Hoşgeldiniz!

Celil Nalçakan

Misafir Ali İl ve  Celil Nalçakan - 1.Bölüm 09:08
Misafir Ali İl ve Celil Nalçakan - 1.Bölüm 3.067 izlenme - 1 yıl önce Misafirin Bu Bölümünde Poyraz Karayel Dizisi'nin Sadreddin Karakteri ile Ali İl ve Zülfikar Karakteri ile Celil Nalçakan Sizlerle.Sertan Erkaçan İle Keyifli Sohbetlerini Kaçırmayın... Kanalımızdaki Diğer Videoları da Takip Edebilirsiniz. www.izlesene.com/islergucler
Ben seni böyle hayal etmemiştim! 01:39
Ben seni böyle hayal etmemiştim! 986 izlenme - 1 yıl önce Çiğdem ve Zülfikar arasında geçen konuşma, herkesi duygulandırdı...
Misafir Ali İl ve Celil Nalçakan - 2.Bölüm 01:31
Misafir Ali İl ve Celil Nalçakan - 2.Bölüm 1.431 izlenme - 1 yıl önce Misafirin Bu Bölümünde Poyraz Karayel Dizisi'nin Sadreddin Karakteri ile Ali İl ve Zülfikar Karakteri ile Celil Nalçakan Sizlerle.Sertan Erkaçan İle Keyifli Sohbetin Son Bölümünü Kaçırmayın... Kanalımızdaki Diğer Videoları da Takip Edebilirsiniz. www.izlesene.com/islergucler
Celil Nalçakan - Neredesin Sen (TEGV 20.YIL) 07:57
Celil Nalçakan - Neredesin Sen (TEGV 20.YIL) 449 izlenme - 10 ay önce Celil Nalçakan - Neredesin Sen TEGV 20.YIL ÖZEL | 20 Aralık 2015 Celil Nalçakan - Neredesin Sen Şarkı Sözleri; su garip halimden bilen şiveli nazli, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? tatli dillim guler yuzlum ey ceylan gozlum, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? ben aglarsam aglayip gulersem gulen, butun dertlerim anlayip gonlumu bilen, sanki kalbimi bilerek yuzume gulen, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? sinemde gizli yarami kimse bilmiyor, hiç bir tabib şu yarama merhem olmuyor, boynu bükük bir garibim yuzum gulmuyor, gonlum hep seni ariyor neredesin sen?
Celil Nalçakan: 'Beşiktaş'ta malzemeci olmak isterdim' 00:17
Celil Nalçakan: 'Beşiktaş'ta malzemeci olmak isterdim' 263 izlenme - 9 ay önce Poyraz Karayel dizisinde 'Zülfikar' karakteriyle tanınan Celil Nalçakan TV8'de katıldığı programda Beşiktaş ile ilgili söyledikleriyle Siyah-Beyazlı taraftarları mest etti.
 Celil Nalçakan - Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme (Poyraz Karayel 48. Bölüm) 03:11
Celil Nalçakan - Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme (Poyraz Karayel 48. Bölüm) 230 izlenme - 8 ay önce Poyraz Karayel'in sevilen oyuncusu Zülfikar karakterini canlandıran Celil Nalçakan'ın muhteşem yorumu ile "Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme" türküsü Poyraz Karayel'de sizlerle.
Poyraz Karayel'de Atiba Diyaloğu - Sporx 00:30
Poyraz Karayel'de Atiba Diyaloğu - Sporx 41 izlenme - 5 ay önce Sevilen dizi Poyraz Karayel'de Atiba Hutchinson rüzgarı esti. Ekranların sevilen dizisi Poyraz Karayel'de Atiba Hutchinson diyalogu dün akşama damga vurdu.
Celil Nalçakan Nam-ı Diğer Zülfikar Doberman Mate’le Buluştu İnanılmaz Dakikalar Yaşandı 04:26
Celil Nalçakan Nam-ı Diğer Zülfikar Doberman Mate’le Buluştu İnanılmaz Dakikalar Yaşandı 13 izlenme - 2 ay önce Celil Nalçakan Nam-ı Diğer Zülfikar Doberman Mate’le Buluştu İnanılmaz Dakikalar Yaşandı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Celil Nalçakan - Neredesin Sen    07:28
Celil Nalçakan - Neredesin Sen 39 izlenme - 10 ay önce Celil Nalçakan - Neredesin Sen TEGV 20. Yıl Özel - Kanal D 20.12. Şarkı Sözleri: su garip halimden bilen şiveli nazli, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? tatli dillim guler yuzlum ey ceylan gozlum, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? ben aglarsam aglayip gulersem gulen, butun dertlerim anlayip gonlumu bilen, sanki kalbimi bilerek yuzume gulen, gonlum hep seni ariyor neredesin sen? sinemde gizli yarami kimse bilmiyor, hiç bir tabib şu yarama merhem olmuyor, boynu bükük bir garibim yuzum gulmuyor, gonlum hep seni ariyor neredesin sen?
 Zülfikar 00:17
Zülfikar "Beşiktaş'ta malzemeci olmak isterdim" 23 izlenme - 9 ay önce Kanal D'nin fenomen dizisi Poyraz Karayel'de canlandırdığı Zülfikar karakteriyle geniş bir hayran kitlesi edinen Celil Nalçakan, koyu Beşiktaş taraftarı olmasıyla da ünlü... Nalçakan, siyah beyazlı kulübe olan sevgisini ifade ederken kullandığı cümlelerle Beşiktaş taraftarını mest etti. İşte o sözler: "Beşiktaş'ın malzemecisi olmak isterdim, Süreyya abi olmak isterdim. Çok ciddi söylüyorum. Benim çünkü çok iddialı bir hayatım yok. Forvet olmak istemezdim. Hatta o sahaya da çıkmak istemezdim. Oyuncu olmasam ben zaten insanlar beni görsün de istemem."
Celil Nalçakan: 'Beşiktaş'ta malzemeci olmak isterdim' 00:17
Celil Nalçakan: 'Beşiktaş'ta malzemeci olmak isterdim' 19 izlenme - 9 ay önce Poyraz Karayel dizisinde 'Zülfikar' karakteriyle tanınan Celil Nalçakan TV8'de katıldığı programda Beşiktaş ile ilgili söyledikleriyle Siyah-Beyazlı taraftarları mest etti.
Burada Laf Çok  -  14 Eylül 2015 01:39:07
Burada Laf Çok - 14 Eylül 2015 38 izlenme - 1 yıl önce Burada Laf Çok’ta Mesut Yar; Celil Nalçakan, Mesut Süre, Cem Cücenoğlu, Yeşim Salkım'ı konuk etti.