Hoşgeldiniz!

çekik gözlü

Yerçekimine Meydan Okuyan Çekik Gözlü 00:50
Yerçekimine Meydan Okuyan Çekik Gözlü 5.170 izlenme - 1 ay önce Çin'den gelen görüntüde bu blog yazarı çekik gözlü eleman denge konusunda yer çekimi le dans ediyor
Batık Tırnak Nasıl Düzeltilir? 01:57
Batık Tırnak Nasıl Düzeltilir? 4.261 izlenme - 3 yıl önce Hayatımızın herhangi bir zaman diliminde, mutlaka başımıza gelmiş olan "tırnak batması" sorunun çözümüne yönelik basit fakat etkili bir yöntem bulan çekik gözlü arkadaşlarımızdan sevgilerle..
Vayne Kod Adı: Kıte 00:38
Vayne Kod Adı: Kıte 7.331 izlenme - 3 yıl önce Vayne 4 Kişiye Kite Nedir Öğretiyor. Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com
Hevesi Kursağında Kalan Pizzacı 02:41
Hevesi Kursağında Kalan Pizzacı 1.973 izlenme - 3 yıl önce Bir pizzacı düşünün onun için sıradan bir sipariş teslimi olan durum bir anda her erkeğin fantezilerini süsleyen duruma dönüşmesi ve durumun entresan bir şekilde sonlanması.
Çok Acayip iPhone Şarj Cihazı 00:21
Çok Acayip iPhone Şarj Cihazı 979 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki çekik gözlü japon gardaşlamız parası fazla gelen iPhone kullanıcılarına yönelik imal ettikleri göbek kordonundan esinlenmeyen, direk göbek kordonundan yapmış oldukları şarj aletini piyasa sürmekten onur gurur vede mutluluk duyar. 2 tane alana 3.sü aynı fiyata 'Napıcaksın lan!' derler adama.
Paralel Evren Olgusu! 08:29
Paralel Evren Olgusu! 562 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim; sitedeki yoğun siyasi video trafiğinden sonra ortamı biraz olsun yatıştırmak ve değerli site üyelerinin içlerindeki bilim aşkını canlandırmak için böyle bir video yüklemeye karar verdim. Videodaki çekik gözlü abimizin böyle imkansıza yakın (ya da gerçekleşse bile uzuuuuun yıllar sonra gerçekleşebilecek) olaylarla ilgilendiğini söyleyeyim. Bu seferki konusu ise paralel evren. Size de ilginç gelmiyor mu?
İçki İçmeye İzin Vermeyen Köpek 00:53
İçki İçmeye İzin Vermeyen Köpek 633 izlenme - 3 yıl önce hadi doluşun gençler! içki zararlı yada yararlı kavgası yapalım! yada köpek bile içkiye karşı siz neyin kafasını yaşıyorsunuz diyenlere birer selam çakalım. İzledikten sonrada birer duble rakı yapalım? Ne dersiniz?
Japonların Örümcek Adamı Anlayamaması 01:26
Japonların Örümcek Adamı Anlayamaması 624 izlenme - 3 yıl önce Şu ana kadar aklınızdaki tüm örümcek adam figürlerini ve tasvirlerini unutun desem çok abartmış olmam sanırım. Japonya semt pazarından alınmış bir adet arkadan fermüarlı, çin malı örümcek adam giysisiyle, örümcekmobili ve örümceksikletiyle sabahtan akşama dolanan, bilim adamlarını ağır makineli silahlarıyla tarayan, robotlarıyla power rangers çakması yaratıklarla kapışan ama örümcek adamı örümcek adam yapan ağ atması, binalara tırmanması gibi özelliklerinden hiç birini göremediğimiz çekik gözlü örümcek adamımız japonyadaki kötü adamlara göz dağı niteliğindeki bu küçük trailer'i piyasaya sürmüş bulunmaktadır.
Paralel Evren Olgusu 2 (Paralel Evrene Geçiş) 07:10
Paralel Evren Olgusu 2 (Paralel Evrene Geçiş) 201 izlenme - 3 yıl önce Paralel Evren Olgusu'nun devamı. İlkinden daha ilgi çekici olduğu kesin! İyi seyirler...
Guitar Hero'yu Konuşturan Kız 04:53
Guitar Hero'yu Konuşturan Kız 310 izlenme - 3 yıl önce Bazı başarılar kıskanılır. Guitar Hero'da çekik gözlü bacımızın yaptığı başarıda bu oyunu sevenler tarafından kıskanılacak cinsten. Ben şahsen kıskandım. Hatta birazcıkta komplekse bile girdim. Bakın B.Y.O.B'yi nasıl çalmış.
Japon Gören Ergenler 04:05
Japon Gören Ergenler 239 izlenme - 3 yıl önce Ergenlik eskiden sadece sivilceydi, aşk acısıydı. şimdi kamera etkisiyle saçmalamakta eklendi. Bu videomuzda yoldan geçen bir caponu gören ergenlerimiz adamın önünü kesmiş ve onu tehditle maynumluk yapmaya zorlamış. Capon arkadaş başına bir şey gelmesin diye bütün istekleri yerine getirmiş. Bu video çok yüksek oranda ergenlik içermektedir. Kalp sorunu olanların izlemesi onların sağlığı için risk teşkil etmektedir.
Duyarsızlığın Başkenti Şanghay 01:04
Duyarsızlığın Başkenti Şanghay 158 izlenme - 3 yıl önce Çin'in en büyük kenti olan sanghayda insanlığın öldüğü dakikalarla başbaşayız. Bir metroda yabancı bir yolcu (Onlara göre çekik gözlü olmayan) bir anlık baygınlık geçiriyor. Ve bu andan itibaren insanın kanını donduran,hayrete düşüren görüntüleri metro kamerası kaydediyor. İzdihamda ezilme tehlikesi geçiren yolcu bile var. Yani basit bir insan bayılmasına bu çekik gözlüler neden böyle bir tepki bu olay gerçek mi? gerçekse böyle bir tepki abartılı değil mi diye düşünmeden edemedim. Olayla ilgili Avrupada ve Uzakdoğudaki blog sitelerini şöyle bi dolandım. Orada yaşayan vatandaşlar son zamanlarda terörist saldırıların arttığını, otobüs ve metrolarda eli bıçaklı şehir eşkiyalarının cirit attığını bu yüzden insanların artık en küçük şeyden nem kaptığını yazmışlar. Avrupada ise bu olay "Tam Çine yakışan görüntüler" "insanlık öldü mü?" şeklinde başlıklarla yayınlanarak Çin halkı alaya alınmış vaziyette. Bende birçok kaynak ve önceden da izlediğim videolarda uzakdoğu halkının bu tür olaylara yaklaşımını göze alarak bu başlığı atmayı uygun gördüm. Uzakdoğuda özellikle Çin de kalp krizi geçirseniz veya fenalaşsanız ölseniz kimsenin sizi sikine takacağını zannetmiyorum. Araştırmacı yazar Bekir Hazar tadında bir video oldu kendimden korktum bi an.