Hoşgeldiniz!

cengiz abazoğlu

Yeni Bir Hayat 3.Tanıtım Fragmanı (7 Şubat Pazartesi) 01:03
Yeni Bir Hayat 3.Tanıtım Fragmanı (7 Şubat Pazartesi) 9.648 izlenme - 2 yıl önce Yeni Bir Hayat 3. tanıtım fragmanı yayınlandı! Yeni Bir Hayat Pazartesi Show TV’de başlıyor! Hayatını değiştirmek mi istiyorsun? O halde değişime kendinden başla… Bir ev, farklı 2 yaşam alanı, 7 erkek ve 7 kadın… Dış görünüşünü, duruşunu, tavrını, vücut dilini ve hatta hayata bakış açısını değiştirmek isteyen 14 aday… Birbirinden ünlü eğitmenler eşliğinde sıra dışı bir değişim süreci. Sadece bu zorlu kampı geçebilen aday büyük ödülün sahibi olacak. Sunuculuğunu Şebnem Kısaparmak’ın üstlendiği programın jüri kadrosunda Cengiz Abazoğlu, Ebru Şallı ve Tan Sağtürk yer alıyor. Yeni Bir Hayat, 08 Şubat Pazartesi günü saat 16.00’da Show TV’de başlıyor!
Adl & Cengiz Abazoğlu 2012 İlkbahar Yaz Defilesi / Resmi Video 14:42
Adl & Cengiz Abazoğlu 2012 İlkbahar Yaz Defilesi / Resmi Video 4.539 izlenme - 6 yıl önce
Yeni Bir Hayat'ta Eşleşmeler Tamamlandı - Yeni Bir Hayat 9 Mart Çarşamba 2016 04:06
Yeni Bir Hayat'ta Eşleşmeler Tamamlandı - Yeni Bir Hayat 9 Mart Çarşamba 2016 794 izlenme - 2 yıl önce Birbirinden farklı hikayeleri olan 7 kadın ve 7 erkek, yeni bir hayata başlamak için bu programa adım atıyor. Spor, dans, moda ve daha pek çok konuda kendilerine yardımcı olacak eğitmenler eşliğinde yepyeni bir hayata sahip olacaklar. Eğitmenlerinin yanı sıra Tan Sağtürk, Cengiz Abazoğlu ve Ebru Şallı gibi profesyonel jüri üyelerinin yönlendirmeleri ile haftanın finaline hazırlanacaklar. Cengiz Abazoğlu her hafta yeni bir konsept belirleyip yarışmacıların moda konusundaki gelişimlerini takip edecek. Tan Sağtürk yarışmacılara uygun dans türlerini belirleyip eğitmenler ile birlikte onları dans performanslarına hazırlayacak. Ebru Şallı ise yarışmacıları beslenme ve spor konusunda yönlendirip onlara eğitimler vererek gelişimlerini destekleyecek. "Yeni Bir Hayat"ta muhteşem değişim için kıyasıya rekabet eksik olmayacak.
Cengiz Abazoğlu Defilesine, Sıla Sürprizi ile Damga Vurdu 00:12
Cengiz Abazoğlu Defilesine, Sıla Sürprizi ile Damga Vurdu 398 izlenme - 2 yıl önce Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu ve adL'nin dizayn gücünü birleştirerek hazırladığı, 2016 İlkbahar-Yaz ''White Line'' koleksiyonu, Yorucu Center Raffles Otel'de, düzenlenen defilede modaseverlerle buluştu. Defilede oyun alanı/sahne alan Sıla, performansıyla büyük beğeni toplarken, populer mankenler ise taşıdıkları kıyafetlerle göz kamaştırdı. Cengiz Abazoğlu ve adL 2016 İlkbahar-Yaz ''White Line'' koleksiyonu, düzenlenen defilede modaseverlerle buluştu.Yorucu Center Raffles Otel'de düzenlenen defileye Demet Sabancı, Hidayet-Banu Türkoğlu, Selin Demiratar, Yasemin Özilhan, Sinem Öztürk, Deniz Akkaya, Ebru Şallı, Siren Ertan, Işıl Reçber, Berrin Yorucu , Nazlı Golden Berg, Sıtare Akdilek, Buket Taşdelen benzeri adlar akın etti. Defilede Çağla Şikel, Özge Ulusoy,Tülin Şahin benzeri modeller güzellikleriyle göz kamaştırırken, populer şarkıcı Sıla da sürpriziyle defileye damga vurdu.
Adl  Cengiz Abazoglu Defile 10:45
Adl Cengiz Abazoglu Defile 261 izlenme - 3 yıl önce
'bana Her Şey Yakışır 5. Yeni Sezon Fragmanı! 00:52
'bana Her Şey Yakışır 5. Yeni Sezon Fragmanı! 508 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'de yayınlanan programın yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı.
Ebru Şallı'nın Podyum Kazası 00:36
Ebru Şallı'nın Podyum Kazası 46 izlenme - 5 ay önce Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu 'Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği' yararına defile düzenledi.Shangri-La Bosphorus Hotel'de gerçekleşen defilede Çağla Şıkel, Özge Ulusoy ve Ebru Şallı'nın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü manken boy gösterdi. Düşme tehlikesi atlatan Şallı, durumu çabuk toparladı.
Cengiz Abazoğlu'ndan Kokteyl Kombini (Bana Her Şey Yakışır) 01:34
Cengiz Abazoğlu'ndan Kokteyl Kombini (Bana Her Şey Yakışır) 306 izlenme - 4 yıl önce Cengiz Abazoğlu'ndan Kokteyl Kombini (Bana Her Şey Yakışır)