Hoşgeldiniz!

Çekik Göz Videoları İzle

Evladının Alkol İçmesini Hoş Karşılamayan Anne 00:13
Evladının Alkol İçmesini Hoş Karşılamayan Anne 2.427 izlenme - 5 ay önce ''Saçmalama kanka ben onu unuttum'' dercesine birayı fundipleyen gencimiz ve bunu hiçte hoş karşılamayan ''seni doğuracağıma, nükleer santral doğursaydım'' bakışı atan çekik gözlü anne.
Gerizekalı Nasıl Olunur? Videolu Anlatım 01:25
Gerizekalı Nasıl Olunur? Videolu Anlatım 4.843 izlenme - 2 yıl önce Memesine pet şişe takıp şişenin içine patlayıcı koyup meme uçlarını yok etmeye çalışıyor, arada evde yangın tehlikesi çıkarıyor. bir umut ile evrilmesini beklerken videonun sonunda o azıcık olan umudunu da yitiyor insan...
Gerçek Hayatta Yip Man 00:55
Gerçek Hayatta Yip Man 3.377 izlenme - 2 yıl önce biraz ip man e benzettiğim çok saygıdeğer abimiz sopayı öyle bir haraketle kırıyor ki bunu size nasıl anlatırım bilemedim.en iyisi izleyin görün efem.bu arada sonunda iyi thug life yapmış trollere.
bayan sumo 01:23
bayan sumo 8.407 izlenme - 7 yıl önce
Miyavlayarak Özür Dileyen Çekik Gözlü Hatun 00:09
Miyavlayarak Özür Dileyen Çekik Gözlü Hatun 401 izlenme - 1 yıl önce Miyavlayarak Özür Dileyen Çekik Gözlü Hatun ilgi çekiyor.
Makarna Yapma Sanatını Konuşturmak 00:40
Makarna Yapma Sanatını Konuşturmak 19 izlenme - 2 hafta önce Alt tarafı bir makarna yapıyorsun çekik göz biraz fazla abartmıyor musun? Bu nasıl bir aşk ve bu nerenin sanatı?
Çinli Çocuk Sahibi Kısır Kadın - İçim Isınmayeee 05:20
Çinli Çocuk Sahibi Kısır Kadın - İçim Isınmayeee 641 izlenme - 2 yıl önce Çinden bağlanan canım ablamın ulusa seslenişi... "Çocuun gozleri çekik, çinli.. geçen gün gordüm yerde otururken boceğe böyle şey şey bakıyii. Çince gonuşçak gibi geliii içim ısınmeyaaa." Sendeyiz Alkışlarla Yaşıyorum...
Elbiseli Kadının Altına Bakıp Kaçan Çekik Göz 00:22
Elbiseli Kadının Altına Bakıp Kaçan Çekik Göz 32 izlenme - 3 ay önce Arabanın altına top kaçırmış çocuk gibi eğilip kadının altına bakan çekik gözlü davarı izliyoruz arkadaşlar.
Çekik Gözlü Dayıdan Sihirbazlık Hileleri 03:02
Çekik Gözlü Dayıdan Sihirbazlık Hileleri 11 izlenme - 1 ay önce Aşırı cool tavırları ile önce fizik kurallarına meydan okuyan ve devamında kaybetmeli,çıkarmalı klasik sihirbazlık gösterileri yapan dayıyı izliyoruz. Keyifli seyirler...
Delicesine Balık Yemlemek 01:19
Delicesine Balık Yemlemek 105 izlenme - 2 yıl önce Adamlardaki balık anlayışı böyle, yediğin kadarını alırsın gerisini bırakırsın, bizimkiler bırak balık neslini gölü denizi kurutmak için ne varsa yapıyor. Bizim ülkede olsa o balıklar şuan ızgaraya yol alıyordu...
İsmail YK ile Farklı Dillerde Rap 02:21
İsmail YK ile Farklı Dillerde Rap 86 izlenme - 2 yıl önce İtalyanca, Arapça, (C)aponca... İsmail Yk'nın Fatih Kısaparmak'ın kaşlarının arasında, Şebnem Kısaparmak ın Milliyetci gazlamaları ve şirin çekik göz şakaları desteğiyle yaptığı rapleri izliyoruz arkadaslar...
Bir Şarkı Nasıl Söylenmemeli 00:26
Bir Şarkı Nasıl Söylenmemeli 44 izlenme - 2 yıl önce Tiplere bakılırsa uzak doğuda bir yer, bu abi ve ablanın içine sıçtıkları şarkı ise sanırım prince den kiss, bu şekilde şarkı söylemeyelim söyleyenleri engelleyelim..
Cips mi Alıyoruz Yoksa Hava mı Deneyi 00:55
Cips mi Alıyoruz Yoksa Hava mı Deneyi 51 izlenme - 2 yıl önce Koreli gençlerden yine bir işsizlik örneği. Cips mi alıyoruz yoksa hava mı isimli çalışmayı izliyoruz.
Trafik Canavarlığın da Master Yapan Çekik Gözlü Abla 00:42
Trafik Canavarlığın da Master Yapan Çekik Gözlü Abla 4 izlenme - 3 ay önce Çin de insanların belası olan, trafiğe çıktığın da Allah ne verdiyse dalan bir de üzerine ehliyetsiz olan zalımın kadınının kendini savunmalarını izliyoruz arkadaşlar.