Hoşgeldiniz!

cenazede ölüm

cenazede ölüm 02:23
cenazede ölüm 1.242 izlenme - 10 yıl önce cenazede ölüm
death at a funeral ı 1 fragmanı 00:32
death at a funeral ı 1 fragmanı 38 izlenme - 7 yıl önce ingiliz rahibin ölümüyle birlikte oğulları daniel ve robert ailelerin dağılmaya başladığına tanıklık eder. ancak ölenin yası henüz bitmemişken ortaya çıkan bir yabancının babaları hakkında söyledikleri iki genci şok edecektir yabancının dediğine göre babaları gaydir. bu sırrın ortaya çıkmaması için ortaya koydukları çaba bir süre sonra onları tam bir kaosa sürükleyecektir.
death at a funeral ı 3 fragmanı 00:31
death at a funeral ı 3 fragmanı 33 izlenme - 7 yıl önce ingiliz rahibin ölümüyle birlikte oğulları daniel ve robert ailelerin dağılmaya başladığına tanıklık eder. ancak ölenin yası henüz bitmemişken ortaya çıkan bir yabancının babaları hakkında söyledikleri iki genci şok edecektir yabancının dediğine göre babaları gaydir. bu sırrın ortaya çıkmaması için ortaya koydukları çaba bir süre sonra onları tam bir kaosa sürükleyecektir.
death at a funeral ı 4 fragmanı 01:49
death at a funeral ı 4 fragmanı 25 izlenme - 7 yıl önce ingiliz rahibin ölümüyle birlikte oğulları daniel ve robert ailelerin dağılmaya başladığına tanıklık eder. ancak ölenin yası henüz bitmemişken ortaya çıkan bir yabancının babaları hakkında söyledikleri iki genci şok edecektir yabancının dediğine göre babaları gaydir. bu sırrın ortaya çıkmaması için ortaya koydukları çaba bir süre sonra onları tam bir kaosa sürükleyecektir.
death at a funeral ı 5 fragmanı 01:28
death at a funeral ı 5 fragmanı 22 izlenme - 7 yıl önce ingiliz rahibin ölümüyle birlikte oğulları daniel ve robert ailelerin dağılmaya başladığına tanıklık eder. ancak ölenin yası henüz bitmemişken ortaya çıkan bir yabancının babaları hakkında söyledikleri iki genci şok edecektir yabancının dediğine göre babaları gaydir. bu sırrın ortaya çıkmaması için ortaya koydukları çaba bir süre sonra onları tam bir kaosa sürükleyecektir.