Hoşgeldiniz!

cellubor

CelluBor Borlu Yalıtım Nedir 01:36
CelluBor Borlu Yalıtım Nedir 1.902 izlenme - 6 yıl önce ısı ses ve yangın yalıtımını aynı anda sağlayan doğal ürünün tanıtım videosudur.prefabrik yapıların yalıtımnda, konferans salonu ses yalıtımında özellikle kullanılır.
Yalıtım 02:57
Yalıtım 972 izlenme - 8 yıl önce cellu bor Yalıtım
Borlu Yalıtım nedir 00:53
Borlu Yalıtım nedir 604 izlenme - 6 yıl önce Bor katkılı ısı ses yangın yalıtımında selülöz esaslı süper bir ürün. aynı anda üç yalıtım.
borlu yalıtım uygulama, bor izolasyonu, cellubor, sprey uygulama, 01:00
borlu yalıtım uygulama, bor izolasyonu, cellubor, sprey uygulama, 31 izlenme - 12 ay önce Isı ses yangın yalıtımını aynı anda sağlayan, bor katkılı selülozik yalıtım ürünü. her türlü yüzeye uygulanır
Cellubor nedir, cellubor uygulama alanları ve şekli, borlu yalıtım 02:54
Cellubor nedir, cellubor uygulama alanları ve şekli, borlu yalıtım 35 izlenme - 12 ay önce Bor katkılı yalıtım yada borlu yalıtım diye de adlandırabileceğimiz selüloz ve bor karışımı cellubor, üstün performansı sayesinde her türlü yüzeye istediğiniz kalınlık da uygulanabilir. Tamamen doğaldır. Türkiye'nin İLK VE TEK TSE belgeli ürünüdür. Cellubor, ürün kalitesi, belgeleri bakımından da Türkiye'de ilk olma özelliğine sahiptir. Sadece yetkili bayilerimiz tarafından uygulanmaktadır. Son zamanlarda ürünün yalıtım sektöründeki hızlı yükselişinden dolayı benzer logo ve ünvan ile farklı firmalar türemiştir. Görünüş de aynı fakat zamanla bozulan, küflenen, böceklenen v.b. o ürünler ile tek farkımız belgelerimiz ve üstün hizmet anlayışımızdır. video ve web sitemizde kullandığımız tüm video ve resimler kendi uygulamalarımızdan referanslarımız dandır, kopya değildir.
Cellubor, püskürtme yalıtım, borlu yalıtım 02:16
Cellubor, püskürtme yalıtım, borlu yalıtım 67 izlenme - 3 yıl önce ısı ses akustik yangın yalıtımda cellubor. Antibakteriyel. Püskürtme usulü olduğundan ısı ve ses köprüsünü ortadan kaldırı. Eksizdir.