Hoşgeldiniz!

çelik yelek

Murat Tekyıldız - Nefesimsin 04:02
Murat Tekyıldız - Nefesimsin 137.197 izlenme - 8 ay önce Murat Tekyıldız'ın, Şahin Özer etiketiyle yayınlanan "Çelik Yelek" albümünde yer alan "Nefesimsin" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Hakan Altun Düzenleme: Yaman Hadi, Hakan Yelbiz Yönetmen: Filiz Sarıca
Murat Tekyıldız - Ağlaya Ağlaya 03:25
Murat Tekyıldız - Ağlaya Ağlaya 7.142 izlenme - 1 yıl önce Murat Tekyıldız'ın, Şahin Özer etiketiyle yayınlanan "Çelik Yelek" albümünde yer alan "Ağlaya Ağlaya" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Alemi - Çelik Yelek 01:31
Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Alemi - Çelik Yelek 12.149 izlenme - 8 yıl önce "borcumuz varsa vatana İllakİ ödenecek; az sabret anaciĞim, oĞlun İnŞallah dönecek; kolay deĞİl o kadar kutsal vatani bölmek; ve o kadar zor deĞİl vatan uĞruna ölmek." "kurtlarkuşlaralemi"Şubatta sinemalarda.
Rus Gençlerin Çelik Yelek Testi 00:25
Rus Gençlerin Çelik Yelek Testi 3.667 izlenme - 3 yıl önce Üzerindeki çelik yeleğin sağlamlığını test etmek için arkadaşına yaklaşık bir metreden kendisine silahla ateş ettiren çılgın Rus genci izliyoruz.
Türk Mühendislerin Ürettiği 300 Gramlık Çelik Yelek 01:56
Türk Mühendislerin Ürettiği 300 Gramlık Çelik Yelek 471 izlenme - 3 yıl önce Belki de bizim için hala umut vardır.. dememe sebep olan haberi sizlerle paylaşmak istedim. Mühendislerimiz nanoteknolojiyi de kullanarak 300 gram ağırlığında çelik yelek üretmişler ve söylediklerine göre 200 mermi darbesini de emebilme kapasitesine sahipmiş bu çelik yelek. Tabi bununla beraber yine aynı teknolojiyle üretilmiş yanmaz kıyafeti de tanıtıyorlar. İyi seyirler..
National Geographic HD - Mermiler (Türkçe) 46:47
National Geographic HD - Mermiler (Türkçe) 105 izlenme - 5 ay önce Bu belgeselimizde tüfek-tabanca mermilerinin tarihsel gelişimini öğreniyoruz.
Rus Askerlerin Ölümcül Çelik Yelek Testi 00:25
Rus Askerlerin Ölümcül Çelik Yelek Testi 315 izlenme - 3 yıl önce Rus Askerlerin Ölümcül Çelik Yelek Testi Yeleği Test Etmek İçin Arkadaşına Silah Sıkan Rus Askeri
Türk Mühendislerinin Tasarladığı Çelik Yelek 01:56
Türk Mühendislerinin Tasarladığı Çelik Yelek 198 izlenme - 2 yıl önce Gururumuz olan Türk mühendislerinin elinden çıkan 300 gram ağırlıgında ki çelik yeleği en kısa zamanda ordumuzda görmek dileğiyle bu videoyu paylaşıyorum.
Çelik Yeleği Kendi Üstünde Test Eden CEO 06:46
Çelik Yeleği Kendi Üstünde Test Eden CEO 125 izlenme - 2 yıl önce Çelik yelek üreticisi bir firmanın CEO'su üzerine giydiği kendi üretimleri olan çelik yeleği test etti. 9 mm kurşunla vurulan adam, ilk anda ufak çaplı bir şok yaşıyor, ardından ise toparlanıyor.
Çelik Yelek Böyle Test Edildi 00:44
Çelik Yelek Böyle Test Edildi 210 izlenme - 4 yıl önce Çelik Yelek Böyle Test Edildi 30.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Çelik Yelek Böyle Test Edildi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Türk Mühendislerin Ürettiği 300 Gramlık Çelik Yelek 01:56
Türk Mühendislerin Ürettiği 300 Gramlık Çelik Yelek 193 izlenme - 3 yıl önce Mühendislerimiz nanoteknolojiyi de kullanarak 300 gram ağırlığında çelik yelek üretmişler ve söylediklerine göre 200 mermi darbesini de emebilme kapasitesine sahipmiş bu çelik yelek. Tabi bununla beraber yine aynı teknolojiyle üretilmiş yanmaz kıyafeti de tanıtıyorlar. İyi seyirler..
Nanoteknoloji İle Üretilen Çelik Yelek 01:44
Nanoteknoloji İle Üretilen Çelik Yelek 26 izlenme - 9 ay önce Güvenlik güçlerinin yükü 'siper'le hafifleyecek Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından nanoteknoloji kullanılarak üretilen çelik yelek "siper", 750 gram ağırlığıyla benzerlerine göre çok daha hafif olma özelliği taşıyor. Yüzüncü Yıl Üniversitesince (YYÜ) Teknokent A.Ş. bünyesinde çalışmalarını sürdüren bilim adamları, nanoteknoloji kullanarak 750 gram ağırlığında çelik yelek üretti. "Siper" adı verilen yeleğin, güvenlik güçlerini 14-22 kilogram ağırlığındaki çelik yeleklerin yükünden kurtarması amaçlanıyor. YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, çelik yeleğin denemelerinde ağır silahlarla yapılan atışlarda başarılı sonuçlar alındığını söyledi. YYÜ'nün nanoteknolojiyi kullanarak Türkiye'nin savunma ve diğer sanayi sektörlerine malzeme üretmeye başladığını anlatan Battal, bundan sonra da bu üretimi hızlı bir şekilde devam ettireceklerini kaydetti. "Hedef, uçaksavar mermisini durdurmak" YYÜ Mühendislik Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Halil İbrahim Yavuz şunları kaydetti: "Yeleğin kurşun geçirmez bölümünde 9.19 milimetre çapında kurşuna duyarlı plaka var. 9.19'luk mermi durdurma safhasını M16, kalaşnikof, kanas ve en sonunda da uçaksavar mermilerine kadar götüreceğiz. Hedefimiz bu. Bizim tahminiz 9-10 kilogramlık bir yelekle uçaksavar mermisi durdurabiliriz. Diğer çap kurşunlara karşı da çalışmalarımız sürüyor. Yeleğimizin hafif olması en büyük avantaj. Polis arkadaşlarımız 14 kilogram ağırlığında bir yelek taşırken, bu yelek 750 gram civarında. Ayrıca maliyeti yerli malzemeden yapıldığı için çok düşük. Biz şimdi çelik yelek teknolojisinden zırh teknolojisine geçmeye hazırlanıyoruz."
Çelik Yelek Testine Canlı Hedef Olmak 00:42
Çelik Yelek Testine Canlı Hedef Olmak 76 izlenme - 2 yıl önce Yeni üretilen bir çelik yeleğin kaleşnikof ile test edilme görüntülerini izleyeceğiz.Test işlemini de bira şişesi , çöp kutusu yerine videodaki amcamız üzerinde yapmaları siteye yüklenme sebebi.Amcanın ilk saniyelerde imana geliş görüntüleri de gözlerden kaçmıyor.
 Canlı yayında bıçaklandı 00:27
Canlı yayında bıçaklandı 45 izlenme - 2 yıl önce İsrailli bir muhabir, bıçak geçirmez yeleklerin ne kadar faydalı olduğunu canlı yayında kanıtlamaya çalışırken yaralandı.
Kendine Ateş Eden Adam 00:28
Kendine Ateş Eden Adam 94 izlenme - 4 yıl önce Üzerindeki Çelik Yeleği Tanıtmak İçin Yakın Mesafeden Kendine Ateş Eden Adam.