Hoşgeldiniz!

Çelik Kasa Videoları İzle

gaziantep kılınç kasa  recep aşık 02:10
gaziantep kılınç kasa recep aşık 1.254 izlenme - 7 yıl önce gaziantep kılınç çelik kasa reklamı izleyin kopacaksınız
Çelik kasa nasil yapilir 04:45
Çelik kasa nasil yapilir 250 izlenme - 5 yıl önce
İçi Para Dolu Çelik Kasayı Preslemek 01:07
İçi Para Dolu Çelik Kasayı Preslemek 44 izlenme - 8 ay önce Sosyal medyada en eğlenceli video türlerinden birisi olan hidrolik baskı makinesi videolarına bir yenisi daha eklendi. içi para dolu çelik kasayı press makinesinde kağıt gibi ezdi.
Barış Manço ile Dere Tepe Türkiye (Gaziantep - 1989) 14:45
Barış Manço ile Dere Tepe Türkiye (Gaziantep - 1989) 189 izlenme - 2 yıl önce Barış Manço'nun 7'den 77'ye programının ufak bir bölümü olan Dere Tepe Türkiye programının Gaziantep bölümünü izleyeceksiniz. Barış Abi, bu seferki durağı Gaziantep'de bizlere çelikten yapılma antep kasalarını, tarih öncesinden kalma bir dolmen anıt mezarı, birbirinden lezzetli çeşit çeşit antep baklavalarını, günümüzden yaklaşık 10.000 yıl önce Gaziantep yöresinde yaşadığı tahmin edilen bir mamut ve timsahın fosilini, günümüzden 4000 yıl önce yaşamış insanların çocuklar için elleriyle yaptığı oyuncakları bizlere tanıtıyor. 1989 yılının Gaziantebini Barış Abinin muhteşem üslubu ile izliyoruz.
Yasin Gündoğdu Hurafe Ve Bid'atler. Çelik Kasa Mübarek (Din İle Alakalı Olmayan Şeye Bid'at Denmez!) 32:10
Yasin Gündoğdu Hurafe Ve Bid'atler. Çelik Kasa Mübarek (Din İle Alakalı Olmayan Şeye Bid'at Denmez!) 50 izlenme - 9 ay önce Yasin GÜNDOĞDU HURAFE ve BİD'ATler. Çelik Kasa Mübarek (Din ile Alakalı Olmayan Şeye Bid'at denmez!) https://www.facebook.com/yasinhocam www.twitter.com/yasindiyanet
İçi Para Dolu Çelik Kasayı Presslemek 03:35
İçi Para Dolu Çelik Kasayı Presslemek 11 izlenme - 8 ay önce İçi Para Dolu Çelik Kasayı Presslemek Hydraulic Press Channel, içi para dolu çelik kasayı press makinesinde kağıt gibi ezdi.
çelik kasa çelik kasa fiyatları para kasası çelik para kasası 00:30
çelik kasa çelik kasa fiyatları para kasası çelik para kasası 8 izlenme - 8 ay önce çelik kasa çelik kasa fiyatları para kasası çelik para kasası http://celikkasashop.com/