Hoşgeldiniz!

Çekik Videoları İzle

Twitter Delisi 00:16
Twitter Delisi 1.559.351 izlenme - 2 yıl önce Twitterda fenomen olan bu çekik arkadaşımıza türkler bulaşmış durumda bazı kişilerin resimlerini falan çiziyor böyle deli manyak videolar çekiyor. twitter adresi: https://twitter.com/ryohey_nakatake
Evladının Alkol İçmesini Hoş Karşılamayan Anne 00:13
Evladının Alkol İçmesini Hoş Karşılamayan Anne 2.407 izlenme - 1 ay önce ''Saçmalama kanka ben onu unuttum'' dercesine birayı fundipleyen gencimiz ve bunu hiçte hoş karşılamayan ''seni doğuracağıma, nükleer santral doğursaydım'' bakışı atan çekik gözlü anne.
Gerizekalı Nasıl Olunur? Videolu Anlatım 01:25
Gerizekalı Nasıl Olunur? Videolu Anlatım 4.831 izlenme - 1 yıl önce Memesine pet şişe takıp şişenin içine patlayıcı koyup meme uçlarını yok etmeye çalışıyor, arada evde yangın tehlikesi çıkarıyor. bir umut ile evrilmesini beklerken videonun sonunda o azıcık olan umudunu da yitiyor insan...
Gerçek Hayatta Yip Man 00:55
Gerçek Hayatta Yip Man 3.315 izlenme - 1 yıl önce biraz ip man e benzettiğim çok saygıdeğer abimiz sopayı öyle bir haraketle kırıyor ki bunu size nasıl anlatırım bilemedim.en iyisi izleyin görün efem.bu arada sonunda iyi thug life yapmış trollere.
Batık Tırnak Nasıl Düzeltilir? 01:57
Batık Tırnak Nasıl Düzeltilir? 3.947 izlenme - 2 yıl önce Hayatımızın herhangi bir zaman diliminde, mutlaka başımıza gelmiş olan "tırnak batması" sorunun çözümüne yönelik basit fakat etkili bir yöntem bulan çekik gözlü arkadaşlarımızdan sevgilerle..
Vayne Kod Adı: Kıte 00:38
Vayne Kod Adı: Kıte 7.302 izlenme - 2 yıl önce Vayne 4 Kişiye Kite Nedir Öğretiyor. Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com
Vicky Chen - Bang 03:55
Vicky Chen - Bang 1.784 izlenme - 11 ay önce bu haftaki cuma günü içeriğiniz de benden daha fazla açıklamaya gerek yok iyi seyirler hayırlı cumalar..
bayan sumo 01:23
bayan sumo 8.312 izlenme - 7 yıl önce
Hevesi Kursağında Kalan Pizzacı 02:41
Hevesi Kursağında Kalan Pizzacı 1.368 izlenme - 2 yıl önce Bir pizzacı düşünün onun için sıradan bir sipariş teslimi olan durum bir anda her erkeğin fantezilerini süsleyen duruma dönüşmesi ve durumun entresan bir şekilde sonlanması.
Miyavlayarak Özür Dileyen Çekik Gözlü Hatun 00:09
Miyavlayarak Özür Dileyen Çekik Gözlü Hatun 390 izlenme - 11 ay önce Miyavlayarak Özür Dileyen Çekik Gözlü Hatun ilgi çekiyor.
Hong Kong Sokak Lezzeti - Midye Mücveri (Bol Yumurtalı) 05:43
Hong Kong Sokak Lezzeti - Midye Mücveri (Bol Yumurtalı) 869 izlenme - 1 yıl önce evet dün ki sokak lezzetimiz ördek burgerde yumurta olmadığı için ağır eleştiriler aldı sizler tarafından. madem öyle buyurun sizlere bol yumurtalı bir sokak lezzeti. istiridye keki demiş çeken ecnebi arkadaş ama ben midye mücveri olarak çevirdim güzel Türkçemize. umarım sizler açısından da sakıncası yoktur haa varsa da önemli değil.
Çok Acayip iPhone Şarj Cihazı 00:21
Çok Acayip iPhone Şarj Cihazı 843 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki çekik gözlü japon gardaşlamız parası fazla gelen iPhone kullanıcılarına yönelik imal ettikleri göbek kordonundan esinlenmeyen, direk göbek kordonundan yapmış oldukları şarj aletini piyasa sürmekten onur gurur vede mutluluk duyar. 2 tane alana 3.sü aynı fiyata 'Napıcaksın lan!' derler adama.
Çinli Çocuk Sahibi Kısır Kadın - İçim Isınmayeee 05:20
Çinli Çocuk Sahibi Kısır Kadın - İçim Isınmayeee 495 izlenme - 1 yıl önce Çinden bağlanan canım ablamın ulusa seslenişi... "Çocuun gozleri çekik, çinli.. geçen gün gordüm yerde otururken boceğe böyle şey şey bakıyii. Çince gonuşçak gibi geliii içim ısınmeyaaa." Sendeyiz Alkışlarla Yaşıyorum...
Paralel Evren Olgusu! 08:29
Paralel Evren Olgusu! 477 izlenme - 2 yıl önce Evet efendim; sitedeki yoğun siyasi video trafiğinden sonra ortamı biraz olsun yatıştırmak ve değerli site üyelerinin içlerindeki bilim aşkını canlandırmak için böyle bir video yüklemeye karar verdim. Videodaki çekik gözlü abimizin böyle imkansıza yakın (ya da gerçekleşse bile uzuuuuun yıllar sonra gerçekleşebilecek) olaylarla ilgilendiğini söyleyeyim. Bu seferki konusu ise paralel evren. Size de ilginç gelmiyor mu?
Çin İşkencesi - Çocuklu 01:49
Çin İşkencesi - Çocuklu 662 izlenme - 2 yıl önce Çinli çocuklar, gerçekten korkunç, ilk dakikadan itibaren başlayan "haha ha ha haha haha hahahah hah haha" kısmı baş dönmesi, mide bulantısı, bilinç kaybı yapabilir. Dikkat
Asimo'nun Salaklaştığı An 01:35
Asimo'nun Salaklaştığı An 496 izlenme - 2 yıl önce Japonya'nın teknolojik anlamda geldiği en üst noktaya işaret eden robot Asimo'nun gazi oluş görüntüleri.
İçki İçmeye İzin Vermeyen Köpek 00:53
İçki İçmeye İzin Vermeyen Köpek 535 izlenme - 2 yıl önce hadi doluşun gençler! içki zararlı yada yararlı kavgası yapalım! yada köpek bile içkiye karşı siz neyin kafasını yaşıyorsunuz diyenlere birer selam çakalım. İzledikten sonrada birer duble rakı yapalım? Ne dersiniz?
Japonların Örümcek Adamı Anlayamaması 01:26
Japonların Örümcek Adamı Anlayamaması 567 izlenme - 2 yıl önce Şu ana kadar aklınızdaki tüm örümcek adam figürlerini ve tasvirlerini unutun desem çok abartmış olmam sanırım. Japonya semt pazarından alınmış bir adet arkadan fermüarlı, çin malı örümcek adam giysisiyle, örümcekmobili ve örümceksikletiyle sabahtan akşama dolanan, bilim adamlarını ağır makineli silahlarıyla tarayan, robotlarıyla power rangers çakması yaratıklarla kapışan ama örümcek adamı örümcek adam yapan ağ atması, binalara tırmanması gibi özelliklerinden hiç birini göremediğimiz çekik gözlü örümcek adamımız japonyadaki kötü adamlara göz dağı niteliğindeki bu küçük trailer'i piyasaya sürmüş bulunmaktadır.
Paralel Evren Olgusu 2 (Paralel Evrene Geçiş) 07:10
Paralel Evren Olgusu 2 (Paralel Evrene Geçiş) 174 izlenme - 1 yıl önce Paralel Evren Olgusu'nun devamı. İlkinden daha ilgi çekici olduğu kesin! İyi seyirler...
Guitar Hero'yu Konuşturan Kız 04:53
Guitar Hero'yu Konuşturan Kız 260 izlenme - 2 yıl önce Bazı başarılar kıskanılır. Guitar Hero'da çekik gözlü bacımızın yaptığı başarıda bu oyunu sevenler tarafından kıskanılacak cinsten. Ben şahsen kıskandım. Hatta birazcıkta komplekse bile girdim. Bakın B.Y.O.B'yi nasıl çalmış.
Koreli Çocuklardan Bir Dünya Bırakın Şarkısı 02:52
Koreli Çocuklardan Bir Dünya Bırakın Şarkısı 104 izlenme - 2 yıl önce Koreli bıcırlar güzel ses ve samimiyetleriyle söyledikleri şarkı. (Koreli mi emin değilim.)
Japon Gören Ergenler 04:05
Japon Gören Ergenler 202 izlenme - 2 yıl önce Ergenlik eskiden sadece sivilceydi, aşk acısıydı. şimdi kamera etkisiyle saçmalamakta eklendi. Bu videomuzda yoldan geçen bir caponu gören ergenlerimiz adamın önünü kesmiş ve onu tehditle maynumluk yapmaya zorlamış. Capon arkadaş başına bir şey gelmesin diye bütün istekleri yerine getirmiş. Bu video çok yüksek oranda ergenlik içermektedir. Kalp sorunu olanların izlemesi onların sağlığı için risk teşkil etmektedir.
Delicesine Balık Yemlemek 01:19
Delicesine Balık Yemlemek 84 izlenme - 2 yıl önce Adamlardaki balık anlayışı böyle, yediğin kadarını alırsın gerisini bırakırsın, bizimkiler bırak balık neslini gölü denizi kurutmak için ne varsa yapıyor. Bizim ülkede olsa o balıklar şuan ızgaraya yol alıyordu...
İsmail YK ile Farklı Dillerde Rap 02:21
İsmail YK ile Farklı Dillerde Rap 79 izlenme - 1 yıl önce İtalyanca, Arapça, (C)aponca... İsmail Yk'nın Fatih Kısaparmak'ın kaşlarının arasında, Şebnem Kısaparmak ın Milliyetci gazlamaları ve şirin çekik göz şakaları desteğiyle yaptığı rapleri izliyoruz arkadaslar...
Duyarsızlığın Başkenti Şanghay 01:04
Duyarsızlığın Başkenti Şanghay 122 izlenme - 2 yıl önce Çin'in en büyük kenti olan sanghayda insanlığın öldüğü dakikalarla başbaşayız. Bir metroda yabancı bir yolcu (Onlara göre çekik gözlü olmayan) bir anlık baygınlık geçiriyor. Ve bu andan itibaren insanın kanını donduran,hayrete düşüren görüntüleri metro kamerası kaydediyor. İzdihamda ezilme tehlikesi geçiren yolcu bile var. Yani basit bir insan bayılmasına bu çekik gözlüler neden böyle bir tepki bu olay gerçek mi? gerçekse böyle bir tepki abartılı değil mi diye düşünmeden edemedim. Olayla ilgili Avrupada ve Uzakdoğudaki blog sitelerini şöyle bi dolandım. Orada yaşayan vatandaşlar son zamanlarda terörist saldırıların arttığını, otobüs ve metrolarda eli bıçaklı şehir eşkiyalarının cirit attığını bu yüzden insanların artık en küçük şeyden nem kaptığını yazmışlar. Avrupada ise bu olay "Tam Çine yakışan görüntüler" "insanlık öldü mü?" şeklinde başlıklarla yayınlanarak Çin halkı alaya alınmış vaziyette. Bende birçok kaynak ve önceden da izlediğim videolarda uzakdoğu halkının bu tür olaylara yaklaşımını göze alarak bu başlığı atmayı uygun gördüm. Uzakdoğuda özellikle Çin de kalp krizi geçirseniz veya fenalaşsanız ölseniz kimsenin sizi sikine takacağını zannetmiyorum. Araştırmacı yazar Bekir Hazar tadında bir video oldu kendimden korktum bi an.
Ignited - Yuuka Nanri & Maon Kurosaki 04:25
Ignited - Yuuka Nanri & Maon Kurosaki 51 izlenme - 1 yıl önce Her yıl düzenlenen anime müzik konserlerinden Ignited animesinin açılış müziği daha çok bilgi için googla amcaya sorun http://musix.animax.co.jp/ Yutub sayfası: http://www.youtube.com/channel/UC87NFz9_FAPdGag4JElOOHQ
Japonluyla Popkek Reklamı 01:27
Japonluyla Popkek Reklamı 53 izlenme - 2 yıl önce Doğu Demirkol(önde duran) amatör bi şekilde videolar çeken bir vatandaşımız güzel yapıyor hoş yapıyor bizlere tebessüm ettiriyor. Ha sen Türkiye'de popkek yerken zannediyon mu japonun haberi yok.
Cips mi Alıyoruz Yoksa Hava mı Deneyi 00:55
Cips mi Alıyoruz Yoksa Hava mı Deneyi 39 izlenme - 2 yıl önce Koreli gençlerden yine bir işsizlik örneği. Cips mi alıyoruz yoksa hava mı isimli çalışmayı izliyoruz.
Bir Şarkı Nasıl Söylenmemeli 00:26
Bir Şarkı Nasıl Söylenmemeli 43 izlenme - 2 yıl önce Tiplere bakılırsa uzak doğuda bir yer, bu abi ve ablanın içine sıçtıkları şarkı ise sanırım prince den kiss, bu şekilde şarkı söylemeyelim söyleyenleri engelleyelim..
Mukavemetli Çubuk Kraker Reklamı 00:30
Mukavemetli Çubuk Kraker Reklamı 30 izlenme - 1 yıl önce Japonlar gene yapmış. Ucundan kırılmayan dünyanın en sağlam krakerinin reklamını izleyeceğiz. Altyazı mevcut değildir.