Hoşgeldiniz!

çelme

Neden Kırmızı Kart Gördü 01:32
Neden Kırmızı Kart Gördü 35.808 izlenme - 9 yıl önce sahaya giren kişiye çelme taktı kırmızı kartı gördü
Mülteciye Çelme Atan Kadın Kameraman 00:28
Mülteciye Çelme Atan Kadın Kameraman 5.289 izlenme - 3 yıl önce Polislerin kendilerini yakalayıp yeniden kampa götürmesinden kaçan binlerce mülteciyi görüntüleyen kadın kameraman, sırf daha iyi görüntü alabilmek için kucağında çocuğu olan bir mülteciye çelme taktı. Çelmeye takılan mülteci ise çocuğuyla yere düştü.
Faul'ü Görmeyen Hakeme Çelme Takmak 01:50
Faul'ü Görmeyen Hakeme Çelme Takmak 3.628 izlenme - 2 yıl önce ABD'li Basketbol oyuncusu Jarmal Reid, karşılaşma esnasında önce düştü, sonrasında ise hakeme çelme taktı. O anlar kameralara böyle yansıdı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
İbrahim Tatlıses--Biz Kadere Çelme Takmış Adamız 04:08
İbrahim Tatlıses--Biz Kadere Çelme Takmış Adamız 9.767 izlenme - 6 yıl önce ibrahim tatlıses biz kadere çelme takmış adamız.!! sayfamızı destekleyin
Çocuktan Çelme Takarak İntikam Alan Kadın 00:27
Çocuktan Çelme Takarak İntikam Alan Kadın 20 izlenme - 2 gün önce Çin'de restorana koşarak giren çocuk plastik perdeyi yemek yiyen kadının suratına çarpınca kadın sinirlerine hakim olamadı. Durumdan rahatsız olan kadın bir süre çocuğu izledi. Tam çocuk kapıdan çıkacakken çelme takarak çocuğun yere kapaklanmasına neden oldu.
Sahaya Dalan Taraftara İbrahim Üzülmez Tepkisi 00:21
Sahaya Dalan Taraftara İbrahim Üzülmez Tepkisi 697 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş - Bursaspor karşılaşmasının 87. dakikasında sahaya giren Bursalı Ulubatlı yüzünden kırmızı kart görme tehlikesi geçiren İbrahim Üzülmez'in "Deli" lakabını boşuna almadığını görüyoruz.
Zonguldaklı Cengiz Çelme 04:29
Zonguldaklı Cengiz Çelme 1.102 izlenme - 10 yıl önce
Camide Domino Etkili Çelme 00:10
Camide Domino Etkili Çelme 898 izlenme - 5 yıl önce Camide Domino Etkili Çelme
Selçuk Şahin'in Kendisiyle İmtihanı 00:14
Selçuk Şahin'in Kendisiyle İmtihanı 481 izlenme - 3 yıl önce 20 Ekim 2012, Bursaspor - Fenerbahçe Süper Lig mücadelesi. Skor 1-1. Maçın son anları. Fenerbahçe galibiyet için bastırıyor. Heyecan üst seviyede. Selçuk Şahin de kendisini bu heyecana kaptırmış olacak ki ayakta durmakta güçlük çekiyor.
Lamborghini'ye Çelme Takıp İkiye Bölmek 01:07
Lamborghini'ye Çelme Takıp İkiye Bölmek 474 izlenme - 3 yıl önce Lamborghini'nin Aventador modeli bir araç New York'ta kaza yapıyor. Kazanın etkisiyle araç ikiye bölünüyor. O değil de o nasıl bir kaza arkadaş bildiğin arabaya çelme takıp 2'ye bölmüş diğer araç.
Dilenciye Para Vermeyince D 00:10
Dilenciye Para Vermeyince D 610 izlenme - 7 yıl önce
bana ne yapcan 00:07
bana ne yapcan 520 izlenme - 9 yıl önce
Hakeme Çelme Taktı :)) 00:36
Hakeme Çelme Taktı :)) 716 izlenme - 9 yıl önce kırmızı kart göstermeye giden hakemi çelmeyle düşürdü :))
Canlı Yayında Sunucuya Çelme:) 00:18
Canlı Yayında Sunucuya Çelme:) 615 izlenme - 9 yıl önce güzel sunucuya maskot çelmesi
Lamborghini'ye Çelme Takıp İkiye Bölmek 01:07
Lamborghini'ye Çelme Takıp İkiye Bölmek 236 izlenme - 4 yıl önce Lamborghini'nin Aventador modeli bir araç New York'ta kaza yapıyor. Kazanın etkisiyle araç ikiye bölünüyor. O değil de o nasıl bir kaza arkadaş bildiğin arabaya çelme takıp 2'ye bölmüş diğer araç.
Futbolda Kafayı Kullanmak 2 00:30
Futbolda Kafayı Kullanmak 2 266 izlenme - 3 yıl önce Futbolda kafayı kullanmak çok önemlidir, daha önce de bir kaç farklı kullanımını sitemizde inceleyip yorumlama fırsatı bulmuştuk. Ancak bu defa ki çılgın futbolcumuz futbolda kafayı kullanmaya başka bir soluk getirmiş. Yaratıcı bir oyuncu ama ne kadar yaşayabilir bu kafayla orası muallakta...
Handan Çelme - Seni Sevda Çiçeğim (Egefon Plak) 04:04
Handan Çelme - Seni Sevda Çiçeğim (Egefon Plak) 268 izlenme - 4 yıl önce Handan Çelme - Seni Sevda Çiçeğim (egefon Plak)
Sana Şimdi Bir Hareket Göstereceğim 00:16
Sana Şimdi Bir Hareket Göstereceğim 144 izlenme - 3 yıl önce Metrodan çıkmak için turnikeye yaklaşan adam aynı turnikede bir bayanla karşılaşır. tabi ki erkek kuralıdır. Önce bayana yol verilmelidir. Ama bu abimizin içinden geçenleri kim okuyabilirdi ki? tek bir ayak hareketiyle kendini yerde bulan kadın ne olduğunu anlamamıştır bile...
Camide Domino Etkili Çelme 00:10
Camide Domino Etkili Çelme 291 izlenme - 3 yıl önce Çocukken şakalaşılır, uzun eşek falan oynanır da bu ne olum yaa gitti bütün cemaatin namaz yandı. Peki şimdi bu olayda bu yanan namazların günahı çelmeyi takanın mı olur yoksa yiyenin mi?
Hakeme Çelme Atınca:) 00:36
Hakeme Çelme Atınca:) 258 izlenme - 9 yıl önce hakeme kazarak çelme atınca:)
Kadın Kameraman Suriyeli Mülteciye Çelme Taktı 00:58
Kadın Kameraman Suriyeli Mülteciye Çelme Taktı 79 izlenme - 3 yıl önce Polislerin kendilerini yakalayıp yeniden kampa götürmesinden kaçan binlerce mülteciyi görüntüleyen kadın kameraman, sırf daha iyi görüntü alabilmek için kucağında çocuğu olan bir mülteciye çelme taktı. Çelmeye takılan mülteci ise çocuğuyla yere düştü.
Koşmayı Bile Becerememek 00:27
Koşmayı Bile Becerememek 81 izlenme - 3 yıl önce Hiç bir müdahale olmaksızın düz zeminde koşmayı becerememek bir çeşit yetenek olsa gerek. İzliyoruz.
Şaka Yaptı Dayak Yedi 02:12
Şaka Yaptı Dayak Yedi 70 izlenme - 3 yıl önce Şaka yaptı, dayak yedi Şaka yapmak için kayda başladılar ve yoldan geçenlere çelme şakası yaptılar. Ancak bu şaka kimsenin hoşuna gitmedi. Şakayı yapan her defasında sert müdahalelere maruz kaldı.
Hakeme Çelme Atınca ) 00:36
Hakeme Çelme Atınca ) 255 izlenme - 9 yıl önce olca budur
 Çelme Takmada Ustalaşma 00:05
Çelme Takmada Ustalaşma 79 izlenme - 4 yıl önce Çelme Takmada Ustalaşma
O Tiple Kız Düşürmen İçin Çelme Takman Gerek 00:06
O Tiple Kız Düşürmen İçin Çelme Takman Gerek 73 izlenme - 4 yıl önce O tiple kız düşürmen için çelme takman gerek
Kafayla Çelme Takmak 00:30
Kafayla Çelme Takmak 60 izlenme - 5 yıl önce Kafayla çelme takmak Arjantin'de Argentinos-Boca Junior takımları arasında oynanan maçta Kafasıyla rakibine çelme takan Arjantinli futbolcu Gaspar Iñiguez
grande sduction la 01:52
grande sduction la 116 izlenme - 7 yıl önce küçük balıkçı kasabasının geleceği ukal alışkanlıklarından vazgeçemeyen havalı estetik cerrah christopher lewis'in kasabaya yerleşmesi için baştan çıkarılmasına bağlıdır. doktor gelir kasabalılar da onun kentli beğenilerini tatmin ve taklit etmeye çalışır.
Trabzon'a Akhisar Çelmesi 10:05
Trabzon'a Akhisar Çelmesi 26 izlenme - 3 yıl önce Süper Lig'in 8.hafta maçında Trabzonspor, deplasmanda Akhisar ile 1-1 berabere kaldı ve alt sıralardan kurtulamadı.
Maradona'dan torununa çelme 00:19
Maradona'dan torununa çelme 16 izlenme - 3 yıl önce Arjantin'in futbol efsanesi Diego Armando Maradona torunu Benjamin ile futbol oynadı. Sergio Agüero'nun oğlu olan Benjamin dedesine attığı çalım sırasında çelme yesede efsane ismi geçmeyi başardı.