Hoşgeldiniz!

çekinmek

Buldukları Her Aynada Fotoğraf Çekinen Kızlarımız 00:15
Buldukları Her Aynada Fotoğraf Çekinen Kızlarımız 10.213 izlenme - 7 ay önce Bina kapısının aynasında fotoğraf çekinen kızları rahatsız etmeyen koca yürekli gençleri izliyoruz. Keyifli seyirler...
Çekingen Bir İnsanın Hayatı 07:09
Çekingen Bir İnsanın Hayatı 721 izlenme - 3 yıl önce Çekingen kişilik bozukluğu veya sosyal fobi olarak da bilinen dışardan görenlerin utangaç diye tanımladıkları kişilerin aslında neler yaşadıklarını gösteren bir çalışma. Bunlara yakın şeyleri hatta daha kötülerini yaşayan insanlar var çevremizde. Utangaç diye yaftalandıkça hayallerindeki hayatı yaşayamadıkça daha da izole ediyolar kendilerini. Videonun sonunda da dediği gibi git ve utangaç biriyle arkadaş ol.
Facebook'ta Resim Çekinmek 00:13
Facebook'ta Resim Çekinmek 110 izlenme - 3 yıl önce Facebook'un hayatımıza girmesi, bilgisayar kullanımını önemli ölçü de arttırmıştır. Teyzelerimiz bile Facebook profil resimleri konusunda çaba içinde olduğuna göre artık dünyanın sonu rahatlıkla gelebilir.
Kamerada Görünmek İstemeyen Dikkatsiz Komiser 00:34
Kamerada Görünmek İstemeyen Dikkatsiz Komiser 84 izlenme - 3 yıl önce Röportajlarda arkada görünen insanlara kıl olan komiser bey, Cool cool yürürken birden röportaj yapan bir kameranın açısına girdiğini farkediyor ve aynı cool tavırda kameranın açısından çıkıyor. İzleyelim efenim.
Deccal'in en çekindiği kişi Hz. Mehdi (as)’dır. O yüzden şu an her yerde Hz. Mehdi (as)’ın 01:04
Deccal'in en çekindiği kişi Hz. Mehdi (as)’dır. O yüzden şu an her yerde Hz. Mehdi (as)’ın 11 izlenme - 7 ay önce Deccal'in en çekindiği kişi Hz. Mehdi (as)’dır. O yüzden şu an her yerde Hz. Mehdi (as)’ın gelmeyeceğini yayıyor.
Peygamberimiz (sav): ‘Ben ümmetim hakkında en çok çekindiğim münafıklardır, dıştan göründüğü gibi 08:26
Peygamberimiz (sav): ‘Ben ümmetim hakkında en çok çekindiğim münafıklardır, dıştan göründüğü gibi 1 izlenme - 2 yıl önce Peygamberimiz (sav): ‘Ben ümmetim hakkında en çok çekindiğim münafıklardır, dıştan göründüğü gibi inanmazlar.