Hoşgeldiniz!

cep

İnceleme: Samsung S5270 Ch@t 527 04:41
İnceleme: Samsung S5270 Ch@t 527 683 izlenme - 9 yıl önce
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 2 02:13
Bir Zamanlar Yiğit Bulut 2 1.085 izlenme - 7 yıl önce Yiğit Bulut'un eski konuşmalarını dinleyenlerin, şimdi eriştiği konumu anlamaları bir hayli zor. Y. Bulut kimsenin göremediği bir şey görmüş olacak ki, bugün bir Nihat Genç olacakken şimdi kendisini bambaşka bir kulvarda izliyoruz...
2009 Da Ortalığı Kasıp Kavurucak Süperrr Rap 03:04
2009 Da Ortalığı Kasıp Kavurucak Süperrr Rap 3.119 izlenme - 13 yıl önce yılın en çok dinlenen rapleri arasına giren harika parça
Çarptığı Dede Can Çekişirken Telefonla Oynayıp Esnemek 01:47
Çarptığı Dede Can Çekişirken Telefonla Oynayıp Esnemek 869 izlenme - 7 yıl önce Efendim, bu videoyu akıllarımızda "kezban" ifadesiyle yer etmiş "tipik Türk kadını" profilinden sebep "Türk İşi" kategorisine uygun görmüşümdür. Güzide haber sitelerimize göre ablamız Şişli'de karşıdan karşıya geçmeye çalışan dedeye arabasıyla çarpıyor. Vatandaşlar, gazeteciler vs. herkes ambulans beklerken abla dedenin yanına 9.15'ten fazla yaklaşmadan, yüzünde hiçbir ifade olmaksızın bekliyor, arada telefonunu kurcalıyor, sonra bir kere de esniyor. Bu da yetmiyor, polisin gazetecilere verdiği kaza tutanağı mı her neyse, kazayla ilgili bilgilerin olduğu belgeleri de "rüşvet" olarak nitelendirip suçlamalar savuruyor (Polis gazateciye niye rüşvet verecekse artık... Ayrıyeten her karakolun bağlantılı polis muhabiri vardır, rüşveti verse senin gözünün önünde mi verir?) Evet, haber görüntülerle sabittir. Ablanın gazeteciyle konuşmasındaki tavırlarına bakınca, aslında insan önceki umursamaz tavırlara da şaşırmıyor. Yani beklenir bu insan evladından bu hareketler... Benim yorumum, ablanın dedeye yaklaşmamasının sebebi dedenin fukara görünüşü ve kıyafetleri... Çok görmüşüzdür bu burnu havada; kendini üstün, diğerlerini böcek zanneden tip insanları, onlarla beraber fukaraların arasına da girmişizdir, biliyoruzdur nerde nasıl neden davrandıklarını. Yani zengin giyimli yakışıklı bir adama çarpsa bence böyle davranmayacak. Bunun yanında sizin yorumlarınızı da merak etmekteyim, evet yorumlayarak seyredelim, efendim.
Cep Telefonu Yüzünden Merdivenlerden Yuvarlanan Kadın 00:39
Cep Telefonu Yüzünden Merdivenlerden Yuvarlanan Kadın 131 izlenme - 2 yıl önce Günümüzün bağımlılığı cep telefonu metro istasyonuna inmek isteyen bu kadının neredeyse sonu oluyormuş.
(Iphone) Ayfon`a Püf de ! 02:13
(Iphone) Ayfon`a Püf de ! 669 izlenme - 7 yıl önce Teknolojinin her alanında icatlarıyla yardımımıza koşan japonlar tarafından Ayfon trici cep telefonları için oluşturulmuş bir uygulama. Apple store dan 0.9 dolar karşılığında indiriliyormuş. Bu uygulamayı kullanabilmek için nefesi kuvvetli olmanız gerekiyor şimdiden belirtelim. Yurdum gençliği için kaçırılmayacak bir yazılım.
Turkcell 1 Değil 4 Çeker Billur Gibi Çeker 01:16
Turkcell 1 Değil 4 Çeker Billur Gibi Çeker 885 izlenme - 11 yıl önce turkcell 1 degil 4 çeker billur gibi çeker
Hakan Yılmaz'lı Ünitel ve Telsim Reklamı 01:49
Hakan Yılmaz'lı Ünitel ve Telsim Reklamı 803 izlenme - 7 yıl önce Hakan Yılmaz'ın Ayrılsak da Beraberiz ile meşhur olduğu yıllardan bir reklam. Ünitel ve Telsim ortaklığının meyvesi olan reklamımız bizleri bilinçli bir tüketici olmaya davet ediyor. Lityom pilli, doğal bantlı ve kıpraşımlı telefonların olduğu bir devirde garanti belgesinin gerekliliği ise tartışmaya açıktır. Zira cidden de evin damından atınca telefonun değil asfaltın zarar gördüğü yıllardı.
Süper cep telefonu zil sesi 5 (kürtçe) 00:46
Süper cep telefonu zil sesi 5 (kürtçe) 832 izlenme - 6 yıl önce Süper cep telefonu zil sesi kürtçe
Bir Alo De 04:08
Bir Alo De 867 izlenme - 8 yıl önce Bir Alo De__@___xclas________ Şarkı Sözleri (lyrics): Bir gönlüm var, akıl almaz aşk ile dolmayınca durmaz Sen çiçeksin, çok güzelsin koynumda boşluğun var dolmaz Sevdan başımın çileli tacı, hasretin ömrümün karabahtı Gel diyemem, git diyemem bu kimin ahı [Nakarat] Bir kerede bana ihtiyacın olsun, bir alo de ben gelmezsem gençliğim solsun Bu inadın ben ölmeden son bulsun Aşktan anlamaz bu taş kalbin [Siir] Bir kerede bi kerede bana ihtiyacın olsun, bir alo de bir alo de ben gelmezsem gençliğim sönsün Bu inadın ben ölmeden ben ölmeden son bulsun Aşktan anlamaz bu, sevgiden anlamaz bu, anlamaz bu taş kalbin O güzel gözlerin hep gülsün, ağlama Beni sev istersen sevmeden anla Seni al götür benden yoksun zaten Ben seni bulurum nerdeysen [Nakarat] (x2)
Gözünü Yoldan Ayırma Temalı İbretlik Reklam 01:22
Gözünü Yoldan Ayırma Temalı İbretlik Reklam 663 izlenme - 7 yıl önce Hong Kong'daki bir sinemada yapılan 'araba kullanırken telefona bakmak öldürür' temalı interaktif reklamı izliyoruz.
Canlı Yayında Annesini Trolleyen Kız 00:12
Canlı Yayında Annesini Trolleyen Kız 1.028 izlenme - 7 yıl önce Fas'tan yayın yapan Medi1 isimli TV kanalının sunucusu Lena Alwash işyerine kızını götürmüş ama küçük kız işyerini tam anlamıyla daha kavrayamamış olmalı ki annesi canlı yayındayken çalan telefonunu getirivermiş. Annesini bir de güzel trollemiş ufaklık.
Cepten İnternet 01:29
Cepten İnternet 871 izlenme - 11 yıl önce cepten internet
Aria Tanıtım Filmleri (2001) 01:02
Aria Tanıtım Filmleri (2001) 755 izlenme - 7 yıl önce Ne kampanyaydı ama. Haftalarca süren elipsli tanıtımlar, maç öncesinde, dizi arasında, haber sonrasında dakika başı çıkıyordu. "Başlamaya hazırız.", "Görünce çok şaşıracaksınız.", "Taşlar yerine oturuyor." sloganları herkesin dilindeydi. 14 Şubat 2001'e kadar bu reklamların neye ait olduğu hakkında senaryolar almış yürümüştü, kredi kartı mıydı, yeni bir deterjan mıydı, yoksa Mahsun'un yeni albümü müydü? İş-Tim, İşitcell gibi isimler de konuşulsa da sonunda yeni reklamın, Turkcell ve Telsim'in yeni rakibi Aria olduğu anlaşılmıştı. Üstelik arkasında iki büyük dev, Telecom İtalia Mobile ve İş Bankası da vardı. Çıkana kadar verdiği kallavi vergilerle de kriz dönemi Türkiye'sini fonlaya fonlaya bir hal olmuştu. Gelin görün ki beklentilerin büyüklüğüyle orantılı bir fiyaskoyla sonuçlanmıştı kampanya. O kadar reklamdan sonra sadece altyapısını oturtamamış, üç büyük ilde bile çok iyi çekemeyen, üstelik sabit ücreti kaldırmaktan başka pek de bir olayı olmayan bir GSM şirketi çıkıvermişti. Yarattıkları olağanüstü merak bir anda aleyhlerine işlemiş, zarar üzerine zarar açıklamaya başlamışlardı. Buna bir de rakiplerinin ani fiyat kırması da eklenince Aria için de bilindik son görünmüş, çareyi küçük kardeşleri Aycell ile nikahlanıp Avea'yı oluşturmakta bulmuşlardı. Dünyaca ünlü fotoğrafçı ve reklam yönetmeni Paul Vos'un çektiği tanıtım filmleri, aradan geçen bunca yıla rağmen yine de Aria denince akılda kalan en önemli şeylerden biri olarak kaldı. Orijinal reklam müziğiyle ve logosuyla beraber olmasa da yine de o dönemin hatırlamaya değer bir ürünü olarak sitemizde bulunması gerektiğini düşündüm. Buyurun, isteyin yeter.
Nokia'nın Ceo'sunun İphone 5'i Yere Atması 01:10
Nokia'nın Ceo'sunun İphone 5'i Yere Atması 766 izlenme - 7 yıl önce Katıldığı canlı yayında spikerin iPhone telefonunu gören Nokia'nın CEO'su Stephen Elop, "utanç verici" dediği iPhone'u eline aldığı gibi yere attı.
Alternatif Ericsson A1018s Reklamı 01:46
Alternatif Ericsson A1018s Reklamı 525 izlenme - 7 yıl önce Hepimizin bir zamanlar kullandığı hatta çoğumuzun ilk telefonu belki.. Saygıyla selamlıyoruz efendim. Bu arada "s" takısı ayfon'dan önce erikson'da varmış..
Sahaya Atılan Cep Telefonuyla Konuşmak - Volkan Demirel 00:23
Sahaya Atılan Cep Telefonuyla Konuşmak - Volkan Demirel 1.046 izlenme - 7 yıl önce 2006 - 2007 sezonunun 33. haftasında oynanan meşhur sulu derbiden çok ilginç bir an daha. devre arasında soyunma odasına giderken yerde cep telefonu bulan volkan alo demeyi de ihmal etmemiş telefona. kendisini kutluyoruz...
PEPEE CEP TELEFONU - NİLOYA SÜREKLİ CEP TELEFONUYLA OYNAR PEPEE,AYAS, LELİ BUNDAN HOŞLANMAZ 02:04
PEPEE CEP TELEFONU - NİLOYA SÜREKLİ CEP TELEFONUYLA OYNAR PEPEE,AYAS, LELİ BUNDAN HOŞLANMAZ 509 izlenme - 6 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Tüm Pepee ile Niloya videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Bu bölüm dışında Pepee ile Niloya peluş tiyatrosu, gösterisi gibi başka bölümleri aşağıdaki linkleri tıklayarak 1080p FULL HD 60 FPS olarak izleyebilirsiniz. Pepee ve Niloya, Müge ile zıp zıp kurbağa oynuyorlar videosu için tıklayın: http://youtu.be/8cYgEYJ-gpQ Pepee ve Niloya, Canım kardeşim Mine ve Müge ile Bowling oynuyor videosu için tıklayın: http://youtu.be/APd4pLvFt2k Pepee, Şila ve Niloya Parmak Ailesi videosu için tıklayın: http://youtu.be/eB72TrvUhi8 Pepee ve Niloya, Bebee seni seviyorum abiş videosu için tıklayın: http://youtu.be/brp1nSO2AKo Pepee ve Niloya Ali Babanın çiftliği şarkısını söylüyor videosu için tıklayın: http://youtu.be/vuFJ8ZInbtQ Pepee ile Niloya tartıya çıkıyor. Pepee kaç kilo? Niloya kaç kilo videosu için tıkalyın: http://youtu.be/W_x7Q4RjsgY Pepee ve Niloya Kırmızı Balık şarkısı söylüyor videosu için tıklayın. http://youtu.be/w86a6JGSCJc Niloya ile Pepe futbol oynuyor, canım kardeşim bebe gol atıyor videosu için tıklayın: http://youtu.be/8IKo4rxg5x8 Niloya, Pepee'nin şapkasını kesiyor videosu için tıklayın: http://youtu.be/p4qdvOwksZ8 Pepee ile Niloya 1. Sezon tüm bölümler için tıklayın: http://youtu.be/42_KdDXODEk Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözdesi oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin! HİKAYE: PEPEE CEP TELEFONU PEPEE VE NILOYA OYUNCAK TIYATROSU YENI BÖLÜMÜNE HOŞGELDINIZ! PEPEE, NILOYA, RGG AYAS, ŞILA, LELI, BEBEE, CANIM KARDEŞIM MÜGE, MINE PELUŞ OYUNCAKLARLA EĞLENEREK OYNADIĞIMIZ BU BÖLÜMÜMÜZDE NİLOYA SÜREKLİ CEP TELEFONUYLA OYNAR PEPEE,AYAS, LELİ BU DURUMDAN ŞİKAYETÇİDİR. SÜREKLİ CEP TELEFONUYLA OYNAMANIN HOŞ BİR ŞEY OLMADIĞINI NİLOYA'YA ANLATIRLAR VE NİLOYA DA CEP TELEFONUYNU ANNESİNE VERİR VE OYNAMAYI BIRAKIR.
Dın Dın Dı Dın Dın... 04:48
Dın Dın Dı Dın Dın... 1.145 izlenme - 7 yıl önce Reklam dünyasının sürekli içine düştüğü bir hata varsa o da "gerçek hayat ile reklamın paralelize olamamasıdır".Çok hoşunuza giden reklamlarda önünüze sunulanları gerçek hayata uyarlamaya çalıştığınızda ya dayak yersiniz ya da aptal bakışlarla karşılaşırsınız. İşte izlediğiniz bu görüntüler gerçek hayata adapte edilmeye çalışılan son günlerin favori reklamlarından birindeki ütopyanın oluşturduğu komik durumları gösteriyor.
Lazer Lensi İle Telefonu Mikroskopa Çevirmek 00:58
Lazer Lensi İle Telefonu Mikroskopa Çevirmek 506 izlenme - 6 yıl önce Eskiden sanal bebeklerin moda olduğu zaman lazer modasıda çok yaygındı. Okula ikisini birden götürürdüm. Sanal bebek piçi zamansız acıkıp öterdi hocamız direk yakalayıp elimden alırdı. Amk sanki kendi çocuğum gibi üzülürdüm. Abimizin lazeri görünce bu aklıma geldi
Shakira'lı Nokia 5110 Reklamı 00:27
Shakira'lı Nokia 5110 Reklamı 701 izlenme - 7 yıl önce Ergenlik zamanımızda hayallerimizi süsleyen iki unsur Shakira ve nokia'nın bir araya gelmesi
İstanbul'un Tarihi Yapıları Yok Olacak - Cep Hikayeleri - Ekstra 10:43
İstanbul'un Tarihi Yapıları Yok Olacak - Cep Hikayeleri - Ekstra 234 izlenme - 2 yıl önce Turan Akıncı, mimarlık okudu ama sanayici oldu, emekli olunca İstanbul için kimsenin yapmadığı bir görevi şahsi olarak üstlendi. Cep Hikayeleri, çevremizde farkına varmadan geçip gittiğimiz insan hikayelerinin peşine düşer Bir esnaf, bir sanatçı, bir genç veya bir yaşlı; Cep Hikayeleri'ne göre herkesin anlatacak bir hikayesi vardır.
İlk Yerli Telefon Aselsan 1919 - iPhone 3 Rusça Karşılaştırma 03:09
İlk Yerli Telefon Aselsan 1919 - iPhone 3 Rusça Karşılaştırma 736 izlenme - 7 yıl önce İlk yerli telefon Aselsan 1919 - iPhone 3 Rusça karşılaştırma 16 yıl önce çağın ürününü Türkiye yapmıştı. Samsung yetkililerinin İphone'la dalga geçmesinden Apple hayranlarının sevinç çığlıklarına kadar günlerdir dünya bunları konuşurken, Türkler'in de bu piyasa bir zamanlar yabancı olmadığı akıllara geldi. 16 yıl önce Türkiye de çağının ürünü olan teknolojik cihazlar üretebiliyordu.
Cep Telefonu Zil Sesi 2016 00:32
Cep Telefonu Zil Sesi 2016 469 izlenme - 6 yıl önce
Cep Telefonu İçin Hava Yastığı - Smartphone Case N 03:52
Cep Telefonu İçin Hava Yastığı - Smartphone Case N 716 izlenme - 7 yıl önce “Honda akıllı telefonlara hava yastığı üretecek” tarzındaki ciddi haberleri sonrasında internette ufak çaplı bir şaşkınlık oluşmuş durumda. Her ne kadar videoda kampanyanın şaka olduğu biraz anlaşılsa da, Honda araçlarında kullanılan hava yastığı ve güvenlik sistemlerinin mesajının verilmesi Honda pazarlama ekibinin büyük bir başarısı.
Cep Telefonu ile Hack Yapmak 04:18
Cep Telefonu ile Hack Yapmak 542 izlenme - 7 yıl önce Amerika'da yapılmış oldukça yaratıcı bir kamera şakası.Normalde pek kamera şakası izlemem ama bu ilgimi çekti.Sizlerinde izlemenizi istedim efenim.Buyrun.
mıhemede,canşah,arşiv,3,super dinlenmeye,deyerkurt 03:12
mıhemede,canşah,arşiv,3,super dinlenmeye,deyerkurt 2.379 izlenme - 12 yıl önce siparış hatı 0212-477-92-51-cep-0525-533-27-15 mıhemede,canşah,arşiv,3,super dinlenmeye,deyerkurtçe servet kocakaya, seyda türküler, taner özdemir, yilmaz celik, yoldas nursani, zeynel&kenan, zeynel ve kenan, grup kalan, adar yildirim, ahmet kaya ...
Çalınan Telefona 13 Yıl Sonra Kavuşmak - T10 02:32
Çalınan Telefona 13 Yıl Sonra Kavuşmak - T10 896 izlenme - 7 yıl önce Rize'de Maksut Terzi'ye ait işyerinden 13 yıl önce çalınan cep telefonlarından birini emniyet 2004 yılında Giresun'un Bulancak İlçesi'nde bulmuş sahibi ''abi valla gelemem, param yok'' demiş, öyle böyle derken na bugüne anca ... işte ...
Telefon Kurcalarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Vol.1 00:34
Telefon Kurcalarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Vol.1 584 izlenme - 7 yıl önce Günümüz insanı cep telefonu kullanırken oldukça dalgın oluyor, özellikle akıllı telefonlar hayatımızın bir parçası olduktan sonra trafikte ve kalabalık ortamlarda bilinçsizce kullanım tehlike saçıyor. Kahramanımız bir bayan
Çüş Dedirten Cep Telefonu Dayanıklılık Testi 02:49
Çüş Dedirten Cep Telefonu Dayanıklılık Testi 891 izlenme - 8 yıl önce Akıllı telefona abartı dayanıklılık testi, telefonun sony ericson olduğunu farkettiniz umarım...