Hoşgeldiniz!

çelik yapı

Celik Konstruksiyon 3 01:14
Celik Konstruksiyon 3 5.951 izlenme - 5 yıl önce Çelik Konstrüksiyon Çelik Yapı Referanslar
Aydın Prefabrik Ev 01:52
Aydın Prefabrik Ev 1.586 izlenme - 3 yıl önce Aydın Prefabrik Villa,Aydın Prefabrik Ev,Aydın Çelik konstruksiyon villa fiyatları ve modelleri için Rüyam Çelik Yapı www.ruyamcelikyapi.com ziyaret ediniz.
Topuzlar Prefabrik 03:07
Topuzlar Prefabrik 1.519 izlenme - 4 yıl önce 1989 yılında inşaat malzemeleri satışı ile sektöre giren topuzlar, sektördeki kalitesi ve ilkelerini edindiği deneyimle birleştirerek 1995 yılında inşaat sektörüne girmiştir. Topuzlar Grup; 2002 yılında hedeflerini dahada ileriye götürerek bir çok alışveriş merkezi ve fabrika inşaatında bulunmuştur. Topuzlar Grup; günümüzde prefabrik, çelik yapı ve konteyner üretim ve pazarlama alanında faliyet göstermektedir. Kısa zaman icerisinde kaliteyi ve güveni yakalamış olup müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Değerlerimiz Misyonumuz Müşterilerinin Yüksek Standartlarda Prefabrik – Çelik Yapı ve Konteyner olanaklarından faydalanmaları için çalışıyor ve firmalara aşağıdaki hedefler doğrultusunda hizmet sunuyor: * Şirketinizin pazar payını arttırmak * Marka tanınırlığını kuvvetlendirmek * Firma imajını kuvvetlendirmek * Uluslararası tekliflere açılabilmek * 24 saat hizmet sunabilmek * Uluslar arası pazarlara hizmet sunabilmek Vizyonumuz En yeni teknolojiler ile ,Prefabrik – Çelik Yapı ve Konteyner kullanmayı hedefleyen firmamız, müşterilerine “ dünya standartlarında hizmet çözümlerini sunmak” ilkesini görev kabul etmiştir. Kalite standartlarını bu hedef doğrultusunda devamlı yükselten, geliştiren firmamız çeşitli yörelerden bir çok önemli kuruluşun Prefabrik – Çelik Yapı ve Konteyner sistemleri konusunda hizmet aldığı bir prestij kurumu haline gelmiştir. Sorumlu ve Şeffaf: Öz değerlerimiz; tevazu, insana saygı, halka yakınlık, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetimi gerçekleştirmek Yaratıcılık: Marka, patent, teknoloji, tasarım, bilişim ağı, fikri ve sınai mülkiyet alanlarında kalıcı üstünlükler yaratmak Aktif Katılımcılık: Karar süreçlerinde katılım ve ortak aklı teşvik eden bir yönetim yaklaşımı oluşturmak
Oray Prefabrik 03:09
Oray Prefabrik 196 izlenme - 3 yıl önce • Prefabrik Modüler Binalar ( Mobilizasyon Kampları; Mühendisi / Formen / İşçi Yatakhaneleri,Ofisler,Yemekhaneler, Wc/Duş Üniteleri, Revir / Klinik vb.(Kompozit/Sac Panel), • Hafif Çelik Yapılar (Villalar,Konut,Lojmanlar vb.), • Konteynerler (Yaşam,Ofis,Wc/Duş,Güvenlik,Birleşimli vb.), • Özel Amaçlı Kabinler (Gsm,Operatör,Kontrol vb.), Üretmektedir. Oray prefabrik, Ankara 2.Organize Sanayi’de Yer Almakta Olup; 2 Adet Fabrika (Toplam alan 25,000 m² Ve 12,000 m² kapalı alanına ek 20,000 m² stok alanına sahip olup 300,000 Bin m²/Yıllık üretim kapasitesine sahiptir.) Bağımsız Satış Ofisi, Yurtdışı Temsilcileri bulunmaktadır.
Çelik Konstrüksiyon Çelik Yapı 01:05
Çelik Konstrüksiyon Çelik Yapı 241 izlenme - 5 yıl önce Çelik Konstrüksiyon Çelik Yapı
Çelik Konstrüksiyon Ve Çelik Yapı Videoları 01:49
Çelik Konstrüksiyon Ve Çelik Yapı Videoları 132 izlenme - 5 yıl önce Çelik Konstrüksiyon Ve Çelik Yapı Videoları
Çelik Konstrüksiyon Ve Çelik Yapı 00:59
Çelik Konstrüksiyon Ve Çelik Yapı 77 izlenme - 5 yıl önce Çelik Konstrüksiyon Ve Çelik Yapı