Hoşgeldiniz!

cepten

Gece Bizim İle Gnçtrkcll'de Lezzetli İnternet 00:34
Gece Bizim İle Gnçtrkcll'de Lezzetli İnternet 480.758 izlenme - 4 yıl önce Biz gece kuşu gnçtrkcll'liler, geceleri rahat rahat yazışalım, sosyal medyayı 7/24 kullanalım diye; aldığımız kadar internet paketi 22:00 - 06:00 arası ceplerimize geri dönüyor ve 30 gün boyunca geceleri bizim oluyor. Tek yapmamız gereken GECELER BİZİM yazıp 2222'ye göndermek ve hediye internet paketimizle 'aman sabahlar olmasın' demek! Detaylar için: http://bit.ly/gecebizim
Hayatınızdan İkilem Derdini Çıkarın! 00:53
Hayatınızdan İkilem Derdini Çıkarın! 51.457 izlenme - 5 yıl önce Avea ile seçim yapmanıza gerek yok! Konuşma ve internet bir arada! Her yöne 500 DK, 1 GB Cepten İnternet sadece 19 TL!
ip kamera 17:33
ip kamera 403 izlenme - 2 yıl önce Kablosuz ip kamera kurulumu ve uzaktan izleme nasıl yapılır Türkçe anlatım
İnternet Cepten Olan (10 dk) 09:55
İnternet Cepten Olan (10 dk) 350 izlenme - 3 yıl önce "Barbara herhalde, Barbara manken olan" diyen kızımızdan yeni bir video ! İnternete girerim herhalde, internet cepten olan! Kaynak: Sokak Röportajları http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/163444/gece-herkes-uyuduktan-sonra-ne-yaparsiniz-sokak-roportajlari
Cepten Para Kazanma Admanager 00:48
Cepten Para Kazanma Admanager 3 izlenme - 6 gün önce ALTTAKİ LİNKTEN KAYIT OLUN http://admanager.com.tr/18837774 ALIŞVERİŞTEN KAZANIN? HEM REKLAM ANKET VİDEO İZLEDİKÇE REKLAMDAN PARA KAZANIN? EKİP KURDUKÇA KAZANIN? AYRICA BU TİCARETTE PUANLARIN BİRİKSİN BEDAVA HEDİYELER KAZANIN?
Urkmez İns. 00:54
Urkmez İns. 106 izlenme - 6 yıl önce
Avealılar Bizzat Anlatıyor 02:03
Avealılar Bizzat Anlatıyor 375 izlenme - 7 yıl önce cepten internet sena'dan sorulur! 'evden ofisten internete giriyorum ama bana yetmiyor her an her yerden internete girebilmeliyim' diyorsan cepten internet tekliflerini yakalamak için e-mail ve sms'lerini kontrol et sosyal hayattan geri kalma!
Ankaralı Yasemin - Cepten Ara Beni 04:13
Ankaralı Yasemin - Cepten Ara Beni 72 izlenme - 1 yıl önce Ankaralı Yasemin - Cepten Ara Beni Albüm: Geliyorlar Gidiyorlar Şarkı Sözleri: Cepten ara beni cepten ara beni Kapsama dışındaysam evden ara beni Servis dışı kalmışsam evden ara beni Gece gündüz yollarını beklerim senin Gelmiyorsan bir haber ver haber ver zalım Gözlerim yolda kulağım seste Gelmiyorsan bari zalım cepten ara beni Cepten ara beni cepten ara beni Kapsama dışındaysam evden ara beni Servis dışı kalmışsam evden ara beni Uzaklara bakmaya gücüm yok artık Her kapı çalışında yüreğim titrer Beni sevdiğini bilmek isterdim Söylemek istiyorsan cepten ara beni Cepten ara beni cepten ara beni Kapsama dışındaysam evden ara beni Servis dışı kalmışsam evden ara ben
turkcell cepten internet 00:45
turkcell cepten internet 147 izlenme - 6 yıl önce turkcell cepten internet
Avealilar Bizzat Anlatiyor 02:03
Avealilar Bizzat Anlatiyor 230 izlenme - 7 yıl önce
Tatilde İhtiyacın Olan Her Şey Yıkılan Pakette! 00:37
Tatilde İhtiyacın Olan Her Şey Yıkılan Pakette! 131 izlenme - 6 yıl önce
Cepmed Mobil Eczane 00:50
Cepmed Mobil Eczane 88 izlenme - 5 yıl önce CepMed ile Eczaneniz cebinizde. Eczanenizde olan biteni cebinizden takip edin. Hesabınızı günü gününe bilin. CepMed Eczacıların SGK' ya verdikleri reçetelerin günlük özetini gösteren bir programdır. CepMed iPhone, iPad, iPod ve Android cihazlarda çalışır. (Telefon ve Tablet. Örneğin Samsung, HTC, Sony) CepMed SGK' ya verdiğiniz reçetelerin adedini, TL olarak tutarını, reçete ortalamasını ve diğer istatistiki bilgilerini gösterir. Eczanenizde olmadığınız zaman bile hesaplarınızı kontrol etmenize yardımcı olur. Kaç reçete yapılmış, kaç lira tutmuş, yeşil-kırmızı vb. takipli ilaç satılmış mı ve buna benzer faydalı bilgilere akıllı telefonunuz üzerinden anında ulaşmanızı sağlar.
Cepten İnternet Paketi 00:45
Cepten İnternet Paketi 40 izlenme - 4 yıl önce Ayda sadece 3 TL'ye herkesi cepten internet ile tanıştırıyoruz! Üstelik paket aşım ücreti yok!
Maç Sonuç Tahmincisi'yle Skorlar Artık Sürpriz Değil! 01:34
Maç Sonuç Tahmincisi'yle Skorlar Artık Sürpriz Değil! 26 izlenme - 4 yıl önce Cebinizde internet olmadığı için maç tahminlerine sokakta ulaşmak sizin için bir hayal mi? Cepten interneti Olmayanlar Sepeti'nin sizler için özel ürettiği Maç Sonuç Tahmincisi'yle artık hayal değil!
Beğendim Çıkartmaları İle Her Şeyi Beğenmek Mümkün! 01:54
Beğendim Çıkartmaları İle Her Şeyi Beğenmek Mümkün! 17 izlenme - 4 yıl önce Cebinde internet yok diye görüp beğendiğin onca şey hakkında hislerini dile getiremiyor musun? Cepten İnterneti Olmayanlar Sepeti bu soruna "Beğendim Çıkartmaları'yla" bir son veriyor!
Kız Bulmaya Yarayan İlişkisi Yok Tişörtü! 01:50
Kız Bulmaya Yarayan İlişkisi Yok Tişörtü! 14 izlenme - 4 yıl önce Facebook'ta arkadaş edinmek zor mu geliyor? Cepten İnterneti Olmayanlar Sepeti'nin size sunduğu İlişkisi Yok Tişörtü'yle hiç de zor değil!
Trafik Sorununu Trafik Zarı'yla Çözün! 02:13
Trafik Sorununu Trafik Zarı'yla Çözün! 5 izlenme - 4 yıl önce Trafik sorununu Trafik Zarı'yla çözün!
Sizce #mutluluknedir? 00:31
Sizce #mutluluknedir? 2 izlenme - 4 yıl önce http://www.ekonomiyekadingucu.com