Hoşgeldiniz!

cemaat

Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar 01:23
Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar 82.251 izlenme - 6 ay önce Çorum ulu cami tuvaletinde kameraya yansıyan görütüler oha dedirtti. Ayrıca tuvalete kamera koymak da başka soruları akla getirebilirir.
2 dakikada Fethullah Gülen - Cübbeli Ahmet 02:30
2 dakikada Fethullah Gülen - Cübbeli Ahmet 6.228 izlenme - 1 ay önce 2 dakikada Fethullah Gülen - Cübbeli Ahmet Hoca meselesi! Vicdanınızla izleyin, karar verin, sizce ne değişti?
Top Düştü Cemaat Namazı Bozmadı - Suriye 00:14
Top Düştü Cemaat Namazı Bozmadı - Suriye 9.565 izlenme - 3 ay önce Suriye'de Dera bölgesinde kılınan bir cenaze namazı sırasında büyük bir gürültüyle gelen top atışı namaz kılanların yakınlarına dehşet dolu bir sesle düştü. Ancak namaz kılan kalabalıktan bir iki kişi hariç kimsenin kılı kıpırdamadı.
Paralel Paralel Paraleeeelll 01:58
Paralel Paralel Paraleeeelll 23.972 izlenme - 4 ay önce Son Vesayet isimli sayfanın paylaştığı, komik mi komik eğlenceli mi eğlenceli olan bu eseri paylaşmaktan mutluluk duyuyorum efendim.Havuz medyasından tek bir kişiyi bile atlamadan 2 dakikaya 150'den fazla kare sığdırmışlar ve güzel bir çalışma yapmışlar.Alkışlar gelsin...
İşte ABD Başkanı Barak Obama'nın Mesajı 01:29
İşte ABD Başkanı Barak Obama'nın Mesajı 3.945 izlenme - 1 ay önce Türkçe Olimpiyatları olarak başlayan daha sonra da "Uluslararası Dil ve Kültür Festivali" olarak devam eden festivalin Washington DC'de düzenlenen programına ABD başkanı Barak Obamada bir mesaj yolladı. Akabinde Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki Moon da bir destek mesajı yolladı. Birileri cemaat ile uğraştıkça adamlar daha da büyüyorlar. Cemaat bitişi de bir acayip oldu; Türkiye yerine Dünya TMMM yerine BM Ertem Şener yerine Andy Garcia Erdoğan yerine Obama
Halkın Ergenekon ve RTE Hakkındaki Görüşleri 03:12
Halkın Ergenekon ve RTE Hakkındaki Görüşleri 3.242 izlenme - 2 hafta önce Ne yapıp edip sonuna kadar izleyin! Halkın Ergenekon konusuna ve Erdoğan'ın dönüşlerine verdiği tepki, tam ibretlik!
Fethullah Gülen'in Koyun Kesmesi 01:57
Fethullah Gülen'in Koyun Kesmesi 6.505 izlenme - 2 ay önce Fethullah Gülen, Fethullahçıların ilk göz ağrısı olan İzmir Yamanlar Koleji'nin inşaatını ziyaret ediyor. Ziyaret etmişken kurban kesmeyi de ihmal etmiyor. İyi seyirler.
Mezhepler Tarikatler Cemaatler Dinde Sonradan Uydurulmuştur 01:15
Mezhepler Tarikatler Cemaatler Dinde Sonradan Uydurulmuştur 31.451 izlenme - 9 ay önce Mezhepler Tarikatler Cemaatler Dinde Sonradan Uydurulmuştur,İslami Videolar Dini Videolar Gerçek İslam Dini,Dinin Tek Kaynağı KUR'ANDIR,Gerçek Müminler,KUR'ANA GÖRE MÜSLÜMAN,ALLAH Yolunda Cihad,islam ordusu,Kuran Bize Yeter,İslami Videolar,Dini Videolar,Kuran Yeter,Kuran,Kur'an-ı Kerim,Kuran'a Göre Namaz,İslam Dini,ALLAH,namaz,Kurandaki Din,Kurana iman Ve İtaat,İslami Belgesel,Kuran-i Kerim,Kur'an-ı Kerim Meali,islami videolar, dini videolar, kurani kerim, ayetler,İsLaM ÇoK GüZeL,İslami Video,Dini Video,İslamiyet,İslami Yazılar,Müslüman,Kuran Müslümanı,Allah Yolunda,İslami Cihad,Cehennem,Cennet,Dini Konular,Kuran Bize Yeter,Şefaat,Kuran'a Göre Şefaat Nedir,Cehennem Azabı,İslam Dünyası,Kuran, Kur'an, Kuran-i Kerim, Kuranikerim, Quran, Qur'an, al Qur'an, holyquran, holy quran, meal, meali, islam, islaam, islamic, muslim, moslem,god, arabic,
Süleymanlı Evlatları - Müziksiz İlahiler 02:51
Süleymanlı Evlatları - Müziksiz İlahiler 93.313 izlenme - 2 yıl önce Süleymanlı Evlatları - Müziksiz İlahiler
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Feytullah Gülen Cemaati Yorumu 02:35
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Feytullah Gülen Cemaati Yorumu 63.788 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'dan Feytullah Gülen Cemaati Yorumu
Namaz Bozduran Tren 00:58
Namaz Bozduran Tren 12.468 izlenme - 5 ay önce Namaz kıldıkları sırada hareketlenen treni kaçırmak istemeyen cemaatin dünyevi alem ile manevi alem arasında kaldığı ve zar zor tercih yaptığı anlar efendim :) hocanın son saniyeleri harika :) iyi seyirler..
Samanyolu Tv'nin Kapatılma Anı 02:48
Samanyolu Tv'nin Kapatılma Anı 16.376 izlenme - 7 ay önce Türksat yetkililerinin aldığı kararla uydudan çıkarılan samanyolu medya grubunun ana kanalı samanyolu tvnin, kapatılma anı ekranlara böyle yansıdı.
Nihat Genç - Hukuk Efendi Tanımaz! 04:22
Nihat Genç - Hukuk Efendi Tanımaz! 1.362 izlenme - 1 ay önce "Hukuk efendi tanımaz, cumhuriyet efendi tanımaz. Bir gün birisi gelip "piston düştü" diyecek, piston düşer düşmez de kaçacaklar."
Bekir Bozdağ'dan U Dönüşü 00:29
Bekir Bozdağ'dan U Dönüşü 2.952 izlenme - 2 ay önce Bekir Bozdağ partisindeki her herkes gibi sağlam U çekmiş. Zamanında ayağına taş değmeyen Gülen Hocamız şimdi FETÖ oldu. Gülen'in de Tayyip'in de ...
Fatih Nurullah Efendi Hazretleri'nin Yurda Dönmesi! 03:58
Fatih Nurullah Efendi Hazretleri'nin Yurda Dönmesi! 5.992 izlenme - 4 ay önce Gözleri fıldır fıldır olan Nurullah Efendiyi umreden dönüşte müridleri yıldız oyuncuları kıskandıracak karşılamayla karşıladı...
Paralel Oscar Ödülleri 05:54
Paralel Oscar Ödülleri 3.875 izlenme - 2 ay önce En iyi, animasyon, senaryo, kurgu, uyarlama, kadın ve erkek oyuncu ödülleri sahibini buldu.
AKP li Muhabir ile Fetullahçı Muhabir 02:32
AKP li Muhabir ile Fetullahçı Muhabir 5.147 izlenme - 7 ay önce Bu iki muhabir bir araya gelirse ne olur? Kardeşlerim tarihi anlar yaşadığımız şu günlerde arşivlere girecek nitelikte bir münakaşayı getiriyorum. AK İT muhabirinin mimikleri, iki muhabirinden görevinin dışına çıkıp partizanlık yapmaları, akıl almayacak görüntülerle baş başa bırakıyorum. İyi seyirler
10 Yaşında Vaaz Veren Çocuk 01:35
10 Yaşında Vaaz Veren Çocuk 6.516 izlenme - 7 ay önce Tahminin 10 yaşlarında olan bu küçük cemaat mensubu kendi yaşındaki çocuklara vaaz veriyor.
AKP Milletvekili Şamil Tayyar - Reza Zarrab Meselesi 01:30
AKP Milletvekili Şamil Tayyar - Reza Zarrab Meselesi 3.223 izlenme - 2 ay önce Ne diyeceğimizi bilemiyoruz. Allah belasını versinmiş... Suçluysaymış, cezasını çeksinmiş. Ağlayacaksa karısı ağlasınmış. Bize neymiş, bizimle ne ilgisi varmış... Adalet yerini bulsunmuş. Eğer cemaat gibi bu da bizi kandırmıssaymış, Allah onun belasını versinmiş, biz hiç onun gerçek yüzünü görmemişmişiz, duymamışmışız. Biz görmemişmişiz ama ABD ve ABD'li savcı görmüşmüş... Burası neresiymiş, biz kimmişiz... Bunların bizimle ne ilgisi varmışmış... Ama ters takla olmadık değil; Faiz lobisi, dış güçlerin oyunu, CEHAPE zihniyeti gibi klasik cümleler duyamadık... İnsan alışınca bekliyor.
Kenan Evren'e Hakkını Helal Etmeyen Cemaat 00:51
Kenan Evren'e Hakkını Helal Etmeyen Cemaat 2.717 izlenme - 3 ay önce 12 Eylül 1980 darbesinin Genelkurmay Başkanı ve yeni oluşturulan Milli Güvenlik Konseyi’nin başkanı Kenan Evren için temsili cenaze namazı kılan ve hakkını helal etmeyen cemaati izliyoruz.
Cemaati Beklemeyen Tren 00:58
Cemaati Beklemeyen Tren 2.618 izlenme - 5 ay önce Demekki treni kullanan adam hristiyan adamlar namazını bitirsin 5 10 dakika geç kalk ne olcak Yeni videolar için kanalım abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Kadınları Eve Kapatarak Fitneyi Engellemek 02:05
Kadınları Eve Kapatarak Fitneyi Engellemek 3.742 izlenme - 3 ay önce Genç kızların okumasından iş kadınlarına, sokakta yürümekten televizyona çıkmaya kadar kadınların ev dışındaki hayatlarına ''kesin ve derin'' dini deliller ile (ahzab suresi gibi), karşı çıkan ''ama sempatik ama çok sempatik yaa'' dediğimiz istanbul'da yaygın bir cemaatin sesi cübbeli hocamızı izliyoruz efendiler.
Fethullah Gülen ve Yurtdışına Gidip Orada Kalmak 05:37
Fethullah Gülen ve Yurtdışına Gidip Orada Kalmak 4.164 izlenme - 7 ay önce Bu videoyu ciddi ciddi Hizmet hareketi hakkında fikir edinmeniz için ekliyorum. Hükümet-Cemaat kavgası, yolsuzluk vs. konularına girmeye gerek yok. Fethullah Gülen (benim için Hocaefendi) yurtdışına yapılan onca insan yatırımının temelini bu videoda anlatıyor diyebilirim. İzlerken sıkılırım diyenler için satırbaşları.. Başlangıç: dünya yeni şeylere gebe 00:28 alternatif bir dünya olacak ki batı Müslüman olsun. 00:32 batı ciddi krizlere gidiyor 00:55 (ihtida) Müslüman olmaya aday ülkeler ABD, Fransa 1:40 Said Nursi, Rusya'nın dağılması, okulların açılması 2:36 Benzer çözülme ABD'de yavaş yavaş yaşanıyor 3:15 Osmanlı 150 senede çözüldü 3:47 ABD'de şimdiden çözülsün demek doğru değil (90'lı yıllarda söylüyor bunu) 4:20 Çözülmeyi beklerken alternatif güç hazırlanmalı 5:08 Kariyer yapmaya gidenler ille de vatanım deyip dönmemeli Umarım önyargısız, anlama maksadıyla izlersiniz ve o yönde yorumlar yaparsınız.
Fethullah Gülen'in Cemaate Vedası (Ayılmalı Bayılmalı) 05:33
Fethullah Gülen'in Cemaate Vedası (Ayılmalı Bayılmalı) 6.786 izlenme - 1 yıl önce Fethullah Gülen Amerika ya yerleşmeden önce cemaatine veda ediyor,göz yaşları sel oluyor efendim izliyoruz
Esnaftan Cemaat (Zaman) Gazetesine Tepki 00:48
Esnaftan Cemaat (Zaman) Gazetesine Tepki 3.943 izlenme - 7 ay önce İş yerine Zaman gazetesi bırakılan esnaf, Cemaat gazetesinin manşetindeki ifadeleri beğenmedi. Tepkisini çektiği video ile dile getiren esnaf, 'Böyle bir gazete olamaz' diyerek gazeteyi yırttı. Esnaf, "Bu paçavradır, gazete değildir." diyerek sözlerini sonlandırdı.
Bir Zamanlar Cemaat Medyasının MHP Kasetlerine Yaklaşımı 02:52
Bir Zamanlar Cemaat Medyasının MHP Kasetlerine Yaklaşımı 3.132 izlenme - 6 ay önce 2011 genel seçimlerine kısa bir zaman kala servis edilen MHP üst yönetimini hedef alan kasetlerin, cemaat medyası tarafından anbean yayınlandığı görüntüleri izleyeceksiniz. Olası bir CHP-MHP işbirliğini adeta vatana ihanet gibi lanse eden Samanyolu TV'nin, özel hayatın gizliliği konusunda da ne derece duyarlı olduğunu hep birlikte izleyeceğiz. İyi seyirler.
hocanın koptuğu an :) 00:57
hocanın koptuğu an :) 50.508 izlenme - 8 yıl önce hocanın coştuğu an :)
Cemaate Namaz Bozduran Tren 01:24
Cemaate Namaz Bozduran Tren 1.382 izlenme - 5 ay önce Trenin hareket anı ve cemaatin kaçışması internette paylaşım rekorları kırarken, izleyenleri güldürdü.
Aziz Yıldırım'ın Beraat Etmesi 05:57
Aziz Yıldırım'ın Beraat Etmesi 3.095 izlenme - 8 ay önce Ve Fenerbahçe camiasının beklediği haber 4 yıl sonra geldi… 2011 yılında başlayan 3 Temmuz süreci, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin verdiği beraat kararları ile sona erdi
Mustafa Varank Hilal Kaplan Görüntüleri 01:02
Mustafa Varank Hilal Kaplan Görüntüleri 2.856 izlenme - 7 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Mustafa Varank, 2 Şubat 2015 tarihinde TRT Haber kanalında yayımlanan “Cumhurbaşkanı Özel Yayını” öncesinde kayıtta olan kameralara yakalandı. O görüntülerde Varank, beğenmediği kanalı, yönetim kurulunda olduğu TÜRKSAT’tan çıkarabileceği ile övünüyor. Hürriyet gazetesi yazarı Akif Beki, dönemin Yenişafak gazetesi yazarı Hilal Kaplan, Star gazetesi yazarı Saadet Oruç ve Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür’ün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sorular sorduğu programın başlamadan önceki kamera arkası görüntülerin başrol oyuncusu Erdoğan’ın başdanışmanı Mustafa Varank. Varank görüntüye girdiğinde ilk olarak Beki, “Mustafa selfie verip duruyorsun” diyor. Varank da, “Bakan bizde saç koymamış ya aramızdaki kardeşliği göstermek için” diyerek gülüyor.