Hoşgeldiniz!

çekici

Orgazm Anındaki 100 Farklı İnsanın Yüz İfadeleri 01:53
Orgazm Anındaki 100 Farklı İnsanın Yüz İfadeleri 49.732 izlenme - 9 ay önce Her insanda farklı şekilde ortaya çıkan orgazm anındaki yüz ifadesi, kimi insanlar için partnerinden soğumaya neden olurken kimi insanlar için karşısındakinin en çekici göründüğü an olabiliyor... Cut.com ekibi de her insanda farklılık gösteren 'o anı'n ifadesini 100 insandan yapmasını istedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Soyunarak Aracının Çekilmesine Engel Olmaya Çalışan Rus Hatun 00:59
Soyunarak Aracının Çekilmesine Engel Olmaya Çalışan Rus Hatun 10.821 izlenme - 1 ay önce Rusya'da aracının çekici tarafından çekildiğini gören hatun, bir anda soyunmaya başlamış ve çıkmış çekicinin üstüne engel olmaya çalışmış
Çekim Kalitesi Ve Fiyatıyla En Çekicisi Avea! 01:11
Çekim Kalitesi Ve Fiyatıyla En Çekicisi Avea! 246.286 izlenme - 6 yıl önce azra akın aveayı test etti onayladı! çekim kalitesi ve fiyatıyla en çekicisi avea. şimdi aveaya geç sen de dene!
Polisin Lamborghini İle İmtihanı 03:11
Polisin Lamborghini İle İmtihanı 71.102 izlenme - 3 yıl önce Fazla açıklama yapmaya gerek yok, altınızdaki lamborghini eğer emanetse, dikkat değerinizin çok daha fazla olması gerektiğini gösteren bir video. Şahsen ben emanetini istemem. Olacaksa benim olsun!
Arabayı Çekmeyi Beceremeyen Amatör Çekici 01:34
Arabayı Çekmeyi Beceremeyen Amatör Çekici 28.964 izlenme - 1 yıl önce Bir sigorta şirketinin viral reklamı olduğu iddia edilen bu videoda araba çekici bulamayan kişiler arabayı çekmek için amatör bir çekici getiriyorlar. Sonunda ise başlarına gelmedik kalmıyor.
Duvel'in Üretim Sırrı 02:24
Duvel'in Üretim Sırrı 33.652 izlenme - 2 yıl önce Tohumlarına ayrıştırılmasından önümüze gelene kadar bir Duvel şişesinin bu 90 günlük macerası, lezzetin arkaplanına dair ilgi çekici bir filme dönüşüyor.
Netteki En Çekici Frikikler! 01:41
Netteki En Çekici Frikikler! 71.986 izlenme - 7 yıl önce netteki en çekici frikikler
Mükemmel Kuzey Işıkları Deneyimi 05:07
Mükemmel Kuzey Işıkları Deneyimi 1.657 izlenme - 1 ay önce İlk hikayemizde Kuzey Norveç'in büyüleyici coğrafyası ve doğa olaylarının (Aurora Borealis) büyüleyici görüntülerini paylaşıyoruz. Sizleri de bu deneyime ortak etmek ve harekete geçirmek istiyoruz. Dünya'nın en pahalı bölgelerinden birine nispeten düşük bir bütçe ile gerçekleştirdiğimiz maceramıza ilişkin detaylara "Biz Kimiz? Sharemakers Kimdir? videomuzu izleyerek ulaşabilirsiniz. İzlemek için: https://youtu.be/kKpM3iltsBg Yeni deneyimlerimiz için kanalımıza abone olun: https://goo.gl/azFy5O Müzik : Else - Paris (Baba's Kuzey ışıkları Edit) https://soundcloud.com/fak-baba/else-... Bizi takip edin Instagram: https://www.instagram.com/sharemakers Facebook: https://www.facebook.com/sharemakerss Twitter: https://www.twitter.com/sharemakers Web: http://sharemakers.co Ekipman: Sony A7Sii Gopro Hero4 Gopro Hero3 DJI MavicPro iPhone 6s
Yoldan Geçen Kızlarla Öpüşmek (Altyazılı) 03:05
Yoldan Geçen Kızlarla Öpüşmek (Altyazılı) 50.432 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de denememeniz gereken serisimize bu sefer en can alıcı bölüm ile devam ediyoruz. İzleyelim paylaşalım beğenelim ve hepsinden öte kanalimiza abone olalım arkadaşlar. Diğer videolarıma YouTube'da memoseler2 kullanıcı adı ile bulabilirsiniz. İzleyelim, Alkışlayalım. Altyazısız hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/117219/alinasi-bati-ve-ahlaki-su-an-benimle-opusmemek-icin-bahanen-nedir
Çizgi Film - Polis arabası Max e trafik işaretini öğretiyor 05:19
Çizgi Film - Polis arabası Max e trafik işaretini öğretiyor 46.611 izlenme - 2 yıl önce Amansız polis hiç affetmiyor. Yanlış yapan herkese ceza kesiyor. Çünkü trafik onun çalışma alanı. Herzaman önceden uyarısını yapıyor ve o kurallara uyulmasını bekliyor. Esasında bu kuralları kendi zevk ve keyfi için yapmıyor. Herkesin daha düzenli bir ortamda huzurlu yaşaması için yapıyor. Bakın bu bölümde neler oluyor Kaçamak yapıp oynamak isteyen küçük kurnaz max ne hale düşüyor.Polis arabasının yardım çağırabileceği birileri her zaman var. Bakın bu bölümde kimi çağırıyor.
Bu Reklam Konuşulur 01:05
Bu Reklam Konuşulur 38.507 izlenme - 2 yıl önce Adamlar 1 dakikada olabilecek en pratik şekilde göze hitap edebilmiş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dikkat Çekici :) 02:11
Dikkat Çekici :) 81.902 izlenme - 9 yıl önce biraz açık bir şaka olmuş :)
TIR Drift 2 - Gymkhana Style 05:39
TIR Drift 2 - Gymkhana Style 26.428 izlenme - 3 yıl önce Kamyon Çekici ile Drift Sınırları Zorlanıyor...
Başarısız Oto Kurtarma 00:23
Başarısız Oto Kurtarma 23.798 izlenme - 4 yıl önce Başarısız Oto Kurtarma
Çekicinin Gazabına Uğrayan Kamyon 00:27
Çekicinin Gazabına Uğrayan Kamyon 26.862 izlenme - 3 yıl önce Kamyon çekiciye yüklenirken meydana gelen ağır hasarlı aksilik. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Çizgi Film - Vinç kamyonu piramit yapıyor. 03:03
Çizgi Film - Vinç kamyonu piramit yapıyor. 31.433 izlenme - 2 yıl önce Hey çocuklar Haydi bugün vinç kamyonu kullanalım ve kamyon ile rengarenk halkaları kaldırıp çubuğa takalım ve tabiki bir sıralama ile olması gerekli. Önce büyük halka sonra sırayla büyükten küçüğe sıralama yaparak üst üste yerleştirelim finalde piramit ortaya şıkaralım. Dört küçük araba serisinin devamı ollan eğitici bir bölüm daha sizlerle . Kaçırmayın. Renkleri çok kolay öğrenmek için mutlaka izlenilesi bir animasyon video. Süpriz renkler sizlerle.
Traktör, Berke ve Kız Arkadaşının Hazin Öyküsü (Ya Berke Ya) 00:30
Traktör, Berke ve Kız Arkadaşının Hazin Öyküsü (Ya Berke Ya) 9.114 izlenme - 1 yıl önce Güzide yurdumun kırsal bir kesiminde aracı bozulan Berke, köy ahalisinden yardım ister. Traktörü olan cevval bir ağabey, genç adamın yardımına koşacak, ancak her şey hayal edildiği gibi gitmeyecektir. Babam ve Oğlum'un finalinden bile daha dramatik olan bu görüntüleri izlerken, gözyaşlarınıza peçete yetiştiremeyeceksiniz.
ne giyersen o olursun 00:33
ne giyersen o olursun 33.881 izlenme - 7 yıl önce sevilen dizi yıldızları penti reklamında buluştu.
800 Beygir Jiple - Kumsalda Kurtarma 00:13
800 Beygir Jiple - Kumsalda Kurtarma 16.646 izlenme - 3 yıl önce
Kadın Spikerin Zor Anları 00:27
Kadın Spikerin Zor Anları 14.205 izlenme - 2 yıl önce Düzenlenen vücut geliştirme yarışmasında kameralara ilginç görüntüler yansıdı. Erkek yarışmacının vücudundan çok fazla etkilenen bayan spiker, zor anlar yaşadı.
Tüm Seksi Klipler Bir Arada 02:39
Tüm Seksi Klipler Bir Arada 15.796 izlenme - 4 yıl önce Müzik videolarında seksilik yıllar içinde nasıl değişti? Seksin sattığının en büyük kanıtı niteliğinde bir montaj harikası.
Hem Güzel Dans Ediyor Hem De Çok Çekici 02:52
Hem Güzel Dans Ediyor Hem De Çok Çekici 6.360 izlenme - 2 yıl önce 23.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Hem Güzel Dans Ediyor Hem De Çok Çekici" başlıklı videoyu izleyin. 23.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Hem Güzel Dans Ediyor Hem De Çok Çekici' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Thor Çekici ile Güç Denemesi - En Güçlü Kim Vuracak? 04:09
Thor Çekici ile Güç Denemesi - En Güçlü Kim Vuracak? 1.682 izlenme - 3 ay önce Bu videoda eğlence merkezlerinde olan çekiç ile güç gösteririsi yapıyoruz. Bakalım aramızdaki en güçlü kişi kim? Tüm Güç Gösterisi videolarımız tam şurada: https://goo.gl/yQqGqg Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Çizgi Film - Dört araba ile piramit öğrenelim 03:30
Çizgi Film - Dört araba ile piramit öğrenelim 16.364 izlenme - 2 yıl önce Sevgil çocuklar okul öncesi eğitim verenler ,anneler,s,per babalar:mavi parçalardan piramit yapmaya ne dersiniz.Bebetürk olarak çocuklarınıza heer şeyi öğreteceğiz. Eğer öğretmemizi istemiyorsanız sakın abone olmayın. )))) Şaka şaka abone olun. Birgün belki yakınınızın öocuğuna bile gerekli olabilir. ihtiyacınız olduğunuzda izletirsiniz.Bu bölümde iş makineleri ile eğitimi biraz daha renklendirdik canlandırdık. Daha doğrusu vinç ve kepçe sağolsun çok işimize yarıyor. Haydi bebetürke abone olun. Sizleri çoook ama çok seviyoruz. www.youtube.com/bebeturk bu arada abonelik ücretsiz . sizi korkutmasın.))))Mısırdaki piramitlerin şifresi varsa bebeturk piramitinin şifresi yok.
Oyuncak Arabalar - Otobüs Tayo - Şehirdeki Araçların Görevleri  - Mutlu Cocuk 03:36
Oyuncak Arabalar - Otobüs Tayo - Şehirdeki Araçların Görevleri - Mutlu Cocuk 6.736 izlenme - 1 yıl önce merhaba çocuklar; otobüs Tayo yu biliyormusunuz? çizgi filmini çiz izlediniz mi? otobüs tayo biz şehir de her gün karşılaştığımız araçları tanıtıyor. mesela araba,ambulans,taksi,otobüs daha bir çoğu. haydi hep birlikte izleyelim görelim.daha fazla video için; www.izlesene.com/mutlucocuk kanalımıza ücretsiz abone olmak için tıklayın. https://www.izlesene.com/video/edi-blue-bir-pasta-yapmak-istiyor-egitici-cizgi-film-bulmaca-oyunu/9185889 https://www.izlesene.com/video/egitici-cizgi-film-doktor-mac-wheelie-bize-renkleri-ogretiyor-lightning-mcqueen/9182825 https://www.izlesene.com/video/kucuk-robot-wall-e-yapi-taslardan-bir-kule-yapiyoruz-eglenceli-cocuk-filmi/9179420 https://www.izlesene.com/video/oyuncak-arabalar-tamirhaneye-gitmeliyiz-cekici-bize-yardim-ediyor/9176004
Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 03:01
Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 15.353 izlenme - 2 yıl önce Oto bakım tamirhanesine gelen araçlara titizlik ile bakım yapılıyor.Lastikleri, camları, aynaları, motor yağı, jantları, boyası, farları, tamponu ve hızına varana kadar herşey kontrol ediliyor ve araca salondan çıkış izni veriliyor. Ama tabiki çıkarkende parasını ödemesi hatırlatıyor. Bu süslü püslü yarış arabası tamirhaneden çıkar çıkmaz hemen yarışa katılıyor ve kazanıyor. Nasıl mı izle ve gör.
Etin Ete Değdiği En İlgi Çekici 10 Film 04:27
Etin Ete Değdiği En İlgi Çekici 10 Film 6.907 izlenme - 3 yıl önce Etin Ete Değdiği En İlgi Çekici 10 Film (Top10) 10 - Belle de jour / Gündüz Güzeli (1967) 9 - Blue Velvet / Mavi Kadife (1986) 8 - Breaking the Waves / Dalgaları Aşmak (1996) 7 - Boogie Nights / Ateşli Geceler (1997) 6 - Gegen die Wand / Head-On / Duvara Karşı (2004) 5 - Mulholland Dr / Mulholland Çıkmazı (2001) 4 - Black Swan / Siyah Kuğu (2010) 3 - The Graduate / Aşk Mevsimi (1967) 2 - Requiem for a Dream / Bir Rüya İçin Ağıt (2000) 1 - A Clockwork Orange / Otomatik Portakal (1971) Yararlandığımız Kaynaklar www.wikipedia.org www.imdb.com
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 03:04
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 14.590 izlenme - 2 yıl önce Arabalar bazen trafikte arıza yapabilir. Lastikleri patlayabilir.Eğer arızalanan arabayı hemen yoldan almazsak trafik sıkışır ve kimse yoluna devam edemez. Trafiğin sıkışmaması için oto kurtarıcı denilen çekici kamyonları icat etmişler. Bu kamyonlar bozulan arabaları trafikten hemen alıyorlar yani kurtarıyorlar. Bu oto kurtarma araçlarını haydi beraber izleyelim.
Erkekleri Çekici Yapan Şeyler ! 10:26
Erkekleri Çekici Yapan Şeyler ! 904 izlenme - 3 ay önce Bizi takip etmek ve topluluğumuza katılmak için; Abone olun!https://goo.gl/pWWbem Subscribe!https://goo.gl/pWWbem **** Scorp uygulamasını ücretsiz indirmek için hemen tıklayın! Scorp Android - https://goo.gl/VvjIWw Scorp İOS - https://goo.gl/iczFBg **** - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Bize buralardan da ulaşabilirsiniz; https://scorpapp.com/ https://www.facebook.com/scorpapp https://twitter.com/scorpapp https://instagram.com/scorpapp/
Meraklı kamyon Leo ve çekici - eğitici ve eğlenceli çizgi film 04:59
Meraklı kamyon Leo ve çekici - eğitici ve eğlenceli çizgi film 8.009 izlenme - 2 yıl önce Bu çizgi film çok eğlenceli; çocuklar buna bayılacak. Bizim meraklı kamyon Leo yine bir aracın parçalarını bulmuş. Bu sefer bir çekici yapacağız. Bakalım bir çekici hangi parçalardan oluşuyor. Leo'ya eksik parçaları bulmaya yardım edelim. Rubi ve Jojo'nun maceralarını da çok seveceksin: www.izlesene.com/mutlucocuk