Hoşgeldiniz!

ceo

Çiftlikbank Mehmet Aydın - Çok Geç Artık 02:49
Çiftlikbank Mehmet Aydın - Çok Geç Artık 11.996 izlenme - 1 hafta önce Adam iş kurmuş kimseye de zorla birşey aldırmamış kendisinin olamayan bir şeyi de satmamış oyun içi satış yapmış tüm güncel oyunlar zaten bu şekilde satış yapıyor. Sonra tosun bakmış işler yürümüyor elimdeki paradan da olmayım demiş ve karını koruyup yurtdışına yaşamaya gitmiş. Yani şimdi World of Warcraft kapansa dolandırdın bizimi diyecekler hayır. Tosuncuk haklı bu millete yaranamıyorsun.
Çelik Yeleği Şirket CEO'su Test Etti 00:44
Çelik Yeleği Şirket CEO'su Test Etti 4.755 izlenme - 4 gün önce Ukrayna'da savunma teknolojileri üreten Ukrainian Armor isimli şirketin ürettiği çelik yelek, şirketin CEO'su Vyacheslav Nalyvaiko tarafından denendi. 10 metre uzaklıktan kendisine ateş edilmesini bekleyen cesur CEO, yaptığı açıklamada, “Eğer çelik yelek üretiyorsanız, ne kadar sağlam olduğundan emin olmalısınız” ifadelerini kullandı.
Şampuan Yiyen Ceo'nun Bu Kez Siyah Maske Yemesi 01:13
Şampuan Yiyen Ceo'nun Bu Kez Siyah Maske Yemesi 2.666 izlenme - 4 gün önce Ders verdiği Aydın Üniversitesi'nde ürettikleri şampuanı yiyerek dikkat çeken Acvit Kozmetik CEO'su İsmail Çetin, öğrencilerle beraber bu kez de "Polifenol" teknolojisi ile üretilen doğal siyah maskeyi yedi. Ceo'nun şampuan yediği video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/369859/sampuan-yiyen-adam
Mehmet Aydın'ı Türkiye'ye Davet Etmek 04:48
Mehmet Aydın'ı Türkiye'ye Davet Etmek 3.427 izlenme - 2 hafta önce Çiftlikbank mağduru kardeşimiz, yatırım yaptığı 'Çiftlikbank' adlı ponzi sisteminin ceo'su Mehmet Aydın'ı ülkesine dönmeye davet ediyor
Steve Jobs - Çok Güzel Konuşma 14:33
Steve Jobs - Çok Güzel Konuşma 51.564 izlenme - 10 yıl önce apple ceo su , steve jobs un mezuniyet törenindeki o muhteşem konuşması
Alibaba'nın CEO'su Jack Ma'dan Michael Jackson Performansı 06:04
Alibaba'nın CEO'su Jack Ma'dan Michael Jackson Performansı 3.029 izlenme - 6 ay önce E-ticaret devi Alibaba’nın kurucusu Jack Ma şirketin 18. yılı için 40 bin çalışanını bir stadyumda ağırlamış ve ünlü CEO muhteşem bir Michael Jackson performansı sergilemiş.
Çalışanlarına 27 Milyon Dolar Dağıtan Patron 01:24
Çalışanlarına 27 Milyon Dolar Dağıtan Patron 5.021 izlenme - 1 yıl önce Yemeksepeti'nin Kurucusu ve CEO'su Nevzat Aydın; NTV'de yayınlanan Arka Koltuk programında şirketin satışından elde edilen 589 milyon doların, 27 milyon dolarını, çalışanlarına nasıl dağıttığını anlatıyor.
Gustavo Fring İle Bir İşçinin Esasları 01:50
Gustavo Fring İle Bir İşçinin Esasları 2.633 izlenme - 12 ay önce Kardeşler Tavukçuluk'un güler yüzlü, başarılı ve işkolik patronu Gustavo Fring, bir işçide -özellikle Kardeşler Tavukçuluk'ta çalışacak- olması gerekenleri anlatıyor. Dikkatle dinliyoruz. NOT: Altyazı renk çakışmasından sorun çıkarabilir ama idare edin.
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'ın Dondurma Hesabı Tutmadı 03:02
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'ın Dondurma Hesabı Tutmadı 27 izlenme - 2 gün önce Çiftlik Bank’ın firari CEO'su Mehmet Aydın'ın bir ay önce Türkiye’nin Avrupa’ya açılan sınır kapısı Kapıkule’ye yakın bir arazide dondurma fabrikası açmayı planladığı ortaya çıktı. Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'ın adamları olduğunu iddia eden bir grubun Edirne’de bir dondurmacıyla anlaşmaya çalıştığı ifade edildi. Murdo Veneto isimli işletmenin sahibi Murat Yıldırım, Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'ın adamlarının kendisine 20 milyon TL vererek hiç geri ödemesiz firmasının adını ve konseptini kullanmak istediklerini söyledi. “Bizi kullanarak para kazanacaklardı” Yıldırım, yaklaşık bir ay önce tanımadığı 3 iş adamının iş yerine gelerek Çiftlik Bank ile ilgili vaatlerde bulunduklarını anlatarak, "Benim konseptimi Türkiye çapında büyütmek istediler. Kendimin büyütecek durumum olmadığını söyledim. Bunun için yüklü bir paraya ihtiyaç olduğunu söyledim. 20 milyona kadar finanse edebileceklerini söylediler. ‘Her bölgeye şube açacağız’ dediler. Çiftlikleri varmış. Buradaki ineklerin sütünden dondurma yapıp benim İtalyan dondurmamı herhalde müşterilerine şu anda anlıyorum ben, bizi kullanarak para kazanacaklardı. Ben de bilmiyorum. Hatta ben sevindim. Ben ‘20 milyonun karşılığı olmadan nasıl olacak?’ ‘Senin konseptin var’ dediler. Bu konsepti kullanacaklarını söylediler. ‘Sen sadece insanlara eğitim vereceksin’ dediler. 20 milyonun geri ödemesini yapmayacağımı söylediler" dedi. "'Geri ödeme yapmayacaksın' dediler" Hiç bedel ödemeden ortaklık teklifinde bulunulduğunu belirten Yıldırım, "Ben böyle bir şeyin olabileceğine şaşırdım. ‘Biz zaten kazanıyoruz’ dediler. ‘Geri ödeme yapmayacaksın’ dediler. Bana ortak olacaklardı daha doğrusu. Yüzde 50’sine ortak olacaklardı. Ben fabrikayı kurmalarını istedim. ‘Bana yüzde 20 yeter’ dedim. ‘Yok öyle şey mi olur’ dediler" şeklinde konuştu. "Verilmiş sadakamız varmış" Projeye hemen karar vermediğini ifade eden Yıldırım, "Oyalama taktiğini kullanmasaydım belki de heyecana kapılsaydım, üsteleseydim, bu iş olacaktı. Bu dolandırıcılık daha inandırıcı. Daha profesyonelmiş bunlar. Gerçekten verilmiş sadakamız varmış. Biz de bu işin içine girmemiş olduk" diye konuştu.
BMW'nin CEO'su Krueger'in Zor Anları 01:00
BMW'nin CEO'su Krueger'in Zor Anları 4.410 izlenme - 3 yıl önce BMW'nin CEO'su Harald Krueger Frankfurt Otomobil Fuarı'nda yaptığı bir sunum sırasında bayılıp yere düştü. Korumaların kalkmasına yardım ettiği Krueger konuşmasını yarıda kesip sahneden ayrıldı. İşte o anlar.
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet AYDIN SORU-CEVAP (mavi yumurta üretim tesisi açılışından) 18:37
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet AYDIN SORU-CEVAP (mavi yumurta üretim tesisi açılışından) 401 izlenme - 3 ay önce Çiftlikbank CEO'su Mehmet AYDIN çiftlik bank hakkında merak edilenleri yanıtlıyor. 1. soru: Çiftlik bank ne kazanıyor ki size bu kadar kazandırıyor diyorlar. açıklama yapamıyoruz..aydınlatırmısınız? 2. soru: açılan bu tesisin kapasitesi nedir? Yeni yatırımlar olcak mı? 3. soru: Ankara ve çevrelerine bu büyüklükte bir tesis düşünüyor musunuz? 4. soru: olası bi sistem hacklenmesinde ne olacak? Serverin yedeği var mı? Kaybımız ne kadar olacak? 5. soru: Akdeniz bölgesinde tesis acılacak mı? 6. soru: Bakım çalışmaları bizleri zarara uğratıyor. Bu sorun düzelecek mi? 7. soru: Tarım ve hayvancılıkta 1. sıralara cıkmayı ne kadar sürede hedefliyorsunuz? 8. soru: bu sistem bankadan daha cok getiriyor. İnsanlara nasıl anlatalım nasıl tesvik edebiliriz? 9. soru: kaç yıl daha yatırım alacaksınız? fazla yatırım olması şirketi mali bir yükün altına sokuyor mu?
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın Çaldığı Paraları Yayınladı 00:38
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın Çaldığı Paraları Yayınladı 47 izlenme - 1 hafta önce Binlerce insandan milyonlarca TL alarak ortalıktan kaybolarak Uruguay’a kaçan Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın, nispet yapar gibi bir video paylaştı.
Alibaba'nın Kurucusu'nun Kung fu Filminde Oynaması 01:49
Alibaba'nın Kurucusu'nun Kung fu Filminde Oynaması 290 izlenme - 4 ay önce Dünyaca ünlü e-ticaret sitesi Alibaba Group'un CEO'su Çinli milyarder Jack Ma, dövüş sanatları ustalarıyla birlikte 'Gongshoudao' isimli kung fu filminde rol aldı. Filmde, Jet Li, Tony Jaa ve Donnie Yen gibi tanınmış isimler var.
Bir endüstri mühendisi olarak sizi en çok tatmin eden şey nedir? 01:30
Bir endüstri mühendisi olarak sizi en çok tatmin eden şey nedir? 2.258 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'nun CEO'su Koray Doğan, mesleğinde kendisini en çok tatmin eden noktaları anlattı.
Paranın İzi   20 Ocak 2016 26:36
Paranın İzi 20 Ocak 2016 2.138 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın önde gelen ekonomi merkezleri ve Türkiye'deki gelişmeler Emin Çapa ve Ebru Baki'nin sunumuyla "Paranın İzi"nde ekrana geliyor.
Chief Executive Officer (CEO) ne yapar? Solvoyo'da gününüz nasıl geçiyor? 01:43
Chief Executive Officer (CEO) ne yapar? Solvoyo'da gününüz nasıl geçiyor? 1.313 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'nun kurucusu ve CEO'su Koray Doğan, bir CEO olarak görevlerini anlattı.
Darkorbit Tr2 Tc Ve Dln Kıyım 03:38
Darkorbit Tr2 Tc Ve Dln Kıyım 4.498 izlenme - 7 yıl önce tc ve dln kıyıyoruz daha ne olsun d
Zırhlı Araç Testi İçin Koltuğa Firma Sahibi Oturdu 03:26
Zırhlı Araç Testi İçin Koltuğa Firma Sahibi Oturdu 1.332 izlenme - 3 yıl önce -Daha Fazlası İçin... http://www.izlesene.com/iz/01xomerx01 ABD'de bir zırhlı malzeme üreticisi firmanın başkanı ve CEO'su Trent Kimball, güvenlik testi için üretilen zırhlı aracın direksiyonuna geçip, ön camına ateş ettirdi. İyi Seyirler...
Partizan CEO'suna meydan dayağı 00:35
Partizan CEO'suna meydan dayağı 879 izlenme - 2 yıl önce Bir grup Partizan taraftarı kulübün CEO'su Milos Vazura'ya stat yakınlarında saldırdı.
 Talihsiz CEO, Su Geçirmez Sandığı Telefonu Tanıtımda Öldürdü 00:49
Talihsiz CEO, Su Geçirmez Sandığı Telefonu Tanıtımda Öldürdü 1.473 izlenme - 4 yıl önce Archos CEO'su su geçirmez diye suyun içine bıraktığı Quechua akıllı telefonu öldürdü. Toza suya dayanıklı akıllı telefonların nasıl korunduğuna dair çok şey öğrenmemiz gerekiyor. IP derecelendirmelerinde “suya dayanıklı” ve “su geçirmez” olarak farklılıklar görülüyor. Archos CEO'su Loic Poirier Archos’un 5 inçlik yeni Quechua akıllı telefonu üzerinde bulunan su koruma özelliğini göstermeye çalışırken hüsrana uğradı. Görünüşe göre Loic Poirier, tanıtacağı akıllı telefonun daha önce deneme yapmadan ve su geçirmez özelliğinin ne derecede olduğunu okumadan telefonu tanıtmaya kalktı. Cihaz "su sıçramasına" karşı korumalı, yani, IP54 standardı için derecelendirilmiştir. Quechua, en zor koşullarda, örneğin, bisikletçiler ve yürüyüşçüler için açık havada en zor koşullar için tasarlanmış. Bunun farkında olmayan ve cihazı tamamen su geçirmez zanneden Poirier, kabın içine telefonu koyar ve musluktan içine su doldurur. Peki sonuç mu?
Renas Darkorbit Tr2 06:52
Renas Darkorbit Tr2 1.965 izlenme - 8 yıl önce RENAS
Darkorbit 01:21
Darkorbit 1.523 izlenme - 9 yıl önce darkorbit... kabusun olur rüyana girerim!
Darkorbit 03:42
Darkorbit 1.337 izlenme - 9 yıl önce darkorbit ultraslan işte bu benim!!!
Nokia'nın Ceo'sunun İphone 5'i Yere Atması 01:10
Nokia'nın Ceo'sunun İphone 5'i Yere Atması 622 izlenme - 3 yıl önce Katıldığı canlı yayında spikerin iPhone telefonunu gören Nokia'nın CEO'su Stephen Elop, "utanç verici" dediği iPhone'u eline aldığı gibi yere attı.
Hacamat Bilgisi 0505 391 5563 Prof Edremit Şeref 04:11
Hacamat Bilgisi 0505 391 5563 Prof Edremit Şeref 505 izlenme - 1 yıl önce Diktiğim ve Büyüttüğüm Kavakları dolaştım. Keyifle baktım Ürettiklerime. Güzelliklerin, tabiatın, Temiz Havanın, Mutluluğun, Sağlığın içinde olunca HACAMAT geliverdi aklıma. İnsanlar sağlıkla kalsın, sağlık kazansın diye anlattım. HACAMAT KURSU DA VERMEMİZ LÂZIM. Çok kişi bilsin, yapsın yaptırın faydalansın. Sağlık olsun. Mutluluk olsun. Çocuk Olsun. Gençlik dinçlik aktivite güç ve performans olsun.
Sektörünüzün ve endüstri mühendisliğinin zor yanları nelerdir? 00:54
Sektörünüzün ve endüstri mühendisliğinin zor yanları nelerdir? 546 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'nun CEO'su Koray Doğan, sektörünün ve mesleğinin zor yanlarını anlattı.
Eski bir mezun olarak Bilkent'in ilk yıllarını anlatır mısınız? Neden Bilkent? Neden Endüstri? 03:05
Eski bir mezun olarak Bilkent'in ilk yıllarını anlatır mısınız? Neden Bilkent? Neden Endüstri? 602 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'nun CEO'su Koray Doğan, Bilkent'in ilk yıllarını anlattı.
Talihsiz CEO ve Su Geçirmez Sandığı Cep Telefonu 00:49
Talihsiz CEO ve Su Geçirmez Sandığı Cep Telefonu 620 izlenme - 3 yıl önce Archos CEO'su Loic Poirier Archos’un 5 inçlik yeni Quechua akıllı telefonu üzerinde bulunan su koruma özelliğini göstermeye çalışırken hüsrana uğrar. Efendim, telefon aslında "su sıçramasına" karşı korumalı, yani, IP54 standardı için derecelendirilmiştir. Bunun farkında olmayan ve cihazı tamamen su geçirmez zanneden Poirier, kabın içine telefonu koyar ve musluktan içine su doldurur. Peki sonuç mu?
Teo 01:29
Teo 973 izlenme - 10 yıl önce teo nun arkadasiymıs
Darkorbit 05:15
Darkorbit 761 izlenme - 9 yıl önce darkorbit ultraslan ceo