Hoşgeldiniz!

celal

#HM Tüm zaferler için! 02:28
#HM Tüm zaferler için! 190.586 izlenme - 1 yıl önce H&M X Socrates: Celal Karadoğan, spor ve özgüvenin insan hayatını nasıl değiştirebileceğinin bir kanıtı. #ForEveryVictory #HMSport
Celal Şengör Kanal İstanbul Projesini Değerlendirmesi 06:31
Celal Şengör Kanal İstanbul Projesini Değerlendirmesi 3.691 izlenme - 2 gün önce Yıllar önce Ali Kırca'nın sunduğu Show Tv Ana Haber Bülteni'ne Celal Şengör'ün Çılgın Proje'yi değerlendirmesini izliyoruz efendim.
İlber Ortaylı, Sinirlenip Canlı Yayını Terk Etti. 02:26
İlber Ortaylı, Sinirlenip Canlı Yayını Terk Etti. 13.605 izlenme - 4 hafta önce Kiminin çok sevdiği kiminin ise sevmediği Tarih hocamız ilber ortaylı.Şüphesiz ki son yılların en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi durum böyle olunca tarih denilince hemen mikrofonlar ona çeviriliyor fakat hocamız(Alihassan naber lan ?) internetten iki tık tıkla bakılabilecek bilgileri artık kendine sorulup durulmasından rahatsız gibi görünüyor.
Celal Şengör / Korkuya Dayalı Ahlak 04:53
Celal Şengör / Korkuya Dayalı Ahlak 2.082 izlenme - 2 hafta önce Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 6-9 Aralık 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası etkinliğinde, Fatih Altaylı ve Celal Şengör'ün katılımıyla yapılan Teke Tek İnovasyon oturumu.
 Celal Şengör: Elon Musk'ı Hiç Duymadım 00:53
Celal Şengör: Elon Musk'ı Hiç Duymadım 3.224 izlenme - 4 hafta önce Ünlü profesörümüz Celal Şengör konuk olduğu programda sorulan soruları tek tek cevaplayınca Elon Musk ile ilgili soru gelince tanımıyorum diyerek şaşırttı
80 Li Yılların Unutulmaz Şarkıları 05:18
80 Li Yılların Unutulmaz Şarkıları 121.748 izlenme - 7 yıl önce harika bir şarkı...
Celal ile Ceren Fragmanı 02:14
Celal ile Ceren Fragmanı 185.395 izlenme - 5 yıl önce Celal ile Ceren 18 Ocak'ta vizyon'da! Celal ile Ceren'de Togan ve Şahan Gökbakar kardeşler, Recep İvedik serisinden sonra yeni bir komedi Celal ile Ceren Fragmanı ile karşımızda olacaklar . Başrollerde Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola\'yı izleyeceğimiz film, ilişkiler hakkında eğlenceli noktalara değiniyor olacak.
Celal Öz - Çilem 04:32
Celal Öz - Çilem 13.374 izlenme - 5 ay önce Celal Öz'ün, Özdemir Plak etiketiyle yayınlanan "Evrensel Barış ve Kardeşlik" albümünde yer alan "Çilem" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Celal Öz Düzenleme: Volkan Meydan Yönetmen: Celal Öz Montaj: Hasan Öz
Celal Şengör'ün Caner Taslaman'ın Hodri Meydanına Cevabı 00:35
Celal Şengör'ün Caner Taslaman'ın Hodri Meydanına Cevabı 12.749 izlenme - 7 ay önce Öncelikle kalite için kusura bakmayın daha şu an canlı söyledi hemen çektim. Ben çok güldüm ve haklı buldum. :) Video Evrim Ağacı'nın canlı yayınındandır. Evrim Ağacı'nı da takip etmenizi öneririm "doğa"ya bilimsel bi ilginiz varsa.
Prof. Dr. Celal Şengör İle Röportaj / 09:32
Prof. Dr. Celal Şengör İle Röportaj / " Cahil Toplumlar Çöker" 1.908 izlenme - 1 ay önce Dünyada Jeoloji ve doğa tarihi deyince akla gelen ilk isimlerden çılgın profesör Celal Şengör yeni bir başarıya daha imza atarak 2018 Arthur Holmes Madalyası'nı kazandı. Madalyayı bahane ederek Celal Hoca'yı içinde nadide jeolojik taşlar ve müthiş bir kütüphanenin de bulunduğu evinde ziyaret ettik; eğitim sistemine dair eleştirilerinden konu açılınca yine çok tartışılacak şeyler söyleyen Prof. Şengör eğitimdeki kalitesizliğin kökeninde demokrasinin yattığını, ideal sistemin monarşi olduğunu iddia etti. Röportaj: Kübra Par Fotoğraf: Ece Oğultürk Video: Melik Demirel, Yankı Saraç
Türkiye'de Üniversite Yok - Celâl Şengör 01:17
Türkiye'de Üniversite Yok - Celâl Şengör 57.036 izlenme - 3 yıl önce Türkiye vakt-i zamanında,özellikle Atatürk zamanında, o fakir ve muhtaç haliyle Ömer Lütfi Barkan, Halil İnalcık, Muazzez İlmiye Çığ, Nihâl Atsız gibi çok değerli ilim insanları yetiştiren üniversitelere ve bir eğitim sistemine malik idi. Fakat 1938'den sonraki Türkiye de eğitim bir şekl-i mütevali ile daha da kötüye, çukura gitmiştir. Bugün Türkiye de eğitim çukurun da altındadır. Türkiye de bir tane üniversite bile yoktur ki,lise seviyesinde bile değildir. Yani Türkiyenin tüm üniversitelerini toplasanız, bir Batı lisesindeki eğitim, irfan ve ilim ortamını elde edemezsiniz. Bize hakikati göstermiş olan büyük insanın,büyük âlimin,Charles Darwin'in bir sözünü hatırlamamız ve üzerinde tefekkür etmemiz elzemdir; ''Bilim ve sanat,bir kuşun iki kanadı gibidir. O kanatlarla kuş uçar ve yükselir. Eğer uçamazsa,tavuk gibi,aşağılanmaya mahkum olur.'' Türkiyenin en mühim,en büyük problemi eğitimdir. Derhal bu ülkede üniversiteler,liseler ve eğitim sistemi baştan aşağı değiştirilmeli,tanzim edilmelidir. İşte bu hakikat-ı mukliki,Türkiyenin en mühim ilim insanlarından olan muhterem Prof.Celâl Şengörün ağzından,kıymetli münevver,gazeteci,tarihçi ve musikişinas Murad Bardakçı Beyefendi ve kıymetli ilim insanı Prof.Erhan Afyoncunun iştarkiyle dinliyoruz.
Celal Şengör - Akıl En Büyük Silahtır 11:33
Celal Şengör - Akıl En Büyük Silahtır 1.619 izlenme - 1 ay önce Maalesef insanımızın sadece son yıllarda adından söz etmeye başladığı, kıymetinin yeni yeni anlaşıldığı Celal Şengör hocamızın HaberTürk'ün internet yayını için yaptığı 'Akıl' konulu kısa bir konuşma.
Celal Yarıcı - Yar Ağladı Ben Ağladım 04:14
Celal Yarıcı - Yar Ağladı Ben Ağladım 60.614 izlenme - 3 yıl önce Celal Yarıcı - Yar Ağladı Ben Ağladım (Klip) 2014 Şarkı Sözleri ; Yıllar sonra karşılaştık yar ağladı ben ağladım İkimizde dolduk taştık yar ağladı ben ağladım Baktık eski resmimize ne oldu dedik böyle bize Sarıldık birbirimize yar ağladı ben ağladım Görmüyordum çoktan beri yüzünden süzüldü teri Andıkça eski günleri yar ağladı ben ağladım Baktık eski resmimize ne oldu dedik böyle bize Sarıldık birbirimize yar ağladı ben ağladım
Osmanlıca Bilmeyen Osmanlılar 08:21
Osmanlıca Bilmeyen Osmanlılar 8.582 izlenme - 6 ay önce Yoruma gerek yok. Ama özellikle 1.35 sonrası muhteşem.
Atatürk Ve Doktor Arasındaki Sigara Pazarlığı 00:16
Atatürk Ve Doktor Arasındaki Sigara Pazarlığı 3.097 izlenme - 2 ay önce Hastalığının başlangıcında kendisini muayene eden Fransız Dr. Fissinger günde kaç paket sigara içtiğini sormuş, atatürk "üç" demiş. Doktor bunu günde bir pakete indirmesi gerektiğini söylemiş. Türkiye'nin en saygın bilim insanlarından Prof. Dr. Celal Şengör hocamızın ağzından Atatürk ve Doktor arasında geçen anıyı dinliyoruz efendim.
Celal Şengör 'Diktatör' 01:50
Celal Şengör 'Diktatör' 3.935 izlenme - 2 ay önce Fatih Altaylı'nın sunduğu İlber Ortaylı ve Celal Şengör'ün konuk olduğu Teke Tek Özel 12/ 11 / 2017
Ahmet Arslan: Her Şeyin Ölçüsü Tanrı Olursa Bilim Yapılamaz 15:16
Ahmet Arslan: Her Şeyin Ölçüsü Tanrı Olursa Bilim Yapılamaz 3.629 izlenme - 3 ay önce 8 Ekim'de Habertürk programı Teke Tek Özel'e konuk olan Ege Üniversitesi Felsefe Bölümü Başkanı Ahmet Arslan'ın din ve bilim hakkındaki görüşlerini dinliyoruz.
Celal Yarici - Aglama 02:09
Celal Yarici - Aglama 39.260 izlenme - 4 yıl önce Celal Yarici - Aglama
Celal Bayar Kurdoğlu 03:19
Celal Bayar Kurdoğlu 163.132 izlenme - 9 yıl önce elim bir trafik kazası sonucu kaybettiğimiz adana milli eğitim müdürlüğünde görevli memur arkadaşımız can dostumuz celal bayar kurdoĞlu için hazırladık.
Caner Taslaman'ın Celal Şengör'e cevabı 10:09
Caner Taslaman'ın Celal Şengör'e cevabı 6.958 izlenme - 7 ay önce Bildiğiniz üzere Celal Şengör Caner Taslaman'ın hodri meydan girişimine karşı bazı açıklamalar yapmıştı, bu videomuzda da Caner Taslaman'ın bu açıklamalar hakkındaki yorumunu izliyoruz.
Gaziantep Davul Zurna Barak 03:21
Gaziantep Davul Zurna Barak 92.840 izlenme - 10 yıl önce işte fasıl işte barak
Celal Şengör'e Hodri Meydan Çeken Caner Taslaman 01:03
Celal Şengör'e Hodri Meydan Çeken Caner Taslaman 5.729 izlenme - 8 ay önce Caner Taslaman hoca, az önce Tv8 ekranlarında bir diğer değerli hocamız Celal Şengör'e buyur gel, en iyi bildiğin konu üzerinden, jeoloji üzerinden dini tartışalım dedi.
Gerizekâlı Kız - İlber Ortaylı 01:14
Gerizekâlı Kız - İlber Ortaylı 23.452 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı, muhafazakâr basındaki cehâlete veryansın ediyor.
Celal Şengör Ptolemaios (Batlamyus) Haritası 09:46
Celal Şengör Ptolemaios (Batlamyus) Haritası 1.449 izlenme - 2 ay önce Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programında Celal Şengör Batlamyus Haritasını ve bu kitabın kurtuarılış hikayesini anlatıyor.
Celal ile Ceren Fragman 18 Ocak 2013'te Sinemalarda... 02:14
Celal ile Ceren Fragman 18 Ocak 2013'te Sinemalarda... 48.129 izlenme - 5 yıl önce Başrollerini ünlü komedyen Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'nın paylaştığı Celal ile Ceren, Recep İvedik serisinde beraber çalışan yönetmen Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar Kardeşler'in yeni komedi projeleri. Çekimlerine geçtiğimiz Mayıs ayında başlanan filmin vizyon tarihi 18 Ocak 2013 olarak açıklanırken, filmde Celal ile Ceren'in yaşadığı komik maceralarını izleyeceğiz.
Celal Yarıcı - Gücendi Yüreğim 04:33
Celal Yarıcı - Gücendi Yüreğim 33.061 izlenme - 4 yıl önce Gücendi Yüreğim (1995) - ÇETİNKAYA PLAK
Celal Yarıcı Yaram İçerde 04:14
Celal Yarıcı Yaram İçerde 56.087 izlenme - 9 yıl önce celal yarıcı - yaram içerde
Celal Şengör ve İlber Ortaylı - Tez Hırsızlığı Yapan Profesörler 03:08
Celal Şengör ve İlber Ortaylı - Tez Hırsızlığı Yapan Profesörler 2.515 izlenme - 4 ay önce Celal Şengör Ve İlber Ortaylı Türk Akademik hayatının kanayan yarası olan intihal (hırsızlık) hakkında konuşuyorlar.
Celal İle Ceren Fragman 02:14
Celal İle Ceren Fragman 27.270 izlenme - 5 yıl önce Web Site: http://bloglamazamani.blogspot.com/ Facebook:https://www.facebook.com/bloglamazamani Twitter: https://twitter.com/bloglamazamani Celal ile Ceren Fragman
Celal Şengör'ün Öğrencileriyle Arasında Olmasını İstediği İlişki 04:49
Celal Şengör'ün Öğrencileriyle Arasında Olmasını İstediği İlişki 4.583 izlenme - 8 ay önce Prof. Dr. Celal Şengör öğrencilerin kendilerini daha çok geliştirebilmeleri , rahat ifade edebilmeleri için aralarında samimi bir ilişki olması gerektiğini söylüyor.Öğrenciye soğuk davranan,samimiyetsiz,kasıntı hocaların dikkatine