Hoşgeldiniz!

çekmek

Huysuz Virjin - 31 Çek Sıkıldıysan! (1995) 00:27
Huysuz Virjin - 31 Çek Sıkıldıysan! (1995) 13.898 izlenme - 3 gün önce Huysuz Virjin'den (Seyfi Dursunoğlu) bomba espri. 1995 yılında yayınlanan programdan bir kesit izleyeceğiz. Program televizyon yayınından VHS kasete kayıt yapılmıştır, orjinali sansürlüdür maalesef.
Cenazeye Aldırmadan Para Çekmek 00:48
Cenazeye Aldırmadan Para Çekmek 3.957 izlenme - 3 hafta önce Gaziantep’te 4’üncü kattaki evin penceresinden düşen yaşlı adam beton zemine çakıldı. 91 yaşındaki adam olay yerinde hayatını kaybederken, bazı vatandaşların ise şahsın cenazesine rağmen ATM’den para çekmeleri dikkat çekti. İddiaya göre, Gaziantep’in Şahitkamil ilçesi Fevzi Çakmak bulvarında bulunan 6 katlı apartmanın 4’üncü katında bakıcısıyla birlikte yaşayan 91 yaşındaki Mehmet Hıdır Kuzudişli, dengesini kaybetmesi sonucu pencereden düşerek, beton zemine çakıldı.Düştüğü yerde bulunan ATM'lerden cenazeye rağmen vatandaşların hiçbir şey olmamış gibi para çekmesi görenleri şaşkına çevirdi.
Youtube Çağı 01:00
Youtube Çağı 3.474 izlenme - 3 hafta önce Evet dostlar gelen nesil youtube nesili. youtube'da para kazanamayı işiten anne baba teyze dayı çoluk çocuk leğeni kapan maşrapayı kapan soluğu youtube'da alıyor. ne diyelim Allah sonumuzu hayretsin.
Nur Yerlitaş'ın Programda Sigara İçmesi 00:16
Nur Yerlitaş'ın Programda Sigara İçmesi 123.792 izlenme - 2 yıl önce "Bu Tarz Benim" isimli yarışma programının jüri üyelerinden Nur Yerlitaş, program esnasında sigara içmiş. Ünlü modacının sigara içerken çekilen bu görüntüleri çok konuşulur.
Sapık Ruhlu Cani Arkadaş 00:35
Sapık Ruhlu Cani Arkadaş 104.012 izlenme - 2 yıl önce Biz en son bunu lisede yapıyorduk, ama arkadaşını ortadan ikiye yarmayı amaçlayan bu güzel kız kendi başına gelmesini istemediği şeyi arkadaşına uyguuyor.
Yüz Felci Geçiren Kadın Selfie Çekerek Sağlığına Kavuştu 02:58
Yüz Felci Geçiren Kadın Selfie Çekerek Sağlığına Kavuştu 3.815 izlenme - 4 hafta önce Doktorlar yüz felci geçiren kadına tekrar gülümseme ihtimalinin düşük olduğunu söyledi. Her gün selfie çekmeye başlayan genç kadın, 2. ayın sonunda gülümsemeye başladı. Nottingham'da Anna Robinson isimli İngiliz kadın bir sabah uyandığında yüzünü hareket ettiremiyordu. Daily Mail'de yayınlanan habere göre doktorlar, yüz felci geçiren 27 yaşındaki kadının bir daha asla yüzünü hareket ettiremeyeceğini söylediler. Çünkü sadece 14 hastadan biri yüz felcini yenebiliyor. SELFİE ÇEKMEYE BAŞLADI Bütün olumsuzluklara rağmen sağlığını geri kazanmak için oldukça kararlı olan Anna, kendine tekrar gülümsemeyi öğretmek için her gün selfie çekmeye başladı. Böylece ilerlemesini görebiliyordu. Teşhis konulduktan sadece 2 ay sonra genç kadın, gülümsemeyi başardı. Bu kadar çabuk iyileşmeyi beklemediğini söyleyen Anna, "Tamamen eski halime döndüğümü söyleyemem ancak ben hariç herkes normale döndüğümü söylüyor." diye konuştu. 27 yaşındaki kadın, kendine küçük hedefler koyarak ilerlemesinin iyileşmesine yardımcı olduğunu ekledi.
Bale Tadında Zikir Çekmek 01:00
Bale Tadında Zikir Çekmek 4.860 izlenme - 1 ay önce Çok zikir çekmek beyninizdeki düzenli frekans akışını etkileyerek başka boyuttan varlıkların etkisine girme tehlikesinde olmaya sebep olabilir. Ancak bu grup fazlasıyla etkilenmiş. https://www.izlesene.com/video/bale-tadinda-zikir-cekmek/9541850
Kızların Fotoğraf Çekilirken Yaşadığı İnanılmaz Olay! 00:45
Kızların Fotoğraf Çekilirken Yaşadığı İnanılmaz Olay! 100.406 izlenme - 3 yıl önce Kızların Fotoğraf Çekilirken Yaşadığı İnanılmaz Olay! 25.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Kızların Fotoğraf Çekilirken Yaşadığı İnanılmaz Olay!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Vinçle Araç Çeken Yurdum İnsanı 01:19
Vinçle Araç Çeken Yurdum İnsanı 1.344 izlenme - 1 hafta önce İnternet hizmeti veren bir firmanın Eskişehir'de yaptığı kazı çalışmaları sırasında çekilen videoda park halindeki araç, sürücüsü bulunamadığı için kazı ekibinin vinci tarafından sürükleniyor.
Polisin Lamborghini İle İmtihanı 03:11
Polisin Lamborghini İle İmtihanı 70.013 izlenme - 2 yıl önce Fazla açıklama yapmaya gerek yok, altınızdaki lamborghini eğer emanetse, dikkat değerinizin çok daha fazla olması gerektiğini gösteren bir video. Şahsen ben emanetini istemem. Olacaksa benim olsun!
Kalradya 2033 (GTA 5 Filmi) 11:34
Kalradya 2033 (GTA 5 Filmi) 1.081 izlenme - 1 hafta önce Post apokaliptik bir ortamda geçen bu film, kahramanımız Lesus'un hikayesini anlatmaktadır.Film Metro 2033 kitabından etkilenilerek oluşturulmuştur.Filmin ayrıca bir kısa hikayesi de vardır, şuradan okuyabilirsiniz: http://kalradya2033.blogspot.com.tr/2014/09/bolum-1.html
Kadınlı Erkekli Çılgınlar Gibi Patlayan Garip Tarikat 02:53
Kadınlı Erkekli Çılgınlar Gibi Patlayan Garip Tarikat 80.634 izlenme - 2 yıl önce Yıllarca garip tarikatları ve onların yine garip zikirlerini izledik. Ama sanırım burada durum daha farklı. Hacının her çeşidi var. Kadını, erkeği hepsi bir arada. Tef'lerle kendilerine yeni nesil müzik yaratıp kopmaya başlıyorlar. Kafa sallamaklı, oynamaklı, eğlenmekli mükemmel bir zikir ortamı olsa gerek. Allah'ı Allah'tan ve kitabından başka her yerde arayan bu cahiliye dönemi insanlarına acıdığımı belirtir, yorum sizin der, iyi seyirler dilerim.
Araba sahibinden izinsiz klip çekilirse 00:45
Araba sahibinden izinsiz klip çekilirse 79.178 izlenme - 3 yıl önce 01.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Araba sahibinden izinsiz klip çekilirse' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fotoğraf Yerine Video Çekildiğini Fark Eden Aile 00:24
Fotoğraf Yerine Video Çekildiğini Fark Eden Aile 11.137 izlenme - 6 ay önce Fotoğraf çektiği zannedip Video'da olduğunu fark edince ben...
Atatürk Havalimanında Mastürbasyon Yapan Adam 01:22
Atatürk Havalimanında Mastürbasyon Yapan Adam 2.104 izlenme - 4 hafta önce Atatürk Havalimanında yolculuk yapacağı uçağı beklerken başka beklentilere dalan adam etrafa aldırmadan ufakta ufaktan mastürbasyon yapıyor.
 Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 04:05
Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 50.156 izlenme - 2 yıl önce Kadiri Tarikatı'nın Faruki Zikiridir. Kadirilik İse 12.YY Başlarında Kurulan Kökeni Ali Bin Ebu Talib'e Dayanan Tasavvufi Bir Tarikattır. Sesli Zikir Yapılması Nedeniyle Cehri Tarikâtlar Arasında Sayılır. Bu Videodada Bir Sesli Zikir Tertip Edilmiştir.
Kıl Dönmesini Cımbızla Çekmek 01:06
Kıl Dönmesini Cımbızla Çekmek 38.637 izlenme - 3 yıl önce Kıl dönmesi sonucu 30cmlik kılı cımbız ile kendi başına alan babayiğit.
İbrahim Sadri & Acılara Tutunmak  (Acı Çekmek Özgürlükse) 03:24
İbrahim Sadri & Acılara Tutunmak (Acı Çekmek Özgürlükse) 16.473 izlenme - 11 ay önce Gece Mavisi - İbrahim Sadri - 21 Aralık 2015 Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Şiir: Hasan Hüseyin Korkmazgil Şiir Yorum: İbrahim Sadri ***** Kavuşmak özgürlükse Özgürdük ikimizde Elleri çığlık çığlık Yanyana iki dünya İkimiz iki dağdan İki hırçın su gibi Akıp gelmiştik Buluşmuştuk bir kavşakta Unutmuştuk ayrılığı Yok saymıştık özlemeyi Şarkımıza dalmıştık Mutluluk mavi çocuk Oynardı bahçemizde Acı çekmek özgürlükse Özgürüz ikimizde O yuvasız çalıkuşu Bense kafeste kanarya O dolaşmış daldan dala Savurmuş yüreğini Ben bölmüşüm yüreğimi Başkaldıran dizelere Aramakmış oysa sevmek Özlemekmiş oysa sevmek Bulup bulup yitirmekmiş Düşsel bir oyuncağı Yalanmış hepsi yalan Yalanmış hepsi yalan Sevmek diye birşey vardı Sevmek diye birşey yokmuş Acı çektim günlerce Acı çektim susarak Şu kısacık konutlukta Deprem kargaşasında Yaşadım birkaç bin yıl Acılara tutunarak Acı çekmek özgürlükse Özgürüz ikimizde Acılardan arta kalan İşte bu bakışlarmış Kuğu diye gözlerimde Gün batımı bulutlarmış Yalanmış hepsi yalan Yalanmış hepsi yalan Savrulup gitmek varmış Ayrı yörüngelerde
En Son Ne Çektiniz? - Sokak Röportajı 01:09
En Son Ne Çektiniz? - Sokak Röportajı 6.181 izlenme - 6 ay önce Sokak röportajında gençlere en son ne çektikleri sorulmuş soru imalı olunca tabi ki ilginç cevaplar alınmış.
31 Nasıl Çekilir 01:02
31 Nasıl Çekilir 51.739 izlenme - 4 yıl önce İzlemeden Karar Verme Kalbini Bozma...
Selfie Çekiminden Hoşlanmayan Yılan 00:27
Selfie Çekiminden Hoşlanmayan Yılan 3.003 izlenme - 2 ay önce Hindistan'ın bir köyünde çiftçiler tarafından yakalanan bu büyük yılan çok kızmış olacak ki bu durumdan faydalanıp selfie çekmek isteyen adamı bakın nasıl karşılıyor.
31 Nasıl Çekilir? 01:02
31 Nasıl Çekilir? 19.273 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin nadide değerlerinden olan çakma Azis "Enka", feminen arkadaşlarıyla beraber hazırladığı komikli bir video ile karşımızda bu sefer. Demek ki herşey 31 çekmeyi çok yanlış anlamalarıyla başlamış. Erken yaşta cinsel eğitim şart.
Gülay - Acı Çekmek Özgürlükse 04:32
Gülay - Acı Çekmek Özgürlükse 63.267 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk , Aykırı Sorular - Gülay - Acı Çekmek Özgürlükse
Halay Çekerken Kendinden Geçen Dayı 03:58
Halay Çekerken Kendinden Geçen Dayı 3.553 izlenme - 3 ay önce Şimdiye kadar izlediğiniz bütün halay videolarını unutun ve sadece bu dayıya odaklanın çünkü o çalan müziğe kendini öyle bir kaptırmış ki halay oynarken farklı bir boyuta geçmiş.
Usta Bir Boyun Hareketiyle Burun Kıllarını Koparmak 00:41
Usta Bir Boyun Hareketiyle Burun Kıllarını Koparmak 22.274 izlenme - 2 yıl önce Efenim yine halk otobüsü ve yine ayrı bir olay. Burun karıştırmaya yeni bir versiyon getiren dayımız kendine has tarzıyla burnundakı kılları ustaca koparmayı başarmaktadır. Hayretle ve bir okadarda gıpta ederek izliyoruz!
Son Selfie Bükücü Obradovic 00:11
Son Selfie Bükücü Obradovic 8.795 izlenme - 10 ay önce Dün akşam oynanan Darüşafaka Doğuş - Fenerbahçe Ülker basketbol macında kendisine emrivaki bir yaklaşımda bulunarak selfie çekilmeye çalışan adam, Obradovic'in sert tepkisiyle karşılaştı.
Yatcaz Kalkcaz Şarkısı ile Halay Çekmek 01:18
Yatcaz Kalkcaz Şarkısı ile Halay Çekmek 28.159 izlenme - 3 yıl önce
Çin'de Otobüse Bineyim Derken Helak Olmak 00:14
Çin'de Otobüse Bineyim Derken Helak Olmak 8.222 izlenme - 8 ay önce Çin'in Hangzhou kentinde bir grup insan otobüse binmeye çalışırken kum taşıyan bir kamyon saçmasapan bir şekilde insanları ezerek yoluna devam etti.
Başbakan Erdoğan'a One Minute Çeken Kadın 00:57
Başbakan Erdoğan'a One Minute Çeken Kadın 46.759 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan Finlandiya'da konuşurken protesto gösterisinde bulunan genç bir kadın one minute çekmiş efenim ve de sonrasında tabi ki karga tulumba çıkartılmış.
Mastürbasyon Yarışması - Çin 02:15
Mastürbasyon Yarışması - Çin 21.885 izlenme - 2 yıl önce Çin'de yapılan yarışmada, Dünya AIDS Günü'ne dikkat çekmek için Çin'in Şangay kentinde ilk defa mastürbasyon yarışması yapılmış. Yarışma Seks oyuncakları üreticisi bir firmanın sponsorluğunda düzenlenmiş. Yarışmada hızlılığı arttırmak ve teşvik için yarışmacılara şişme bebek, dildo ve segsi ablalarla takviyeler yapılmış. Yarışmada ilk orgazm olan kazanırken yarışmanın her sene tekrarlanacağı açıklanmış.