Hoşgeldiniz!

cenaze töreni

Tuncel Kurtiz, Alkışlarla Uğurlandı 06:27
Tuncel Kurtiz, Alkışlarla Uğurlandı 112.192 izlenme - 3 yıl önce Tuncel Kurtiz, alkışlarla uğurlandı
Paul Walker Cenaze Töreni 02:07
Paul Walker Cenaze Töreni 68.178 izlenme - 3 yıl önce Tam bir otomobil tutkunu olan Amerikalı oyuncu, geçirdiği bir trafik kazasında 40 yaşında hayatını kaybetti.
Rutkay Aziz: Tarık Akan Üç Şeye Toz Kondurmazdı 02:10
Rutkay Aziz: Tarık Akan Üç Şeye Toz Kondurmazdı 1.720 izlenme - 1 ay önce Oyuncu Tarık Akan için Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu'nda düzenlenen anma töreninde söz alan Sanatçı Rutkay Aziz, Tarık Akan'ın üç şeye toz kondurmağını belirterek "Bir Mustafa Kemal, iki Nazım Hikmet, üç İlhan ağabeyimiz, İlhan Selçuk ağabeyimiz. Sonra sinemaya geçince tabiki Yılmaz Güney ve ona önemli katkı sağlayan genç yaşta yitirdiğimiz tiyatro adamı olan Vasıf Öngören onun sevdalısıydı. Işıklar içinde yatsın..." dedi.
Nihat Hatipoğlu'nun Annesi Vefat Etti 03:51
Nihat Hatipoğlu'nun Annesi Vefat Etti 36.810 izlenme - 3 yıl önce Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun annesi Muzaffer Hatipoğlu, geçirdiği bir rahatsızlık sonucu vefat etti.
Savaş Ay Son Yolcuğuna Uğurlanıyor 01:33
Savaş Ay Son Yolcuğuna Uğurlanıyor 21.287 izlenme - 3 yıl önce Usta Gazeteci Savaş Ay, Son Yolcuğuna Uğurlanıyor. Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybeden Usta Gazeteci Savaş Ay İçin İlk Tören Yıllardır Çalıştığı Sabah Gazetesi Önünde Düzenleniyor. Törene Savaş Ay'ın Gazeteci Arkadaşları Katılıyor. Savaş Ay'ın Meslek Hayatı Boyunca Başından Çıkarmadığı Şapkası İse Tabutun Üzerinde Yer Alıyor
Cenaze Töreninde Başbakan Davutoğlu'nun Ağlaması 00:47
Cenaze Töreninde Başbakan Davutoğlu'nun Ağlaması 7.116 izlenme - 1 yıl önce Hakkari Dağlıca'daki hain saldırıda şehit olan 16 asker için Van'da askeri tören düzenleniyor. Şehit 16 askerin cenaze töreni Van Jandarma Filo Komutanlığı'nda yapılıyor. Cenaze törenine Başbakan Ahmet Davutoğlu da katıldı. Davutoğlu burada yaptığı konuşmada gözyaşlarına hakim olamadı.
azer bülbül cenaze töreni 04:25
azer bülbül cenaze töreni 9.823 izlenme - 5 yıl önce azer bülbül cenaze töreni
Alparslan Türkeşin Cenaze Töreni 02:32
Alparslan Türkeşin Cenaze Töreni 8.328 izlenme - 3 yıl önce Alparslan Türkeşin Cenaze Töreni
Obama'yı Çılgına Çeviren Hiç Susmayan Papaz 01:29
Obama'yı Çılgına Çeviren Hiç Susmayan Papaz 3.146 izlenme - 1 yıl önce Öldürülen papazın cenaze törenine katılan Obama, burada ilahi söyledi.ABD Başkanı Barack Obama, geçen hafta siyahilerın gittiği kilisede beyaz bir genç tarafından öldürülen papazın cenaze törenine katıldı ve taziye dileklerini iletti. Salondakiler eşlik etti ama arkasındaki papaz işi biraz abarttı. Obama'dan ilahi sürprizi, barack obama, papaz, abd, kilise, hiç susmayan papaz, çılgın, komik, Amazing, imam, ak parti, chp, erdoğan, davutoğlu, karadenizli, Grace, komedi komik video, türk filmi, balıkesirin çılgın eşekleri, dizi, dizi film, magazin, magazin haber survivor all star
Mustafa Topaloğlu'ndan Cenazede ilginç Açıklama 00:20
Mustafa Topaloğlu'ndan Cenazede ilginç Açıklama 1.270 izlenme - 5 ay önce Oya Aydoğan'ın cenaze törenine katılan Mustafa Topaloğlu, 'Makamı cennettir. O kadar mutluyum, ama aramızda olmayacağı için de üzüntülüyüm.' şeklinde açıklama yaptı.
Müslüm Gürses Son Yolculuğuna Uğurlanıyor! 02:20
Müslüm Gürses Son Yolculuğuna Uğurlanıyor! 6.722 izlenme - 4 yıl önce Seni Unutmayacağız! Unutturmayacağız Müslüm Baba
Adnan Yücel - Yeryüzü Aşkın Yüzü Oluncaya Dek - Yaşar Kemal'in Cenaze Töreni 03:13
Adnan Yücel - Yeryüzü Aşkın Yüzü Oluncaya Dek - Yaşar Kemal'in Cenaze Töreni 481 izlenme - 3 ay önce Yaşar Kemal'in cenaze töreninden... Aşksız ve paramparçaydı yaşam bir inancın yüceliğinde buldum seni bir kavganın güzelliğinde sevdim. bitmedi daha sürüyor o kavga ve sürecek yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek! Aşk demişti yaşamın bütün ustaları aşk ile sevmek bir güzelliği ve dövüşebilmek o güzellik uğruna. işte yüzünde badem çiçekleri saçlarında gülen toprak ve ilkbahar. sen misin seni sevdiğim o kavga, sen o kavganın güzelliği misin yoksa... Bir inancın yüceliğinde buldum seni bir kavganın güzelliğinde sevdim. bin kez budadılar körpe dallarımızı bin kez kırdılar. yine çiçekteyiz işte yine meyvedeyiz bin kez korkuya boğdular zamanı bin kez ölümlediler yine doğumdayız işte, yine sevinçteyiz. bitmedi daha sürüyor o kavga ve sürecek yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek! Geçtiğimiz o ilk nehirlerden beri suyun ayakları olmuştur ayaklarımız ellerimiz, taşın ve toprağın elleri. yağmura susamış sabahlarda çoğalırdık törenlerle dikilirdik burçlarınıza. türküler söylerdik hep aynı telden aynı sesten, aynı yürekten dağlara biz verirdik morluğunu, henüz böyle yağmalanmamıştı gençliğimiz... Ne gün batışı ölümlerin üzüncüne ne tan atışı doğumların sevincine ey bir elinde mezarcılar yaratan, bir elinde ebeler koşturan doğa bu seslenişimiz yalnızca sana yaşamasına yaşıyoruz ya güzelliğini bitmedi daha sürüyor o kavga ve sürecek yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek! Saraylar saltanatlar çöker kan susar birgün zulüm biter. menekşelerde açılır üstümüzde leylaklarda güler. bugünlerden geriye, bir yarına gidenler kalır bir de yarınlar için direnenler... Şiirler doğacak kıvamda yine duygular yeniden yağacak kıvamda. ve yürek, imgelerin en ulaşılmaz doruğunda. ey herşey bitti diyenler korkunun sofrasında yılgınlık yiyenler. ne kırlarda direnen çiçekler ne kentlerde devleşen öfkeler henüz elveda demediler. bitmedi daha sürüyor o kavga ve sürecek yeryüzü aşkın yüzü oluncaya dek! -Adnan YÜCEL
Tuncel Kurtiz'e Veda 00:41
Tuncel Kurtiz'e Veda 6.365 izlenme - 3 yıl önce Tuncel Kurtiz'e Veda
Ayhan Işık Cenaze 05:39
Ayhan Işık Cenaze 6.019 izlenme - 4 yıl önce Ayhan Işık Cenaze
Azer Bülbül Cenaze Töreni Face/damarabeskc1 04:25
Azer Bülbül Cenaze Töreni Face/damarabeskc1 12.374 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1 - [ tıkla beğen ] http//www.facebook.com/damarabeskc1 [ ekle ] azer bülbül cenaze merasimi azer bülbül cenaze töreni azer bülbül cenaze namazı saygıyla anıyoruz
Azer Bülbül Cenaze Töreni 04:25
Azer Bülbül Cenaze Töreni 4.708 izlenme - 5 yıl önce
Böyle Cenaze Töreni Görülmedi! 02:56
Böyle Cenaze Töreni Görülmedi! 6.849 izlenme - 6 yıl önce 95 yaşında ölen sirtaki kralı vasil vasilyadise vasiyeti üzerine şarap ve buziki ile veda edildi..
Michael Jacksonun Cenaze Töreni 02:13
Michael Jacksonun Cenaze Töreni 5.715 izlenme - 7 yıl önce popun kralının son yolculuğu...
Cenaze Töreninde Şok Olay  01:13
Cenaze Töreninde Şok Olay 1.207 izlenme - 2 yıl önce Cenaze Töreninde Şok Olay Endonezya'da omuzlarda taşınan tabutun altı açılınca ceset düştü. Olan bitenden habersiz yoluna devam eden grup, uyarılar üzerine tekrar dönüp cenazeyi tabuta aldı.
Mustafa Kemal Atatürk'ün Cenaze Töreni (İngiliz Arşivinden) 11:12
Mustafa Kemal Atatürk'ün Cenaze Töreni (İngiliz Arşivinden) 1.467 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk'ün cenaze görüntülerini izlyeceksiniz. İngiliz Pathé News'in arşivine aittir.
kıfırcık ali cenaze töreni 12.01.2011 04:18
kıfırcık ali cenaze töreni 12.01.2011 2.692 izlenme - 6 yıl önce kıfırcık ali cenaze töreni 12.01.2011
Azer Bülbülün Cenaze Töreni 08:43
Azer Bülbülün Cenaze Töreni 2.176 izlenme - 5 yıl önce Azer Bülbülün Cenaze Töreni
hatay İskenderun Şehit fatih yonca cenaze töreni 01:12
hatay İskenderun Şehit fatih yonca cenaze töreni 4.092 izlenme - 7 yıl önce hatay İskenderun Şehit fatih yonca cenaze töreni
Eylemde Hayatını Kaybeden Abdullah Cömert Toprağa Verildi 02:05
Eylemde Hayatını Kaybeden Abdullah Cömert Toprağa Verildi 2.351 izlenme - 3 yıl önce Antakya'da gerçekleştirilen protesto gösterilerinde hayatını kaybeden Abdullah Cömert, Armutlu Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenaze törenine, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu da katıldı. (Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Tarık Akan'ın Kızından Duygusal Konuşma 02:50
Tarık Akan'ın Kızından Duygusal Konuşma 81 izlenme - 1 ay önce Hayatını kaybeden Türk Sineması'nın usta oyuncusu Tarık Akan için Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde tören düzenlendi. Törende konuşan kızı Özlem, "Biz babamı kaybetmedik, kazandık." dedi. Hayatını kaybeden ünlü sinema sanatçısı Tarık Akan için anma töreninin düzenlendiği Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde izdiham yaşandı. Törende basın mensuplarının sorularını cevaplayan Tarık Akan'ın oğlu Barış Üregül, "Ömrümüz boyunca anmaya devam edeceğiz" dedi. Tarık Akan'ın aile yakınları da anma törenine Tarık Akan'ın naaşının getirilmeyeceğini ve Teşvikiye Camii'nde kılınan ikindi namazının ardından Bakırköy'deki Zuhuratbaba Mezarlığı'na defnedileceğini belirtti. KIZINDAN DUYGUSAL KONUŞMA Törende Tarık Akan'ın kızı Özlem Üregül duygusal bir konuşma yaptı. Konuşması sırasında boğazı düğümlenen Üregül, "Biz babamı kaybetmedik, kazandık. Türkiye Tarık Akan'ı kazandı. Düşüncesiyle, yaptıkları ile bize yol gösteren babam bayrağı bize devretti. Birdi, üç olduk, hatta milyonlar olduk. Babam, benim canım babam, sevgiyle sonsuzluğa…" diye konuştu. ARKADAŞI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU Tarık Akan'ın 52 senelik arkadaşı 'Kozalak Zeki' lakaplı Zeki İrfanoğlu, gözyaşları içinde yaptığı konuşmada, "Ölmeden bir süre önce bir yerde otururken, 'Bu kadar maddi gücümüz var, Amerika'ya neden gitmiyoruz dedim. 'Atatürk gitti mi, ben niye gideyim?' dedi. Tarık benim 52 yıllık arkadaşımdı. Siz Tarık Akanı kaybettiniz, ben canımın yarısını kaybettim" açıklamasını yaptı. Usta sanatçının yakın arkadaşlarından Rutkay Aziz de bir konuşma yaptı. Aziz konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Tarık sizi çok seviyordu… Eminim siz de onu çok seviyordunuz. Sizler sadece Tarık'ı anmaya gelmediniz. Türkiye'nin içinde bulunduğu alçak koşullarda geleceğin umuduna geldiniz. "TUVALETTE SİGARA İÇERKEN TANIDIM" Tarık Türkiye'nin Tarık Akan'ı ama benim bizim Bakırköylü devrimci canımın iç, arkadaşım. Ve onun veda edişiyle bizde de bir parça Zuhurtababa'ya gidiyor. Ben onu 1967 yılında Bakırköy lisesi tuvaletinde sigara içerken tanıdım. Basketbol takıma çağırdım onu. İlk maçta da fena yenildik. Sonra bir kavganın içine girdik. Çünkü emeğin kutsal olduğuna inandık. Maden işçileriyle, 1 Mayıs'ta beraberdik. Hep emeğin yanında olduk. Tarık öylesine ilkeli onurlu gururlu kavgacı biriydi. Üç şeye toz kondurmazdı: 1 Mustafa Kemal 2 Nazım Hikmet 3 İlhan Abimiz. İlhan Selçuk abimiz… Sonra sinemaya geçince tabi ki Yılmaz Güney ve ona önemli katkılar sağlayan vasıf öngören onun sevdalısıydı. "IŞIKLAR İÇİNDE YATSIN" Mustafa Kemal düşmanları bayramlarını uzatabilirler çünkü 'Ben Mustafa Kemal'in askeriyim' diyen Tarık veda etti. Ama şunu unutmasınlar üç tane aslan gibi evladı ve 25 yıldır o taş mektepte demokratik laik çağdaş eğitimi veren onlar bir demokrasi barış yolunda eğittiği öğrencileriyle beraber aydınlık Türkiye'ye doğru koşuyor. Dünyanın bütün ışıkları eminin onun yakışıklı yüzünde yansıyacak. Işıklar içinde yatsın." Anma töreninde basın mensuplarının sorularını cevaplayan Tarık Akan'ın oğlu Barış Üregül, "Söylenecek pek bir şey yok. Açıkçası hepimiz üzgünüz. Anmaya geldik elimizden geldiğince. Ömrümüz boyunca anmaya devam edeceğiz diyecek bir şeyim yok. Hep beraberdik. Nazım Hikmet Vakfı'na teşekkür etmek istiyorum. Fazıl Say'a teşekkür etmek istiyorum. Kendisi babamın arkadaşıydı. Burada bugün eserini çalacak olması anlamlı ve güzel. Babamın arkadaşlarına, bütün emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Son zamanlarda yoğun bakımdaydı. Acı hissetmedi" dedi.
erzincan cenaze töreni 01:35
erzincan cenaze töreni 3.345 izlenme - 8 yıl önce erzincan cenaze töreni
şehit ahmet ince cenaze töreni 00:56
şehit ahmet ince cenaze töreni 2.913 izlenme - 7 yıl önce şehit ahmet ince cenaze töreni görüntüleri
Güle Güle Kemal Sunal Kemal Sunal Cenaze 01:27
Güle Güle Kemal Sunal Kemal Sunal Cenaze 2.771 izlenme - 5 yıl önce
atatürk ün cenaze töreni 07:09
atatürk ün cenaze töreni 2.719 izlenme - 7 yıl önce ulu önder atatürk ün türkiye yi yasa boğan cenaze töreni
Müslüm Gürses Cenazesinde Kalabalık İçinden Fırlayan İmam 00:16
Müslüm Gürses Cenazesinde Kalabalık İçinden Fırlayan İmam 1.248 izlenme - 4 yıl önce Müslüm Gürses Cenazesinde Kalabalık İçinden Fırlayan İmam