Hoşgeldiniz!

cemaat

Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar 01:23
Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar 46.577 izlenme - 2 ay önce Çorum ulu cami tuvaletinde kameraya yansıyan görütüler oha dedirtti. Ayrıca tuvalete kamera koymak da başka soruları akla getirebilirir.
Paralel Paralel Paraleeeelll 01:58
Paralel Paralel Paraleeeelll 21.621 izlenme - 3 hafta önce Son Vesayet isimli sayfanın paylaştığı, komik mi komik eğlenceli mi eğlenceli olan bu eseri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum efendim.Havuz medyasından tek bir kişiyi bile atlamadan 2 dakikaya 150'den fazla kare sığdırmışlar ve güzel bir çalışma yapmışlar.Alkışlar gelsin...
Fatih Nurullah Efendi Hazretleri'nin Yurda Dönmesi! 03:58
Fatih Nurullah Efendi Hazretleri'nin Yurda Dönmesi! 5.468 izlenme - 1 hafta önce Gözleri fıldır fıldır olan Nurullah Efendiyi umreden dönüşte müridleri yıldız oyuncuları kıskandıracak karşılamayla karşıladı...
Namaz Bozduran Tren 00:58
Namaz Bozduran Tren 12.040 izlenme - 1 ay önce Namaz kıldıkları sırada hareketlenen treni kaçırmak istemeyen cemaatin dünyevi alem ile manevi alem arasında kaldığı ve zar zor tercih yaptığı anlar efendim :) hocanın son saniyeleri harika :) iyi seyirler..
Samanyolu Tv'nin Kapatılma Anı 02:48
Samanyolu Tv'nin Kapatılma Anı 16.058 izlenme - 3 ay önce Türksat yetkililerinin aldığı kararla uydudan çıkarılan samanyolu medya grubunun ana kanalı samanyolu tvnin, kapatılma anı ekranlara böyle yansıdı.
Mezhepler Tarikatler Cemaatler Dinde Sonradan Uydurulmuştur 01:15
Mezhepler Tarikatler Cemaatler Dinde Sonradan Uydurulmuştur 26.843 izlenme - 6 ay önce Mezhepler Tarikatler Cemaatler Dinde Sonradan Uydurulmuştur,İslami Videolar Dini Videolar Gerçek İslam Dini,Dinin Tek Kaynağı KUR'ANDIR,Gerçek Müminler,KUR'ANA GÖRE MÜSLÜMAN,ALLAH Yolunda Cihad,islam ordusu,Kuran Bize Yeter,İslami Videolar,Dini Videolar,Kuran Yeter,Kuran,Kur'an-ı Kerim,Kuran'a Göre Namaz,İslam Dini,ALLAH,namaz,Kurandaki Din,Kurana iman Ve İtaat,İslami Belgesel,Kuran-i Kerim,Kur'an-ı Kerim Meali,islami videolar, dini videolar, kurani kerim, ayetler,İsLaM ÇoK GüZeL,İslami Video,Dini Video,İslamiyet,İslami Yazılar,Müslüman,Kuran Müslümanı,Allah Yolunda,İslami Cihad,Cehennem,Cennet,Dini Konular,Kuran Bize Yeter,Şefaat,Kuran'a Göre Şefaat Nedir,Cehennem Azabı,İslam Dünyası,Kuran, Kur'an, Kuran-i Kerim, Kuranikerim, Quran, Qur'an, al Qur'an, holyquran, holy quran, meal, meali, islam, islaam, islamic, muslim, moslem,god, arabic,
Cemaati Beklemeyen Tren 00:58
Cemaati Beklemeyen Tren 2.602 izlenme - 1 ay önce Demekki treni kullanan adam hristiyan adamlar namazını bitirsin 5 10 dakika geç kalk ne olcak Yeni videolar için kanalım abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Süleymanlı Evlatları - Müziksiz İlahiler 02:51
Süleymanlı Evlatları - Müziksiz İlahiler 86.978 izlenme - 2 yıl önce Süleymanlı Evlatları - Müziksiz İlahiler
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Feytullah Gülen Cemaati Yorumu 02:35
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Feytullah Gülen Cemaati Yorumu 63.352 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'dan Feytullah Gülen Cemaati Yorumu
AKP li Muhabir ile Fetullahçı Muhabir 02:32
AKP li Muhabir ile Fetullahçı Muhabir 5.111 izlenme - 3 ay önce Bu iki muhabir bir araya gelirse ne olur? Kardeşlerim tarihi anlar yaşadığımız şu günlerde arşivlere girecek nitelikte bir münakaşayı getiriyorum. AK İT muhabirinin mimikleri, iki muhabirinden görevinin dışına çıkıp partizanlık yapmaları, akıl almayacak görüntülerle baş başa bırakıyorum. İyi seyirler
10 Yaşında Vaaz Veren Çocuk 01:35
10 Yaşında Vaaz Veren Çocuk 6.158 izlenme - 3 ay önce Tahminin 10 yaşlarında olan bu küçük cemaat mensubu kendi yaşındaki çocuklara vaaz veriyor.
Cemaate Namaz Bozduran Tren 01:24
Cemaate Namaz Bozduran Tren 1.369 izlenme - 1 ay önce Trenin hareket anı ve cemaatin kaçışması internette paylaşım rekorları kırarken, izleyenleri güldürdü.
Bir Zamanlar Cemaat Medyasının MHP Kasetlerine Yaklaşımı 02:52
Bir Zamanlar Cemaat Medyasının MHP Kasetlerine Yaklaşımı 3.042 izlenme - 2 ay önce 2011 genel seçimlerine kısa bir zaman kala servis edilen MHP üst yönetimini hedef alan kasetlerin, cemaat medyası tarafından anbean yayınlandığı görüntüleri izleyeceksiniz. Olası bir CHP-MHP işbirliğini adeta vatana ihanet gibi lanse eden Samanyolu TV'nin, özel hayatın gizliliği konusunda da ne derece duyarlı olduğunu hep birlikte izleyeceğiz. İyi seyirler.
Fethullah Gülen ve Yurtdışına Gidip Orada Kalmak 05:37
Fethullah Gülen ve Yurtdışına Gidip Orada Kalmak 3.937 izlenme - 4 ay önce Bu videoyu ciddi ciddi Hizmet hareketi hakkında fikir edinmeniz için ekliyorum. Hükümet-Cemaat kavgası, yolsuzluk vs. konularına girmeye gerek yok. Fethullah Gülen (benim için Hocaefendi) yurtdışına yapılan onca insan yatırımının temelini bu videoda anlatıyor diyebilirim. İzlerken sıkılırım diyenler için satırbaşları.. Başlangıç: dünya yeni şeylere gebe 00:28 alternatif bir dünya olacak ki batı Müslüman olsun. 00:32 batı ciddi krizlere gidiyor 00:55 (ihtida) Müslüman olmaya aday ülkeler ABD, Fransa 1:40 Said Nursi, Rusya'nın dağılması, okulların açılması 2:36 Benzer çözülme ABD'de yavaş yavaş yaşanıyor 3:15 Osmanlı 150 senede çözüldü 3:47 ABD'de şimdiden çözülsün demek doğru değil (90'lı yıllarda söylüyor bunu) 4:20 Çözülmeyi beklerken alternatif güç hazırlanmalı 5:08 Kariyer yapmaya gidenler ille de vatanım deyip dönmemeli Umarım önyargısız, anlama maksadıyla izlersiniz ve o yönde yorumlar yaparsınız.
Esnaftan Cemaat (Zaman) Gazetesine Tepki 00:48
Esnaftan Cemaat (Zaman) Gazetesine Tepki 3.915 izlenme - 3 ay önce İş yerine Zaman gazetesi bırakılan esnaf, Cemaat gazetesinin manşetindeki ifadeleri beğenmedi. Tepkisini çektiği video ile dile getiren esnaf, 'Böyle bir gazete olamaz' diyerek gazeteyi yırttı. Esnaf, "Bu paçavradır, gazete değildir." diyerek sözlerini sonlandırdı.
Mustafa Varank Hilal Kaplan Görüntüleri 01:02
Mustafa Varank Hilal Kaplan Görüntüleri 2.819 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Mustafa Varank, 2 Şubat 2015 tarihinde TRT Haber kanalında yayımlanan “Cumhurbaşkanı Özel Yayını” öncesinde kayıtta olan kameralara yakalandı. O görüntülerde Varank, beğenmediği kanalı, yönetim kurulunda olduğu TÜRKSAT’tan çıkarabileceği ile övünüyor. Hürriyet gazetesi yazarı Akif Beki, dönemin Yenişafak gazetesi yazarı Hilal Kaplan, Star gazetesi yazarı Saadet Oruç ve Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür’ün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sorular sorduğu programın başlamadan önceki kamera arkası görüntülerin başrol oyuncusu Erdoğan’ın başdanışmanı Mustafa Varank. Varank görüntüye girdiğinde ilk olarak Beki, “Mustafa selfie verip duruyorsun” diyor. Varank da, “Bakan bizde saç koymamış ya aramızdaki kardeşliği göstermek için” diyerek gülüyor.
Aziz Yıldırım'ın Beraat Etmesi 05:57
Aziz Yıldırım'ın Beraat Etmesi 3.060 izlenme - 4 ay önce Ve Fenerbahçe camiasının beklediği haber 4 yıl sonra geldi… 2011 yılında başlayan 3 Temmuz süreci, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin verdiği beraat kararları ile sona erdi
Fethullah Gülen'in Cemaate Vedası (Ayılmalı Bayılmalı) 05:33
Fethullah Gülen'in Cemaate Vedası (Ayılmalı Bayılmalı) 5.125 izlenme - 9 ay önce Fethullah Gülen Amerika ya yerleşmeden önce cemaatine veda ediyor,göz yaşları sel oluyor efendim izliyoruz
Camide Az Rekat Meydan Muharebesi 01:15
Camide Az Rekat Meydan Muharebesi 2.909 izlenme - 8 ay önce Rusya’nın güneyindeki İnguşetya Cumhuriyeti’ne bağlı Nazran kentinde bir camide Cuma namazı için toplanan yüzlerce kişilik cemaat “farz” tartışması yüzünden birbirine girdi. Tekme ve yumrukların konuştuğu kavga sırasında minbere çıkan biri de rakiplerin üstüne atladı.
Türk Siyaseti Özeti 03:54
Türk Siyaseti Özeti 2.868 izlenme - 5 ay önce Kategorinin komik olduğuna bakmayan aslında AĞLAMALI kategori olsaydı oraya koyardım. Siyasetin kirli yüzünü, dönemin iki yüzlüğünü SONVESAYET youtube kanalı tarihe not düşüyor ve verilen demeçleri ölümsüzleştiriyor.
hocanın koptuğu an :) 00:57
hocanın koptuğu an :) 50.470 izlenme - 8 yıl önce hocanın coştuğu an :)
Vaaz 00:27
Vaaz 15.233 izlenme - 3 yıl önce Ternek Bazari Müftüsü Güneşli Köyü Camisinte Cemaata Vaaz Verti
cemaat coştu 25. saniye ve sonrası kopacaksınız :) 01:15
cemaat coştu 25. saniye ve sonrası kopacaksınız :) 13.490 izlenme - 6 yıl önce
Sahtekar 00:10
Sahtekar 32.463 izlenme - 10 yıl önce :))
 Ehli Sünnet Tv Kamera Arkası Çekim Hataları 01:55
Ehli Sünnet Tv Kamera Arkası Çekim Hataları 6.692 izlenme - 2 yıl önce Allah dostu Ehli Sünnet Tv ekibinin kamera arkası anlarını izleyeceğiz. Biz müminlere en iyi şekilde kurgularını yansıtabilmek amacıyla şevk ile çalışan bu yüce insanlara Allah razı olsun diyor ve sizi bu güzel, mübarek insanlarla baş başa bırakıyorum.
Fethullah Gülen - Bonfire 00:38
Fethullah Gülen - Bonfire 2.983 izlenme - 1 yıl önce Fethullah Gülen Hoca Efendinin beddua kombosunun dubstep montajı. İyi seyirler.
clubber cemaat(grkn sylr) 01:15
clubber cemaat(grkn sylr) 13.369 izlenme - 7 yıl önce clubber cemaat uploaded by grkn sylr
camide şaka izleyin 00:27
camide şaka izleyin 16.244 izlenme - 7 yıl önce camide yapılan kötü ve anlamsız bi şaka
Fetullah Gülen Slayt 01:07
Fetullah Gülen Slayt 3.358 izlenme - 2 yıl önce
Milyonlarca Dinsizi Dindar Yapan Muazzam Vaaz - Timurtaş Uçar 02:12
Milyonlarca Dinsizi Dindar Yapan Muazzam Vaaz - Timurtaş Uçar 1.451 izlenme - 6 ay önce Timurtaş Uçar hocaefendi hazretlerinin ruhuna bir kez daha rahmet okutacak olan efsanevi vaazı.