - Oha Diyorum 04:14
Asma Kilitler Ne Kadar Sağlam? - Çekiç, Keser ve Balyozla Test Ettik - Oha Diyorum 3.773 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda asma kilitlerin ne kadar sağlam olduğunu test ediyoruz. Bunun için küçük bir çekiç ile başlayıp keser ile devam ediyoruz. Eğer hala sağlamsa en sonda da balyoz var. Bir şeyleri denediğimiz tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/t4A2pD Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Bikinili Kızların Kaza Derlemeleri 03:56
Bikinili Kızların Kaza Derlemeleri 6.834 izlenme - 3 yıl önce 9gag ekibi bizler için bikinili ablaların kazalarını derlemiş. Ben de size alkışlarla yaşıyorum ailesine sunmaktan kıvanç duyarım. Alkışlarla yaşatalım..
Baskın 2 Filmi - Çekiçci Kız Ve Beyzbolcu Adam Dövüş Sahnesi 02:35
Baskın 2 Filmi - Çekiçci Kız Ve Beyzbolcu Adam Dövüş Sahnesi 7.771 izlenme - 4 yıl önce Baskın 2 Filmi Çekiççi Kız Ve Beyzbolcu Adam Dövüş Sahnesi | The Raid 2 Movie Hammer Girl And Baseball Man Fight Scene Film Özeti: Tahmin ettiğinden çok daha zorlu olan baskın operasyonuyla çeteyi çökerten Rama, yeraltı dünyasının çok daha büyük isimlerinin dikkatini çeker. Ailesi tehlike altındadır, karısını ve yeni doğmuş bebeğini korumanın tek bir yolu vardır. Yeraltı dünyasına casus olarak girecek ve yozlaşmış sistemin çürük halkalarını oluşturan en tepedeki politikacı ve polisleri açığa çıkarmak için aralarına sızacaktır. Ancak Rama bu gizli görev için başka bir kimlik altında hapishaneye düşerek çete liderinin oğlunun ekibine girebilmelidir. Sandığından çok daha tehlikeli olan bu operasyon için bütün hayatını riske atacak ve tek başına tüm yeraltı dünyasına karşı savaşacaktır. Şimdiden kendi türündeki klasikler arasında yerini alan Baskın 2, ilkinden çok daha büyük ve epik bir şekilde geri dönüyor. İlk gösterildiğinden bu yana izleyen herkesi şaşkına çeviren ve aksiyon sinemasında yeni bir zirve noktası olarak nitelenen Baskın 2 / The Raid 2 sinema tarihinin en iyi aksiyonlarından biri olarak gösteriliyor. Sony tarafından bir seriye dönüştürülen Baskın'ın üçüncü filminin çekileceği de şimdiden açıklandı. Oyuncular: Iko Uwais, Yayan Ruhian, Julie Estelle, Oka Antara, Kazuki Kitamura
Çekiç Ali - Kızılırmak 05:01
Çekiç Ali - Kızılırmak 6.996 izlenme - 6 yıl önce
Balta İle Saç Kesmek! 00:50
Balta İle Saç Kesmek! 1.872 izlenme - 2 yıl önce Uzak diyarlarda çekilen görüntülerde balta ve çekiç yardımıyla saçın nasıl kesilceğini öğreniyoruz efendim.
İstanbul'u hiç böyle görmediniz! 01:48
İstanbul'u hiç böyle görmediniz! 795 izlenme - 6 ay önce Çekimleri 2.5 yıl süren, Yönetmenliğini Cihan Çekiç'in, yapımcılığını Tunahan İlbars'ın yaptığı "Büyük Şehrin Küçük Sakinleri" belgeselinde, İstanbul doğasında yaşayan küçük canlıların hikayeleri izleyiciyle buluşuyor... İstanbul'u hiç böyle görmediniz!
Çekiç Ali - Şu Yalan Dünyadan Usandım Doydum 03:25
Çekiç Ali - Şu Yalan Dünyadan Usandım Doydum 8.793 izlenme - 6 yıl önce
Çekiç Ali-Nerde Kaldı Vatanımız Elimiz(Bozlak) 03:53
Çekiç Ali-Nerde Kaldı Vatanımız Elimiz(Bozlak) 6.283 izlenme - 6 yıl önce demirey06/çekiç Ali/nerde kaldı vatanımız elimiz(bozlak)/şereflikoçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound/çekiç Ali la gününüze zinde başlayın/paylaşımı bilmeyen yaşamından yarınından fazla birşey beklemesin ruhunu temiz ve ferah tutmanın şartı/müzik ruhun gıdasıdır lütfen sevin sevin ki içiniz gençleşsin bakın görün hayatı yaşamayı çok sevecek etrafınıza daha şefkatli daha duyarlı olacaksınız teşekkürler kardeşlerime/damarsa damar burada herşey gönlünce olsun değerli dinleyici
Çekiç Ali Kızılırmak 05:02
Çekiç Ali Kızılırmak 6.778 izlenme - 8 yıl önce çekiç ali-kızılırmak
Çekiç ve Tüy Deneyi 00:49
Çekiç ve Tüy Deneyi 2.255 izlenme - 2 yıl önce Bir çekiç ile bir tüyü elinizden aynı anda bıraksanız, sizce yere ilk önce hangisi düşer? Dünya'dayken çekiç yere daha önce ulaşır; ancak bunun tek nedeni havanın direnci midir? Bilim adamları Galileo öncesinde dahi bu basit deney üzerinde kafa yorup , denemeler yapmışlar ve hava direnci olmadığında tüm cisimlerin aynı şekilde düşeceğini sezinlemişlerdir. Tarihi kaynakların çoğu onun bu deneyi halk arasında söylendiği gibi Pizza Kulesi'nde yapmış olduğu konusunda şüpheci davransalar da, Galileo bu ilkeyi kendisi bizzat test etmiş ve farklı kütlelere sahip iki ağır topun yere aynı anda vardıklarını kayıtlara geçirmiştir. Havasız bir yer olduğundan uydumuz Ay eşdeğerlik ilkesini sınayabilmek için uygun bir yerdir. Apollo-15 astronotu David Scott tam da bu nedenle 1971 yılında yapılan sefer sırasında bir çekiç ve bir tüyü aynı anda Ay yüzeyine doğru bıraktı. Galileo ve Einstein'ın da tahmin ettiği ve beklendiği üzere hem çekiç hem de tüy Ay yüzeyine aynı anda ulaştı. Bu örnekte sergilenen eşdeğerlik ilkesi, bir cismin kütleçekimi nedeniyle maruz kaldığı ivmenin o cismin kütlesine, yoğunluğuna, bileşimine, rengine, biçimine veya herhangi başka bir özelliğine bağlı olmadığını belirtir. Eşdeğerlik ilkesi modern fizik açısından o kadar önemlidir ki; derinliği ve sınırları halen tartışılmakta olup, bugün bile sınanmaktadır.
Bordo Bereliler Çekiç Harekatı'nda (1997) Asker TV 02:35
Bordo Bereliler Çekiç Harekatı'nda (1997) Asker TV 6.395 izlenme - 6 yıl önce Bordo Bereliler Çekiç Harekatı'nda (1997) Asker TV