Hoşgeldiniz!

Çelik Yelek Videoları İzle

Murat Tekyıldız - Nefesimsin 04:02
Murat Tekyıldız - Nefesimsin 9.714 izlenme - 2 ay önce Murat Tekyıldız'ın, Şahin Özer etiketiyle yayınlanan "Çelik Yelek" albümünde yer alan "Nefesimsin" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Hakan Altun Düzenleme: Yaman Hadi, Hakan Yelbiz Yönetmen: Filiz Sarıca
Murat Tekyıldız - Ağlaya Ağlaya 03:25
Murat Tekyıldız - Ağlaya Ağlaya 6.865 izlenme - 9 ay önce Murat Tekyıldız'ın, Şahin Özer etiketiyle yayınlanan "Çelik Yelek" albümünde yer alan "Ağlaya Ağlaya" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Alemi - Çelik Yelek 01:31
Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Alemi - Çelik Yelek 12.141 izlenme - 7 yıl önce "borcumuz varsa vatana İllakİ ödenecek; az sabret anaciĞim, oĞlun İnŞallah dönecek; kolay deĞİl o kadar kutsal vatani bölmek; ve o kadar zor deĞİl vatan uĞruna ölmek." "kurtlarkuşlaralemi"Şubatta sinemalarda.
Rus Gençlerin Çelik Yelek Testi 00:25
Rus Gençlerin Çelik Yelek Testi 3.657 izlenme - 2 yıl önce Üzerindeki çelik yeleğin sağlamlığını test etmek için arkadaşına yaklaşık bir metreden kendisine silahla ateş ettiren çılgın Rus genci izliyoruz.
Türk Mühendislerin Ürettiği 300 Gramlık Çelik Yelek 01:56
Türk Mühendislerin Ürettiği 300 Gramlık Çelik Yelek 333 izlenme - 2 yıl önce Belki de bizim için hala umut vardır.. dememe sebep olan haberi sizlerle paylaşmak istedim. Mühendislerimiz nanoteknolojiyi de kullanarak 300 gram ağırlığında çelik yelek üretmişler ve söylediklerine göre 200 mermi darbesini de emebilme kapasitesine sahipmiş bu çelik yelek. Tabi bununla beraber yine aynı teknolojiyle üretilmiş yanmaz kıyafeti de tanıtıyorlar. İyi seyirler..
Rus Askerlerin Ölümcül Çelik Yelek Testi 00:25
Rus Askerlerin Ölümcül Çelik Yelek Testi 305 izlenme - 2 yıl önce Rus Askerlerin Ölümcül Çelik Yelek Testi Yeleği Test Etmek İçin Arkadaşına Silah Sıkan Rus Askeri
Türk Mühendislerinin Tasarladığı Çelik Yelek 01:56
Türk Mühendislerinin Tasarladığı Çelik Yelek 136 izlenme - 2 yıl önce Gururumuz olan Türk mühendislerinin elinden çıkan 300 gram ağırlıgında ki çelik yeleği en kısa zamanda ordumuzda görmek dileğiyle bu videoyu paylaşıyorum.
Türk Mühendislerin Ürettiği 300 Gramlık Çelik Yelek 01:56
Türk Mühendislerin Ürettiği 300 Gramlık Çelik Yelek 190 izlenme - 2 yıl önce Mühendislerimiz nanoteknolojiyi de kullanarak 300 gram ağırlığında çelik yelek üretmişler ve söylediklerine göre 200 mermi darbesini de emebilme kapasitesine sahipmiş bu çelik yelek. Tabi bununla beraber yine aynı teknolojiyle üretilmiş yanmaz kıyafeti de tanıtıyorlar. İyi seyirler..
Çelik Yelek Böyle Test Edildi 00:44
Çelik Yelek Böyle Test Edildi 202 izlenme - 3 yıl önce Çelik Yelek Böyle Test Edildi 30.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Çelik Yelek Böyle Test Edildi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çelik Yeleği Kendi Üstünde Test Eden CEO 06:46
Çelik Yeleği Kendi Üstünde Test Eden CEO 63 izlenme - 1 yıl önce Çelik yelek üreticisi bir firmanın CEO'su üzerine giydiği kendi üretimleri olan çelik yeleği test etti. 9 mm kurşunla vurulan adam, ilk anda ufak çaplı bir şok yaşıyor, ardından ise toparlanıyor.
Nanoteknoloji İle Üretilen Çelik Yelek 01:44
Nanoteknoloji İle Üretilen Çelik Yelek 9 izlenme - 3 ay önce Güvenlik güçlerinin yükü 'siper'le hafifleyecek Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından nanoteknoloji kullanılarak üretilen çelik yelek "siper", 750 gram ağırlığıyla benzerlerine göre çok daha hafif olma özelliği taşıyor. Yüzüncü Yıl Üniversitesince (YYÜ) Teknokent A.Ş. bünyesinde çalışmalarını sürdüren bilim adamları, nanoteknoloji kullanarak 750 gram ağırlığında çelik yelek üretti. "Siper" adı verilen yeleğin, güvenlik güçlerini 14-22 kilogram ağırlığındaki çelik yeleklerin yükünden kurtarması amaçlanıyor. YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, çelik yeleğin denemelerinde ağır silahlarla yapılan atışlarda başarılı sonuçlar alındığını söyledi. YYÜ'nün nanoteknolojiyi kullanarak Türkiye'nin savunma ve diğer sanayi sektörlerine malzeme üretmeye başladığını anlatan Battal, bundan sonra da bu üretimi hızlı bir şekilde devam ettireceklerini kaydetti. "Hedef, uçaksavar mermisini durdurmak" YYÜ Mühendislik Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Halil İbrahim Yavuz şunları kaydetti: "Yeleğin kurşun geçirmez bölümünde 9.19 milimetre çapında kurşuna duyarlı plaka var. 9.19'luk mermi durdurma safhasını M16, kalaşnikof, kanas ve en sonunda da uçaksavar mermilerine kadar götüreceğiz. Hedefimiz bu. Bizim tahminiz 9-10 kilogramlık bir yelekle uçaksavar mermisi durdurabiliriz. Diğer çap kurşunlara karşı da çalışmalarımız sürüyor. Yeleğimizin hafif olması en büyük avantaj. Polis arkadaşlarımız 14 kilogram ağırlığında bir yelek taşırken, bu yelek 750 gram civarında. Ayrıca maliyeti yerli malzemeden yapıldığı için çok düşük. Biz şimdi çelik yelek teknolojisinden zırh teknolojisine geçmeye hazırlanıyoruz."
 Canlı yayında bıçaklandı 00:27
Canlı yayında bıçaklandı 40 izlenme - 1 yıl önce İsrailli bir muhabir, bıçak geçirmez yeleklerin ne kadar faydalı olduğunu canlı yayında kanıtlamaya çalışırken yaralandı.
Çelik Yelek Testine Canlı Hedef Olmak 00:42
Çelik Yelek Testine Canlı Hedef Olmak 57 izlenme - 1 yıl önce Yeni üretilen bir çelik yeleğin kaleşnikof ile test edilme görüntülerini izleyeceğiz.Test işlemini de bira şişesi , çöp kutusu yerine videodaki amcamız üzerinde yapmaları siteye yüklenme sebebi.Amcanın ilk saniyelerde imana geliş görüntüleri de gözlerden kaçmıyor.
Kendine Ateş Eden Adam 00:28
Kendine Ateş Eden Adam 93 izlenme - 3 yıl önce Üzerindeki Çelik Yeleği Tanıtmak İçin Yakın Mesafeden Kendine Ateş Eden Adam.
Davutoğlu'na Çelik Yelek Giydiniz Mi Diye Sormak 00:56
Davutoğlu'na Çelik Yelek Giydiniz Mi Diye Sormak 8 izlenme - 11 ay önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, iki polisin şehit olduğu Ceylanpınar'a yaptığı ziyarette belediye binasına kadar yürüdüğünü söyledi.Davutoğlu halkın içinde yürümekten korkan bir liderin, lider olamayacağını ifade etti.
Ahmet Davutoğlu: Çelik Yelek Giymedim Giymeyeceğim 02:28
Ahmet Davutoğlu: Çelik Yelek Giymedim Giymeyeceğim 6 izlenme - 9 ay önce Türk Polis Teşkilatı'nın 171'inci kuruluş yıl dönümü töreninde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Sur ziyaretinde çelik yelek giydiği iddialarına yönelik, "Bir başbakanın canı polisten kıymetli değildir; çelik yelek giymedim, giymeyeceğim" dedi.
Davutoğlu'na Çelik Yelek Mi Giydiniz Sorusu 01:05
Davutoğlu'na Çelik Yelek Mi Giydiniz Sorusu 4 izlenme - 11 ay önce İki polisin yataklarında şehit edildiği Ceylanpınar'a giden Başbakan Ahmet Davutoğlu'na "Çelek yelek giydiniz mi?" diye soruldu. Başbakan Ahmet Davutoğlu, iki polisin şehit olduğu Ceylanpınar'a yaptığı ziyarette belediye binasına kadar yürüdüğünü ve gazetecilerin "Başbakan'da çelik yelek mi var?" diye sorduklarını hatırlatarak, "Biz çelik yeleği taşımayız, biz milletimizin çelik yüreğine sığınırız" dedi.