Hoşgeldiniz!

Cemal Enginyurt

MHP’liler Canlı Yayında Birbirine Girdi! (Gündem Siyaset 12 Mayıs Perşembe) 01:51
MHP’liler Canlı Yayında Birbirine Girdi! (Gündem Siyaset 12 Mayıs Perşembe) 4.898 izlenme - 2 yıl önce MHP kurultayının konuşulduğu canlı yayında, Yılma Durak ve Cemal Enginyurt birbirine girdi. Yılma Durak " Sen adam mısın' dedi ve yayını terk etti. Habertürk'te ekrana gelen Gündem Siyaset programında yaşananlar dün akşama damga vurdu. Yılma Durak MHP’nin iktidar olamamasının tek sebebinin DSP-MHP koalisyonu olduğunu iddia ederek “niçin DSP’yle MHP koalisyon yaptı biliyor musunuz? APO’yu affetmek için. Sayın Genel Başkan Apo’nun affedilmemesi için direniyordu Apo’nun affedilmemesi için. Koalisyondan ayrılsak yine iktidarız. Ne dedi biliyor musunuz: Ben Türkiye’yi hükümetsiz bırakmamak için bu koalisyona rıza gösteriyorum”dedi. Bu sözler üzerine Cemal Enginyurt “Külliyen yalan, ben milletvekiliydim o dönem” deyince sinirler iyice gerildi. “ADAM MISIN SEN” Sesini yükselterek yalan söylemediğini belirten Yılma Durak, Cemal Enginyurt’a “Cemal sen terbiyesizlik ediyorsun. Sen bana yalan konuşuyorsun diyemezsin. Sen kimsin be. Adam mısın sen! Adam değilsin sen. Sen kendine gel” dedi. Cemal Enginyurt ise “MHP Genel Başkanı’na iftira atıyorsun” karşılığını verince, moderatör Veyis Ateş programa ara verdi. Reklam dönüşü Yılma Durak’ın programı terk etti.
Cemal Enginyurt Akkuş Röportaj 02:06
Cemal Enginyurt Akkuş Röportaj 177 izlenme - 5 yıl önce Cemal Enginyurt Akkuş Sorunlarını Dile Getirdi
Cemal Enginyurt: NATO Milli Refleksimizi Ölçüyor 01:14
Cemal Enginyurt: NATO Milli Refleksimizi Ölçüyor 3 izlenme - 4 ay önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında NATO tatbikatında yaşanan skandal masaya yatırıldı. Programın konuklarından 21. Dönem MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, "NATO milli refleksimizi ölçüyor" değerlendirmesinde bulundu.
Ne Oluyor  -  10 Mayıs 2016  - Cnn Türk 01:51:24
Ne Oluyor - 10 Mayıs 2016 - Cnn Türk 31 izlenme - 2 yıl önce MHP’de kurultay krizi, AK Parti'de genel başkan seçimi ve mecliste dokunulmazlık oylaması... Şirin Payzın Ne Oluyor?da sordu; Ayşe Yıldırım, Erdinç Yazıcı, Tarık Çelenk, Nazif Okumuş ve Cemal Enginyurt siyasetin kritik Mayıs günlerini tartıştı.
Cemal Enginyurt: Nato Milli Refleksimizi Ölçüyor 01:14
Cemal Enginyurt: Nato Milli Refleksimizi Ölçüyor 2 izlenme - 4 ay önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında NATO tatbikatında yaşanan skandal masaya yatırıldı. Programın konuklarından 21. Dönem MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, "NATO milli refleksimizi ölçüyor" değerlendirmesinde bulundu.