Hoşgeldiniz!

Çekinmek Videoları İzle

Çekingen Bir İnsanın Hayatı 07:09
Çekingen Bir İnsanın Hayatı 638 izlenme - 2 yıl önce Çekingen kişilik bozukluğu veya sosyal fobi olarak da bilinen dışardan görenlerin utangaç diye tanımladıkları kişilerin aslında neler yaşadıklarını gösteren bir çalışma. Bunlara yakın şeyleri hatta daha kötülerini yaşayan insanlar var çevremizde. Utangaç diye yaftalandıkça hayallerindeki hayatı yaşayamadıkça daha da izole ediyolar kendilerini. Videonun sonunda da dediği gibi git ve utangaç biriyle arkadaş ol.
Kamerada Görünmek İstemeyen Dikkatsiz Komiser 00:34
Kamerada Görünmek İstemeyen Dikkatsiz Komiser 78 izlenme - 2 yıl önce Röportajlarda arkada görünen insanlara kıl olan komiser bey, Cool cool yürürken birden röportaj yapan bir kameranın açısına girdiğini farkediyor ve aynı cool tavırda kameranın açısından çıkıyor. İzleyelim efenim.
Facebook'ta Resim Çekinmek 00:13
Facebook'ta Resim Çekinmek 102 izlenme - 2 yıl önce Facebook'un hayatımıza girmesi, bilgisayar kullanımını önemli ölçü de arttırmıştır. Teyzelerimiz bile Facebook profil resimleri konusunda çaba içinde olduğuna göre artık dünyanın sonu rahatlıkla gelebilir.
ABD: Kaygımızı dile getirmekten çekinmeyiz 02:05
ABD: Kaygımızı dile getirmekten çekinmeyiz 34 izlenme - 4 yıl önce ABD: Kaygımızı dile getirmekten çekinmeyiz
Çatıda Selfie Çeken Kadın Polisler 01:00
Çatıda Selfie Çeken Kadın Polisler 19 izlenme - 3 yıl önce Akm çatısına çıkan 3 kadın polis, Taksim meydanını görecek şekilde selfie çekti.. Bu selfie çılgınlığına biri artık dur demeli..
Peygamberimiz (sav): ‘Ben ümmetim hakkında en çok çekindiğim münafıklardır, dıştan göründüğü gibi 08:26
Peygamberimiz (sav): ‘Ben ümmetim hakkında en çok çekindiğim münafıklardır, dıştan göründüğü gibi 1 izlenme - 10 ay önce Peygamberimiz (sav): ‘Ben ümmetim hakkında en çok çekindiğim münafıklardır, dıştan göründüğü gibi inanmazlar.