Hoşgeldiniz!

cersei

Game of Thrones'taki En Seksi 10 Kadın! (Kekilli içerir) 11:22
Game of Thrones'taki En Seksi 10 Kadın! (Kekilli içerir) 4.170 izlenme - 1 yıl önce Bu yabancı kökenli youtube kanalı bu sefer de site üyelerinin hayran olduğu dizinin kadınlarının top 10'u yazmış. Liste Sibel hanımla başlıyor. Bir de azıcık sansürlü, idare edin.
Game of Thrones Sahnelerinin Sokakta Canlandırılması 03:29
Game of Thrones Sahnelerinin Sokakta Canlandırılması 2.291 izlenme - 2 yıl önce Game of Thrones'un bazı meşhur sahneleri sokakta canlandırılıyor. Game of Thrones'un sokakta canlandırılan bazı sahnesine şaşıyor insanlar. İnsanlar Game of Thrones sahnelerini görünce şaşırıyor. Şaşıran insanlar kamera tarafından kaydediliyor. Not: nefermedya kaçtı içime.
Oberyn Martell - İntikam 01:19
Oberyn Martell - İntikam 2.233 izlenme - 2 yıl önce Game of Thrones'un cesaretli ve en iyi savaşçılardan bir tanesi olan Oberyn Martell'i izliyoruz. Karakter hakkında bilgi için; http://viki.gameofthronestr.com/Oberyn_Martell
Stannis Baratheon - Tanrı'nın Tek Şampiyonu 03:32
Stannis Baratheon - Tanrı'nın Tek Şampiyonu 1.397 izlenme - 2 yıl önce Game of Thrones'un en sağlam karakterlerden biri olan, gerçek Kral'ı izliyoruz. 5. Sezonda böyle bir karakteri gereksizce ve aptalca bir şekilde katletselerde kitapta çok sağlam bir karakterdir ve asla unutulmayacak.
Lena Headey ve Jimmy Kimmel'ın Game of Thrones Sitilinde Konuşması 02:52
Lena Headey ve Jimmy Kimmel'ın Game of Thrones Sitilinde Konuşması 617 izlenme - 3 yıl önce Son dönemlerin parlayan dizisi Game of Thrones'ta Cersei Lannister karakterini oynayan Lena Headey ablamız Jimmy Kimmel'ın şovuna katılmış ve ikisi arasında Game of Thrones sitilinde konuşmuşlar. İzleyelim..
Tywin Lannestar ve Attığı Kazıklar 03:07
Tywin Lannestar ve Attığı Kazıklar 138 izlenme - 3 yıl önce tywin - jofreynin dedesi demek yeterli ne olduğu ortada jaimie kral katili - jofreyin dayısı olması gerekirken babası malum cersei - anası illet bir hatun ( ama taş) tyrion küçük şeytan - ana katili diyo babası ama bi adam sensin gerisi boş. lannesterlar geçmişinde kazıkcılık, kuyu kazma, saman altından su yürütme, her türlü hile hurda onlarda,
 Lena Headey ve Jimmy Kimmel'ın Game of Thrones Sitilinde Konuşması 02:52
Lena Headey ve Jimmy Kimmel'ın Game of Thrones Sitilinde Konuşması 224 izlenme - 4 yıl önce Son dönemlerin parlayan dizisi Game of Thrones'ta Cersei Lannister karakterini oynayan Lena Headey ablamız Jimmy Kimmel'ın şovuna katılmış ve ikisi arasında Game of Thrones sitilinde konuşmuşlar. İzleyelim..
Game Of Thrones Oyunu - Fragman 00:51
Game Of Thrones Oyunu - Fragman 162 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde oyunun ilk fragmanını yayınlayan firma, merak edilen pek çok soruyu da cevaplamış oldu. Öncelikli olarak merak edilen oyunun konusunun ne olacağıydı. Oyun kitaplara ve doğal olarak diziye paralel gitse de hikayesi daha önce dizide gözükmemiş House Forrester, yani Forrester ailesini anlatıyor. Kuzeyde Stark ailesine bağlı Forrester’lardan beş farklı karakterle oyunu oynayabileceğiz. Oynanabilir karakterler yeni olsa da dizide gördüğümüz King’s Landing, The Wall gibi ikonik yerleri de ziyaret edebileceğiz. Aynı zamanda diziden tanıdığımız ünlü karakterlerle de etkileşime geçebileceğiz. HBO ile anlaşıp lisans işlerini yalayıp yutan TellTale, oyundaki karakterleri dizide canlandıran aktörlerin seslendirmesini sağlamış. Oyun hikayesi ise kronolojik olarak dizinin üçüncü sezon finalinden beşinci sezonun başlangıcına kadar olan süreyi kapsıyor. The Walking Dead oyunlarını oynayanlar hatırlayacaktır, TellTale oyunları alışılmışın dışında dizi misali bölüm bölüm çıkarmıştı. Aynı konsept Game Of Thrones oyunu için de geçerli olacak. 6 bölüm olarak tasarlanan oyunun ilk bölümü “Iron From Ice” adıyla önümüzdeki ay piyasaya çıkacak, kalan bölümlerin de 4 ila 6 hafta aralıklarla piyasada olması bekleniyor.