Hoşgeldiniz!

Cemal Enginyurt

MHP’liler Canlı Yayında Birbirine Girdi! (Gündem Siyaset 12 Mayıs Perşembe) 01:51
MHP’liler Canlı Yayında Birbirine Girdi! (Gündem Siyaset 12 Mayıs Perşembe) 4.770 izlenme - 5 ay önce MHP kurultayının konuşulduğu canlı yayında, Yılma Durak ve Cemal Enginyurt birbirine girdi. Yılma Durak " Sen adam mısın' dedi ve yayını terk etti. Habertürk'te ekrana gelen Gündem Siyaset programında yaşananlar dün akşama damga vurdu. Yılma Durak MHP’nin iktidar olamamasının tek sebebinin DSP-MHP koalisyonu olduğunu iddia ederek “niçin DSP’yle MHP koalisyon yaptı biliyor musunuz? APO’yu affetmek için. Sayın Genel Başkan Apo’nun affedilmemesi için direniyordu Apo’nun affedilmemesi için. Koalisyondan ayrılsak yine iktidarız. Ne dedi biliyor musunuz: Ben Türkiye’yi hükümetsiz bırakmamak için bu koalisyona rıza gösteriyorum”dedi. Bu sözler üzerine Cemal Enginyurt “Külliyen yalan, ben milletvekiliydim o dönem” deyince sinirler iyice gerildi. “ADAM MISIN SEN” Sesini yükselterek yalan söylemediğini belirten Yılma Durak, Cemal Enginyurt’a “Cemal sen terbiyesizlik ediyorsun. Sen bana yalan konuşuyorsun diyemezsin. Sen kimsin be. Adam mısın sen! Adam değilsin sen. Sen kendine gel” dedi. Cemal Enginyurt ise “MHP Genel Başkanı’na iftira atıyorsun” karşılığını verince, moderatör Veyis Ateş programa ara verdi. Reklam dönüşü Yılma Durak’ın programı terk etti.
MHP'liler Canlı Yayında Birbirine Girdi: Sen Adam Mısın? 02:33
MHP'liler Canlı Yayında Birbirine Girdi: Sen Adam Mısın? 25 izlenme - 5 ay önce MHP kurultayının konuşulduğu canlı yayında, Yılmaz Durak ve Cemal Enginyurt arasında sert bir kavga yaşandı. Yılma Durak yayını terk etti.
Yılmaz Durak İle Cemal Enginyurt Arasında Tansiyon Yükseldi 01:50
Yılmaz Durak İle Cemal Enginyurt Arasında Tansiyon Yükseldi 24 izlenme - 5 ay önce Habertürk'te ekrana gelen Gündem Siyaset adlı program gergin anlara sahne oldu. Yılmaz Durak ile Cemal Enginyurt arasında tansiyon yükseldi. Durak reklam arasında programı terk etti.
Cemal Enginyurt Akkuş Röportaj 02:06
Cemal Enginyurt Akkuş Röportaj 173 izlenme - 4 yıl önce Cemal Enginyurt Akkuş Sorunlarını Dile Getirdi
Ne Oluyor  -  10 Mayıs 2016  - Cnn Türk 01:51:24
Ne Oluyor - 10 Mayıs 2016 - Cnn Türk 26 izlenme - 5 ay önce MHP’de kurultay krizi, AK Parti'de genel başkan seçimi ve mecliste dokunulmazlık oylaması... Şirin Payzın Ne Oluyor?da sordu; Ayşe Yıldırım, Erdinç Yazıcı, Tarık Çelenk, Nazif Okumuş ve Cemal Enginyurt siyasetin kritik Mayıs günlerini tartıştı.