Hoşgeldiniz!

çene

Olsa da Kırsak! 00:07
Olsa da Kırsak! 593.786 izlenme - 2 yıl önce Olsa da kırsak derken; çenesini yani, yanlış anlaşılmasın. Ayrıca gerçekten güzel bir çalışma, fazla kem küm etmeye gerek yok, tühh diyen olmasın
 (Ruhi Çenet, Murat Abi Gf vs.) - Youtuber'ların Videolarına Giriyoruz 2 03:32
(Ruhi Çenet, Murat Abi Gf vs.) - Youtuber'ların Videolarına Giriyoruz 2 146.543 izlenme - 11 ay önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN KAMERA ARKASI: https://youtu.be/SaEKSkQu3GI Youtuber'ların Videolarına Giriyoruz 1 https://www.youtube.com/watch?v=PKIlgP5BYmk Evet arkadaşlar yoğun istek üzerine 2. kez Youtuberların videolarına girdik bu sefer çok daha kaliteli ve bir o kadarda komik iş çıktı... İyi Seyirler =) Murat abi gf: https://www.youtube.com/user/MuratAbiGF Meryem can: https://www.youtube.com/user/beautykitty95 Merve Sevil: https://www.youtube.com/user/1907merves Kaya Giray: https://www.youtube.com/user/kayagray Ruhi Çenet: https://www.youtube.com/user/MrRuhicenet Oğuz Sasi: https://www.youtube.com/user/oguzsasi Enes Batur: https://www.youtube.com/user/newdaynewgame Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com İZLESENE.COM: https://www.izlesene.com/kanal/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Dünyanın En Büyük Pitbullu 00:53
Dünyanın En Büyük Pitbullu 34.413 izlenme - 2 yıl önce Pitbull köpekleri, erkekler 45-60 cm, dişiler ise 38-48 cm yüksekliğine ulaşabilen ve ağırlıkları 14-32 kg arasındadır. Çok güçlü kas ve çene yapısına sahiptirler. Çeneleri güçlü kasları sayesine 1 - 2 ton ağırlık basabilmektedir. Aynı zamanda güçlü ve kaslı bir gövde yapısına sahip olan pitbullar kısa kuyrukludur, yatay duruşlu, çevir bir gövdeye sahip, parlak tüylü ve her renk olabilmektedir. Zaman zaman çok tehlikeli ve saldırgandır. 19. yüzyıl'da ingiltere'nin staffordshire bölgesinde bulldog ve çeşitli terrierlerin çiftleştirilmesiyle elde edildi. amerika birleşik devletleri'ne getirilen bu cins burada daha güçlü hale gelmesini sağlayan amerikalı yetiştiriciler tarafından, bazılarının görüşüne göre mükemmelleştirildi. Amerikan köpek klubü (akc) tarafından amerikan staffordshire terrier, ingiliz köpek klubü (kc) tarafından amerikan pitbull terrier olarak isimlendirilmiştir. Son derece cesur (çok eski savaş köpeklerinin torunudur.) ve çok canlı bir köpektir. düşmanıyla öldüresiye savaşır. ancak, asgari bir eğitimle yabancıların niyetini anlayabilecek kadar yetenekli, sakin, iyi huylu ve itaatkar bir köpek haline gelebilir. Özel Mülk bekçisi olarak çok iyi sonuç vermiştir. insana eşlik eden köpek olarak da çok değerlidir. savunma, muhafız köpek, bekçi ve koruma köpeği olarak da iyidir. Ülkemizde çok sayıda bulunmasına karşın, 2004’te çıkartılan yasa ile ‘Pitbull Terrier’, ‘Japanese Tosa’ gibi köpeklerin üretimi, sahiplenilmesi, ülkeye girişi, satışı ve reklamının yapılması, takası, sergilenmesi ve hediye edilmesi yasaklandı. Pitbull Menşesi Ülke:U.S.A pitbull Ağırlık:17-28 kg Yükseklik:44-46 cm Tüy yapısı:Kısa,yumuşak Renk:Çok çeşitlilik gösterir Diğer isimleri:Amerikan Pitbull,Pitbull Terrier Grup: Mastiff Birçok Pitbull oyun amaçlı objeleri ısırrmaya bayılır, bu belki de içinden gelen temel dürtülerinin dışa vurumudur. Ayrıca onun potansiyel enerjisini ve eglenmesini saglayacak diger bir aktivasyon ise yerden yaklaşık 1.5 metre yukarida asılı duran bir hedef noktaya zıplayıp onu yakalamasıi ve onunla oynamasına izin vermektir. Bu aktivite Pitbullu agresif davranışlar içine sokmaz. Aksine onun içindeki negatif enerjiyi azaltır. Yukarıda asılı duran torba, köpeğin hayal gücüne göre bir boğanıin en hassas noktasıi olan burnunu temsil eder ve 30 kiloluk bir köpek zıiplayarak 1 tonluk bir boğanın burnundan yakalar ve asılı kalır. İşte zıplayan ve havada torbayıi kapan Pitbull eşleşmesi de böyle anlatılır. Pitbullar ısırıken Arka Azı Dişleriyle Çiğnerler
Tibet Çoban Köpekleri - Tibet Mastifi 06:23
Tibet Çoban Köpekleri - Tibet Mastifi 10.191 izlenme - 1 yıl önce Kar altındaki güçlü çoban köpekleridir efendim izleyeceğiniz video. Köpek nasıl yetiştirilir, ne yerse köpekler güçlü olur, köpek nasıl eğitilir sorularının cevabı bu videoda saklı olabilir. sivas kangalı mı tibet mastifi mi? sivas kangalı mı pitbull mu? pitbull mu arjantin dogosu mu? doberman mı terrier mi? gibi soruların hepsi boş bence.
Çenesindeki Tümörle Yaşamak Zorunda Olan Kız 01:20
Çenesindeki Tümörle Yaşamak Zorunda Olan Kız 13.208 izlenme - 2 yıl önce Kendisi bu rahatsızlığa 2004 yılında yakalanmış, ağrılar artıp bir sorun olduğunu anladıklarında hasteneye gittiklerinde ama doktorlar durumu anlayamamış ve müdahale etmemiş, sonrasında durum böyle devam etmiş, günden güne de bu şekli almış.
çene can 01:19
çene can 36.285 izlenme - 8 yıl önce ( deneme Çekimi )komik video olduğunu düşünüyorum umarım beğenirsiniz kendi emeğimizle yaptık.(devamı daha kaliteli bir şekilde gelicek)
Pitbullun Çene Gücünü Araba Tekerleği Karşısında Test Eden Adamlar 01:19
Pitbullun Çene Gücünü Araba Tekerleği Karşısında Test Eden Adamlar 1.708 izlenme - 1 yıl önce 08.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Pitbullun Çene Gücünü Araba Tekerleği Karşısında Test Eden Adamlar" başlıklı videoyu izleyin.
giden günlerim oldu - çene kafa versiyon 04:19
giden günlerim oldu - çene kafa versiyon 9.287 izlenme - 7 yıl önce giden günlerim oldu yeni muhteşem versiyonu ile tekrar sizlerle :))
Dünyanın En Hızlı Konuşan Kadını 02:16
Dünyanın En Hızlı Konuşan Kadını 1.820 izlenme - 2 yıl önce Saniyede 11 kelime konuşma yeteneği sayesinde Fran Capo, size dırdır anlayışınızı yeniden sorgulatacak. Fran Capo New York’ta yaşıyor. Motivasyon seminerleri veren, komedyenlik yapan Capo’yu özel kılan ise Guinness tarafından onaylanan hızlı konuşma yeteneği. Sevgilinizin dakikada açabildiği eski konu sayısını 710 ile çarpmanız lazım Fran Capo’nun yeteneğini daha rahat anlamak için. Fran Capo, ilk olarak 1986’da Larry King Live sırasında 1 dakikada 585 kelime konuşarak ardından da 1990’da 54.2 saniyede 603.32 kelime konuşarak dünyanın en hızlı konuşan kadın unvanını kazandı. kaynak:playtusu.com
Öztürk Serengil & Cevat Kurtuluş & Cemal Çolak - Star TV (1991) 00:44
Öztürk Serengil & Cevat Kurtuluş & Cemal Çolak - Star TV (1991) 1.120 izlenme - 9 ay önce Öztürk Serengil, Cevat Kurtuluş, Çene Cemal ve ismini çıkaramadığım bir kadın. Bunların Star TV'de yaptıkları bir dolu skeç ve parodi var. Bu sadece bir tanesi. Eklemeli müziği ile izliyoruz efendim...
Tankurt - Çene Kemiklerimi Kırdım 02:08
Tankurt - Çene Kemiklerimi Kırdım 2.597 izlenme - 3 yıl önce Tankurt - Çene Kemiklerimi Kırdım
Kamyonetle Diş Çekmek 01:32
Kamyonetle Diş Çekmek 1.373 izlenme - 2 yıl önce İple kapıya bağlayıp diş çekme yöntemlerini bilirdim ama bu daha kesin çözüm gibi geldi.
Fantastik Duacı Tuncer Çiftçi - Çenesinde Allah Yazan Adam 12:46
Fantastik Duacı Tuncer Çiftçi - Çenesinde Allah Yazan Adam 2.567 izlenme - 2 yıl önce Televizyonda zap yaparken bu fantastik ile karşılaştım. Bu fantastik canlı yayında telefon alıyor telefon soruları; kocamdan memnun değilim, başım ağrıyor, şimdi olmaz kolum kırık gibi telefonlar gelip hocada dua ediyor tüm hastalıklar şifa buluyor. Bu videoda ise bir grup fantastik hanımefendi fantastiğin suratında fantastik şeyler buluyor. İbretle izliyoruz.
Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm 00:14
Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm 961 izlenme - 10 ay önce Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm
Yenilgi Sonrası Kendini Yumruklamak - Semih Saygıner (1998 - Carom Corner Tour) 01:02
Yenilgi Sonrası Kendini Yumruklamak - Semih Saygıner (1998 - Carom Corner Tour) 1.712 izlenme - 2 yıl önce Severiz,sayarız kendisini rakipleri arasında bile hayranları olduğuna emin olduğum aşmış sporcudur kendileri. Saygıner'in maç videolarını her izleyişimde bir kez daha hayran oluyorum kendisine,yine o maçlardan birini izlerken gözüme takılan bir kesiti paylaşmak istedim.Sene 1998 büyük fark açıp ama sonradan konsantre olamayıp Sang Lee'ye yenildiği bir maç sonrası sinirden kendisini yumruklamasını izleyelim.i.
Ozan Serdar - Çene Çene Derde Tu 03:45
Ozan Serdar - Çene Çene Derde Tu 2.136 izlenme - 5 yıl önce
Gıdısında Testis Beslemek 06:24
Gıdısında Testis Beslemek 988 izlenme - 2 yıl önce Birçok ünlü ismin küçük roller aldığı Movie 43 filminden komik bir sahne. Bu sahne haricinde komik olmayan bu film 2013'te gösterime girmiş.
Dayak Yerken Artislik Yapmak 00:57
Dayak Yerken Artislik Yapmak 603 izlenme - 2 yıl önce Peş peşe yumruk yedikden sonra bana birşey olmaz dercesine hareketler yaptıktan sonra son aldığı yumrukla yere düşen boksörümüzü izleyeceğiz.
süper komik çene kafa erinç  :)) 01:57
süper komik çene kafa erinç :)) 2.400 izlenme - 7 yıl önce gülmekten kırılacaksınız
Atışma Türkü 02:18
Atışma Türkü 1.289 izlenme - 6 yıl önce atışma türkü sevenler için güzel bir çalışma.
Çenesi düşük kadınlar için müthiş buluş 00:24
Çenesi düşük kadınlar için müthiş buluş 423 izlenme - 2 yıl önce Çenesi düşük kadınlar için müthiş buluş selfie çekince susuyorlar mı bir de siz deneyin :)
bu kızdaki çene adamı öldürür 01:07
bu kızdaki çene adamı öldürür 1.438 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Hasan Ali Sezer - Çene Xale (Dayı Kızı) 02:27
Hasan Ali Sezer - Çene Xale (Dayı Kızı) 1.791 izlenme - 4 yıl önce Hasan Ali Sezer - Çene Xale (Dayı Kızı) - Şemuge (Eşik) - Türk Halk Müziği
Bina Yıkımı 01:02
Bina Yıkımı 555 izlenme - 2 yıl önce Galeri Yıkımı
Yıkım Makinası Uncalı Yıkımı- Yüksek Erişimli İnşaat Yıkım Makinası 03:00
Yıkım Makinası Uncalı Yıkımı- Yüksek Erişimli İnşaat Yıkım Makinası 1.103 izlenme - 5 yıl önce www.kamayikim.com.tr yüksek erişimli inşaat yıkım makinası
yıkım makinası çene - 00:17
yıkım makinası çene - 1.105 izlenme - 5 yıl önce yüksek erişimli inşaat yıkım makinası - çene - makas
Op Dr Ali Mezdeği : Çene Cerrahisi 04:16
Op Dr Ali Mezdeği : Çene Cerrahisi 742 izlenme - 4 yıl önce Ortognatik Cerrahi Hakkında Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler Veriyor.
bu kızdaki çene adamı öldürür! 01:07
bu kızdaki çene adamı öldürür! 929 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/komedikulubu
Mavi Ladin Projesi 01:57
Mavi Ladin Projesi 758 izlenme - 3 yıl önce Mavi Ladin Projesi
Ağzı Bir Karış Uzayan Goblin Köpek Balığı 01:31
Ağzı Bir Karış Uzayan Goblin Köpek Balığı 196 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar videoda izleyeceğiniz tipsiz yaratık bir Goblin Köpek balığıdır. Bir diğer adı mitsukurina owstoni olan bu tipine sıçtığım. Derin, okyanus yüzeyinin 200-250 metre altında güneş ışınlarının ulaşamadığı seviyelerde yaşamını sürdürürmüş. şöyle bi yakından inceleyin, nerem doğru diyen devenin hakkının yendiğini anlarsınız. o nasıl bir çirkinlik yamukluk tipsizliktir mk. O tiple zaten yüzeye yaklaşmasın dipte kalsın ibne. Tür olarak kendisine yaşayan fosil diyebilirsiniz. ışık almadığından beyaz-pembe bir rengi vardır ve avını daha iyi kavrayabilmek için uzayabilen çenesi vardır, çok derin ve karanlık sularda yaşadığından hakkında fazla bir şey bilinmez. Bu video hakkında bilgi edinmek için yeteli sanırım başka Birşey bilmeye de gerek yok zannedersem.