Hoşgeldiniz!

çelik erişçi

İzel Çelik Ercan - Özledim (1991) 04:24
İzel Çelik Ercan - Özledim (1991) 969 izlenme - 1 yıl önce İzel Çelik Ercan üçlüsünün 1991 tarihli ilk albümü Özledim'de yer alan şarkı, aynı zamanda grubun da çıkış parçasıdır. Günümüzde "bir zamanlar da bunlar vardı işte" diye hatırlanan gruplardan. Sonra devir değişti tabi.
Çelik Erişçi Kadın Oldu! 02:22
Çelik Erişçi Kadın Oldu! 1.128 izlenme - 4 yıl önce Şizoid Adlı Oyun İçin Kadın Kılığına Giren Çelik Erişçi, Değişimin Nedenini Anlattı
Çelik - Ain't No Sunshine (Çakma) 03:09
Çelik - Ain't No Sunshine (Çakma) 429 izlenme - 1 yıl önce Bill Withers'in milyon kere coverlanmış, iç burkan bu güzide eserini bir de devirle birlikte değişen şarkıcımız Çelik' ten dinleyin.. Orjinali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14235/bill-withers---ain-t-no-sunshine-1971
Çelik'ten İronik Terör Mesajı 00:54
Çelik'ten İronik Terör Mesajı 11 izlenme - 2 hafta önce Ünlü şarkıcı Çelik Erişçi, bugün Şemdinli'de 10 asker ve 8 sivilin şehit olmasının ardından Twitter hesabından bir video yayınladı ve 'Ne kadar duyarlı bir sanatçıyım. Şehitlere rahmet ailelerine başsağlığı diledim ve konu çözüldü.' diye konuştu.
Artık Devir Değişti E Tabi Çelik De Değişti - Çelik - Aman Aman 04:08
Artık Devir Değişti E Tabi Çelik De Değişti - Çelik - Aman Aman 305 izlenme - 2 yıl önce 90'lardan bu yana bir çok efsane şarkılara imza atmış ve hala da etmekte olan sevgili Çelik'in 2000 yılında milenyuma özel uygun olarak yaptığı ve içinde "Artık devir değişti e tabi çelik de değişti" sözlerine sahip olduğu Aman Aman şarkısını yapmıştır.Şarkı o dönem çok patlamış ve adeta he yerde bir slogan olmuştu. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Michael Jackson'ın Resmi Klibinde Türk Bayrağını Tam Ekran Çıkaran Türk'ten Taksim Gezi Parkı Fotoğr 07:15
Michael Jackson'ın Resmi Klibinde Türk Bayrağını Tam Ekran Çıkaran Türk'ten Taksim Gezi Parkı Fotoğr 277 izlenme - 3 yıl önce Şimdi Videonun Başında Diyebilirsiniz Ki: "michael Jackson Ne Alaka?" Diye... Fakat Tüm Dünyadaki Müzik Kanallarında Halen Yayınlanmakta Olan Ve Sırf Youtube'da 14.06.2011 - 13.06.2013 Tarihleri Arasında 5,315,374 Kişinin İzlediği Resmi "behind The Mask" Klibinde Bayrak Bölümünde Tam Ekran Görünen Tek Bir Bayrak Vardı. Klip Amerikan Yapımı Olmasına Rağmen Tam Ekran Görünen Tek Bayrak Türk Bayrağıydı. Ben De O Türk Bayrağını Klipte Çıkaran Kişi Olarak Gururla O Klipteki Sahnemi 2 Yıl Sonra Tekrar Canlandırdım Ama Bu Kez Michael Jackson Afişi Yerine Atatürk Bayrağı Gösterdim Ve Mj T-shirt'ü Yerine Mustafa Kemal Atatürk T-shirt'ü Giydim. Arkasından Başta Taksim'de Katıldığım Gezi Parkı Eylemi Olmak Üzere Atatürk İle İlgili Çektiğim Ya Da Çektirdiğim Fotoğrafların Slayt Gösterilerini Göreceksiniz. Selanik'ten Ankara'ya, Makedonya'dan İzmir'e, Çanakkale'den İstanbul'a Atatürk'ün Ayak Bastığı Her Yere Gitmeye Çalıştım. Ortaya Bu Fotoğraflar Çıktı. gerçekten Çok Duygusal Anlar Yaşıyoruz. Herkes Birbirine Yardım Eli Uzatıyor. Hatta Eskiden Görünce Görmemezlikten Geldiğimiz, Yanından Hızlı Hızlı Geçtiğimiz Travestiler Bile Evlerini Direnişçilere Açıp Yardım Ediyorlar. Doktorlar Bedavaya Tedavi Ediyor, Ülkenin 4 Bir Yanından Gezi Parkı'na Yiyecek Ve İçecek Yardımı Geliyor. Hepsini Anlatmama Gerek Yok Aslında... Biliyorsunuz. Ve Maalesef Bunları Hala Yayın Akışını Bozmayarak Survivor Ve 90 Dakika Süren Tv Dizileri İle Yayınını Sürdüren Televizyon Ve Gazetelerden Çok Facebook, Twitter Ve Instagram Gibi Sosyal Medya Mecralarından Biliyorsunuz. Halbuki Doğal Afet, Çatışma, Savaş Gibi Olaylarda Normalde Kanallar Yayın Akışlarını Durdurarak Canlı Yayınlarla Olay Yerine Bağlanırlardı Eskiden... Çok İyi Hatırlıyorum, Cnn Türk'te Spor Servisinde Çalışırken Olağanüstü Bir Hal Olduğunda Spor Bültenini Çıkarırlardı, Vtr Yapmazdık. Çünkü Tek Bir Olaya Odaklanırlardı Ama Bu Kez, Üstelik En Çok Gereken Zamanda Böyle Olmadı. Çünkü Akp, Tv Kanallarının Büyük Bir Çoğunluğunu Da Eline Geçirdi. İyi Ki Artık Televizyoncu Değilim, Yoksa Utanırdım Kendimden. Hepimiz Her Gece Dua Edelim. Allah, Din İstismarı Yapanların Sonunu Getirsin Ve Ülkemiz Eski Aydınlık Ve Özgür Günlerine Dönsün. Aslında Basit Bir Video Tanımı Yapacaktım Ama Klavyeye Parmağım Değdiğinde Bir Anda İçimi Döküveresim Geldi. Türk Bayrağımız Her Zaman Dalgalansın. Atatürk Resimleri Her Zaman Okulların Duvarlarında Olsun. Milli Bayramlarımızı Bile Yok Hava Soğuktu, Yok Bilmemneydi Falan Diye Çeşitli Bahanelerle Kutlamamızı Engelliyorlar. Şu An Sadece Taksim'de Değil; Her Yerde Tam Bir Bayram, Şenlik Havası Var. Artık Her Gün Atatürk Posterleri Ve Türk Bayrakları Ortaya Çıkıyor. Sıkıysa Biber Gazıyla, Gaz Bombalarıyla, Tüfeklerle Engellemeye Çalışsınlar.