Hoşgeldiniz!

çene

Yozgat'ta 8 Milyon Yıllık Mamut Çene Kemiği Fosili Bulundu 02:01
Yozgat'ta 8 Milyon Yıllık Mamut Çene Kemiği Fosili Bulundu 1.685 izlenme - 1 gün önce Yozgat 'ın Şefaatli ilçesinde, tarlasını işleyen bir çiftçi, yaklaşık 8 milyon yıllık mamuta ait olduğu değerlendirilen çene kemiği fosili buldu. Yozgat Müzesi Müdürü Hasan Şenyurt, gazetecilere yaptığı açıklamada, bir çiftçinin tarlasında bulduğu fosilin, kendilerine teslim edildiğini ve incelemeye alındığını bildirdi.
Dünyanın En Büyük Pitbullu 00:53
Dünyanın En Büyük Pitbullu 37.178 izlenme - 3 yıl önce Pitbull köpekleri, erkekler 45-60 cm, dişiler ise 38-48 cm yüksekliğine ulaşabilen ve ağırlıkları 14-32 kg arasındadır. Çok güçlü kas ve çene yapısına sahiptirler. Çeneleri güçlü kasları sayesine 1 - 2 ton ağırlık basabilmektedir. Aynı zamanda güçlü ve kaslı bir gövde yapısına sahip olan pitbullar kısa kuyrukludur, yatay duruşlu, çevir bir gövdeye sahip, parlak tüylü ve her renk olabilmektedir. Zaman zaman çok tehlikeli ve saldırgandır. 19. yüzyıl'da ingiltere'nin staffordshire bölgesinde bulldog ve çeşitli terrierlerin çiftleştirilmesiyle elde edildi. amerika birleşik devletleri'ne getirilen bu cins burada daha güçlü hale gelmesini sağlayan amerikalı yetiştiriciler tarafından, bazılarının görüşüne göre mükemmelleştirildi. Amerikan köpek klubü (akc) tarafından amerikan staffordshire terrier, ingiliz köpek klubü (kc) tarafından amerikan pitbull terrier olarak isimlendirilmiştir. Son derece cesur (çok eski savaş köpeklerinin torunudur.) ve çok canlı bir köpektir. düşmanıyla öldüresiye savaşır. ancak, asgari bir eğitimle yabancıların niyetini anlayabilecek kadar yetenekli, sakin, iyi huylu ve itaatkar bir köpek haline gelebilir. Özel Mülk bekçisi olarak çok iyi sonuç vermiştir. insana eşlik eden köpek olarak da çok değerlidir. savunma, muhafız köpek, bekçi ve koruma köpeği olarak da iyidir. Ülkemizde çok sayıda bulunmasına karşın, 2004’te çıkartılan yasa ile ‘Pitbull Terrier’, ‘Japanese Tosa’ gibi köpeklerin üretimi, sahiplenilmesi, ülkeye girişi, satışı ve reklamının yapılması, takası, sergilenmesi ve hediye edilmesi yasaklandı. Pitbull Menşesi Ülke:U.S.A pitbull Ağırlık:17-28 kg Yükseklik:44-46 cm Tüy yapısı:Kısa,yumuşak Renk:Çok çeşitlilik gösterir Diğer isimleri:Amerikan Pitbull,Pitbull Terrier Grup: Mastiff Birçok Pitbull oyun amaçlı objeleri ısırrmaya bayılır, bu belki de içinden gelen temel dürtülerinin dışa vurumudur. Ayrıca onun potansiyel enerjisini ve eglenmesini saglayacak diger bir aktivasyon ise yerden yaklaşık 1.5 metre yukarida asılı duran bir hedef noktaya zıplayıp onu yakalamasıi ve onunla oynamasına izin vermektir. Bu aktivite Pitbullu agresif davranışlar içine sokmaz. Aksine onun içindeki negatif enerjiyi azaltır. Yukarıda asılı duran torba, köpeğin hayal gücüne göre bir boğanıin en hassas noktasıi olan burnunu temsil eder ve 30 kiloluk bir köpek zıiplayarak 1 tonluk bir boğanın burnundan yakalar ve asılı kalır. İşte zıplayan ve havada torbayıi kapan Pitbull eşleşmesi de böyle anlatılır. Pitbullar ısırıken Arka Azı Dişleriyle Çiğnerler
Tibet Çoban Köpekleri - Tibet Mastifi 06:23
Tibet Çoban Köpekleri - Tibet Mastifi 22.112 izlenme - 3 yıl önce Kar altındaki güçlü çoban köpekleridir efendim izleyeceğiniz video. Köpek nasıl yetiştirilir, ne yerse köpekler güçlü olur, köpek nasıl eğitilir sorularının cevabı bu videoda saklı olabilir. sivas kangalı mı tibet mastifi mi? sivas kangalı mı pitbull mu? pitbull mu arjantin dogosu mu? doberman mı terrier mi? gibi soruların hepsi boş bence.
Osteopathic Çene Ve Diş Operasyonu 02:11
Osteopathic Çene Ve Diş Operasyonu 7.509 izlenme - 11 ay önce Dr Gabriele Benedetti iş başında. Bütün operasyon ağız ve çene bölgesinde ama kızı bikinisi kalana kadar soymazsan hiç bir şey anlaşılmıyor demek.
Horasan'da Altı Ayaklı, İki Çeneli, İki Dilli Kuzu Dünyaya Geldi 03:07
Horasan'da Altı Ayaklı, İki Çeneli, İki Dilli Kuzu Dünyaya Geldi 1.506 izlenme - 4 ay önce Erzurum Horasan ilçesi Kırk Gözeler köyünde, altı ayaklı, iki çeneli, iki dilli, kuyruğu olmayıp ayakları ters, bağırsakları dışarıda dünyaya gelen kuzu görenleri şaşırtıyor.
Çenesindeki Tümörle Yaşamak Zorunda Olan Kız 01:20
Çenesindeki Tümörle Yaşamak Zorunda Olan Kız 13.939 izlenme - 4 yıl önce Kendisi bu rahatsızlığa 2004 yılında yakalanmış, ağrılar artıp bir sorun olduğunu anladıklarında hasteneye gittiklerinde ama doktorlar durumu anlayamamış ve müdahale etmemiş, sonrasında durum böyle devam etmiş, günden güne de bu şekli almış.
Çene Can 01:19
Çene Can 36.319 izlenme - 10 yıl önce ( deneme Çekimi )komik video olduğunu düşünüyorum umarım beğenirsiniz kendi emeğimizle yaptık.(devamı daha kaliteli bir şekilde gelicek)
100 Farklı İnsanın Çene Görüntüsü 01:16
100 Farklı İnsanın Çene Görüntüsü 2.657 izlenme - 1 yıl önce Cut ekibi 100 farklı insandan çenelerini göstermelerini istemiş. Farklı, değişik bir havası olan insanların görüntüleri kameralara böyle yansımış.
Noeli Kutlamayın Broşürü Dağıtanları Çenesiyle Out Eden Adam 04:31
Noeli Kutlamayın Broşürü Dağıtanları Çenesiyle Out Eden Adam 2.507 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de Halkapınar metrosunda iki sakallı adam ellerinde ''Müslüman noel kutlamaz'' broşürleri dağıtıyordu, bunu gören bir vatandaş öyle şeyler söyledi ki cevap vermediler.
Fantastik Duacı Tuncer Çiftçi - Çenesinde Allah Yazan Adam 12:46
Fantastik Duacı Tuncer Çiftçi - Çenesinde Allah Yazan Adam 4.700 izlenme - 4 yıl önce Televizyonda zap yaparken bu fantastik ile karşılaştım. Bu fantastik canlı yayında telefon alıyor telefon soruları; kocamdan memnun değilim, başım ağrıyor, şimdi olmaz kolum kırık gibi telefonlar gelip hocada dua ediyor tüm hastalıklar şifa buluyor. Bu videoda ise bir grup fantastik hanımefendi fantastiğin suratında fantastik şeyler buluyor. İbretle izliyoruz.
Pitbullun Çene Gücünü Araba Tekerleği Karşısında Test Eden Adamlar 01:19
Pitbullun Çene Gücünü Araba Tekerleği Karşısında Test Eden Adamlar 2.249 izlenme - 3 yıl önce 08.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Pitbullun Çene Gücünü Araba Tekerleği Karşısında Test Eden Adamlar" başlıklı videoyu izleyin.
Tankurt - Çene Kemiklerimi Kırdım 02:08
Tankurt - Çene Kemiklerimi Kırdım 3.907 izlenme - 4 yıl önce Tankurt - Çene Kemiklerimi Kırdım
Bu Çocuk Çenesi Olmadan Doğdu ve Rapçi Oldu 04:30
Bu Çocuk Çenesi Olmadan Doğdu ve Rapçi Oldu 219 izlenme - 4 ay önce Bu çocuk çenesi olmadan doğdu, sesiyle şimdi ünlü bir rapçi oldu. Azimli çocuğu hep birlikte izliyoruz efendim.
Kamyonetle Diş Çekmek 01:32
Kamyonetle Diş Çekmek 1.599 izlenme - 4 yıl önce İple kapıya bağlayıp diş çekme yöntemlerini bilirdim ama bu daha kesin çözüm gibi geldi.
Yenilgi Sonrası Kendini Yumruklamak - Semih Saygıner (1998 - Carom Corner Tour) 01:02
Yenilgi Sonrası Kendini Yumruklamak - Semih Saygıner (1998 - Carom Corner Tour) 2.477 izlenme - 3 yıl önce Severiz,sayarız kendisini rakipleri arasında bile hayranları olduğuna emin olduğum aşmış sporcudur kendileri. Saygıner'in maç videolarını her izleyişimde bir kez daha hayran oluyorum kendisine,yine o maçlardan birini izlerken gözüme takılan bir kesiti paylaşmak istedim.Sene 1998 büyük fark açıp ama sonradan konsantre olamayıp Sang Lee'ye yenildiği bir maç sonrası sinirden kendisini yumruklamasını izleyelim.i.
Dünyanın En Hızlı Konuşan Kadını 02:16
Dünyanın En Hızlı Konuşan Kadını 1.935 izlenme - 4 yıl önce Saniyede 11 kelime konuşma yeteneği sayesinde Fran Capo, size dırdır anlayışınızı yeniden sorgulatacak. Fran Capo New York’ta yaşıyor. Motivasyon seminerleri veren, komedyenlik yapan Capo’yu özel kılan ise Guinness tarafından onaylanan hızlı konuşma yeteneği. Sevgilinizin dakikada açabildiği eski konu sayısını 710 ile çarpmanız lazım Fran Capo’nun yeteneğini daha rahat anlamak için. Fran Capo, ilk olarak 1986’da Larry King Live sırasında 1 dakikada 585 kelime konuşarak ardından da 1990’da 54.2 saniyede 603.32 kelime konuşarak dünyanın en hızlı konuşan kadın unvanını kazandı. kaynak:playtusu.com
Öztürk Serengil & Cevat Kurtuluş & Cemal Çolak - Star TV (1991) 00:44
Öztürk Serengil & Cevat Kurtuluş & Cemal Çolak - Star TV (1991) 1.327 izlenme - 2 yıl önce Öztürk Serengil, Cevat Kurtuluş, Çene Cemal ve ismini çıkaramadığım bir kadın. Bunların Star TV'de yaptıkları bir dolu skeç ve parodi var. Bu sadece bir tanesi. Eklemeli müziği ile izliyoruz efendim...
Yumruğu Yiyince Bilyeleri Dağıtan Genç 01:32
Yumruğu Yiyince Bilyeleri Dağıtan Genç 1.916 izlenme - 4 yıl önce Yine uyuşmuş kafalar vücutlar, alkolü kaldıramayan bedenler videosu. Eleman masada duran bardağı yeşillinin yüzüne serpiyor kontra sağlam. Benzer: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/195088/yumrugu-yiyince-yitip-giden-sirnasik-velet
Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm 00:14
Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm 1.110 izlenme - 2 yıl önce Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm Tankurt Manas - Çene Kemiklerimi Kırdım... - Türkçe Rap Dinleme Platformu - Türkrapfm
süper komik çene kafa erinç  :)) 01:57
süper komik çene kafa erinç :)) 2.425 izlenme - 9 yıl önce gülmekten kırılacaksınız
Atışma Türkü 02:18
Atışma Türkü 1.389 izlenme - 8 yıl önce atışma türkü sevenler için güzel bir çalışma.
Bu Kızdaki Çene Adamı Öldürür 01:07
Bu Kızdaki Çene Adamı Öldürür 1.442 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Hasan Ali Sezer - Çene Xale (Dayı Kızı) 02:27
Hasan Ali Sezer - Çene Xale (Dayı Kızı) 1.838 izlenme - 6 yıl önce Hasan Ali Sezer - Çene Xale (Dayı Kızı) - Şemuge (Eşik) - Türk Halk Müziği
yıkım makinası çene - 00:17
yıkım makinası çene - 1.192 izlenme - 7 yıl önce yüksek erişimli inşaat yıkım makinası - çene - makas
Yıkım Makinası Uncalı Yıkımı- Yüksek Erişimli İnşaat Yıkım Makinası 03:00
Yıkım Makinası Uncalı Yıkımı- Yüksek Erişimli İnşaat Yıkım Makinası 1.165 izlenme - 7 yıl önce www.kamayikim.com.tr yüksek erişimli inşaat yıkım makinası
Dayak Yerken Artislik Yapmak 00:57
Dayak Yerken Artislik Yapmak 650 izlenme - 3 yıl önce Peş peşe yumruk yedikden sonra bana birşey olmaz dercesine hareketler yaptıktan sonra son aldığı yumrukla yere düşen boksörümüzü izleyeceğiz.
Arkadaşının Çenesini Kırdı 00:53
Arkadaşının Çenesini Kırdı 1.263 izlenme - 9 yıl önce yok böyle bir olay
Bina Yıkımı 01:02
Bina Yıkımı 580 izlenme - 4 yıl önce Galeri Yıkımı
Has ve Saf Tibet Mastifi 22:56
Has ve Saf Tibet Mastifi 506 izlenme - 3 yıl önce Sivas Kangalıyla sıkça karşılaştırılan en güçlü ve en zeki köpeklerden biri olan Tibet Mastifi yani Tibet çoban köpeğinin en has olanını izleyelim. Bizzat yerinde görmek, ne şartlarda yetiştiğini, köpeğe ne yedirdiklerini görmek çok anlamlı. Köpek ne yerse güçlü olur, köpek nasıl yetiştirilir anlamak lazım bu işten