Hoşgeldiniz!

cenaze töreni

Tarık Akan'ın 52 Yıllık Arkadaşı Törende Hüngür Hüngür Ağladı 02:31
Tarık Akan'ın 52 Yıllık Arkadaşı Törende Hüngür Hüngür Ağladı 58 izlenme - 1 yıl önce Usta sanatçı Tarık Akan için düzenlenen törende bir konuşma yapan 52 yıllık arkadaşı Zeki İrfanoğlu, gözyaşlarına hakim olamadı. Hayatını kaybeden Türk Sineması'nın ünlü oyuncusu Tarık Akan için Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde tören düzenlendi. Törende usta sanatçının yakın arkadaşı Zeki İrfanoğlu, kürsüde konuşma yaparken hüngür hüngür ağladı. "MEZARINA GİDECEĞİM, ATATÜRK'Ü ANLATACAK" Bir ara konuşurken başını kürsüye koyup ağlamaya başlayan İrfanoğlu, "Ölmeden bir süre önce bir yerde otururken, 'Bu kadar maddi gücümüz var, Amerika'ya neden gitmiyoruz dedim. 'Atatürk gitti mi, ben niye gideyim?' dedi. Tarık benim 52 yıllık arkadaşımdı. Siz Tarık Akanı kaybettiniz ben canımın yarısını kaybettim. Siz hepiniz yarın sabah işlerinize gideceksiniz. Ben ise onun mezarına gideceğim. Atatürk'e kavuştu o. Mezarına gideceğim ve o bana Atatürk'ü anlatacak" dedi.
Mustafa Kemal Atatürk'ün Cenaze Töreni 07:09
Mustafa Kemal Atatürk'ün Cenaze Töreni 124 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk'ün Cenaze Görüntülerini İzleyeceksiniz.
İstanbull - Cenaze Töreni 04:54
İstanbull - Cenaze Töreni 443 izlenme - 10 yıl önce
İzmir Şehitleri Gözyaşlarıyla Uğurlandı 02:01
İzmir Şehitleri Gözyaşlarıyla Uğurlandı 41 izlenme - 1 yıl önce İzmir Adliyesi'ne yapılan saldırı sonucu şehit düşen polis memuru Fethi Sekin ve adliye çalışanı Musa Can adliye içinde yapılan törenle son yolculuklarına uğurlandı.
Müslüm Gürses'in Hayranları Cenazenin Peşinden Koştu 00:54
Müslüm Gürses'in Hayranları Cenazenin Peşinden Koştu 118 izlenme - 5 yıl önce Müslüm Gürses'in hayranları cenazenin peşinden koştu
Atatürk'ün Gerçek Cenaze Töreni 07:06
Atatürk'ün Gerçek Cenaze Töreni 92 izlenme - 3 yıl önce Atatürk'ün Gerçek Cenaze Töreni
 Ölen köpeklerin için cenaze töreni düzenlediler 00:53
Ölen köpeklerin için cenaze töreni düzenlediler 172 izlenme - 4 yıl önce Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde ikamet eden Turan ve Hatice Yıldız çifti, ölen köpekleri için cenaze töreni düzenleyip evlerinin bahçesine gömdü. Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde ikamet eden Turan ve Hatice Yıldız çifti, ölen köpekleri için cenaze töreni düzenleyip evlerinin bahçesine gömdü. Hayvansever aile, köpeklerinin mezarı başında el açıp dua etti, gözyaşlarını tutamayıp hüngür hüngür ağladı. 1998 yılında Ankara'da aldıkları "Panki" adlı köpekleriyle 15 yıl aynı çatı altında yaşayan Yıldız ailesi, onu öz evlatlarından ayırmadı. El bebek gül bebek büyüttükleri Panki'nin hastalanmasının ardından büyük şok yaşayan ailenin bütün uğraşları onu hayatta tutmaya yetmedi. Panki'nin ölümüyle sinir krizleri geçiren aile, köpeklerine olan sevgisini cenaze töreni düzenleyerek gösterdi. Panki'yi evlerinin bahçesine yaptırdıkları mezara gömen SSK'dan emekli Turan ve Hatice Yıldız çiftçi, el açıp dua etmeyi ihmal etmedi. Yıldız ailesinin Panki'ye olan sevgisini bilen komşuları ve yakınları da acılı çifti ziyaret edip başsağlığı diledi. Turan Yıldız , 15 yıldır göğsünde uyuttuğu, evladından ayırmadığı Panki'yi kaybettiklerini belirterek şunları söyledi: "Onu hiç unutmayacağız. Evimizin bahçesine mezar yaptık. Her gün onun başında dua ediyoruz. Onu çok sevmiştik. Geçen günlerde oğlumu evlendirmiştim. Allah bir gelin verdi, bir evladımı aldı. Bari bu bayramı görseydi."Hatice Yıldız da, köpeği oğlundan ayırt etmediğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Onsuz nasıl yaşarım bilemiyorum. Bir daha hayvan alıp bakmayacağım. Bayram bize zehir oldu. Ben Kırkağaç Belediye Başkanı'mızdan ilçeye tam teşekküllü olmasa da hayvan hastanesi yaptırmasını istiyorum. Eğer böyle bir hastane olsaydı evladım Panki yaşayacaktı."
Atatürk'ün Cenaze Töreni 07:09
Atatürk'ün Cenaze Töreni 63 izlenme - 3 yıl önce Seni anlıyoruz Büyük Atatürk, Seni seviyoruz tüm kalbimizle, Seni özlüyoruz Büyük Atatürk, Seni anıyoruz 10 Kasım gelince. Seni övüyoruz Büyük Atatürk, Seni anlatıyoruz güzel sözlerle, Seni özlüyoruz Büyük Atatürk, Seni anıyoruz dokuzu beş geçe.
Nihat Doğan, Chavez'in Cenazesine Böyle Gitti! 01:00
Nihat Doğan, Chavez'in Cenazesine Böyle Gitti! 145 izlenme - 5 yıl önce Nihat Doğan, çakma devrimciler Twitter'da Facebook'ta takılsın ben Chavez'in cenaze törenine gideceğim demişti. Dediğini yaptı.
Davutoğlu, İsmail Ustaosmanoğlunun Cenazesine Katıldı 01:29
Davutoğlu, İsmail Ustaosmanoğlunun Cenazesine Katıldı 90 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Mahmut Ustaosmanoğlu’nun kardeşi İsmail Ustaosmanoğlu’nun cenazesine katıldı.
Şehitlere Veda Töreninde Acı Feryat: Babamı Bana Geri Verin! 02:53
Şehitlere Veda Töreninde Acı Feryat: Babamı Bana Geri Verin! 61 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır ve Şırnak’ta uğradıkları saldırılarda şehit düşen polis memurları, törenle memleketlerine uğurlandı. Şehit polis Ahmet Gılıç’ın 13 yaşındaki kızı Ece, Babamı bana geri verin diye feryat etti.
Star Wars'lu Cenaze Töreni 00:29
Star Wars'lu Cenaze Töreni 87 izlenme - 3 yıl önce 'Bir Star Wars fanatiği ölene kadar fanatik kalacaktır, güç muhtemelen onunla olacaktır', bunu biz demiyoruz. 58 yaşında hayatını kaybeden Gordon Deacon’un cenazesindeki arkadaşları diyor. İngiltere'de hayatını kaybeden Star Wars fanatiği Gordon Deacon için de dul eşi tarafından bir Star Wars cenazesi düzenlendi. Cenazede Darth Vader'in askerleri Stormtrooper'lar Gordon’un na’şını kiliseye kadar getirdiler, kapıda beklediler ve oradan da kasaba defin yerine götürüp toprağa verdiler.
50 Direk Danscısından Tayvan'da Bir Cenaze Töreninde Araçlar Üzerinde Dans! 00:47
50 Direk Danscısından Tayvan'da Bir Cenaze Töreninde Araçlar Üzerinde Dans! 32 izlenme - 1 yıl önce Tayvan’ın Chiayi kentindeki politikacı Tung Hsiang’ın cenazesine vasiyeti üzerine dansçılar da katıldı. 50 kişilik grup diren dansçısı direk dansıyla törene eşlik etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kalkavan son yolculuğuna uğurlandı 04:51
Kalkavan son yolculuğuna uğurlandı 63 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticilerinden Şadan Kalkavan son yolculuğuna uğurlandı.
Bush'tan Cenaze Töreninde Akıl Almaz Dans 00:49
Bush'tan Cenaze Töreninde Akıl Almaz Dans 42 izlenme - 2 yıl önce 7 Temmuz'da ABD'nin Dallas kentinde keskin nişancı saldırısı sonucu hayatını kaybeden beş polis memuru için Morton H. Meyerson Senfoni Merkezi'nde düzenlenen törene katılan ABD eski Başkanı Bush'un 'anlamsız dansı' büyük tepki topladı.
Kazım Koyuncu Cenaze Töreni 02:28
Kazım Koyuncu Cenaze Töreni 80 izlenme - 3 yıl önce Kazım Koyuncu cenaze töreni
Cem Karaca Cenaze Töreninden Görüntüler - 09.02.2004 18:22
Cem Karaca Cenaze Töreninden Görüntüler - 09.02.2004 17 izlenme - 10 ay önce
Müslüm Gürses Uğurlanıyor 02:45
Müslüm Gürses Uğurlanıyor 75 izlenme - 5 yıl önce Müslüm Gürses uğurlanıyor
Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş, Cenaze Törenine Katıldı 05:51
Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş, Cenaze Törenine Katıldı 76 izlenme - 3 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 67 yaşında hayatını kaybeden Devrimci Yol ana davası sanıklarından Nasuh Mitap için düzenlenen törene katıldı.
Sökmenoğlu İçin Meclis'te Cenaze Töreni Düzenlendi 03:40
Sökmenoğlu İçin Meclis'te Cenaze Töreni Düzenlendi 70 izlenme - 4 yıl önce TBMM eski Başkanvekili Murat Sökmenoğlu için Meclis'te cenaze töreni düzenlendi.
ayrintilarla hayati zehir etmeyin 03:18
ayrintilarla hayati zehir etmeyin 183 izlenme - 7 yıl önce ıvır zıvırlarla hayatı kendimize yada sevdiklerimize zehretmeyelim. kaybedince iş işten geçmiş oluyor.
Zeki Alasya'ya son veda... 03:50
Zeki Alasya'ya son veda... 49 izlenme - 3 yıl önce Ünlü oyuncu ve yönetmen, aynı zamanda Fenerbahçe taraftarı olan Zeki Alasya son yolculuğuna uğurlandı.
Bu nasıl cenaze töreni! 01:25
Bu nasıl cenaze töreni! 69 izlenme - 5 yıl önce Bu nasıl cenaze töreni!
Müslüm Gürses Yarın Toprağa Verilecek 02:14
Müslüm Gürses Yarın Toprağa Verilecek 72 izlenme - 5 yıl önce Müslüm Gürses yarın toprağa verilecek
Tarık Akan Son Yolculuğuna Uğurlandı 02:24
Tarık Akan Son Yolculuğuna Uğurlandı 30 izlenme - 1 yıl önce Sanatçı Tarık Akan'ın cenazesi, Zuhuratbaba Mezarlığında toprağa verildi. Törene, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bazı CHP milletvekilleri, Bakırköy Belediye Başkanı Kerimoğlu, sanatçılar ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Ali Birand Öldü! Yetiştirdiği Gazeteciler Kaldı 01:53
Mehmet Ali Birand Öldü! Yetiştirdiği Gazeteciler Kaldı 124 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Ali Birand Öldü, Geride Yetiştirdiği Ve Ekibinden Olan Bir Çok İsim Kaldı. Mehmet Ali Birand Öldü, Mehmet Ali Birand Neden Öldü. Mehmet Ali Birand Kimdir? Mehmet Ali Birand Nereli? Mehmet Ali Birand Yetiştirdiği Gazeteciler. Mehmet Ali Birand Cenaze Töreni. Mehmet Ali Birand Cenaze. Mehmet Ali Birand Vefat Etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kral Abdullah'ın Cenazesine Gidiyor 00:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kral Abdullah'ın Cenazesine Gidiyor 75 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kralın ölüm haberi üzerine Riyad'a gitme kararı verdik. Fakat programlarımızı yine icra edeceğiz" dedi.
Mehmet Ali Birand Son Yolculuğuna Sarıkırmızı Renklerle Uğurlandı 00:31
Mehmet Ali Birand Son Yolculuğuna Sarıkırmızı Renklerle Uğurlandı 97 izlenme - 5 yıl önce Ultraslan Galatasaray Bayrağı"hayatımız Galatasaray"birand'ın Naaşı Cenaze Arabasına Konduktan Sonra Da Sevenleri Tabutunun Üzerine Sarı Ve Kırmızı Güller Bıraktı.galatasaray Lisesi Mezunu Ve Galatasaray Spor Kulübü Üyesi Mehmet Ali Birand'ın Tabutunun Üzerine''hayatımız Galatasaray'' Yazılı Sarı-kırmızı Bir De Atkı Serildi.ultraslan Bayrağı birand'ın Cenazesini Taşıyan Cenaze Aracı, Yoğun Kalabalıktan Dolayı Cami Avlusundan Uzun Süre Çıkamadı. Bu Sırada Galatasaray Formalı Vatandaşlar Tarafından Açılan Ultraslan Bayrağı, Tabutun Üzerine Serildi. teşvikiye Camii'nde Son Yolculuğuna Uğurlanan Usta Gazeteci Mehmet Ali Birand'ın Cenaze Törenine Binlerce Seveni Katıldı mehmet Ali Birand, Son Yolculuğuna Gönül Verdiği Galatasaray'ın Renkleri İle Uğurlandı. törene Aralarında Siyaset, İş, Spor, Medya Ve Sanat Camiasının Da Bulunduğu Pek Çok Ünlü İsim Katıldı. Birand İçin Teşvikiye Camii'nde Öğle Namazının Ardından Cenaze Namazı Kılındı. Birand'ın Cenazesi Defnedilmek Üzere Anadolu Hisarı'ndaki Aile Kabristanına Doğru Yola Çıkarıldığı Sırada Galatasaray Taraftarları Birand'ın Tabütünün Üzerine Gönül Verdiği Sarı Kırmızılı Takımın Bayrağını Ve Kaşkolunu Bıraktı.
Atatürk'ün Anıtkabir’e Nakledildiği Görüntüler 01:37
Atatürk'ün Anıtkabir’e Nakledildiği Görüntüler 25 izlenme - 1 yıl önce TSK, Atatürk’ün 78. vefat yıl dönümü dolayısıyla dönemin tanıklarının anlatımıyla Atatürk’ün naaşının Etnoğrafya Müzesi’nden Anıtkabir’e naklinin görüntülerini sosyal medyadaki adreslerinde paylaştı.
Kayahan Cenaze Töreni Röportaj Başak Çubukçu Mektebim Güzel Sanatlar Lisesi 02:55
Kayahan Cenaze Töreni Röportaj Başak Çubukçu Mektebim Güzel Sanatlar Lisesi 77 izlenme - 3 yıl önce Kayahan Cenaze Töreni Röportaj Başak Çubukçu Mektebim Güzel Sanatlar Lisesi BÜYÜK USTA KAYAHAN'IN CENAZE TÖRENİ Müzik Öğretmeni Emel Funda Akyol İdaresinde Mektebim Koleji Güzel Sanatlar Lisesi Büyük Usta Kayahan Açar'a son görevini ifa etti... Gönüllerde Yaşayacaksın Büyük Usta Kayahan.... Kayahan Cenaze 04.04.2015 Töreni Mektebim Koleji Güzel Sanatlar Lisesi kayahan açar,cenaze töreni,mektebim koleji,güzel sanatlar lisesi cenaze törenine katıldı,emel funda akyol,mektebim okulları Kayahan Açar (d. 29 Mart 1949, İzmir - ö. 3 Nisan 2015, İstanbul), Türk pop şarkıcısı, besteci ve söz yazarı. Biyografi[değiştir | kaynağı değiştir] Çocukluk ve gençlik yıllarını Ankara'da geçirdi. Daha sonra İstanbul’a yerleşti. İstanbul'dan sonra uzun süre Balıkesir-Gömeç’teki İnta Sevgi Köyü’nde Geceler Caddesi ve Mavilim Caddesi’nin kesiştiği Hülyam Çıkmazı’nda yaşadı. Bu köydeki bütün cadde ve sokaklar, Kayahan’ın şarkılarının isimlerinden oluşmaktadır. Şimdiye kadar üç kırkbeşlik, bir uzunçalar (longplay), onbir kaset ve CD’si müzik arşivlerindeki yerini aldı. İlk olarak Nilüfer’e verdiği güzel şarkılarla ismini duyurmaya başladı. Nilüfer’in de yorumladığı “Geceler”, “Kar Taneleri”, “Esmer Günler” gibi şarkılar klasik haline geldi. Hayatı[değiştir | kaynağı değiştir] 3 Haziran 1991 tarihinde çıkarttığı “Yemin Ettim” adlı albümüyle satış rekoru kıran Kayahan, “Yolu sevgiden geçen herkesle bir gün bir yerde buluşuruz” sloganıyla tanındı. Çocuklar için de şarkılar yazan Kayahan ayrıca televizyon için çocuk programı da yaptı. Ardından 30 Nisan 1992'de "Odalarda Işıksızım" albümünü çıkardı. Mart 1993'te Raks Müzik etiketli “Son Şarkılarım” adını verdiği albümünde yine kendisine ait on şarkı yer aldı. Düzenlemeleri Erdal Kızılçay’ın yaptığı albümde İskender Paydaş, Hakan Kurşun gibi genç ve yetenekli isimler çalıştı. “Sarı Şekerim”, “Vazgeçmem”, “Aman”, “Kardeşiz Senle” gibi şarkıların öne çıktığı albüm yüksek bir satış grafiği yakaladı. Kayahan, iki yıl sonra, 1995 yılının Ocak ayının son günlerinde “Benim Penceremden” adlı albümüyle müzik yolculuğunu sürdürdü. Bu albümün sloganı “Sevenleri ayırmayın, sevenler ayrılmayın” oldu. Çıkış parçası “Ben Anadolu Çocuğuyum” da kültüren erozyon karşısındaki tepkisini dile getirdi. “Allah’ım Neydi Günahım” ise pek çok sanatçı tarafından icra edilerek büyük başarı sağladı. Bu albümle birlikte Demet Sağıroğlu’nun ardından müzik dünyasını yeni bir yetenekle tanıştırdı. Bu genç yetenek, 1999’da hayatını birleştireceği İpek Tüter’di. Kayahan, 1996 yılının Temmuz ayında “Canımın Yaprakları” adlı çalışmasını da “Allah kimseyi sevgisiz bırakmasın” sloganıyla piyasaya sundu. Bir insanın sevgiyi, aşkı yitirdiği anda herşeyini kaybetmiş olacağını belirten Kayahan, “Sevgisiz hiçbir şey yapılmaz. Herşeyin başı sevgidir” sözleriyle “sevgi” kavramına verdiği önemi dilegetirdi. Erdal Kızılçay, İskender Paydaş ve Tamer Çıray üçlüsünün düzenlemelerini yaptığı albümde sekiz parçaya yer verildi. Bütün albüm kendi evinin stüdyosunda low-fi teknoloji kullanılarak hazırlandı. Sekiz parçasını da art arda konser atmosferinde kaydetti ve kliplerinde konserlerinden yapılan çekimler kullanıldı. Kayahan, ertesi yıl “Emrin Olur” adlı çalışmasını çıkardı. Albümün mutfağında önceki çalışmalarındaki isimler yer almakla birlikte düzenlemeleri Tamer Çıray ve kendisi yaptı. 1999 yılının Nisan ayında dokuzuncu albümü “Beni Azad Et” müzik marketlerde yerini aldı. Dokuz şarkının yer aldığı çalışmada, “Beni Azad Et”, “Yine Şişe Bitecek”, “Her Yerde Aynı” gibi hit parçalardan oluştu. Yılın büyük bölümünü geçirdiği Gömeç’e olan bağını ise “Gömeç” adlı şarkısında notalara döktü. 26 Kasım 2000 tarihinde “Gönül Sayfam”'ı piyasaya çıkaran Kayahan, albümünde “Sevdaya Mahsus”, “Kağıttan Kayıklarla”, “Söz Güzelim” gibi duygusal parçaların yanı sıra “Ölmem mi Lazım”, “Aman Beni Unutma”, “Tek Delikli Kaval”, 17 Ağustos deprem felaketi için yazdığı “17 Ağustos”, kızı Aslı Gönül için bestelediği “Ninni” gibi şarkılar yer aldı. Kayahan 17 Aralık 2002 tarihinde ise “Ne Oldu Can” albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu. Albümde “Ne Oldu Can”, “Bir Aşk Hikayesi”, “Onsuz Olmuyor” parçaları uzun bir süre dillerden düşmeyen parçalar oldu. Satış rekorları kıran Kayahan’ın bu albümünde ise meslektaşı Barış Manço için yazdığı “Bugün Aslında Bayram” parçası ile müziğe, sanatçılara sahip çıkmanın önemini birkez daha vurgulamış oldu.