Hoşgeldiniz!

Çektirme Videoları

Engin Nurşani - Yeterbe Çektirme Bana Gülbiye Orhan 26 04:13
Engin Nurşani - Yeterbe Çektirme Bana Gülbiye Orhan 26 84.631 izlenme - 2 yıl önce engin nurşani - yeterbe çektirme bana GüLbiye Orhan 26
Yeni fotoğraf çektirme trendi 'Tebowing' 00:39
Yeni fotoğraf çektirme trendi 'Tebowing' 46.368 izlenme - 5 yıl önce
Yok Ebesinin Aparatı 04:08
Yok Ebesinin Aparatı 9.686 izlenme - 1 yıl önce İneğinizmi var? doğum yaptırırken zorlanıyormusunuz? Artık büyükbaş doğumları işkence olmaktan çıkıyor. Normalde 3 kişinin saatlerce cebelleştiği günler geride kaldı. Bu aparat sayesinde sizde buzağınızı tereyağından kıl çeker gibi doğutturacaksınız.
Hem Ağladı Hem Fotoğraf Çekti 00:40
Hem Ağladı Hem Fotoğraf Çekti 2.290 izlenme - 2 yıl önce Tayland'da meyda gelen trafik kazasında meydana gelen ortaya trajıkomik bir görüntü ortaya çıktı.Kaza yapan otomobil sürücüsü yanarak can veriyor.Geriye sadece kemikleri kalan şahsın olay yerine gelince şoke oluyor.Bu esnada şahsın yakını hep ağlayıp hem fotoğraf çektiriyor.
Amortisör Değişimi 02:47
Amortisör Değişimi 3.876 izlenme - 3 yıl önce Ak Sa Makina amortisör Değiştirme Makinası (helezon Yay Çektirme Makinası) maximum 10 Bar'da, Tüm Amortisörlere Uygundur. ürünün Mevcut Rengi Kırmızı-siyah Olup, Resimlere Ulaşmak İçin Www.ak-sa.com Adresine Girmeniz Yeterli Olacaktır. ürün Detayı, daha Fazla Bilgi Ve diğer Ürünlerimiz İçin Www.ak-sa.com Web Adresimize Girebilirsiniz...
Hindistan'da Diş Çektirmek 04:40
Hindistan'da Diş Çektirmek 1.252 izlenme - 2 yıl önce Efendim bu ara Hindistan'daki yaşama kafayı takmış bulunmaktayım daha önce paylaştıgım pushkarlı cosmic berber babanın videoalrında bir berberin para kazanmak için neler yapabilcegini görmüştük bu videodada hindistandaki saglık hizmetlerinin Seyyar oldugunu göreceksiniz videoyu izlerken bile benim tüylerim diken diken oldu bizler elimizin altındaki son teknoloji dişçilere giderken bin takla atıp tırsarken hindistandaki insanların seyyar dişcilere tedavi yaptırmasındaki cesareti ve yoklugu göreceksiniz. son olarak dişçci arkadaşlarımızın mekanıda hindistanın pushkar kasabasıdır. İyi seyirler.
hidrolik enjektör çektirmesi esasen mercedes benz 01:22
hidrolik enjektör çektirmesi esasen mercedes benz 2.257 izlenme - 6 yıl önce www.viraoto.com ....hidrolik enjektör çektirmesi esasen mercedes benz için yapılmış olup tüm araçlara uyacak şekilde modifiye edilebilirford servislerinden kullananlar vardır.irtibat... 0533-2401307........info@viraoto.com
Ali Turaç - Yeter Çektirme Sevdiğim 04:10
Ali Turaç - Yeter Çektirme Sevdiğim 784 izlenme - 5 yıl önce
bjk tarftarı ve ben 03:17
bjk tarftarı ve ben 1.076 izlenme - 8 yıl önce bjk traftarı oyunculara 3 lü çektiriyor oley oley oleyyyyyyy
Hasret Gültekin Çektirme Cefalar 04:20
Hasret Gültekin Çektirme Cefalar 263 izlenme - 6 yıl önce
Metin Şentürk'e Çıplak Resim Çektirme Teklifi (1999) 04:05
Metin Şentürk'e Çıplak Resim Çektirme Teklifi (1999) 161 izlenme - 2 yıl önce 1999 yılında kısa bir dönem yayınlanmış Emel İçgüdü programında Metin Şentürk'e yapılan çıplak resim çektirme teklifidir. Programda sürekli böyle şarkıcılara karşı telefon şakası yapılırdı,bu şaka da onlardan birine örnektir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Emniyet Amirinin Taraftara Üçlü Çektirmesi 00:57
Emniyet Amirinin Taraftara Üçlü Çektirmesi 4 izlenme - 3 hafta önce Zonguldak'ta Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamaları sırasında polis otosundan Beşiktaş Marşı dinlettirildi. Emniyet amiri taraftarın tezahüratını kırmayıp taraftara üçlü çektirdi.
Emre Rap - Acı Çektirme 01:02
Emre Rap - Acı Çektirme 133 izlenme - 4 yıl önce Emre Rap - Acı Çektirme
İngiltere Tarihindeki Ölüler İle Fotoğraf Çektirme Geleneği! 03:52
İngiltere Tarihindeki Ölüler İle Fotoğraf Çektirme Geleneği! 20 izlenme - 6 ay önce Fotoğraflar rahatsız edici ve garip bir şekilde etkileyici. Ölülerle birlikte poz veren aileler, uyuyor gibi gözüken çocuklar ve zarif bir şekilde arkalarına yaslanan genç kadınlar. Victoria dönemi ölümlerle doluydu. Difteri, tifo, kolera salgınları ülkede çok sayıda ölüme yol açtı. 1861'den sonra da Kraliçe bir tür ölüm modası yarattı. Aslında "memento mori-öleceğini unutma" eşyaları Victoria devrinden önce de farklı şekillerde bulunuyordu.
Ali Turaç -Yeter Çektirme Sevdiğim 04:10
Ali Turaç -Yeter Çektirme Sevdiğim 90 izlenme - 2 yıl önce ALİ TURAÇ
Görülmemiş Fotoğraf Çektirme Şekli 00:06
Görülmemiş Fotoğraf Çektirme Şekli 59 izlenme - 4 yıl önce Görülmemiş Fotoğraf Çektirme Şekli 27.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Görülmemiş Fotoğraf Çektirme Şekli' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ali Turaç Yeter Çektirme Sevdiğim 04:02
Ali Turaç Yeter Çektirme Sevdiğim 69 izlenme - 5 yıl önce Tahsin aydın
Geri Dönülmez Yerdesinfotokolig@hotmail. Katklry. 02:50
Geri Dönülmez Yerdesinfotokolig@hotmail. Katklry. 62 izlenme - 7 yıl önce murat suat
Dişçiye Giden 8 Yaşındaki Kız, Ağzını Açmadığı İçin Doktor Tarafından Darp Edildi 02:13
Dişçiye Giden 8 Yaşındaki Kız, Ağzını Açmadığı İçin Doktor Tarafından Darp Edildi 4 izlenme - 7 ay önce Bursa'da 8 yaşındaki İrem Eti'nin, ağzını açmadığı gerekçesiyle dişçi R.G. tarafından yüzüne diş çekim aleti ile vurulduğu, kolundan tutulup koltuktan atıldığı öne sürüldü.