Hoşgeldiniz!

cem küçük

 Ümit Zileli ile Cem Küçük Birbirine Girdi 03:22
Ümit Zileli ile Cem Küçük Birbirine Girdi 4.362 izlenme - 2 yıl önce Tartışmada sinirlerine hakim olamayan Zileli, Cem Küçük'e canlı yayında telefon fırlattı. Beyaz Tv'de Latif Şimşek'in sunduğu Dinamit programı yine gergin anlara sahne oldu. Türkiye'nin dış politikasının masaya yatırıldığı programa Ümit Zileli ve Cem Küçük'ün kavgası damga vurdu. Ümit Zileli PYD'nin Bakanlar Kurulu'nca terörist örgüt olarak ilan edilmediğini ifade ederken bununla ilgili bir mahkeme kararını okudu. Cem Küçük Zileli'nin bu sözlerine itiraz edince canlı yayındaki kavganın fitilini de ateşledi. CEM KÜÇÜK'E TELEFON FIRLATTI Küçük, Zileli'yi yalancılıkla suçlayınca Zileli canlı yayında telefonu Cem Küçük'e fırlatıp 'Al bak bakalım.' dedi. TERBİYESİZLİK YAPMA Zileli'nin bu hareketine Cem Küçük'ün de tepkisi sert oldu. Cem Küçük 'Terbiyesizlik yapma. Hep yalana başvuruyorsun.' sözleriyle Ümit Zileli'ye yanıt verdi.
Cem Küçük: Göreceğiz Bakalım Selahattin Demirtaş Tutuklanacak Mı? 01:56
Cem Küçük: Göreceğiz Bakalım Selahattin Demirtaş Tutuklanacak Mı? 3.125 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv'de ekrana gelen Dinamit programında konuşan gazeteci-yazar Cem Küçük Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ için olay sözler söyledi.
Cem Küçük: Gülben Ergen En Tehlikeli İnsan Modeli 05:00
Cem Küçük: Gülben Ergen En Tehlikeli İnsan Modeli 1.474 izlenme - 1 yıl önce Cem Küçük, Gülben Ergen'in en kaypak, en tehlikeli ve güvenilmez insan olduğunu öne sürdü. Canlı yayında TGRT Haber TV'De Medya Kritik programında Fuat Uğur ile gündemi değerlendiren gazeteci Cem Küçük, referandumda Evet ben de varım kampanyası hakkında konuştu. Cem Küçük EVET diyen ünlülerin net tavır gösterdiğini belirtirken, açıkça Hayır oyu vereceğini söyleyen Meltem Cumbul gibi ünlülerin tavrını da saygıyla karşıladığını açıkladı. Ancak Cem Küçük'ün referandum konusunda tavrını en merak ettiği isimler Fatih Terim ve Gülben Ergen'di. Cem Küçük, bu insanların hava durumuna göre tavır aldığını, Hayır ya da Evet demediğini belirtirken Gülben Ergen'e şok sözlerle yüklendi.
Başkanlık Olsaydı, Şüphelendiklerimizin Kellesi Çabuk Uçardı 02:17
Başkanlık Olsaydı, Şüphelendiklerimizin Kellesi Çabuk Uçardı 2.406 izlenme - 2 yıl önce Başkanlık için Neden bu kadar istekliler sanıyorsunuz. Yandaş Gazetenin yazarı Cem Küçük skandal sözler Tamamen bir "öç alma" mantığıyla konuşan Küçük, Başkanlık sistemini ülkenin gelişmesi için değil, daha hızlı kelle uçurmak için istiyormuş. BAŞKANLIK SİSTEMİNİ KELLE UÇURMAK İÇİN İSTİYORLARMIŞ "Cadı avı" itirafı niteliğinde ifadeler kullanan Küçük, "Başkanlık olsa şu an biz bu yapıyı darmadağın etmiştik. Başkanlık olsaydı, şüphelendiğimiz bildiğimiz kanıtı olduğumuz herkesin bir kere kellesi daha çabuk uçardı." Başkanlık olsaydı, şüphelendiğimiz bildiğimiz herkesin bir kere kellesi daha çabuk uçardı."
Canlı Yayında Parmak Sallama Üzerine Yaşanan Kavga 02:41
Canlı Yayında Parmak Sallama Üzerine Yaşanan Kavga 118 izlenme - 1 yıl önce TGRT Haber'de yayınlanan Meselenin İç Yüzü programında gergin anlar yaşandı. Cem Küçük ile Cemil Barlas'ın hemfikir olduğu konu Celal Ülgen'i sinirlendirince canlı yayın karıştı. Tansiyonun yükseldiği programda konukların şov yaptığını söyleyen Celal Ülgen yayını terk etti.
Cem Küçük İle Ümit Zileli Canlı Yayında Birbirine Girdi (Dinamit) 04:26
Cem Küçük İle Ümit Zileli Canlı Yayında Birbirine Girdi (Dinamit) 112 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV’de yayınlanan Dinamit adlı programda Ümit Zileli ile Cem Küçük canlı yayında birbirine girdi. Tartışma, Ümit Zileli bir grubun terör örgütü olması için mahkeme kararı olması gerektiğini söylediği anda Cem Küçük ve Latif Şimşek’in Erdoğan'ın PYD için terör örgütü dediğini hatırlatarak "Cumhurbaşkanı terör örgütü diyorsa o terör örgütüdür” demesiyle başladı. Zileli ise, Küçük’e “Yalancı” dedi. Zileli’nin “Yalancı” sözüne Cem Küçük, “Terbiyesizlik yapma” diyerek yanıt verdi. Tartışma sürerken Zileli elindeki telefonu Küçük’e fırlatarak “Al bak” dedi. Küçük ile Zileli arasındaki tartışma anları şöyle:
Cem Küçük’ten Ahmet Hakan’a Sert Cevap 01:59
Cem Küçük’ten Ahmet Hakan’a Sert Cevap 124 izlenme - 3 yıl önce A HABER| CEM KÜÇÜK’TEN AHMET HAKAN’A SERT CEVAP
Rasim Ozan Cem Küçük'ü Bakışlarıyla Yedi 00:31
Rasim Ozan Cem Küçük'ü Bakışlarıyla Yedi 89 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Dinamit isimli programın başlangıcında Cem Küçük'e bakışları "acayip" bulunan Rasim Ozan, dikkatli izleyicinin gözünden kaçmadı.Ancak sosyal medyada bu durum espri konusu oldu. Video bir çok kez paylaşılırken genellikle "Cem Küçük'ü gözleriyle yiyen ROK" yorumu yapıldı.
Cem Küçük: 03:00
Cem Küçük: 154 izlenme - 4 yıl önce A Haber’de Akşam Ajansı’nda Özge Özsağman’ın Konuğu Olan Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Cem Küçük, Türkiye Siyasetinde Yaşanan Son Gerilimlerin Geri Planında ‘emniyet - Yargı Cuntası’nın Olduğunu İddia Etti.
Cem Küçük, Cemil Barlas, Can Ataklı canlı yayında birbirine girdi 10:29
Cem Küçük, Cemil Barlas, Can Ataklı canlı yayında birbirine girdi 32 izlenme - 11 ay önce 1 Haber 3 Yorum hafta içi her gün 19.00'da 1AN TV'de...
Cem Küçük: Türkeş Yaşasaydı Fetö'yü Öldürtürdü 01:28
Cem Küçük: Türkeş Yaşasaydı Fetö'yü Öldürtürdü 31 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv'de ekrana gelen Dinamit programında konuşan gazeteci Cem Küçük ' Alparslan Türkeş yaşasaydı FETÖ'yü öldürtürdü. ' dedi.
Cem Küçük: CHP'liler Yargılanmalıdır (Dinamit 30 Eylül Cuma) 04:14
Cem Küçük: CHP'liler Yargılanmalıdır (Dinamit 30 Eylül Cuma) 26 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Dinamit programında PKK ve FETÖ'nün kanallarına konuk olan CHP'li vekillerin tutumu ele alındı
Cem Küçük'ün Ahmet Hakan'a Yüz Karası Demesi 04:12
Cem Küçük'ün Ahmet Hakan'a Yüz Karası Demesi 21 izlenme - 9 ay önce Gazeteci / yazar Fuat Uğur ve Cem Küçük’ün hazırlayıp sunduğu programda Ahmet Hakan'ın askere gitmemek için dalağını aldırdığı rapor gündeme gelmiş. Ahmet Hakan için, “Yozgat’ın yüz karası” yakıştırmasını yapan gazeteci Cem Küçük ise, “Bunların gerçek yüzü bu. Bunlar Amerika’ya kurban olurlar, Amerika’ya bayılırlar. Biz yeri gelince eleştiriyoruz” şeklinde konuştu ve Hakan’ı belden aşağı vurmakla suçlayarak, “Son dönemleri artık. Bu rezillikleri ile devam etsinler. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın aleyhinde yazan yazarları referans göstermeye devam etsinler” demiş.
Cem Küçük, Ahmet Hakan'a Soruyor: 'Fetö'den Tutuklu Avukat Cesim Parlak ile Nasıl Bir İlişkiniz... 01:14
Cem Küçük, Ahmet Hakan'a Soruyor: 'Fetö'den Tutuklu Avukat Cesim Parlak ile Nasıl Bir İlişkiniz... 16 izlenme - 9 ay önce Cem Küçük, Ahmet Hakan'a soruyor: 'FETÖ'den tutuklu avukat Cesim Parlak ile nasıl bir ilişkiniz vardı?
Cem Küçük: Ahmet Altan'ın Elleri Kanlı 02:43
Cem Küçük: Ahmet Altan'ın Elleri Kanlı 67 izlenme - 4 yıl önce Cem Küçük: Ahmet Altan'ın Elleri Kanlı
Gazeteci-Yazar Cem Küçük katılımıyla Hayata Dair - 57. Bölüm 49:29
Gazeteci-Yazar Cem Küçük katılımıyla Hayata Dair - 57. Bölüm 48 izlenme - 3 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/191199/Hayata-Dair/Gazeteci-Yazar-Cem-Kucuk-katilimiyla-Hayata-Dair---57-Bolum A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Gazeteci Yazar Cem Küçük Ahmet Davutoğlu'nun İstifası İçin Neler Söyledi - Tvem 08:12
Gazeteci Yazar Cem Küçük Ahmet Davutoğlu'nun İstifası İçin Neler Söyledi - Tvem 28 izlenme - 2 yıl önce TVEM'İ İZLEMEK İÇİN; Tivibu 48. Kanal Teledünya 112. Kanal D-Smart 48. Kanal'ı AÇMANIZ YETERLİ... Program tekrarları ve daha fazlası için; www.tvem.com.tr
Cem Küçük'ün Kardeşinin Evine Yönelik Saldırıda 5 Kişi Gözaltına Alındı 01:18
Cem Küçük'ün Kardeşinin Evine Yönelik Saldırıda 5 Kişi Gözaltına Alındı 6 izlenme - 1 yıl önce Gazeteci Cem Küçük'ün kardeşinin evine saldırdığı iddiasıyla yaşları 18'den küçük 5 kişi gözaltına alındı.
Cem Küçük ve Fuat Uğur Sözcü Davasında İfade Verdi 06:53
Cem Küçük ve Fuat Uğur Sözcü Davasında İfade Verdi 2 izlenme - 6 ay önce Cem Küçük ve Fuat Uğur Sözcü davasında ifade verdi Cem Küçük: "İddianameye bakarak Sözcü Gazetesi FETÖ ile işbirliği yaptı denemez" Fuat Uğur: "Gökmen Ulu tahliye edilmeli"İSTANBUL - Sözcü Gazetesi sahibi Burak Akbay ve 3 çalışanın yargılandığı FETÖ davasında 'tanık' sıfatıyla dinlenen gazeteci...