Hoşgeldiniz!

Cenk Hoca Videoları İzle

Cenk Hoca'dan Alkışlarla Yaşıyorum Üyelerine Gönderme 04:55
Cenk Hoca'dan Alkışlarla Yaşıyorum Üyelerine Gönderme 4.216 izlenme - 1 yıl önce Cenk Hocanın Meter Mevsimler için doğaldır diye yalan söylediği videonun sürekli atıştığı Savaş Cebeci tarafından kullanılmasının ardından Cenk Hoca kendini savunuyor ve arada bizlere 31ci gibi gerçeklikten uzak bir iftirada bulunuyor.
Cenk Hoca ve Meter'in Steroid Kullanıyor Diyenlere Atarlanışı 12:50
Cenk Hoca ve Meter'in Steroid Kullanıyor Diyenlere Atarlanışı 2.664 izlenme - 2 yıl önce Garın Kası videosuyla üne kavuşan vücut geliştirme ustası Cenk Hoca ve kankası Meter ile yanlış anlaşılmalara cevap veriyor.
Garın Kası İstersin ha! 04:07
Garın Kası İstersin ha! 3.658 izlenme - 2 yıl önce Tiriseps, biseps, 3x15 göğüs pires... derken, beyinde oksijen eksikliği yaşayan kardeşlerimiz, karın kası tutkusu ile yanıp tutuşarak; Gıprısımızın değerli pörsınıl tıreynır'ı Cenk Hocamızı sıkıştırmaktadırlar. Garın kası isteyen her bir insancığın bütün dikkatini vererek izlemesi gereken ceviz reCeli tadındaki bu video; beslenmenin önemini bir Gıprıslı ciddiyeti ve açık sözlülüğüyle anlatırken adeta ab şeyfır etkisi yaparak siks peklerinizi titretecek. Açıklamaya sadece tüy dikip, sıvamamak adına son verip; siz şakşakcı dostlarıma bu müstesna monoloğu armağan ediyorum.
Kıbrıslı Cenk Hoca'nın Meter'le Tartışması 06:35
Kıbrıslı Cenk Hoca'nın Meter'le Tartışması 2.518 izlenme - 2 yıl önce Taner Tolga Tarlacı namı diger 3t (survivor taner) in kankası olarak tanıdıgımız meter mevsimler (kaslı arkadas) ile birlikte videolar çekerek sporcu gençlerin abiligini üstlenen cenk hoca meter ile tartısmıs izleyelim görelim efenim
Kıbrıslı Cenk Hocamızdan Vefasızlık Üzerine 07:24
Kıbrıslı Cenk Hocamızdan Vefasızlık Üzerine 1.878 izlenme - 2 yıl önce Sitede son günlerde videosu artan 'mimikli' abimiz cenk yakın gördüğü dostundan dayağı yemiş. Kendisine acil şifalar diliyor, tekrardan gözü, kaşı ayrı oynadığı videolar bekliyoruz.
Cenk Hoca Savaş Cebeci İsyanı (Dişi Yakarış Tadında) 07:13
Cenk Hoca Savaş Cebeci İsyanı (Dişi Yakarış Tadında) 1.084 izlenme - 1 yıl önce 2 büyük internet fenomeni vucut geliştirmeci arasındaki sözlü tartışmalar bitmek bilmiyor. Cenk hocanın kendine has tavrı , samimi mimikleri , adeta bir gangsta havasıyla kendini sevdirirken , Savaş hoca ise daha akademik bilimsel açıklamalarla takipcilerine kendini sevdirmiştir. Cenk hocanın gelen tepkiler üzerine yaptığı açıklamalar.
Cenk Hoca - Yağ Kasa Çevrilir mi? 06:31
Cenk Hoca - Yağ Kasa Çevrilir mi? 1.096 izlenme - 2 yıl önce Kıbrıslı vücut geliştirici Cenk Hoca yağ kasa çevrilir mi sorusunu örneklerle cevaplıyor.
Spor Salonunda Uygun Oolmayan Davranışlar (Meter ve Cenk Hoca İçerir) 18:51
Spor Salonunda Uygun Oolmayan Davranışlar (Meter ve Cenk Hoca İçerir) 773 izlenme - 2 yıl önce Survivor Taner'in ekürisi Meter Mevsimler ve onun ekürisi Cenk Hoca spor salonunda yapmamamız gereken hareketleri bizim için zaman ayırıp açıklamışlar. Bundan sonra salonda kullandığım ağırlıkları kullandıktan sonra yerine koyacağım, hafif ağırlık kaldırırken bağırmayacağım, antrenmandan sonra ayna karşısında kaslarıma bakmayacağım, salonda telefon kullanmayacağım, aletleri insanlarla ortak kullanacağım. Bu bilgileri verdiğiniz için teşekkür ederim hocam.
Meter Mevsimler ve Cenk Hoca - Komik Diyet Hataları 19:14
Meter Mevsimler ve Cenk Hoca - Komik Diyet Hataları 453 izlenme - 2 yıl önce Diyet yaptığını sanıp aslında Diyet yapmayan günlük hayattan örnekleri eğlenceli bir şekilde anlatmaya çalıştık Hem öğretelim hem eğlendirelim dedik iyi seyirler.
Cenk Hoca - Salon Korkusu ve Mastürbasyon Üzerine 05:56
Cenk Hoca - Salon Korkusu ve Mastürbasyon Üzerine 631 izlenme - 2 yıl önce Sitenin tanınmış simalarından vücut geliştirmeci Cenk Hoca'nın Mastürbasyon ve salon korkusunun kas gelişimini engelleyip engellemediğine dair konuşması.
Cenk Hoca - Kim Milyoner Olmak İster 00:50
Cenk Hoca - Kim Milyoner Olmak İster 448 izlenme - 2 yıl önce Cenk Hoca'nın öğrencilerine eğitim ve bilgi amaçlı çektiği videoların bir yarışma programında kullanılarak soruda kullanılması üzerine alkışlarla yaşıyorum üyelerine sunulması
Cücelere Tavsiyeler - Cenk Hoca 02:19
Cücelere Tavsiyeler - Cenk Hoca 498 izlenme - 2 yıl önce Kahkahalarla güldüğüm bir video oldu. Kısa boylulara tavsiyeleri izliyoruz. Uzun boylu olmanın rahatlığımıdır bilmem ama çok eğlendim lan.
Cenk Hoca'nın Alkışlarla Yaşıyorum'daki Ergenlere Cevabı 02:26
Cenk Hoca'nın Alkışlarla Yaşıyorum'daki Ergenlere Cevabı 368 izlenme - 2 yıl önce Cenk Hoca'nın alkışlarla yaşıyorumdaki trollere cevabı. İzliyoruz efendim...
Ben Neden Video Çekiyorum, Ben Kimim? - Cenk Hoca 02:36
Ben Neden Video Çekiyorum, Ben Kimim? - Cenk Hoca 335 izlenme - 2 yıl önce Gıprıslı ustamız Cenk Hoca'nın neden video çektiğine dair videosu! Antalya'dan bildiriyor.
Demek İsten İpçiklerlen Oynayasın Ha - Cenk Hoca 01:53
Demek İsten İpçiklerlen Oynayasın Ha - Cenk Hoca 186 izlenme - 2 yıl önce Cenk Hoca, MMA tarzı antremanını anlatıyor. Demek İsten ipçiklerlen oynayasın ha, demek isten topçuklarlan oynayasın...
Demek Meter'i Benden Daha Çok Seven Haaa - 3T 00:15
Demek Meter'i Benden Daha Çok Seven Haaa - 3T 203 izlenme - 2 yıl önce Ayna ayna söyle bana var mı benden daha yakışıklısı? Ayna: var kimmiş o Meter. -Demek Meteri benden daha çok seven haaa dışşşkkkkkk.
Cenk Hocanın Yağ Yakmak İçin Tavsiyeleri 09:04
Cenk Hocanın Yağ Yakmak İçin Tavsiyeleri 202 izlenme - 2 yıl önce Yağ yakmak için Cenk Hocanın bu bi kaç tavsiyesi, sizi baştan yaratacak!
Cenk Hocayla Yılan Dersi 01:44
Cenk Hocayla Yılan Dersi 111 izlenme - 2 yıl önce Cenk Hoca, "Aniden yılan gelseniz yanınızda, napacaksınız?" sorusuna cevap veriyor. Seyredelim, sonrada sesizce dağılalım.
Cenk Hocayla Yılan Dersi 01:44
Cenk Hocayla Yılan Dersi 115 izlenme - 3 yıl önce Cenk Hoca, "Aniden yılan gelseniz yanınızda, napacaksınız?" sorusuna cevap veriyor. Seyredelim, sonrada sesizce dağılalım.
Cenk Hoca ve Internet Çakalları 03:33
Cenk Hoca ve Internet Çakalları 150 izlenme - 2 yıl önce Cenk Hoca diyor ki; Sakın internet çakallarına kanmayın! Onlardan çok gıcık kapıyorum! Sanki magic olacak anasını satayım. Burnunu kaşıyınca kara delik oluştu sandım.
Cenk Hocadan Dersler: Kadınlar, Nefs Ve Hijyen 09:11
Cenk Hocadan Dersler: Kadınlar, Nefs Ve Hijyen 108 izlenme - 2 yıl önce Bir başka Cenk Hoca videosunda beraberiz. Hocamız bu videoda kadınlara salonda nasıl davranılır, kadınlar erkekleri nasıl hafızaya atar, nefse nasıl hakim olunur ve "hijen" konusunu işlemiş, brolar ve siscikler.
Cenk Hoca Neden Vücut Yarışmalarından Soğudu? 08:01
Cenk Hoca Neden Vücut Yarışmalarından Soğudu? 163 izlenme - 2 yıl önce Cenk Hoca'nın vücut yarışmalarından soğuması üzerine. Devlete de giydiriyor. Spor salonlarını plaja çevirdiniz diyor. Big Ramy'e de değinmeden geçemiyor.
Cenk Hoca İle İftar Vakti Programı Bölüm 1 04:27
Cenk Hoca İle İftar Vakti Programı Bölüm 1 101 izlenme - 6 yıl önce -- sanalika'nın tek eğlence adresi farkıyla --cenk hoca ile iftar vakti programına istanbul müftüsü kadir inanır katılırsa neler olur..izleyin ve görünlütfen beğenelim ve paylaşalım
Spor Salonunda Uygun Olmayan Davranışlar (Meter Ve Cenk Hoca İçerir) 18:51
Spor Salonunda Uygun Olmayan Davranışlar (Meter Ve Cenk Hoca İçerir) 94 izlenme - 3 yıl önce Survivor Taner'in ekürisi Meter Mevsimler ve onun ekürisi Cenk Hoca spor salonunda yapmamamız gereken hareketleri bizim için zaman ayırıp açıklamışlar. Bundan sonra salonda kullandığım ağırlıkları kullandıktan sonra yerine koyacağım, hafif ağırlık kaldırırken bağırmayacağım, antrenmandan sonra ayna karşısında kaslarıma bakmayacağım, salonda telefon kullanmayacağım, aletleri insanlarla ortak kullanacağım.
Cenk Hoca Neden Vücut Yarışmalarından Soğudu? 08:01
Cenk Hoca Neden Vücut Yarışmalarından Soğudu? 57 izlenme - 3 yıl önce Cenk Hoca'nın vücut yarışmalarından soğuması üzerine. Devlete de giydiriyor. Spor salonlarını plaja çevirdiniz diyor. Big Ramy'e de değinmeden geçemiyor.