Hoşgeldiniz!

cem küçük

Cem Küçük: Göreceğiz Bakalım Selahattin Demirtaş Tutuklanacak Mı? 01:56
Cem Küçük: Göreceğiz Bakalım Selahattin Demirtaş Tutuklanacak Mı? 2.804 izlenme - 3 ay önce Beyaz Tv'de ekrana gelen Dinamit programında konuşan gazeteci-yazar Cem Küçük Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ için olay sözler söyledi.
Başkanlık Olsaydı, Şüphelendiklerimizin Kellesi Çabuk Uçardı 02:17
Başkanlık Olsaydı, Şüphelendiklerimizin Kellesi Çabuk Uçardı 2.152 izlenme - 1 ay önce Başkanlık için Neden bu kadar istekliler sanıyorsunuz. Yandaş Gazetenin yazarı Cem Küçük skandal sözler Tamamen bir "öç alma" mantığıyla konuşan Küçük, Başkanlık sistemini ülkenin gelişmesi için değil, daha hızlı kelle uçurmak için istiyormuş. BAŞKANLIK SİSTEMİNİ KELLE UÇURMAK İÇİN İSTİYORLARMIŞ "Cadı avı" itirafı niteliğinde ifadeler kullanan Küçük, "Başkanlık olsa şu an biz bu yapıyı darmadağın etmiştik. Başkanlık olsaydı, şüphelendiğimiz bildiğimiz kanıtı olduğumuz herkesin bir kere kellesi daha çabuk uçardı." Başkanlık olsaydı, şüphelendiğimiz bildiğimiz herkesin bir kere kellesi daha çabuk uçardı."
 Ümit Zileli ile Cem Küçük Birbirine Girdi 03:22
Ümit Zileli ile Cem Küçük Birbirine Girdi 3.527 izlenme - 5 ay önce Tartışmada sinirlerine hakim olamayan Zileli, Cem Küçük'e canlı yayında telefon fırlattı. Beyaz Tv'de Latif Şimşek'in sunduğu Dinamit programı yine gergin anlara sahne oldu. Türkiye'nin dış politikasının masaya yatırıldığı programa Ümit Zileli ve Cem Küçük'ün kavgası damga vurdu. Ümit Zileli PYD'nin Bakanlar Kurulu'nca terörist örgüt olarak ilan edilmediğini ifade ederken bununla ilgili bir mahkeme kararını okudu. Cem Küçük Zileli'nin bu sözlerine itiraz edince canlı yayındaki kavganın fitilini de ateşledi. CEM KÜÇÜK'E TELEFON FIRLATTI Küçük, Zileli'yi yalancılıkla suçlayınca Zileli canlı yayında telefonu Cem Küçük'e fırlatıp 'Al bak bakalım.' dedi. TERBİYESİZLİK YAPMA Zileli'nin bu hareketine Cem Küçük'ün de tepkisi sert oldu. Cem Küçük 'Terbiyesizlik yapma. Hep yalana başvuruyorsun.' sözleriyle Ümit Zileli'ye yanıt verdi.
Cem Küçük: CHP'liler Yargılanmalıdır (Dinamit 30 Eylül Cuma) 04:14
Cem Küçük: CHP'liler Yargılanmalıdır (Dinamit 30 Eylül Cuma) 15 izlenme - 2 ay önce Beyaz TV'de yayınlanan Dinamit programında PKK ve FETÖ'nün kanallarına konuk olan CHP'li vekillerin tutumu ele alındı
Cem Küçük’ten Ahmet Hakan’a Sert Cevap 01:59
Cem Küçük’ten Ahmet Hakan’a Sert Cevap 107 izlenme - 2 yıl önce A HABER| CEM KÜÇÜK’TEN AHMET HAKAN’A SERT CEVAP
Cem Küçük: Türkeş Yaşasaydı Fetö'yü Öldürtürdü 01:28
Cem Küçük: Türkeş Yaşasaydı Fetö'yü Öldürtürdü 7 izlenme - 1 ay önce Beyaz Tv'de ekrana gelen Dinamit programında konuşan gazeteci Cem Küçük ' Alparslan Türkeş yaşasaydı FETÖ'yü öldürtürdü. ' dedi.
Rasim Ozan Cem Küçük'ü Bakışlarıyla Yedi 00:31
Rasim Ozan Cem Küçük'ü Bakışlarıyla Yedi 38 izlenme - 9 ay önce Beyaz TV'de yayınlanan Dinamit isimli programın başlangıcında Cem Küçük'e bakışları "acayip" bulunan Rasim Ozan, dikkatli izleyicinin gözünden kaçmadı.Ancak sosyal medyada bu durum espri konusu oldu. Video bir çok kez paylaşılırken genellikle "Cem Küçük'ü gözleriyle yiyen ROK" yorumu yapıldı.
Cem Küçük: 03:00
Cem Küçük: 133 izlenme - 2 yıl önce A Haber’de Akşam Ajansı’nda Özge Özsağman’ın Konuğu Olan Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Cem Küçük, Türkiye Siyasetinde Yaşanan Son Gerilimlerin Geri Planında ‘emniyet - Yargı Cuntası’nın Olduğunu İddia Etti.
Cem Küçük İle Ümit Zileli Canlı Yayında Birbirine Girdi (Dinamit) 04:26
Cem Küçük İle Ümit Zileli Canlı Yayında Birbirine Girdi (Dinamit) 27 izlenme - 5 ay önce Beyaz TV’de yayınlanan Dinamit adlı programda Ümit Zileli ile Cem Küçük canlı yayında birbirine girdi. Tartışma, Ümit Zileli bir grubun terör örgütü olması için mahkeme kararı olması gerektiğini söylediği anda Cem Küçük ve Latif Şimşek’in Erdoğan'ın PYD için terör örgütü dediğini hatırlatarak "Cumhurbaşkanı terör örgütü diyorsa o terör örgütüdür” demesiyle başladı. Zileli ise, Küçük’e “Yalancı” dedi. Zileli’nin “Yalancı” sözüne Cem Küçük, “Terbiyesizlik yapma” diyerek yanıt verdi. Tartışma sürerken Zileli elindeki telefonu Küçük’e fırlatarak “Al bak” dedi. Küçük ile Zileli arasındaki tartışma anları şöyle:
Cem Küçük: Ahmet Altan'ın Elleri Kanlı 02:43
Cem Küçük: Ahmet Altan'ın Elleri Kanlı 60 izlenme - 3 yıl önce Cem Küçük: Ahmet Altan'ın Elleri Kanlı
Gazeteci Yazar Cem Küçük Ahmet Davutoğlu'nun İstifası İçin Neler Söyledi - Tvem 08:12
Gazeteci Yazar Cem Küçük Ahmet Davutoğlu'nun İstifası İçin Neler Söyledi - Tvem 12 izlenme - 7 ay önce TVEM'İ İZLEMEK İÇİN; Tivibu 48. Kanal Teledünya 112. Kanal D-Smart 48. Kanal'ı AÇMANIZ YETERLİ... Program tekrarları ve daha fazlası için; www.tvem.com.tr
Cem Küçük: Tib Binası Yıkılmalı 03:11
Cem Küçük: Tib Binası Yıkılmalı 25 izlenme - 2 yıl önce Cem Küçük: Tib Binası Yıkılmalı
Gazeteci-Yazar Cem Küçük katılımıyla Hayata Dair - 57. Bölüm 49:29
Gazeteci-Yazar Cem Küçük katılımıyla Hayata Dair - 57. Bölüm 19 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/191199/Hayata-Dair/Gazeteci-Yazar-Cem-Kucuk-katilimiyla-Hayata-Dair---57-Bolum A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
İç Güvenlik Paketi ve Çözüm Süreci Ahmet Rıfat sordu; Cem Küçük yanıtladı 18:15
İç Güvenlik Paketi ve Çözüm Süreci Ahmet Rıfat sordu; Cem Küçük yanıtladı 8 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Rıfat'ın hazırlayıp sunduğu ve hem günün sıcak başlıklarının hem de hayatın içinden detayların yer aldığı aArtı Eksi haftaiçi her gün akşam 5'te tvnet'te.
Başbakanlıkta Akil İnsanlar Toplantısı - Ahmet Rıfat Albuz 46:34
Başbakanlıkta Akil İnsanlar Toplantısı - Ahmet Rıfat Albuz 9 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Akil İnsanlar Heyeti ile Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde yaptığı toplantı sona erdi. Toplantı 10 saat 15 dakika sürdü.