Hoşgeldiniz!

çekingen

Batesmotelpro - Apartman Çekingeni 02:22
Batesmotelpro - Apartman Çekingeni 3.358 izlenme - 2 yıl önce Giderek yalnızlaşan şehir insanının yabanileşmesinden komşuluk ilişkileri de nasibini alıyor. Cins cins insan belgeselinin bu bölümünde basit bir selamlaşma, büyük bir gerilime dönüşüyor.
Stereotypes - Çekingen Adam (Shyman) 11:17
Stereotypes - Çekingen Adam (Shyman) 3.606 izlenme - 2 yıl önce Çekingen adamımıza havalı kankaları tarafından sürpriz yapılır. Bakalım neler olmuş.
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 03:06
Kemal Sunal - Mayom Neyim Yok Benim (Şark Bülbülü) 3.400 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal amcanın donla havuza girdiği sahne, öncesindeki "mayom neyim yok benim" repliği Anadolu delikanlısının İstanbul kızları karşısında madara olduğu andır.
Çekingen Bir İnsanın Hayatı 04:50
Çekingen Bir İnsanın Hayatı 522 izlenme - 4 yıl önce Çekingen insan olmamızı öğütleyen güzel bir animasyon
Yiruma - River Flows In You (Bir Çekingenin Hayatı Müziği) 03:29
Yiruma - River Flows In You (Bir Çekingenin Hayatı Müziği) 199 izlenme - 3 yıl önce Bu piyanist arkadaş, Yiruma sahne adını kullanan, Lee Ru-ma. Kendisi Güney Koreli, dünyanın dört bir yanında kapalı gişe konser veren bir piyanist. Sitemizdeki bir çekingenin hayatı videosunun fon müziği oluyor bu müzikte.İnsana huzur aşılayan bu güzel müziği, keyifle dinleyelim. Bahsettiğimiz video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/161106/cekingen-bir-insanin-hayati
Mansur Ark - Çekingen 04:27
Mansur Ark - Çekingen 250 izlenme - 6 yıl önce
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri 02:02
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri 95 izlenme - 3 yıl önce ''Tüm zamanların en kışkırtıcı Belgeseli!..BİLİMİN IŞIĞINDA KIZLARA YAKLAŞMA STRATEJİLERİ! Asri hakikatler; bu süpersonik,ultra mükemmel, hiper şahane ve limitsiz muhteşemlik ihtiva eden belgesel ile deşifre oluyor...'' Bu sözler vogueman' in son keşfi enfes bir belgeselin sunumundan doğrudan alındı. İlk etapta ısınma turu olarak içinden bir kesiti yayınlıyoruz. Isıta ısıta tüm bölümleri de yayınlamak boynumuzun borcu olsun derken emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bu belgesel okul projesi için yapılmış olup, buna 'A' vermeyen hocayı allah çarpar demekle yetiniyoruz.
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri (Klişe Saldırıları) 04:08
Bilimin Işığında Kızlara Yaklaşma Stratejileri (Klişe Saldırıları) 68 izlenme - 3 yıl önce "Herkesin maskesi var", "Hayat bir tiyatro ve bizler de birer oyuncuyuz" geyikleri ile ortamdaki kızları leblebi gibi toplayan Tunç'un, Meriç'in zaferini anlatan bilimsel ve sosyolojik bir kesit. Hanimiş; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/9089/bilimin-isiginda-kizlara-yaklasma-stratejileri--beden-dili http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8093/bilimin-isiginda-kizlara-yaklasma-stratejileri-alkol-kullanimi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/7949/bilimin-isiginda-kizlara-yaklasma-stratejileri-tiki-kizlar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/7861/bilimin-isiginda-kizlara-yaklasma-stratejileri
İstiyorlar Ki Terör Saldırısı Olduğunda Çekingen Tavır Alalım. Milletçe Yılmayız Ve Tek Bir Çakıl 02:10
İstiyorlar Ki Terör Saldırısı Olduğunda Çekingen Tavır Alalım. Milletçe Yılmayız Ve Tek Bir Çakıl 1 izlenme - 6 ay önce İstiyorlar ki terör saldırısı olduğunda çekingen tavır alalım. Milletçe yılmayız ve tek bir çakıl taşı vermeyiz.
Çekingen, Ürkek Müslüman Anlayışı 300 Yıldan Bu Yana Devam Ediyor. Bu İmani Zayıflıktır 00:26
Çekingen, Ürkek Müslüman Anlayışı 300 Yıldan Bu Yana Devam Ediyor. Bu İmani Zayıflıktır 1 izlenme - 8 ay önce Çekingen, ürkek Müslüman anlayışı 300 yıldan bu yana devam ediyor. Bu imani zayıflıktır.