Hoşgeldiniz!

celal kaya

Celal Kaya İlahi Kerbela Kerbela..kerbela.. 03:46
Celal Kaya İlahi Kerbela Kerbela..kerbela.. 4.279 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya İlahi Kerbela celal Kaya celalkaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Turkuler Saygılar Sevgiler ...2o14..süprizleriyle..ezgileriyle..sizlerle..yakında..karşınızda..saygılar..sevgiler..teşekurler... — İstanbul'da... Kerbela..kerbela..ilahiii.. — İstanbul'da. .yutubede....facebok..de.....var..izle..
Celal Kaya Zazaca 04:06
Celal Kaya Zazaca 2.951 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Kendi Sesimden..şiirler..ilahiler..turkuler....
Celal Kaya  Kara Kız Sevdim Seni Enderin Hislerimle Bırakıp Gıttın Ben.insafsız Kaderimle.. 02:48
Celal Kaya Kara Kız Sevdim Seni Enderin Hislerimle Bırakıp Gıttın Ben.insafsız Kaderimle.. 1.044 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Turkuler ...2014..süprizleriyle..ezgileriyle..sizlerle..yakında...yeni.ilk..albümüyle..turkulerle..karşınızda..teşekurler..saygılar Sevgiler..
Yaraladın Beni Yerde Yerden Yere Vurdun Ben, Sevgilim Ciyerımi Parçaladın.. 08:08
Yaraladın Beni Yerde Yerden Yere Vurdun Ben, Sevgilim Ciyerımi Parçaladın.. 736 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Turkuler ..2014..süprzileriyle..ezgileriyle..sizlerle.yakında ..yen..ilk...turkü......kaset Albümüyle..karşınızda..saygılar Sevgiler..teşekurler....youutubede..var..izle...turku..yaraladın Beni Yerden Yere Vurdun Beni..söz..beste..bana..ayıt
Celal Kaya - Hey Le Daye 03:21
Celal Kaya - Hey Le Daye 944 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Türküler
Ley Ley Daye Daye Tı Uraya Ez Ha Itav Ma Heç Haber Selam 12:21
Ley Ley Daye Daye Tı Uraya Ez Ha Itav Ma Heç Haber Selam 610 izlenme - 4 yıl önce CELAL KAYA CELAL KAYA KENDİ SESİMDEN ŞİİRLER İLAHİLER TURKULER ..2014..SÜPRZİLERİYLE..EZGİLERİYLE..SİZLERLE.YAKINDA ..YENi..İLK...TURKÜ......KASET ALBÜMÜYLE.,İNŞALLAH,,.KARŞINIZDA..SAYGILAR SEVGİLER..TEŞEKURLER....YOUUTUBEDE...İZLESENEDE....VAR..İZL.ley ley daye daye tı uraya ez ha ıtav ma heç haber selam .
Celal Kaya - Sen Ağlarsan Ben Üzülürüm Sen Acılar Çekersen Ben Ağlarım.. 08:33
Celal Kaya - Sen Ağlarsan Ben Üzülürüm Sen Acılar Çekersen Ben Ağlarım.. 732 izlenme - 4 yıl önce celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Turkuler ..2014..süprzileriyle..ezgileriyle..sizlerle.yakında ..yen..ilk...turkü......kaset Albümüyle..karşınızda..saygılar Sevgiler..teşekurler....youutubede...izlesenede....var..izle...duygusal....şiirii..sen Ağlarsan Ben Özülürüm..sen Acılar Çekersen..ben Ağlarım..söz..beste..bana..ayıt..
Celal Kaya - Hani Söz Vermiştik Birbirimize 10:53
Celal Kaya - Hani Söz Vermiştik Birbirimize 616 izlenme - 4 yıl önce CELAL KAYA KENDİ SESİMDEN ŞİİRLER İLAHİLER TURKULER ..2014..SÜPRZİLERİYLE..EZGİLERİYLE..SİZLERLE.YAKINDA ..YENi..İLK...TURKÜ......KASET ALBÜMÜYLE..KARŞINIZDA..SAYGILAR SEVGİLER..TEŞEKURLER....YOUUTUBEDE...İZLESENEDE....VAR..İZLE. hani söz vermiştik birbirimize ayrılmayacaktık bu ayrılık neden oldu sence...
Kurtçee.. Ezbekesım  ..ez.. Behalım ..evınamı.. Çuuu.. 05:45
Kurtçee.. Ezbekesım ..ez.. Behalım ..evınamı.. Çuuu.. 336 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Turkuler ..2014..süprzileriyle..ezgileriyle..sizlerle.yakında ..yen..ilk...turkü......kaset Albümüyle..karşınızda..saygılar Sevgiler..teşekurler....youutubede..var..izle..
Bir Yar Sevdim Çok Uzaklarda 06:21
Bir Yar Sevdim Çok Uzaklarda 459 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Turkuler ..2014..süprzileriyle..ezgileriyle..sizlerle.yakında ..yeni..ilk...turkü......kaset Albümüyle.,inşallah,,.karşınızda..saygılar Sevgiler..teşekurler....youutubede...izlesenede....var..izl...bir Yar Sevdim Çok Uzaklarda Biz Olamdanda Uzaktan Sevmesini Biliriz
Celal Kaya - Saçlarını Yol Getir 05:23
Celal Kaya - Saçlarını Yol Getir 334 izlenme - 4 yıl önce celal kaya kendi sesimden..şiirler..ilahiler..turkuler...
Celal Kaya - Saçlarından Bir  Tel Aldım Haberin Varmı 05:43
Celal Kaya - Saçlarından Bir Tel Aldım Haberin Varmı 371 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Turkuler...
Celal Kaya - Saçlarından Bir Tel Aldım 05:14
Celal Kaya - Saçlarından Bir Tel Aldım 398 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Kendisesimden Şiirler İlahiler Turkuler Saygılar Sevgiler Teşekurler..
Gözlerime Bakıyorsun Sana Bakmaya Kıyamıyorum Yanına Gelıpte Seni Seviyorum Diyemiyorum 10:57
Gözlerime Bakıyorsun Sana Bakmaya Kıyamıyorum Yanına Gelıpte Seni Seviyorum Diyemiyorum 342 izlenme - 4 yıl önce CELAL KAYA CELAL KAYA KENDİ SESİMDEN ŞİİRLER İLAHİLER TURKULER ..2014..SÜPRZİLERİYLE..EZGİLERİYLE..SİZLERLE.YAKINDA ..YENi..İLK...TURKÜ......KASET ALBÜMÜYLE..KARŞINIZDA..SAYGILAR SEVGİLER..TEŞEKURLER....YOUUTUBEDE...İZLESENEDE....VAR..İZLE..gözlerime bakıyorsun sana bakmaya kıyamıyorum sana yaklaşıpta seni seviyorum cesaret edipte diyemiyorum..
Celal Kaya - Yar Ağladı Ben Ağladım 05:06
Celal Kaya - Yar Ağladı Ben Ağladım 299 izlenme - 4 yıl önce Yar Ağladı Ben Ağladım
Celal Kaya Çok Zor Senden 05:04
Celal Kaya Çok Zor Senden 414 izlenme - 4 yıl önce CELAL KAYA CELAL KAYA KENDİ SESİMDEN ŞİİRLER İLAHİLER TURKULER ..2014..SÜPRZİLERİYLE..EZGİLERİYLE..SİZLERLE.YAKINDA ..YENi..İLK...TURKÜ......KASET ALBÜMÜYLE..KARŞINIZDA..SAYGILAR SEVGİLER..TEŞEKURLER....YOUUTUBEDE...İZLESENEDE....VAR..İZLE..ÇOK ZOR SENDEN AYRI YAŞAMAK HAYATTA EN ZOR ŞEY BU OLSA GEREK..
Celal Kaya - Ey Sevgili 03:33
Celal Kaya - Ey Sevgili 253 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Türküler Saygılar Sevgiler Teşekurler
Beraberçok Mutluyduk  Neden Ayrılık Oldu 04:04
Beraberçok Mutluyduk Neden Ayrılık Oldu 197 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Turkuler ...2014..süprizleriyle..ezgileriyle..sizlerle.yakında..yeni..turku..kasediyle..ilk..sidisiyle..geliyor..karşınızda..saygılar Sevgiler ..teşekurler..
Celal Kaya - Yine Aklıma Geldin 10:21
Celal Kaya - Yine Aklıma Geldin 310 izlenme - 4 yıl önce CELAL KAYA CELAL KAYA KENDİ SESİMDEN ŞİİRLER İLAHİLER TURKULER ..2014..SÜPRZİLERİYLE..EZGİLERİYLE..SİZLERLE.YAKINDA ..YENi..İLK...TURKÜ......KASET ALBÜMÜYLE..KARŞINIZDA..SAYGILAR SEVGİLER..TEŞEKURLER....YOUUTUBEDE...İZLESENEDE....VAR..İZLE..YNE AKLIMA GELDİN YAR YİNE HATIRALRIN AKLIMDAN ÇIKMIYOR YAR...SÖZ..BESTE BANA AYIT..TEŞEKURLER..DUYSAL ŞİİRİİ..
Vaz Geç Gönül Senbu  Aşktan Elbet Seni Seven Biri Anlar Elbet Seni Seven Biri Çıkar 05:38
Vaz Geç Gönül Senbu Aşktan Elbet Seni Seven Biri Anlar Elbet Seni Seven Biri Çıkar 364 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Turkuler ..2014..süprzileriyle..ezgileriyle..sizlerle.yakında ..yeni..ilk...turkü......kaset Albümüyle.,inşallah,,.karşınızda..saygılar Sevgiler..teşekurler....youutubede...izlesenede....var..izl...vazgeç ..sen Bu.aştan Elbet ..birgün Seni Seven..biri Çıkar..
Celal Kaya - Git Bakalım Ellere 05:30
Celal Kaya - Git Bakalım Ellere 236 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Kendi Ssesimden Şiirler İlahiler Turkuler ..2014 ..süprizleriyle..ezgileriyle..sizlerle.yakında ..ilk..türkü..albümüyle..karşınızda..saygılar Sevgiler. Teşekurler..
Celal Kaya - Mutlu Ol Yeter 04:06
Celal Kaya - Mutlu Ol Yeter 170 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Turkuler....
Celal Kaya - Annem Annem 06:35
Celal Kaya - Annem Annem 162 izlenme - 4 yıl önce şarkı sözleri: Anne, Sen gittin gideli sonsuzluk evine Bir gamlı hazanım, bir zamansız baharım Hani bir yalnız ağaç vardır ya bir dağ başında Hani gelen budar, giden kırarmış ya dallarını İşte o yalnız ağaç gibiyim anne Rüyalarımda tutuyorum ellerimi Bırakıp gideceksin diye çok korkuyorum anne Biliyorum, uyanınca rüya bitecek Ellerimde sıcağınla uyanacağım anne Sahi bir daha ne zaman geleceksin anne? Şimdi uzaklardasın Öksüz dünyam yıkık Virana dönmüş gibiyim Yapayalnızım yollarda adımlarım tedirgin Şefkatine muhtacım anne Akşam eve her dönüşümde Yine bakıyorum pencereye Yüreğimi bir buruk hüzün kaplıyor Pembe bir gül gibi orada duruşun hayal El sallayışın, tebessümün hayal Seni göremiyorum anne Ve sen gittin gideli Hüzün sardı içimi Eskiden olduğu gibi Yüzüm gülsün diye o sımsıcak tebessümünle Bir daha güler misin anne? Ve desem ki yüreğimde apansız bir sancı “Öpeyim de geçsin! ” der misin anne?
Celal Kaya Rabim Bana Bir Dert Vermiş 04:10
Celal Kaya Rabim Bana Bir Dert Vermiş 231 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Turkuler..saygılar Sevgiler ..2014..yeni..ilk..kılıp..demo..test..yayını..hazırlıkları...
Bu Şarkım Sana İspanyolca 05:57
Bu Şarkım Sana İspanyolca 157 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Bahar Gelmiş Benim Neyime celal Kaya celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Turkuler ..2014..süprzileriyle..ezgileriyle..sizlerle.yakında ..yeni..ilk...turkü......kaset Albümüyle.,inşallah,,.karşınızda..saygılar Sevgiler..
Celal Abbas Kaya Dan Seçmeler 01:37
Celal Abbas Kaya Dan Seçmeler 239 izlenme - 9 yıl önce bugün ayın ışığı(keskin milli marşı)
Celal Kaya - İşte Gidiyorum Çeşmi Siyahım 04:37
Celal Kaya - İşte Gidiyorum Çeşmi Siyahım 112 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Turkuler...
Celal Kaya - Ellerim Bomboş Gözümde Yaşlarla Kaldğıı Bir Çöldeyim 03:37
Celal Kaya - Ellerim Bomboş Gözümde Yaşlarla Kaldğıı Bir Çöldeyim 92 izlenme - 4 yıl önce celal kaya kendi sesimden şiirler ilahiler turkuler..... Şarkı Sözleri: Senden ayrılmadan önce bilmiyordum hiç Hayatın anlamsızlığını En güzel şeylerin bile yavan kaldığı Aklımın ucundan geçmezdi.. Senmisin bu hallerde olmama sebep İnanmak gelmiyor içimden Oysaki durmaksızın süren kavgalar Meğer aşkın cilveleriymiş.. Ellerim bomboş yüreğimde bir sızı Ateşe atılmış bir demir gibi kor hala Ellerim bomboş gözümde yaşlarla Güneşin kavurduğu bir çöldeyim.. Senmisin bu hallerde olmama sebep İnanmak gelmiyor içimden Oysaki durmaksızın süren kavgalar Meğer aşkın cilveleriymiş.. Ellerim bomboş yüreğimde bir sızı Ateşe atılmış bir demir gibi kor hala Ellerim bomboş gözümde yaşlarla Güneşin kavurduğu bir çöldeyim..
Celal ..kaya..ben..yoruldum..hayat..gelme..üstüme... 04:33
Celal ..kaya..ben..yoruldum..hayat..gelme..üstüme... 68 izlenme - 2 yıl önce celal kaya ..ben..yoruldum..hayat..gelme..üstüme..........saygılar..sevgiler..teşekurler..butum..dunya..insanlara..herkese..teşekurler...
Celal Kaya - Daykamı Delalamı Hasretetamı 04:11
Celal Kaya - Daykamı Delalamı Hasretetamı 96 izlenme - 4 yıl önce Celal Kaya Kendi Sesimden Şiirler İlahiler Türküler Teşekkürler