Hoşgeldiniz!

çekilmek

Aziz Yıldırım Gören Aydınlılar 00:34
Aziz Yıldırım Gören Aydınlılar 812 izlenme - 2 yıl önce Aziz Yıldırım Aydın - Yenipazar'a cezaevine Mehmet Ağar'ı ziyarete gelmiş tabi gören Aydınlılar da hemen fotoğraf çekilme derdine düşmüş lakin asıl olay Aziz Yıldırım için "yoğut yisinki galp grizi geçimesin adam" tavsiyesinde bulunan amcamdır. Senin o şiveni yirim gurban olurum ben...
Yatakta Fotoğraf Çekilmek İsterken 00:05
Yatakta Fotoğraf Çekilmek İsterken 747 izlenme - 3 yıl önce Yatakta Sevgilisiyle Fotoğraf Çekilmek İsterken
Dianna Agron Fotoğraf Çekiliyoruz Diye Kandıran Jerome Jarre 00:06
Dianna Agron Fotoğraf Çekiliyoruz Diye Kandıran Jerome Jarre 422 izlenme - 2 yıl önce Sevimli Vine kralımız Jerome Jarre'ın yeni Vine'ında Dianna Agron'ı kandırdığına şahit oluyoruz efenim.
Geri Çekilmek Yok Teslim Olmak Yok 2 Türkçe Dublaj Full İzle 01:44:18
Geri Çekilmek Yok Teslim Olmak Yok 2 Türkçe Dublaj Full İzle 63 izlenme - 5 ay önce Kungfu ve Nostalının Türkçe Dublaj Adresi Kungfu ve Karate Filmlerinde Bulabilirsiniz http://www.facebook.com/pages/Kungfu-...
01:34:21
"No Retreat No Surrender (Geri Çekilmek Yok Pes Etmek Yok) Türkçe Dublaj" 43 izlenme - 5 ay önce Dublajı Çok İyi oLmasada Bunu Bulabildim.İyi SeyirLer...
Hızlı Ve Öfkeli 6 Nasıl Çekiliyor? Altyazılı Özel Video 03:12
Hızlı Ve Öfkeli 6 Nasıl Çekiliyor? Altyazılı Özel Video 118 izlenme - 2 yıl önce Hızlı Ve Öfkeli 6 Nasıl Çekiliyor? Altyazılı Özel Video
Kameraya Çekilmekten Rahatsız Olan Muzip Kardeşimiz 00:30
Kameraya Çekilmekten Rahatsız Olan Muzip Kardeşimiz 71 izlenme - 1 yıl önce Sanırım engelli kardeşlerimizin katılmış olduğu masa tenisi yarışında çekilmiş bir görüntü. Kendisinin görüntülenmesinden rahatsız olan kardeşimiz yüzünü raketle gizliyor ama kameraman buna aldırış etmiyor en sonunda kendi diliyle bir cevap veriyor.
GÖRÜNTÜLÜ KURAN - KIYAMET SURESİ 03:14
GÖRÜNTÜLÜ KURAN - KIYAMET SURESİ 68 izlenme - 10 ay önce Konu: Kıyamet gününde yaşanacaklar. İnsanın parmak uçlarına kadar tekrar yaratılması. Allah’a ve Kıyamete inanmayıp kötülüklerini sürdürenler. İnsanın dünyadaki halinden dolayı hesaba çekilmesi. Dünyayı ahrete tercih edenler. Parlayan ve kararan yüzler. Ölüm anı. Allaha inanmayanların başı boş kalamayacakları. İnsanın yaratılışı.
Röntgen Çekilirken Yemek Yiyince Nasıl Olur? 01:49
Röntgen Çekilirken Yemek Yiyince Nasıl Olur? 79 izlenme - 2 yıl önce Röntgen çekilirken yemek yiyen adamın x ışıkları ile görüntüsü işte böyle oluyor.
Selfie Nasıl Çekilir - İsraf Adam 01:19
Selfie Nasıl Çekilir - İsraf Adam 62 izlenme - 1 yıl önce Oscar töreninden sonra başını alıp yürüyen, hatta adına şarkılar bile yazılan bir popüler kültür ögesi olan Selfie'nin nasıl çekileceğini İsraf Adam olarak tanıdığımız Youtube'da "HowToBasic" kanalıyla yayın hayatına devam eden abimiz çok güzel bir şekilde anlatmış. İzleyelim..
Burak Yılmaz'ın Polisi İplememesi 00:22
Burak Yılmaz'ın Polisi İplememesi 63 izlenme - 1 yıl önce Bursaspor - Galatasaray maçı sonrası maçta süper ligde en genç gol atan olarak rekoru kıran Enes'i tebrik eden Burak Yılmaz takım otobüsüne dönerken bir polis kendisine yanaşmakta ve de muhtemelen ya imza ya da foto çekilmek istemekte lakin Burak kendisini iplememiş efenim.
Sertaç - Kahveci Güzeli 03:40
Sertaç - Kahveci Güzeli 30 izlenme - 1 yıl önce Ne ara piyasaya geldi, ne ara piyasadan çekildi bilinmez ama Sertaç'ın bize bir hediyesi oldu. O da kahveci güzeli.. Nostaljik olduğu için sizlerle paylaşmak istedim. Kahveci güzeli gözlerini süzeli eritiyor içimi..
Ercümend Özkan - Ahirette Ne Üzerinden Hesaba Çekileceğiz? 02:25
Ercümend Özkan - Ahirette Ne Üzerinden Hesaba Çekileceğiz? 43 izlenme - 2 yıl önce Ercümend Özkan - Ahirette Ne Üzerinden Hesaba Çekileceğiz?
Fotoğraf Çekilmek İsterken Vitaly'nin Kavga Çıkarması (Türkçe Altyazı) 02:43
Fotoğraf Çekilmek İsterken Vitaly'nin Kavga Çıkarması (Türkçe Altyazı) 6 izlenme - 1 yıl önce Fotoğraf Fotoğraf çekilmek isterken Vitaly'nin kavga çıkarması (Türkçe Altyazı)Fotoğraf çekilmek isterken Vitaly'nin kavga çıkarması (Türkçe Altyazı)Fotoğraf çekilmek isterken Vitaly'nin kavga çıkarması (Türkçe Altyazı)Fotoğraf çekilmek isterken Vitaly'nin kavga çıkarması (Türkçe Altyazı)Fotoğraf çekilmek isterken Vitaly'nin kavga çıkarması (Türkçe Altyazı)Fotoğraf çekilmek isterken Vitaly'nin kavga çıkarması (Türkçe Altyazı)Fotoğraf çekilmek isterken Vitaly'nin kavga çıkarması (Türkçe Altyazı)Fotoğraf çekilmek isterken Vitaly'nin kavga çıkarması (Türkçe Altyazı)Fotoğraf çekilmek isterken Vitaly'nin kavga çıkarması (Türkçe Altyazı)Fotoğraf çekilmek isterken Vitaly'nin kavga çıkarması (Türkçe Altyazı)
Peygamberimiz (sav) ‘Hz. Mehdi (as) bir süre bile dünyadan çekilse kıyamet kopar.’ diye bildirmiş 03:32
Peygamberimiz (sav) ‘Hz. Mehdi (as) bir süre bile dünyadan çekilse kıyamet kopar.’ diye bildirmiş 1 izlenme - 11 ay önce Peygamberimiz (sav) ‘Hz. Mehdi (as) bir süre bile dünyadan çekilse kıyamet kopar.’ diye bildirmiştir.