Hoşgeldiniz!

Cennetin Çocukları

Cennetin Çocukları 01:08
Cennetin Çocukları 22.617 izlenme - 5 yıl önce Children of Heaven :Onlar karşılaştıkları ve yaşadıkları sorunları aileleriyle paylaşmıyorlar, kendileri çözmeye çalışıyorlar. Aslında sorunları Zahra'nın kaybolan ayakkabılarıyla ilgili. Abisi Zahra'nın ayakkabılarını kaybettiği için kendi ayakkabılarını kardeşiyle paylaşmak zorunda kalıyor. Çünkü yeni bir çift ayakkabı alamayacak kadar yoksullar. İki kardeş günlerini tek bir çift ayakkabıyı paylaşarak geçirmeye çalışıyorlar.
Itır Esen - Aşk-ı Memnu (1975) 01:24
Itır Esen - Aşk-ı Memnu (1975) 2.560 izlenme - 3 yıl önce Itır Esen, Türk Sineması'nın en güzel kadınlarından -ki bence en güzeli- biridir. Belki de Türk erkeğini sarışın-mavi gözlü hayranı eden kadındır. Tarık Akan ile yakışırlar. Bir çok filme birlikte oynamışlardır. Bir zaman evvel fotomodellik yapan Itır Esen, Aşk-ı Memnu'da Bihter karakteri için düşünülmüş ama sonradan Nihal karakterine layık görülmüş ve kamera karşısına geçmiştir. Kendisi fanatik Beşiktaşlı'dır ve yeni Aşk-ı Memnu'da aynı karakteri canlandıran Hazal Kaya da fanatik Beşiktaşlıdır, enteresan. Ben de Beşiktaşlıyımdır. Neyse işte. Itır, ünlü yönetmen Yavuz Turgul (Eşkıya, Av Mevsimi...) ile evlenmiş ve iki çocuk yapmıştır. Şu an (2013) 56 yaşında olmasına rağmen hâlâ güzeldir. Allah nazardan saklasın.
cennetin çocukları dizi fragman 01:00
cennetin çocukları dizi fragman 1.832 izlenme - 7 yıl önce
Cennetin Çocukları - Tek Parça 01:19:52
Cennetin Çocukları - Tek Parça 139 izlenme - 3 ay önce İki düşman ailenin birbirlerini çok seven çocuklarının aşkı... Yıllar sonra Üniversitede tanışan ve birbirlerine aşık olan gençler aslında birbirine düşman olan iki ailenin çocuklarıdır. Ancak onlar aşklarından vazgeçmeyeceklerdir. Yapımı : 1977 - Türkiye Tür : Dram , Romantik Süre: 112 Dak. Yönetmen : Kartal Tibet Oyuncular : Münir Özkul, Ahmet Sezerel, Itır Esen, Ekrem Bora, Sevda Aktolga, https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
Cennetin Çocukları - Okula Geç Kalma Sahnesi (1997) 02:47
Cennetin Çocukları - Okula Geç Kalma Sahnesi (1997) 786 izlenme - 3 yıl önce Cennetin Çocukları (Children of Heaven) İran'lı yönetmen Mecid Mecidi tarafından 1997 yılında vizyona giren İran sinamasının ilk Oscar'a aday olan bol ödüllü bir filmidir. İran'lı iki kardeş Ali ile Zehra'nın küçük Dünyalarını anlatan bu filmden kısa bir kesit. Bu sahne öncesinde ayakkabılarını ortaklaşa kullanan Ali, Zehra'nın okuldan gelmesini bekler fakat Zehra yolda başına gelen bir olaydan ötürü Ali'yle ayakkabılarını değiş tokuşu geç yaparlar ve Ali okula geç kalır. Bizimde eğitim hayatımızda zaman zaman okulu nefret ettiren ve sevdiren öğretmenlerimiz olmuştur.
Not Defteri Rap Show 02:59
Not Defteri Rap Show 177 izlenme - 4 yıl önce Not Defteri Rap Show (Klip)
Etem Bakır - Cennetin Çocukları 05:49
Etem Bakır - Cennetin Çocukları 182 izlenme - 5 yıl önce Cennetin Çocukları Silema Filminin Şiirleştirilmişi Yazarı Ve Yorum Etem Bakır