Hoşgeldiniz!

Cenk Durmazel

Muebbet Muhabbet - Cenk Erdem - Ne? 00:21
Muebbet Muhabbet - Cenk Erdem - Ne? 832.016 izlenme - 3 yıl önce Cenk Durmazel ve Erdem Uygan'ın Müebbet Muhabbet programından kısa ve eğlenceli bir an. Erdem Bey, bir kelimeye başlayıp tam ortasında nasıl vazgeçileceğini, nasil sağ gösterip sol vurulabilecegini anlatıyor.
Cenk & Erdem 'in Beyin Yakan Fıkrası 01:26
Cenk & Erdem 'in Beyin Yakan Fıkrası 3.501 izlenme - 12 ay önce Müebbet Muhabbet programında Erdem Bey'in anlattığı bir başka beyin yakan fıkra...
Cenk Erdem - Efsane Sülük Muhabbeti 04:32
Cenk Erdem - Efsane Sülük Muhabbeti 1.337 izlenme - 1 yıl önce Hasta bir sülük için acil kan aranıyor.
Cenk Erdem / Müebbet Muhabbet - Araba (Satel Tv) 02:52
Cenk Erdem / Müebbet Muhabbet - Araba (Satel Tv) 1.966 izlenme - 2 yıl önce An itibariyle 52 saat durmaksızın muhabbet rekorunu kıran Cenk ve Erdem beylerin ilk zamanlarından. atv'nin eski müzik kanalı, müebbet muhabbet'den tutun bugünkü vj'lere, okan bayülgen'in arada program yaptığı satel tv'den bir adet ultra nostaljik bişe. Cenk ve Erdem bey ikilisinin de çok daha saçlı olduğu dönemlerden.
Cenk & Erdem - Mütemadiyen Yiyelim (Müebbet Muhabbet) - Ayran Yapımı 05:56
Cenk & Erdem - Mütemadiyen Yiyelim (Müebbet Muhabbet) - Ayran Yapımı 653 izlenme - 2 yıl önce Cenk & Erdem'in S'nek TV'deki Müebbet Muhabbet programının "Mütemadiyen Yiyelim" bölümünden ayran nasıl yapaılır?
Cenk & Erdem - Yazısız (HÖTK) 08:40
Cenk & Erdem - Yazısız (HÖTK) 371 izlenme - 2 yıl önce Cenk & Erdem Beyler'in 2007 yılında yayınlanan ''HÖTK'' adlı programından bir haber.Milletvekili adayı Abdurrahman BoztaÅŸ, eÅŸeÄŸiyle mahalle mahalle gezerek vatandaÅŸlardan oy istiyor.Ä°yi seyirler efendim.
Cenk & Erdem - Postacı 04:15
Cenk & Erdem - Postacı 433 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun şarkılarından "Bak Postacı Geliyor Selam Veriyor"un yepyeni sözler ve akıllara zarar bir besteyle Cenk ve Erdem beyler tarafından mutasyona uğratılmış hali. Ancak bunun iyi yönde bir mutasyon olduğu su götürmez bir gerçek. Öyle sanıyorum ki; bu şarkı, Türkçe bilmeyen, yabancı bir metal müzik dinleyicisi tarafından tesadüf eseri dinlense "Oha lan süper şarkıymış" deyip bu şarkıyı iPod'unun yıldızı yapabilir. O derece...
Cenk Durmazel Yoğun Bakımda 02:54
Cenk Durmazel Yoğun Bakımda 390 izlenme - 3 yıl önce Deliha filminde de rol alan ünlü solist ve oyuncu Cenk Durmazel, Beyoğlu’nda oturduğu apartmanın merdivenlerinden düşerek yaralandı. Durmazel'in uyutularak tedavisinine devam edildiği öğrenildi. Başrolünü Gupse Özay’ın oynadığı “Deliha” filminde de rol alan ünlü oyuncu ve solist Cenk Durmazel, Sabah saatlerinde talihsiz bir kaza geçirdi. Beyoğlu’nda oturduğu apartman dairesine çıkan Durmazer, aniden dengesini kaybederek merdivenlerden yuvarlandı. Başını merdivene çarpan Durmazer, kanlar içinde yerde kaldı. Sağlık ekipleri ilk müdahalesinin ardından Durmazer sedye ile ambulansa bindirilip hastaneye kaldırıldı. Olayı gören Durmazer’in komşuları, “Sabah düştü. Başka da bir şey bilmiyoruz” dediler. Durmazel’in hastanedeki tedavisi sürüyor. ERDEM UYGAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ Cenk Durmazel'in yakın arkadaşı Erden Uygan da Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. Uygan, "Her an Cenk'in yanındayım. Şuuru açık. Uyutularak tedavi ediliyor. Yakında daha iyi haberler verebilmek için bekliyor, dua ediyoruz." diye konuştu.
Cenk & Erdem - Tavuk 03:30
Cenk & Erdem - Tavuk 247 izlenme - 2 yıl önce Cenk ve Erdem beylerin Tarkan'ın Şımarık şarkısına getirdiği şahane yorum. Bu arada şarkının en sevdiğim kısmı 02.55 - 03.00 arasındaki solodur.
Cenk  & Erdem -  Noksan 02:41
Cenk & Erdem - Noksan 223 izlenme - 2 yıl önce Cenk ve Erdem beyler bu kez bir Roxanne yorumuyla karşınızda... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/34082/cenk-amp-erdem-alarmdan http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/33763/cenk---erdem---alihandir-o
Cenk & Erdem - VidiVodo - 1. Bölüm 12:43
Cenk & Erdem - VidiVodo - 1. Bölüm 306 izlenme - 2 yıl önce Show TV'de yayınlanmış olan Vidivodo programının ilk bölümü. (part 1) Bu programda Cenk ve Erdem Beyler, Tanem Hanım ile beraberler. Cenk ve Erdem videolara yorum yapıyorlar, gülüp eğleniyorlar, Tanem Hanım yer yer onlara laf yetiştirmeye çalışıyor. Oldukça keyifli...
Cenk Durmazel - Cry Your Heart Out (1993) 05:27
Cenk Durmazel - Cry Your Heart Out (1993) 153 izlenme - 2 yıl önce Cenk & Erdem ikilisinden tanıdığımız ve Malt gurubunun solisti olan Cenk Durmazel(BADLUCK)'in 93 yılındaki konserinden görüntüler izleyeceğiz.
Cenk & Erdem Vidivodo 1. Bölüm 4 - Tanem Sivar - Show TV 12:20
Cenk & Erdem Vidivodo 1. Bölüm 4 - Tanem Sivar - Show TV 199 izlenme - 2 yıl önce Show TV'de yayınlanmış olan Vidivodo programının ilk bölümü. (part 4) Bu programda Cenk ve Erdem Beyler, Tanem Hanım ile beraberler. Cenk ve Erdem videolara yorum yapıyorlar, gülüp eğleniyorlar, Tanem Hanım yer yer onlara laf yetiştirmeye çalışıyor. Oldukça keyifli...
Cenk & Erdem Vidivodo 1. Bölüm 3 - Tanem Sivar - Show TV 11:18
Cenk & Erdem Vidivodo 1. Bölüm 3 - Tanem Sivar - Show TV 186 izlenme - 2 yıl önce Show TV'de yayınlanmış olan Vidivodo programının ilk bölümü. (part 3) Bu programda Cenk ve Erdem Beyler, Tanem Hanım ile beraberler. Cenk ve Erdem videolara yorum yapıyorlar, gülüp eğleniyorlar, Tanem Hanım yer yer onlara laf yetiştirmeye çalışıyor. Oldukça keyifli...
Cenk Durmazel - Cry Your Heart Out (Badluck Grubu) 05:27
Cenk Durmazel - Cry Your Heart Out (Badluck Grubu) 86 izlenme - 2 yıl önce Şu an yoğun bakımda olan malt grubu solisti cenk durmazel'in ilk yer aldığı müzik grubudur budluck. Ve türkiyede bu tarz müzik yapan belkide tek grup olma özelliğinede sahiptir. kendisine acil şifalar diliyorum... ( 1993 konser görüntüleri )
Suffocated Press - Canlı Yayın Anı (Cenk Erdem Power) 05:44
Suffocated Press - Canlı Yayın Anı (Cenk Erdem Power) 197 izlenme - 3 yıl önce Dünyanin ilk ve tek seyircili programı Cenk Erdem Power programının Suffocated Press bölümünü izleyeceğiz.
Cenk & Erdem Vidivodo 1. Bölüm 2 - Tanem Sivar - Show TV 08:45
Cenk & Erdem Vidivodo 1. Bölüm 2 - Tanem Sivar - Show TV 124 izlenme - 2 yıl önce Show TV'de yayınlanmış olan Vidivodo programının ilk bölümü. (part 2) Bu programda Cenk ve Erdem Beyler, Tanem Hanım ile beraberler. Cenk ve Erdem videolara yorum yapıyorlar, gülüp eğleniyorlar, Tanem Hanım yer yer onlara laf yetiştirmeye çalışıyor. Oldukça keyifli...
Badluck - Cry Your Heart Out (1992) 05:21
Badluck - Cry Your Heart Out (1992) 44 izlenme - 2 yıl önce 1990'da kurulan, solistliğini Cenk Durmazel'in yaptığı Badluck grubunun 1992 tarihli ilk ve tek albümünün çıkış parçasıdır. Ayrıca hatırladığım kadarıyla albümden sadece bu parçaya klip çekilmiştir (ancak bulunamamaktadır). Gayet başarılı bir albüm çıkaran grup, 1993'te Bon Jovi konserinde alt grup olarak sahne almış ve aynı yıl dağılmıştır. Ayrıca albümde Ozan Çolakoğlu, Ogün Sanlısoy ve Rıza Erekli gibi önemli isimlerin de katkısı vardır.
Cenk & Erdem - Haberin Nesi Var (HÖTK) 02:04
Cenk & Erdem - Haberin Nesi Var (HÖTK) 23 izlenme - 2 yıl önce Cenk & Erdem Beyler'in 2007 yılında yayınlanan ''HÖTK'' adlı programından bir haber.Muhabir dostumuz muhteşem ses tonu ile bizleri adeta büyülüyor.İyi seyirler efendim.