Hoşgeldiniz!

cengiz küçükayvaz

Ne Diyon Lan Sen Sibop 00:14
Ne Diyon Lan Sen Sibop 4.566 izlenme - 8 ay önce reyting hamdi programının gazman skecinin unutulmaz repliği iyi seyirler..
Arka Sokaklar 374. Bölüm Fragmanı 00:39
Arka Sokaklar 374. Bölüm Fragmanı 14.374 izlenme - 3 yıl önce Kafaları karıştıran bir gasp olayı ve ekibi tufaya getiren bir sahtekar. (Cengiz Küçükayvaz bu bölümde konuk oyuncu olarak Arka Sokaklar'da!) Arka Sokaklar 374. Bölüm 12 Haziran Cuma akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!
Çakallarla Dans 2 (Hastasıyız Dede) Fragman 01:15
Çakallarla Dans 2 (Hastasıyız Dede) Fragman 12.186 izlenme - 6 yıl önce Yapımcılığını Sugarworkz'ün yaptığı, senaryo ve yönetmenliğini Murat Şeker'in üstlendiği, bir çok tiplemenin fenomen olduğu, sabırsızlıkla beklenen Çakallarla Dans 2 "Hastasıyız Dede" 7 Aralık 2012'de sinemalarda! Filmin Özeti: Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet,gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek,şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar.Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan'dır.Parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onunüzerine yıkacaktır.Diger iki arkadasi da bu hain planin figurani olacaklardir. Ama unuttugu iki şey vardır; birincisi,kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları,ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları. Dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.
harbi define 1 ekim'de vizyonda 01:48
harbi define 1 ekim'de vizyonda 5.298 izlenme - 8 yıl önce harbi define filmi cin cin sahnesi cin cin cinnnnn... [hq]dikkat!gülmekten sizleri kırıp geçirecek bir film geliyor! sinema severlere duyurulur son yılların en komik filmi olarak nitelendirilen ve 2010 yılının en başarlı filmleri arasına girmeye aday harbi define komedi filmi 1 ekim 2010 tarihinde tüm sinemalarda vizyona... girecek. işte bu filmin sahnelerinden biri filmin oyuncuları cengiz küçükayvaz önder açıkbaş ve kemal kuruçay arasında geçen diyaloga dikkat..
cengiz küçükayvaz stüdyodakileri kahkahaya boğdu 03:06
cengiz küçükayvaz stüdyodakileri kahkahaya boğdu 1.313 izlenme - 6 yıl önce
Reyting Hamdi Show Skeçleri (1998-1999) 46:12
Reyting Hamdi Show Skeçleri (1998-1999) 1.163 izlenme - 3 yıl önce Reyting Hamdi (Star TV) 1998 Ekim - 1999 Haziran (4. Sezon) Gazman, Fatih Terim, Mazlum, Merve Kavakcı Skeçlerini izliyoruz şimdi de.. Batman ve Gazman Kapışması Şans Kapıyı Çalınca Skeci Virüs Salgını Skeci Fatih Sultan Terim Skeci Mazlum Skeci Haftanın Konuğu Merve Kavakçı - Nazlı Ilıcak (Türban Tartışması) (alıntıdır)
Hababam Sınıfı Merhaba 00:51
Hababam Sınıfı Merhaba 651 izlenme - 3 yıl önce Yıl 2003, eski Hababam Sınıflarının okulu olan Özel Çamlıca Lisesi hala eğitim ve öğretime devam etmektedir. Okul sahibi vefat etmiş, okulu oğlu Deli Bedri (Mehmet Ali Erbil) tarafından işletmektedir. Okuldaki Hababam geleneği de tüm hızıyla devam etmekte ve okuldaki tüm öğretmenler bu sınıftaki öğrencilerin binbir türlü oyunlarından yılmış kaçacak yer arar olmuşlardır. Tüm bunları fırsat bilen Deli Bedri lakaplı okul sahibi okulu kat karşılığı müteahite satıp yerine plaza yapılmasını arzulamaktadır. Onun bu hayalinden haberdar olan okul müdiresi Fatoş Hoca (Hülya Kocyiğit) okulun satılma bahanesi olan Hababam Sınıfı ile mücadele edebilmek için eski Hababamcılardan yardım ister. Tulum Hayri (Cem Gürzap), Hayta İsmail (Ahmet Arıman) ve Güdük Necmi (Halit Akçatepe) aralarında konuşur ve Güdük Necmi’yi okula sahte Rehberlik Öğretmeni olarak yollamaya karar verirler. Okula elinde sahte belgelerle gelen Güdük Necmi bir süre sonra Hababam Sınıfı’na gerçek kimliğini açıklar ve Hababamcılarla işbirliği yaparak Deli Bedri ile mücadele etmeye başlarlar. Sınıfın içinde ise yeni tiplemelerimizi görürüz. Sınıfın yakışıklısı Matkap Emre (M. Ali Alabora), her gece herkes uyuduktan onra okuldan kaçmakta ve sabaha karşı geri gelmektedir. Sınıf arkadaşları ise onun çok çapkın olduğunu düşünmekte ve dışardaki yaşadıklarını merak etmektedirler . Emre’nin aşık olduğu sevgilisi Arzu ise Emre’nin kendisi dışında neler yaptığını merak eder ve erkek kılığında okula kayıt yaptırır. Kız İsmail lakabı takılan Arzu’nun en büyük yardımcısı ise okul sahibi Deli Bedri’nin Hababam Sınıfı’nda okuyan oğlu Casus Ercü (Şafak Sezer)’dür. Olaylar Deli Bedri’nin okulu sattığını söylemesiyle tırmanır ve herkesi çok büyük bir bir süpriz bekler.
Zekeriya Beyaz'lı Nazo Reklamı 00:20
Zekeriya Beyaz'lı Nazo Reklamı 266 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki yeni bir nazo vakası ile karşılaşmayalım. Ekranlarınızda; Zekeriya Beyaz ve Cengiz Küçükayvaz'ın baş rollerini paylaştığı güzide bir nazo reklamı. "reklamın iyisi kötüsü olmaz" diyen adamın kemikleri sızlıyodur kesin.
Laleli'de Bir Azize - Son 07:37
Laleli'de Bir Azize - Son 283 izlenme - 3 yıl önce Bu sahnede hiç konuşma yok zaten konuşmaya gerek de yok, bazen rüzgarın çarptığı bi kapıdır hayatımıza yancılık eden, bazense döndürülen bi cigara. Ne kazandık ne kaybettik hesabı yapmanın boşa olduğunu söyleyen bi şarkı sanırım burada çalan. O son cigarayı sona gelince içmek gerekirmiş meğerse. Gönüllerde tornavida etkisi bırakacak bu içerikle başbaşa kalıyorsunuz... Ses versiyonu: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11919/ugur-yucel---gemide---lalelide-bir-azize
Can Tertip - Fragman 02:08
Can Tertip - Fragman 237 izlenme - 3 yıl önce Bütün hayatını aylaklıkla geçiren Şakir ve tek hayali askerlik yapmak olan İlyas’ın yolları asker ocağında kesişir. Saf bir Anadolu çocuğu olan İlyas’ın bu özelliğini fark eden Şakir, başındaki büyük beladan kurtulmak için ne yapıp ne edip İlyas’ı kandırırak askerden kaçmaya ikna eder. İkili, komutanları Yüzbaşı Yılmaz’ın makam arabasını gasp ederek askerden kaçarlar. Durumu kendisine yediremeyen Yüzbaşı Yılmaz da onların peşine düşer. http://www.filmbankasi.com
Evliya Çelebi Ve Ölümsüzlük Suyu Fragman 7 Kasım 2014'de Sinemalarda 02:00
Evliya Çelebi Ve Ölümsüzlük Suyu Fragman 7 Kasım 2014'de Sinemalarda 297 izlenme - 4 yıl önce Eskilerin deyimiyle Ab-ı Hayat’ın, yani Ölümsüzlük Suyu'nun peşinde olan gezgin Evliya Çelebi'nin tek arzusu dünyanın her yerini gezebilecek kadar uzun yaşamaktır. Fakat 1600'lü yıllarda Nil Nehri kıyısında ölümsüzlük suyuna ulaşan Evliya Çelebi'yi kötü sürprizler beklemektedir. Kötü kraliçe, Evliya Çelebi'yi cezalandırır ve Çelebi uzun bir uykuya dalar. Uyandığındaysa kendisini günümüz İstanbul'unda buluverir! üstelik 400 yıl önce suyu beraber içtiği dostu kaz da yanındadır. Fakat kötü kraliçe, asırlar ötesinden gelip Evliya Çelebi’nin yakasını İstanbul’da rajat bırakmayacaktır! Film, 1600'lü yıllarda yaşamış, tarihimizin en önemli figürlerinden biri olan ve yaşadığı süre boyunca edindiği gözlemleri Seyahatnâme ismini verdiği önemli kaynakta bir araya getiren Evliya Çelebi'yi konu ediniyor. Animasyon türündeki filmin yönetmenliğini, gişe rekorları kıran Fetih 1453 filminin görsel efektlerinde imzası bulunan Serkan Zelzele yürütürken, seslendirme kadrosunda Haluk Bilginer'in yanı sıra Cengiz Küçükayvaz, Nurseli İdiz, Murat Cemcir ve Ahmet Kural gibi aşinası olduğumuz sesler yer alıyor.
Noldu Abi Bişey mi Var? - Ebenin... 04:09
Noldu Abi Bişey mi Var? - Ebenin... 245 izlenme - 3 yıl önce İki'nin "sade" isimli parçasına Cihat Ertan'ın yaptığı "Lalelide Bir Azize" repliklerinden şahaneli bir mikis. Alakasız bir durumda benimde -Noldu lan bişey mi var? sorusuna en sık ve severek verdiğim yanıt budur dayı.
Cengiz Küçükayvaz Gülmekten Kırdı Geçirdi 06:07
Cengiz Küçükayvaz Gülmekten Kırdı Geçirdi 248 izlenme - 5 yıl önce Cengiz Küçükayvaz Gülmekten Kırdı Geçirdi Karaman'da