Hoşgeldiniz!

Cemre Birand

Cemre Birand Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı 01:09
Cemre Birand Canlı Yayında Gözyaşlarını Tutamadı 113 izlenme - 9 ay önce Can Erzincan TV'de Erkan Akkuş'un konuğu olan Mehmet Ali Birand'ın eşi Cemre Birand sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Mustafa Koç'un ölüm haberini canlı yayında alınca gözyaşlarını tutamadı.
Cemre Birand Eşi Mehmet Ali Birand'i Anlatıyor 07:09
Cemre Birand Eşi Mehmet Ali Birand'i Anlatıyor 65 izlenme - 4 yıl önce Hayatını kaybeden usta gazeteci Mehmet Ali Birand'ın eşi Cemre Birand'ın, M.Birand ile ilgili söyledikleri programa damgasını vurmuştu.
Birand'la Son Randevu - Can Dündar 57:26
Birand'la Son Randevu - Can Dündar 35 izlenme - 1 yıl önce Can Dündar ve Bülent Çaplı'nın birlikte hazırladıkları, yönetmenliğini Nihat Özcan ve araştırmalarını Günel Cantak'ın gerçekleştirdiği "Birand ile son randevu" isimli belgeseli izliyoruz. Mehmet Ali Birand verdiği son ayrıntılı röportajıyla, hem hayat muhasebesini hem de hastalığının hikayesini anlatıyor. Birand'ın hikayesi Aydın Doğan, Cemre ve Umur Birand, Ertuğrul Özkök ve Deniz Arman'ın tanıklıklarıyla ekrana geliyor. Bu belgeselde yaptığı haberciliği, hakkında açılan davaları ve özel yaşamını görüyoruz.
Umur Birand Ve Cemre Biranddan Açıklama 02:29
Umur Birand Ve Cemre Biranddan Açıklama 35 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali Birand'ın Oğlu Umur Birand'dan Babasının Ölümü İle İlgili Yeni Açıklamalar. birand Ailesinden Açıklama. umur Birand Ve Cemre Birand 'dan Açıklama (mehmet Ali Birand Öldü) mehmet Ali Birand Öldü, Mehmet Ali Birand Vefat Etti, Mehmet Ali Birand Hayatını Kaybetti. Mehmet Ali Birand Son Dakika Haberleri. Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand (72) Yaşamını Yitirdi. Birand'ın Vefat Haberini, Oğlu Umur Ali Birand, Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nde Kamuoyuna Duyurdu. Umur Ali Birand, Ameliyatın Çok Basit Bir Ameliyat Olmasının Beklendiğini Belirterek, Şunları Söyledi: ''hiç Beklenmedik Bir Anda Kaybettik. Babam 71 Yaşındaydı. Vücudundaki Son Elektriğe Kadar Ben Ve Annem Yanındaydık. Bütün Arayan, Telefon Eden, Bekleyen Arkadaşları, Meslektaşları, Devlet Büyükleri, Tanıdık Tanımadık Herkese Çok Teşekkür Ediyoruz. Sizi Mahcup Ettik Ki, Mehmet Ali Bey'i Yeniden Karşınıza Getiremedik. Hepimizin Başı Sağ Olsun. Çok Sağ Olun.'' hastane Açıklama Yaptı vehbi Koç Vakfı (vkv) Amerikan Hastanesi'nden Yapılan Yazılı Açıklamada Da Şöyle Denildi: ''hastamız Mehmet Ali Birand , Safra Yollarına Yönelik Geçirdiği Girişimi İzleyen Dönemde Gelişen Kardiyak Yetmezlik Sonrasında Yapılan Tüm Müdahalelere Cevap Vermemiş Ve Saat 18.29'da Kaybedilmiştir.'' cenazesi Cumartesi Günü Defnedilecek kanal D Haber Koordinatörü Süleyman Sarılar, Vkv Amerikan Hastanesi'nde Gazetecilere Yaptığı Açıklamada, Mehmet Ali Birand İçin Cumartesi Günü Öğle Vakti Teşvikiye Camisi'nde Cenaze Töreni Düzenleneceğini Söyledi. Sarılar, Birand'ın, Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Anadolu Hisarı'ndaki Aile Kabristanına Defnedileceğini Kaydetti. sayılı Gazetecilerdendi istanbul'da 1941'de Dünyaya Gelen Gazeteci-yazar Mehmet Ali Birand, Mesleğe 1964'te Milliyet Gazetesinde Başladı. Abdi İpekçi'den Sonra Kısa Bir Dönem Milliyet'in Genel Yayın Yönetmenliğini Yapan Birand, Sabah Gazetesinde Köşe Yazarlığı Yaptı. Birand, 1985'te Trt'de Başlayan Ve Ardından Show Tv'de Devam Eden Kariyerinin Altın Basamağı, 32. Gün Programını Sundu. mesleğe Milliyet Gazetesinde Başlayan Birand, Zor Ve Tehlikeli Şartlarda Yaptığı Röportajlarla Dünyanın Sayılı Gazetecileri Arasında Yer Aldı. Türkiye'nin İçinde Bulunduğu Durumları Anlatan Ve Türk Siyasetini İçeren Birçok Kitap Yayınlayan Birand'ın, Türk Ordusunun Yapısı, 12 Eylül Askeri Darbesi, 1974 Kıbrıs Çıkarması Ve Türk-yunan İlişkisini Anlatan Kitapları İngilizce, Almanca Ve Yunanca'ya Çevrildi. 1992-1995'te Show Tv'de Ana Haber Bültenini Sunan Birand, Kanal D Grup Başkanlığı Görevinin Yanı Sıra Aynı Kanalda Ana Haber Bültenini Sunuyordu. Birand, Evli Ve 1 Çocuk Babasıydı.
Afiş   8 Şubat 2016 11:46
Afiş 8 Şubat 2016 8 izlenme - 9 ay önce Cemre Birand ile “Memoş’a Sözüm Vardı”kitabı konuşuldu