Hoşgeldiniz!

Celal Ülgen

Darbeyi Araştırma Komisyonu Başkanı - Reşat Petek 02:38
Darbeyi Araştırma Komisyonu Başkanı - Reşat Petek 1.898 izlenme - 2 yıl önce AKP darbe girişimini araştırma komisyonu üyesi olarak Reşat Petek'i seçti. TBMM’de kurulan, Cemaat’in 15 Temmuz darbe girişimi ve faaliyetlerini araştırma komisyonunun üyeleri belirlendi. TBMM Genel Kurulu’nda, Meclis Araştırma Komisyonu’na siyasi partilerin bildirdiği isimler oylanarak, kabul edildi. AKP Burdur Milletvekili Reşat Petek de partisini temsilen bu komisyonda yer alacak. Reşat Petek TV8’de Fethullah Gülen’i şu sözlerle savunuyordu: “Hakkında açılan tüm davalardan, Sayın Fethullah Gülen Hocaefendi'nin beraat etmesine ve bu beraat kararının kesinleşmesine rağmen, Ergenekon yapılanmasının parlamentodaki uzantıları tarafından 'çete' diye hakkında Meclis kürsüsünden konuşma yapanlar oldu.” Programın diğer konuklarından gazeteci Merdan Yanardağ ve Celal Ülgen itiraz etmiş, Yanardağ ile Petek arasında tartışma yaşanmıştı.
Celal Ülgen: Darbenin Arkasında Amerika Var 02:38
Celal Ülgen: Darbenin Arkasında Amerika Var 567 izlenme - 2 yıl önce NTV'de Oğuz Haksever'in sunduğu Yakın Plan programına konuk olan Celal Ülgen, darbe girişimiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Ülgen: Ne yaparsınız, döver misiniz 01:48
Ülgen: Ne yaparsınız, döver misiniz 16 izlenme - 1 yıl önce Sistem değişikliğinin ne getireceği tartışıldığı anlarda, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Şahin'in "Benim hangi fikri düşüneceğime ve söyleyeceğime siz mi karar vereceksiniz?" sözlerine, Hukukçu Celal Ülgen'den "Ne yaparsınız? Döver misiniz?" tepkisi geldi.
Ülgen: Ekmeleddin İhsanoğlu evet oyu verdi 01:17
Ülgen: Ekmeleddin İhsanoğlu evet oyu verdi 15 izlenme - 1 yıl önce Programda evet-hayır polemiği tartışıldı. Programın konuklarından Hukukçu Celal Ülgen, Meclis'te yapılan anayasa değişiklik teklifinde, MHP Milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu'nun evet oyu verdiğini söyledi. "Ekmeleddin İhsanoğlu eğer bu ülkede Cumhurbaşkanı adayı olmuşsa, ben oyumu hayır verdim, ben de hayırcılar arasındayım diyecek medeni cesareti gösterirdi" dedi.
Ne Oluyor? 4 Kasım 2014 Salı 02:09:55
Ne Oluyor? 4 Kasım 2014 Salı 31 izlenme - 4 yıl önce Cezaevi sürecinde pek çok komutanın yaşamını yitirdiği Anayasa Mahkemesi'nin ''hak ihlali var'' dediği Balyoz Davası yeniden görülmeye başlandı. Peki dönemin komutanları Hilmi Özkök ve Aytaç Yalman'ın ''biz duymadık'' dediği "Balyoz Darbe Planı" nasıl ortaya çıktı? Komutanlar cezaevinde 5 yıl neden yattı? Şirin Payzın sordu; Nazlı Ilıcak, Celal Ülgen, Ahmet Gündel, İrem Çiçek ve Fidel Okan, "Ne Oluyor?" da tartıştı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
7 Şubat 2017 Türkiye'nin Gündemi Özet 05:08
7 Şubat 2017 Türkiye'nin Gündemi Özet 7 izlenme - 1 yıl önce
Ne Oluyor - 31 Ağustos  Çarşamba - 2016 03:58:32
Ne Oluyor - 31 Ağustos Çarşamba - 2016 11 izlenme - 2 yıl önce FETÖ Operasyonları, artan terör saldırıları ve Fırat Kalkanı Harekatı… Peki Türkiye terörle mücadelesini nasıl devam ettirecek ? Şirin Payzın sordu, önce Metin Külünk ardından Rahim Er, Nedim Şener, Celal Ülgen, Savaş Biçer ve İbrahim Uslu Ne Oluyor’da yanıtladı.