Hoşgeldiniz!

ceo

Steve Jobs - Çok Güzel Konuşma 14:33
Steve Jobs - Çok Güzel Konuşma 34.298 izlenme - 8 yıl önce apple ceo su , steve jobs un mezuniyet törenindeki o muhteşem konuşması
BMW'nin CEO'su Krueger'in Zor Anları 01:00
BMW'nin CEO'su Krueger'in Zor Anları 4.385 izlenme - 1 yıl önce BMW'nin CEO'su Harald Krueger Frankfurt Otomobil Fuarı'nda yaptığı bir sunum sırasında bayılıp yere düştü. Korumaların kalkmasına yardım ettiği Krueger konuşmasını yarıda kesip sahneden ayrıldı. İşte o anlar.
Paranın İzi   20 Ocak 2016 26:36
Paranın İzi 20 Ocak 2016 2.133 izlenme - 9 ay önce Dünyanın önde gelen ekonomi merkezleri ve Türkiye'deki gelişmeler Emin Çapa ve Ebru Baki'nin sunumuyla "Paranın İzi"nde ekrana geliyor.
Partizan CEO'suna meydan dayağı 00:35
Partizan CEO'suna meydan dayağı 873 izlenme - 6 ay önce Bir grup Partizan taraftarı kulübün CEO'su Milos Vazura'ya stat yakınlarında saldırdı.
Bir endüstri mühendisi olarak sizi en çok tatmin eden şey nedir? 01:30
Bir endüstri mühendisi olarak sizi en çok tatmin eden şey nedir? 1.679 izlenme - 2 yıl önce Solvoyo'nun CEO'su Koray Doğan, mesleğinde kendisini en çok tatmin eden noktaları anlattı.
Chief Executive Officer (CEO) ne yapar? Solvoyo'da gününüz nasıl geçiyor? 01:43
Chief Executive Officer (CEO) ne yapar? Solvoyo'da gününüz nasıl geçiyor? 1.102 izlenme - 2 yıl önce Solvoyo'nun kurucusu ve CEO'su Koray Doğan, bir CEO olarak görevlerini anlattı.
Zırhlı Araç Testi İçin Koltuğa Firma Sahibi Oturdu 03:26
Zırhlı Araç Testi İçin Koltuğa Firma Sahibi Oturdu 1.141 izlenme - 2 yıl önce -Daha Fazlası İçin... http://www.izlesene.com/iz/01xomerx01 ABD'de bir zırhlı malzeme üreticisi firmanın başkanı ve CEO'su Trent Kimball, güvenlik testi için üretilen zırhlı aracın direksiyonuna geçip, ön camına ateş ettirdi. İyi Seyirler...
 Talihsiz CEO, Su Geçirmez Sandığı Telefonu Tanıtımda Öldürdü 00:49
Talihsiz CEO, Su Geçirmez Sandığı Telefonu Tanıtımda Öldürdü 1.434 izlenme - 3 yıl önce Archos CEO'su su geçirmez diye suyun içine bıraktığı Quechua akıllı telefonu öldürdü. Toza suya dayanıklı akıllı telefonların nasıl korunduğuna dair çok şey öğrenmemiz gerekiyor. IP derecelendirmelerinde “suya dayanıklı” ve “su geçirmez” olarak farklılıklar görülüyor. Archos CEO'su Loic Poirier Archos’un 5 inçlik yeni Quechua akıllı telefonu üzerinde bulunan su koruma özelliğini göstermeye çalışırken hüsrana uğradı. Görünüşe göre Loic Poirier, tanıtacağı akıllı telefonun daha önce deneme yapmadan ve su geçirmez özelliğinin ne derecede olduğunu okumadan telefonu tanıtmaya kalktı. Cihaz "su sıçramasına" karşı korumalı, yani, IP54 standardı için derecelendirilmiştir. Quechua, en zor koşullarda, örneğin, bisikletçiler ve yürüyüşçüler için açık havada en zor koşullar için tasarlanmış. Bunun farkında olmayan ve cihazı tamamen su geçirmez zanneden Poirier, kabın içine telefonu koyar ve musluktan içine su doldurur. Peki sonuç mu?
Darkorbit Tr2 Tc Ve Dln Kıyım 03:38
Darkorbit Tr2 Tc Ve Dln Kıyım 4.487 izlenme - 6 yıl önce tc ve dln kıyıyoruz daha ne olsun d
Renas Darkorbit Tr2 06:52
Renas Darkorbit Tr2 1.953 izlenme - 7 yıl önce RENAS
Nokia'nın Ceo'sunun İphone 5'i Yere Atması 01:10
Nokia'nın Ceo'sunun İphone 5'i Yere Atması 567 izlenme - 2 yıl önce Katıldığı canlı yayında spikerin iPhone telefonunu gören Nokia'nın CEO'su Stephen Elop, "utanç verici" dediği iPhone'u eline aldığı gibi yere attı.
Darkorbit 01:21
Darkorbit 1.515 izlenme - 7 yıl önce darkorbit... kabusun olur rüyana girerim!
Darkorbit 03:42
Darkorbit 1.336 izlenme - 7 yıl önce darkorbit ultraslan işte bu benim!!!
Talihsiz CEO ve Su Geçirmez Sandığı Cep Telefonu 00:49
Talihsiz CEO ve Su Geçirmez Sandığı Cep Telefonu 495 izlenme - 1 yıl önce Archos CEO'su Loic Poirier Archos’un 5 inçlik yeni Quechua akıllı telefonu üzerinde bulunan su koruma özelliğini göstermeye çalışırken hüsrana uğrar. Efendim, telefon aslında "su sıçramasına" karşı korumalı, yani, IP54 standardı için derecelendirilmiştir. Bunun farkında olmayan ve cihazı tamamen su geçirmez zanneden Poirier, kabın içine telefonu koyar ve musluktan içine su doldurur. Peki sonuç mu?
Sektörünüzün ve endüstri mühendisliğinin zor yanları nelerdir? 00:54
Sektörünüzün ve endüstri mühendisliğinin zor yanları nelerdir? 416 izlenme - 2 yıl önce Solvoyo'nun CEO'su Koray Doğan, sektörünün ve mesleğinin zor yanlarını anlattı.
Eski bir mezun olarak Bilkent'in ilk yıllarını anlatır mısınız? Neden Bilkent? Neden Endüstri? 03:05
Eski bir mezun olarak Bilkent'in ilk yıllarını anlatır mısınız? Neden Bilkent? Neden Endüstri? 448 izlenme - 2 yıl önce Solvoyo'nun CEO'su Koray Doğan, Bilkent'in ilk yıllarını anlattı.
Teo 01:29
Teo 973 izlenme - 8 yıl önce teo nun arkadasiymıs
Darkorbit 05:15
Darkorbit 761 izlenme - 7 yıl önce darkorbit ultraslan ceo
Darkorbit Tr5 Ceo 03:48
Darkorbit Tr5 Ceo 334 izlenme - 4 yıl önce Darkorbit Tr5 Ceo
Beyaz Canlı Yayında Ceo'ya İsyan Etti 01:48
Beyaz Canlı Yayında Ceo'ya İsyan Etti 312 izlenme - 3 yıl önce Beyazıt Öztürk show programında yeni sezona başlarken çok konuşulacak sözlere imza attı. Beyazıt Öztürk, programın açılışında şöyle konuştu: Canımız da biraz sıkkın. Şundan dolayı. Saat kaç arkadaşlar şu anda? 12’yi 6 geçiyor. Geçen sene bu program sezon finali yaptığında saat 23: 15’te yayına giriyordu. Ve 1. oluyordu, 2. oluyordu, 3. oluyordu. 3 ay içinde ne oldu ki, programı 45 dakika geç yayına sokuyorlar. Bu gerçekten hoş bir durum değil. Benim için önemli değil. Buradaki arkadaşlar için önemli. Bu saatte geliyorlar buraya. Yoldan geliyorlar. Ben bunlara dayanıklıyım. Benimle ilgili problem yok. Hayatım boyunca programımın altında “yeni bölüm” diye bir bant geçmiyor. Hayatım boyunca bu programın bir özeti girmedi. Hayatım boyunca “gel” dediler geldim, “git” dediler biraz bekledim vazgeçerler mi diye. Sonra baktım vazgeçmiyorlar, gittim. Kanal D’nin CEO’su sayın İrfan Bey’e buradan tek kelime lafım olacak: Nasılsınız, iyi misiniz? Bir sıkıntı yoktur inşallah. Beyazıt Öztürk, daha sonra geri adım atarak, programın saatinden memnun olduğunu belirterek açılışı yaptı.
Çelik Yeleği Kendi Üstünde Test Eden CEO 06:46
Çelik Yeleği Kendi Üstünde Test Eden CEO 43 izlenme - 11 ay önce Çelik yelek üreticisi bir firmanın CEO'su üzerine giydiği kendi üretimleri olan çelik yeleği test etti. 9 mm kurşunla vurulan adam, ilk anda ufak çaplı bir şok yaşıyor, ardından ise toparlanıyor.
Bizim Garaj: Hyundai i30 1.6 Crdi Elite Test, Tecrübeler, Yorumlar 16:02
Bizim Garaj: Hyundai i30 1.6 Crdi Elite Test, Tecrübeler, Yorumlar 165 izlenme - 12 ay önce İnstagram/İzlesene/Twitter/Youtube:Bizim Garaj Hayat Garajda!
Memduh Taşlıcalı Autoshow 2012 Citroen C-Elysee modelini Anlatıyor 01:34
Memduh Taşlıcalı Autoshow 2012 Citroen C-Elysee modelini Anlatıyor 201 izlenme - 2 yıl önce Memduh Taşlıcalı İstanbul Autoshow 2012'de Peugeot 301'in kardeşi Citroen C-Elysee'in merak edilen özelliklerini otoajanda.com okurları için anlatırken; Citroen CEO'sunun C-Elysee ile ilgili yaptığı açıklamaya da değiniyor.
Acun, Doğuş Yayın Grubu'na Ceo Oluyor 01:19
Acun, Doğuş Yayın Grubu'na Ceo Oluyor 107 izlenme - 2 yıl önce Ferit Şahenk'in TV8'i yeniden Doğuş Yayın Grubu'na dahil edeceği ve medya kuruluşunun CEO'luğuna Acun Ilıcalı'nın getirileceği iddia edildi.
Darkorbit Hes Ceo Asl 06:06
Darkorbit Hes Ceo Asl 201 izlenme - 5 yıl önce by dali
Eric Schmidt - Web 2.0 Expo 01:35
Eric Schmidt - Web 2.0 Expo 456 izlenme - 10 yıl önce
renas darkorbit 06:17
renas darkorbit 227 izlenme - 7 yıl önce renas
En Birinci Rektor  - Abdullah Atalar 03:44
En Birinci Rektor - Abdullah Atalar 71 izlenme - 1 yıl önce http://onedio.com/haber/en-birinci-rekto-r-o-z-abdullah-atalar-451244 twitter.com/aatalar_ Vokal işitme problemlerine, Photoshop skilleri de göz bozukluklarına yol açabilir. Video'da herhangi bir estetik kaygı yoktur. Bilkent'in yayinlanmamis reklamıdır.
8-H - Tayfa 00:52
8-H - Tayfa 193 izlenme - 8 yıl önce 8-h tayfa grubu video
Barış Karakullukçu: Mümkün Olduğunca Fazla Başvuru Yapın 02:18
Barış Karakullukçu: Mümkün Olduğunca Fazla Başvuru Yapın 19 izlenme - 7 ay önce Kariyerine I-Bimsa firmasında SAP Danışmanı olarak başladı ve sonra PwC firmasına yönetim danışmanı olarak geçti. Accenture Münih ofisine bağlı olarak 25'ten fazla ülkede çalıştı. Reel Sektör iş kolunu kurma sorumluluğu ile Accenture Türkiye ofisine geçti. Accenture Türkiye'de Reel Sektörden Sorumlu Yönetici Ortak pozisyonuna getirildi. Bir danışmanlık projesi sonucunda Mudo ile tanıştı. Barış, Şubat 2012'den bu yana Mudo Yürütme Kurulu Başkanı ve CEO’su olarak görev almaktadır. 2015 yılında Harvard University yönettiği dönüşüm çalışmasını detaylı bir vaka çalışması olarak ‘Liderlik’ kategorisinde yayınlamıştır. Fortune dergisi tarafından 2 defa 'Türkiye ‘nin En Güçlü Kadın CEO’ları arasında, Ekonomist dergisi tarafından da ‘Türkiye ‘nin En Güçlü Kadın’ları arasında yayınlandı. BinYaprak | Süre 08:58 | İstanbul, Ocak 2016 BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com Bizi takip etmeye devam edin: https://www.facebook.com/binyaprak/ https://twitter.com/binyapraktan https://www.instagram.com/binyaprak/ https://www.linkedin.com/company/biny... www.binyaprak.com