Hoşgeldiniz!

Cem Boyner

Cem Uzan'ın Ultra Lüks Anısı 01:30
Cem Uzan'ın Ultra Lüks Anısı 2.202 izlenme - 3 yıl önce Cem Uzan artık bu ülkenin nostaljisidir. ve tabi ultra lüks anıları da. Neyse izleyelim yine bir gün Cemlerle Karayiplerdeyiz...
 Mustafa Koç Özel Yayını / 5N1K 46:33
Mustafa Koç Özel Yayını / 5N1K 1.513 izlenme - 2 yıl önce 21 Ocak 2016'da hayatını kaybeden ünlü işadamı Mustafa Koç'u Cüneyt Özdemir'in hazırladığı 5N1K Mustafa Koç Özel yayınında Arzuhan Doğan Yalçındağ , Ümit Boyner , Güler Sabancı , Cem Boyner , Fuat Güner , Ayhan Sicimoğlu gibi yakın arkadaşları anlatıyor.
Erdoğan Kalkarken Boyner'in Ayakkabısını Bağlaması 01:47
Erdoğan Kalkarken Boyner'in Ayakkabısını Bağlaması 523 izlenme - 2 yıl önce TUSİAD Yüksek İstişare Toplantısı'nda iş adamı Cem Boyner Erdoğan kürsüye çıkarken ayağa kalkar gibi yapıp hemen yerine oturmuş ve ardından da ayakkabısını bağlamaya başlamış.
Cem Boyner, Mustafa Koç'u Anlatıyor 03:40
Cem Boyner, Mustafa Koç'u Anlatıyor 130 izlenme - 2 yıl önce Cem Boyner, yakın arkadaşı olan Mustafa Koç'u nemli gözlerle anlatıyor.
Cem Boyner'in Kızı Ayşe Boyner, Atatürk Havalimanı'nda Apaçi Dansı Yaptı 00:15
Cem Boyner'in Kızı Ayşe Boyner, Atatürk Havalimanı'nda Apaçi Dansı Yaptı 134 izlenme - 2 yıl önce Cem Boyner'in kızı iş kadını Ayşe Boyner, Instagram hesabından paylaştığı bir videoyla dikkatleri üzerinde topladı APAÇİ DANSI YAPTI İstanbul Atatürk Havaalanı'ndaki mağazalarda çalan müziklerle dalga geçen Boyner, "Havalaninda enteresan muzik seçimleri - havalimanında parti vakti" ifadeleriyle apaçi dansı videosunu paylaştı.
Cem Boyner'in Kızı Ayşe Boyner Apaçi Dansı Yaptı 00:29
Cem Boyner'in Kızı Ayşe Boyner Apaçi Dansı Yaptı 111 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Atatürk Havaalanı'ndaki mağazalarda çalan müziklerle dalga geçen Boyner, "Havalaninda enteresan muzik seçimleri - havalimanında parti vakti" ifadeleriyle apaçi dansı videosunu paylaştı.
Sattığı Boyner Ürünlerini Mağazanın Önünde Yakmak 02:02
Sattığı Boyner Ürünlerini Mağazanın Önünde Yakmak 172 izlenme - 3 yıl önce Rize'de İsmail Alim, Cem Boyner'in Gezi Parkı olaylarına destek veren açıklamalarını protesto etmek için iş yerindeki Boyner marka ürünleri sokağa dökerek yaktı. Şimdi, efendim, lütfen "o kıyafetleri fukaraya dağıtsaymış..." gibi yorumlar yapmayınız. Hepimiz Gezi'deki şiddetin, yakılan otobüslerin, polis araçlarının, ambulansların, itfaiyelerin, sökülen kaldırım taşlarının, talan edilen ve yağmalanan esnaf dükkanlarının vs. verilen zararın amacını biliyoruz; "haber olup sesini daha çok kişiye duyurmak!" Haliyle Laz esnafı kardeşimizin amacı da aynı... Ama ben işin şurasındayım, adam kendi çapında kendi malıyla başkasına zarar vermeden protestosunu yapmış. Yani illa haber olacaksan, bari başkasının ya da kamunun malına zarar verme ki tepki çekmeyesin!
Cem Boyner Kimdir? 01:59
Cem Boyner Kimdir? 66 izlenme - 3 yıl önce Cem Boyner Biyografi, Cem Boyner Kim, Cem Boyner Kimdir, Cem Boyner, Cem Boyner Hayatı
Özgün ve Özlem Gürses, Şeffaf Oda'ya konuk oldu - 28 Mayıs 2017 Pazar 42:46
Özgün ve Özlem Gürses, Şeffaf Oda'ya konuk oldu - 28 Mayıs 2017 Pazar 29 izlenme - 9 ay önce Bazen Olmaz’da 10 ünlü ismin başarısızlık öykülerini anlatan Özlem Gürses’i en çok hangi öykü etkiledi? Cem Yılmaz’ın en büyük başarısızlığı ve en büyük hayali ne? Cem Boyner neden 3 ay evinden çıkmadı? Güneri Cıvaoğlu sordu, Özlem Gürses yanıtladı. Özlem Gürses’ten ilk Türk tangosu Mazi Kalbimde Bir Yaradır sürprizi... Özgün konservatuar öğrencisiyken okuldan kaçıp nereye gidiyordu? Evliliğinde hangi yöntemi uyguluyor? Özlem Gürses ve Özgün ile keyifli, müzikli bir pazar klasiği Şeffaf Oda CNN TÜRK’te ekrana geldi.
Sorunların Ana Sebebi Yetersiz Muhalefet 05:39
Sorunların Ana Sebebi Yetersiz Muhalefet" 6 izlenme - 3 yıl önce Yaklaşık bir ay önce kurulan İlk Parti, genel seçime girme hakkı kazanan 31 parti arasında yer aldı.