Hoşgeldiniz!

çekingen

Batesmotelpro - Apartman Çekingeni 02:22
Batesmotelpro - Apartman Çekingeni 3.238 izlenme - 9 ay önce Giderek yalnızlaşan şehir insanının yabanileşmesinden komşuluk ilişkileri de nasibini alıyor. Cins cins insan belgeselinin bu bölümünde basit bir selamlaşma, büyük bir gerilime dönüşüyor.
Stereotypes - Çekingen Adam (Shyman) 11:17
Stereotypes - Çekingen Adam (Shyman) 3.576 izlenme - 1 yıl önce Çekingen adamımıza havalı kankaları tarafından sürpriz yapılır. Bakalım neler olmuş.
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 03:06
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 1.400 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal amcanın donla havuza girdiği sahne, öncesindeki "mayom neyim yok benim" repliği Anadolu delikanlısının İstanbul kızları karşısında madara olduğu andır.
Çekingen Bir İnsanın Hayatı 04:50
Çekingen Bir İnsanın Hayatı 496 izlenme - 3 yıl önce Çekingen insan olmamızı öğütleyen güzel bir animasyon
Mansur Ark - Çekingen 04:27
Mansur Ark - Çekingen 221 izlenme - 5 yıl önce
Yiruma - River Flows In You (Bir Çekingenin Hayatı Müziği) 03:29
Yiruma - River Flows In You (Bir Çekingenin Hayatı Müziği) 95 izlenme - 2 yıl önce Bu piyanist arkadaş, Yiruma sahne adını kullanan, Lee Ru-ma. Kendisi Güney Koreli, dünyanın dört bir yanında kapalı gişe konser veren bir piyanist. Sitemizdeki bir çekingenin hayatı videosunun fon müziği oluyor bu müzikte.İnsana huzur aşılayan bu güzel müziği, keyifle dinleyelim. Bahsettiğimiz video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/161106/cekingen-bir-insanin-hayati
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri 02:02
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri 74 izlenme - 2 yıl önce ''Tüm zamanların en kışkırtıcı Belgeseli!..BİLİMİN IŞIĞINDA KIZLARA YAKLAŞMA STRATEJİLERİ! Asri hakikatler; bu süpersonik,ultra mükemmel, hiper şahane ve limitsiz muhteşemlik ihtiva eden belgesel ile deşifre oluyor...'' Bu sözler vogueman' in son keşfi enfes bir belgeselin sunumundan doğrudan alındı. İlk etapta ısınma turu olarak içinden bir kesiti yayınlıyoruz. Isıta ısıta tüm bölümleri de yayınlamak boynumuzun borcu olsun derken emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bu belgesel okul projesi için yapılmış olup, buna 'A' vermeyen hocayı allah çarpar demekle yetiniyoruz.
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri (Klişe Saldırıları) 04:08
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri (Klişe Saldırıları) 53 izlenme - 2 yıl önce "Herkesin maskesi var", "Hayat bir tiyatro ve bizler de birer oyuncuyuz" geyikleri ile ortamdaki kızları leblebi gibi toplayan Tunç'un, Meriç'in zaferini anlatan bilimsel ve sosyolojik bir kesit. Hanimiş; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/9089/bilimin-isiginda-kizlara-yaklasma-stratejileri--beden-dili http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8093/bilimin-isiginda-kizlara-yaklasma-stratejileri-alkol-kullanimi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/7949/bilimin-isiginda-kizlara-yaklasma-stratejileri-tiki-kizlar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/7861/bilimin-isiginda-kizlara-yaklasma-stratejileri
Sansula Ve Kalimba Enstrüman Tanıtımı Mektebim Koleji Müzik Bölümü 09:34
Sansula Ve Kalimba Enstrüman Tanıtımı Mektebim Koleji Müzik Bölümü 12 izlenme - 1 yıl önce Sansula ve Kalimba Enstrüman Tanıtımı Mektebim Koleji Müzik Bölümü Sansula ve Kalimba Enstrüman Tanıtımı Mektebim Koleji Müzik Bölümü Ürettiği derin ses ve titreşimleri ve basit çalma metoduyla, ilk duyumdan sonra, müzik yapmaya göreceli çekingen insanlarda dahi onu deneme isteği yaratan, Almanya’da üretilen Hokema markalı “SANSULA” müzik aletlerinin ve “Kalimbaların” Türkiye Distribütörü olarak, müzik ve Orff sınıflarında, öğrencilerin kullanımına sunabilecek bu farklı müzik aletini sizlerle tanıştırmak ve ilginize mazhar olursa öğrencilerimizle tanıştırmak amacıyla sizlerle iletişim kurmaktayım. Ürettiği derin ses ve titreşimleri ve basit çalma metoduyla, ilk duyumdan sonra, müzik yapmaya göreceli çekingen insanlarda dahi onu deneme isteği yaratan, Almanya’da üretilen Hokema markalı “SANSULA” müzik aletlerinin ve “Kalimbaların” Türkiye Distribütörü olarak, müzik ve Orff sınıflarında, öğrencilerin kullanımına sunabilecek bu farklı müzik aletini sizlerle tanıştırmak ve ilginize mazhar olursa öğrencilerimizle tanıştırmak amacıyla sizlerle iletişim kurmaktayım.
PKK ve Öcalan’ın meydan okumalarına karşı çekingen davranan kişiler olmamalı 03:53
PKK ve Öcalan’ın meydan okumalarına karşı çekingen davranan kişiler olmamalı 1 izlenme - 2 yıl önce PKK ve Öcalan’ın meydan okumalarına karşı çekingen davranan kişiler olmamalı.