Hoşgeldiniz!

cephe

İkinci Milliyetçi Cephe Hükümetinin Meclisten Güvenoyu Alması (1977) 01:47
İkinci Milliyetçi Cephe Hükümetinin Meclisten Güvenoyu Alması (1977) 571 izlenme - 2 hafta önce Efendim 1 Ağustos 1977 tarihinde üç rahmetli siyasetçimiz Erbakan, Demirel ve Türkeş'in ikinci kez oluşturduğu Milliyetçi Cephe hükumetinin güvenoyu görüntülerine AP arşivlerinde denk geldim ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu hükumetin fazla yürümediğini ve meşhur Güneş Motel olayıyla 11 vekilin CHP'ye geçerek koalisyonun gen soruyla devrildiğini de hatırlatmak gerekir.
Iı. Dünya Savaşı'nda İtalyan Ordusu - Renklendirilmiş 02:08
Iı. Dünya Savaşı'nda İtalyan Ordusu - Renklendirilmiş 3.504 izlenme - 11 ay önce İtalya Krallığı'nın silahlı kuvvetlerine ait görüntülerin yer aldığı bu kolaj çalışmasında Yunanistan ve Kuzey Afrika'daki yenilgileriyle meşhur İtalyan askerleri ile onların zırhlı araçları ve teçhizatları görülüyor.
2'nci Dünya Savaşı Sonunda Almanya 02:28
2'nci Dünya Savaşı Sonunda Almanya 3.414 izlenme - 2 yıl önce Savaşa dönemin tüm büyük güçleri olan Birleşik Krallık, Sovyetler Birliği, ABD, Çin ve Fransa; Müttefik Devletler olarak, Almanya, İtalya ve Japonya; Mihver Devletler olarak katılmıştır.Savaşın bitiminde Almanya yenilmiş ve Müttefik devletlerin askerleri Almayaya girmiştir.Bu videoda ise savaşın bitiminde Almanya'dan görüntüler var.Video renklendirilmiş ve kalitesi arttırılmış bir videodur.İyi seyirler.
Elleran Elvis -- Akon - İzma 01:06
Elleran Elvis -- Akon - İzma 8.160 izlenme - 8 yıl önce 2009 single
Birinci Dünya Savaşı (Renklendirilmiş Görüntüler) 06:23
Birinci Dünya Savaşı (Renklendirilmiş Görüntüler) 1.841 izlenme - 2 yıl önce 1914 yılında ham madde ve insan gücü arayışı, kapitalistlerin imparatorlukları bitirmek istemesi gibi amaçlarla başlamış, 1918 yılında öncülümüz Osmanlı İmparatorluğunun da içinde bulunduğu ittifak taraflarının teslim olmasıyla son bulan ve yaklaşık 20 milyon insanın öldüğü Birinci Dünya Savaşından renklendirilmiş görüntüleri sizlerle paylaşıyorum. İyi seyirler.
Ölümsüz Kahramanlar Çanakkale Destanı 03:52
Ölümsüz Kahramanlar Çanakkale Destanı 10.803 izlenme - 9 yıl önce bu toprakları almak için dedelerimiz kanının son damlasına kadar savaşmıştır, baş rolünü Ertaş AKÇELiK’in üstlendiği bu film o zamanlarda yaşanan acıların en kısa öreneğidir!.. filmin tamamını izlemek için bu link i tıklayınız; http://www.stv.com.tr/archive.aspx?videoid=6359
Kenet Çatı 01:23
Kenet Çatı 990 izlenme - 11 ay önce Eska Metal, Kenet Çatı Cephe Kaplama firmaları arasında Lider firmadır. Kenetli Çatı ve Kilit geçme Kaplama , üzerine Polikarbon Işıklık Sistemi ile modern ve kullanışlı çatılar yapmaktayız. Zemin Kaplama uzmanı da olan deneyimli ekibimizle, Epoksi ve Poliüretan kaplama ile su, ses izolasyonunu sağlıklı şekilde yapmaktayız. “18.233/6a pozu “ talebi çatılar için sandviç panel veya taş yünü çelik konstrüksiyon çatıları üstün kalite ile kaplamaktayız...
Dış Cephe Yıkama Makinası Proclean 02:40
Dış Cephe Yıkama Makinası Proclean 3.779 izlenme - 4 yıl önce http://www.AQUAMAK.com Tel: 532.637.18.93 DIŞ CEPHE TEMİZLEME MAKİNASI cam,kompozit granit cepheler reklam panoları ve dış cephelerde bulunan tüm argumanlar en son teknoloji ile yıkama. PROCLEAN sistemleri ile camları ve cepheleri, aşırı kirleri bile yerden karbon fiber borularında sayesin zahmetsizce temizleye bilirsiniz.
At Üstündeki Mustafa Kemal Atatürk Görüntüleri 02:18
At Üstündeki Mustafa Kemal Atatürk Görüntüleri 1.425 izlenme - 2 yıl önce 1915 tarihinde çekilen görüntülerin, Atatürk`ün Albay rütbesiyle Anafartalar Grup Komutanlığı`na getirildiği döneme ait olduğu ileri sürüldü. O döneme ait çok az video olduğu düşünüldüğünde oldukça değerli görüntüler izliyor olacağız.
1.Dünya Savaşı Kafkas Cephesi Görüntüleri 04:04
1.Dünya Savaşı Kafkas Cephesi Görüntüleri 1.252 izlenme - 2 yıl önce Kafkas Cephesi, 1'nci Dünya Savaşı'nda Osmanlı İmparatorluğu'nun Rusya İmparatorluğu, daha sonra Britanya, Ermenistan Demokratik Cumhuriyeti ve Merkezi Hazar Diktatörlüğü ile karşı karşıya geldikleri cepheye verilen isimdir. Kafkasya Cephesi, savaş sırasında Doğu Anadolu içlerine kadar genişlemiş, Trabzon, Bitlis, Muş ve Van şehirlerine kadar yayılmıştır. Kara harbi, Karadeniz Bölgesinde bulunan Osmanlı İmparatorluğu deniz gücü ve Rus donanması tarafından desteklenmiştir.Rusya'daki Çarlık rejiminin yıkılmasıyla savaşın son yılında bu cephede farklılıklar doğmuştur. 1918'de kurulan Azerbaycan Demokratik Cumhuriyeti de Osmanlı İmparatorluğu'nun yanında yer almış ve Bakü Muharebesi'nde müttefik olmuştur. Alman İmparatorluğu ise Haziran ve Ekim ayları arasındaki Alman Kafkas Seferleri sırasında Gürcistan Demokratik Cumhuriyeti'nin yanında Osmanlı'ya karşı savaşmıştır.Bu görüntüler ise Critical Past tarafından kalitesi arttırılmış görüntülerdir.İyi seyirler.
montalama 01:38
montalama 2.262 izlenme - 6 yıl önce dubellerin yerleştirilmesi
Batı Cephesi - Almanya - Renkli Görüntüler 05:24
Batı Cephesi - Almanya - Renkli Görüntüler 1.583 izlenme - 2 yıl önce Batı Cephesi, Almanya'nın işgal ettiği Belçika, Hollanda ve Fransa'da Müttefikler ile geçen savaşlar dizisine verilen addır. Cephe iki evreden oluşur. Birinci evre 1940'ta Fransa Seferi ile Fransa'nın Almanlar tarafından işgal edilişi, ikinci evre ise 1944'te Normandiya Çıkarması ile daha çok ABD, Birleşik Krallık ve Kanada'dan oluşan Müttefik Birleşik Ordusu'nun Fransa'yı Almanlardan geri almasıdır.
Dis Cephe Cam Temizliği 01:16
Dis Cephe Cam Temizliği 1.439 izlenme - 3 yıl önce Dış Cephe Cam Temizlik Şirketleri, ışıltı cam temizliği şirketi, dış cephe yıkama şirketi, cam silimi firmaları, www.isiltitemizlik.com.tr, işleri camcı personellerimiz ile yapılır. izlesene.com/iz/temizliksirketleri | Videoya Git
Dış Cephe Platformu ve Yük Asansörleri 03:44
Dış Cephe Platformu ve Yük Asansörleri 1.245 izlenme - 3 yıl önce Elektronik motor gücüyle dikey olarak metal kolon üzerine yükselip alçalabilen Cenkamak çift kolonlu platform yeni inşaat projelerinde olduğu kadar aynı zamanda da varolan bina ve tesislerin bakım, onarım, cam, aluminyum, granit kaplama, mantolama, boyama, sıvama gibi her türlü dış cephe işlerinde kullanılabilir. Yüksek iş güvenliği, zamandan ve işçilikten tasarruf, verimlilik ve düşük çalışma maliyetleri sağlar. Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz. Cenkamak Makina San Tic Ltd Şti Yeni Sanayi Sitesi Marangozcular Cad. No:25/A Kahramanmaraş
dış  cephe kaplama  metehan 05:00
dış cephe kaplama metehan 1.355 izlenme - 7 yıl önce dış cephe kaplama metehan yozgat bozok üniversitesi inşaat alanı
Yuksek Binaların Cam Temizliği 00:08
Yuksek Binaların Cam Temizliği 946 izlenme - 4 yıl önce Dış Cephe Cam Temizliği İşleriniz İple Erişim Teknikleri Konusunda Uzman Endüstriyel Dağcılık Sertifikası Almış, İşin Püf Noktalarını Bilen Deneyimli İş Arkadaşlarımız Tarafından Kusursuzca Yapılmakta, Kir, Leke Ve Kalıntılar Giderilerek Kusursuz Temizlik Sağlanmaktadır. Dış Cephe Temizliği Yapılacak Binanın Boyutu Ne Olursa Olsun Dış Cephe Cam Temizliği Konusunda Profesyonel Dağcı Camcı Ekibimizle Sayısız Başarılara İmza Atmış Temizlik Şirketi Olarak İple Erişim Yöntemiyle Cam Silme Tekniğinde Lider Konumdayız.
Borazan Asker - İnek Şaban 00:39
Borazan Asker - İnek Şaban 1.041 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal ve HaliT Akçatepe'nin videosuna yapılan bir edittir efendim, izleyelim.
ölümsüz kahramanlar 03:52
ölümsüz kahramanlar 4.524 izlenme - 9 yıl önce bu toprakları almak için dedelerimiz kanının son damlasına kadar savaşmıştır, baş rolünü ertaş akçelik’in üstlendiği bu film o zamanlarda yaşanan büyük acıların en kısa öreneğidir!.. filmin tamamını izlemek için bu link i tıklayınız; http://www.stv.com.tr/archive.aspx?videoid=6359
Dış Cephe Mantolama 05:04
Dış Cephe Mantolama 633 izlenme - 3 yıl önce Dış Cephe Mantolaması Yaptırırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?
Bianca Söve Ve Mantolama Uygulama Videosu 13:40
Bianca Söve Ve Mantolama Uygulama Videosu 1.311 izlenme - 6 yıl önce bianca söve ve mantolama uygulama videosu. söve mantolama ve denizlik uygulamaları detaylı olarak anlatılmaktadır.
Dış Cephe Ve Cam Temizliği İzmir 00:16
Dış Cephe Ve Cam Temizliği İzmir 720 izlenme - 3 yıl önce Dış Cephe Ve Cam Temizliği İzmir
1. Dünya Savaşı - Büyük Siper Savaşları (Batı Cephesi) 03:30
1. Dünya Savaşı - Büyük Siper Savaşları (Batı Cephesi) 727 izlenme - 2 yıl önce 1. ve 2. Dünya Savaşları arasındaki en büyük farklardan biri siper savaşlarıdır. 1. Dünya Savaş'ının büyük çoğunluğu siperler arasında kanlı çatışmalarla geçmiştir. Askerlerin yüzde 10 gibi bir kısmı da bu siperlerde hayatlarına veda etmişlerdir. Siper savaşları özellikle batı cephelerinde (Çanakkale cephesi de dahil) en korkunç boyutlarına ulaşmıştır. Milyonların hayatlarına mal olan bu siperler sayesinde iki taraf yıllarca birbirine üstünlük kuramazken, savaşı kilitlenme noktasına getirmiştir. Öyle ki, ön taraftaki savunma hatlarının gerisinde de tahkimatlar yapılıyor ve siper sayısı peşi sıra artırılıyordu. Taraflardan biri düşman hattını yardığında, ilerleyemeden, gerideki savunma siperleri tarafından geri püskürtülüyordu. Bu yüzden daha sonraları (2. Dünya Savaş'ında) bir Alman savaş doktrini olan Yıldırım Savaşları denilen hareketli savunmaya dayalı bir sisteme geçilmiştir. Bu sistem cephe hattında direk taarruzu gerektiren iyi arazi, iyi hava desteği, iyi lojistik ve iyi eşgüdüm koşullarını temel alır. Bu taktik ile ilk başarısızlık 2. Dünya Savaş'ında Sovyetler karşısında alınmıştır.
Davut Sulari - Mc Hükümeti 04:47
Davut Sulari - Mc Hükümeti 579 izlenme - 2 yıl önce Aşık Davud Sulari'nin siyasi tarafı da vardı. İşte Sulari, Milliyetçi Cephe hükumetlerini eleştirdiği bir eseri. Eser, önce bir açıklamayla başlıyor, sonra sözleri doğrudan dönemim eleştirisine, doğrudan eleştiren sözlerine geçiyor. İşin acı tarafı, o zamandan bu yana çok değişen bir şeyin olmadığını görmek.
Barut Ot Kubar Kafası 2oı2 01:42
Barut Ot Kubar Kafası 2oı2 1.065 izlenme - 5 yıl önce
alüminyum cephe kaplama 00:49
alüminyum cephe kaplama 750 izlenme - 6 yıl önce alüminyum giydirme cephe sistemleri alüminyum kompozit levha kaplama alüminyum strüktürel slikon cephe transparan cam cephe alüminyum ofis bölmeler cam ofis bölmesi
Başkanlığa Hayır Dr. Sinan Oğan 02:18
Başkanlığa Hayır Dr. Sinan Oğan 103 izlenme - 6 ay önce Dr. Sinan Oğan Başkanlığa Hayır Kampanyası Türkiye'nin Hayrı için başKANlığa HAYIR deyin Dr. Devlet Bahçeli Başbuğ Alparslan Türkeş Referanduma Hayır
prizma tasarım 01:25
prizma tasarım 690 izlenme - 6 yıl önce prizma tasarım / cephe kaplamaları 3d tasarım dış cephe kaplama iç mekan tasarım cafe restorant stand ..hayal edin yeter...
Kuvvetli Rüzgarın Dış Cepheyi Yıkması   00:30
Kuvvetli Rüzgarın Dış Cepheyi Yıkması 27 izlenme - 2 ay önce Tamashi Japonya'da kuvvetli rüzgar yüküne dayanamayan cephe kaplaması yıkılış anı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Capatect Uygulama1 12:52
Capatect Uygulama1 369 izlenme - 3 yıl önce Dış Cephe Mantolama Ve Boya Uygulaması
Temizlik Şirketleri 00:46
Temizlik Şirketleri 839 izlenme - 3 yıl önce Temizlik Şirketleri, temizliksirketleri.com.tr ile tüm istanbul geneline ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe cam temizliği, halıfleks yıkama, koltuk yıkama, temizlik hizmeti.Bayrampaşa temizlik şirketleri, Levent Temizlik Firmaları. izlesene.com/iz/temizliksirketleri | Videoya Git