Hoşgeldiniz!

Cesaret Videoları

Pitbull'a Kafa Tutan Kedi 04:14
Pitbull'a Kafa Tutan Kedi 6.725 izlenme - 2 hafta önce Minnacık köpeğe saldıran onursuz kedinin olduğu videoda "yerse pitbull'a da yapsana" şeklinde kedilerin onurunu iki paralık eden bir site sakini olmuş. Ben de sokak kedilerinin arasında cesur arkadaşlarımızın da olduğundan emin olduğumdan aramaya koyuldum ve bu videoyu buldum. Sokak kedileri yeri gelir pitbull'a kafa tutar, yeri gelir timsah sinirini bozar, timsaha kafa tutar. Lütfen, bir dahaki sefere sokak kedilerinden bahsedeceksek önce saygı duruşuna geçelim. Bu da timsaha kafa tutan kedinin videosu: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/193826/sahibini-timsahlardan-koruyan-yurek-yemis-kedi
Cesaret Hayatı Hiçe Sayar Vicdanı Değil!! 04:42
Cesaret Hayatı Hiçe Sayar Vicdanı Değil!! 201.391 izlenme - 4 yıl önce Cesaret hayatı hiçe sayar, vicdanı değil!!
Motosikletle Çoban Köpeklerini Ayar Eden Adrenalin Tutkunu Türk! 02:59
Motosikletle Çoban Köpeklerini Ayar Eden Adrenalin Tutkunu Türk! 23.453 izlenme - 3 ay önce Çılgın motorcu, çoban köpeklerini coşturuyor.
Hacı Dayının Treni Trollemesi 00:58
Hacı Dayının Treni Trollemesi 11.151 izlenme - 3 ay önce Bu dayı Güney Afrikanın Colobongo kentinde yaşayan ElDar Caro.Yaptığı kimsenin cesaret edemeyeceği cinsten şeyler.Bu cesareti alkışlarım.Keyifli seyirler.
Acımasız Kız Kavgası 01:31
Acımasız Kız Kavgası 7.073 izlenme - 3 ay önce Sokak ortasında saç baş yolduran kız kavgası. Kızlar ölümüne birbirlerine giriyorlar ve sonuç tabiki de vahim oluyor.Hep birlikte izliyoruz...
soyunan bir kadın için bu kadar risk alırmıydın??? 01:40
soyunan bir kadın için bu kadar risk alırmıydın??? 101.485 izlenme - 9 yıl önce bu kadar riski alabilecek olan delikanlı varmı :):):) izleyin ve görünnn......
Polise Delikanlıca Meydan Okuyan Lgbt'liler 00:14
Polise Delikanlıca Meydan Okuyan Lgbt'liler 14.637 izlenme - 10 ay önce Eşçinseller istiklal caddesine çıkıyor.birlik beraberlikleri onlara cesaret veriyor ve dünya 1 dakikalığına güzelleşiyor
Dj Cesaret Feat 27 Karabela - Telefonu Açsana 2009 03:38
Dj Cesaret Feat 27 Karabela - Telefonu Açsana 2009 85.728 izlenme - 8 yıl önce dj cesaret feat 27 karabela - telefonu açsana 2009
Gülay - Cesaretin Varmı Aşka 03:48
Gülay - Cesaretin Varmı Aşka 63.023 izlenme - 4 yıl önce Aşk cesaret ister,Aşk yürek ister, var mı cesaretin?
Avrasya Tüneli'nden Bisikletle Geçti 08:37
Avrasya Tüneli'nden Bisikletle Geçti 3.935 izlenme - 2 ay önce İstanbul'da hız tutkunu çılgın genç, Avrasya Tüneli'ni bisikletle geçti. Tehlikeli yolculuğunu kaskında bulunan kamerayla kaydeden genç, o anları sosyal medyada paylaştı
Motosikletiyle Çölün Ortasında Cipe Çarpan Adam 02:15
Motosikletiyle Çölün Ortasında Cipe Çarpan Adam 3.210 izlenme - 2 ay önce Çölde motor süren adrenalin bağımlılarından birisi kum tepesinin üzerinden atladığı an görüş açısına giren cipi küçük sürtünmeyle geçti. O anlar kafa kamerasına yansırken sonrasında gözüken cipin üzerinde ezilme ve lastik izi görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ölümle Dalga Geçen Adrenalin Bağımlısı Çılgın İnsanlar 03:50
Ölümle Dalga Geçen Adrenalin Bağımlısı Çılgın İnsanlar 944 izlenme - 3 hafta önce Yüzlerce metre yükseklikten sarkarak fotoğraf çektirenden bisiklet binene. Her biri ayrı çılgın! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dev Vatozlar ile Yüzen Kız 00:53
Dev Vatozlar ile Yüzen Kız 2.913 izlenme - 2 ay önce Okyanus derinliğinde manta vatozlarıyla yüzen adrenalin tutkunu kızın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.
G Maxe'te Korkudan Ayılıp Bayılan Çocuk 01:44
G Maxe'te Korkudan Ayılıp Bayılan Çocuk 4.544 izlenme - 4 ay önce Kesinlikle bir yaş sınırı olması gereken bu tarz lunapark aletleri çocuklar için pek sağlıklı gözükmüyor. Meksika'da bir lunaparkta kaydedilen bu görüntülerde G-Max'e binen iki çocuktan birisi iniş sırasında her ne kadar keyifli olsa da fırlatma sırasında defalarca ayılıp bayıldı.
Gülay - Cesaretin Var Mı Aşka 03:46
Gülay - Cesaretin Var Mı Aşka 63.525 izlenme - 7 yıl önce cesaretin varmı aşka
Azraile Kafa Tutan Tren Sever Eleman 00:26
Azraile Kafa Tutan Tren Sever Eleman 5.334 izlenme - 11 ay önce Açıklanması zor bir video ile yine karşınızdayım. Genelde rusların yaptığı trenin altına yatma videoları sosyal medyada yer almakta. Bu kez farklı bir ecnebi memleketinden bir kardeşimiz, azraile kafa tutarak bir tren şovuda o yapıyor. Fazla baş ağrıtmadan videomuzu izliyoruz.
Kepçeye Kafa Tutan Snowboard Tutkunları 03:50
Kepçeye Kafa Tutan Snowboard Tutkunları 3.045 izlenme - 3 ay önce Kepçeye Kafa Tutan Snowboard Tutkunları Adrenalin tutkunu kayakçıların yeni eğlencesi kepçe ile snowboard.
cesur yürek (1.bölüm) 18:37
cesur yürek (1.bölüm) 111.816 izlenme - 9 yıl önce mel gibson ve birçok oscar almış mükemmel bir film.cesur yürek (brave heart) filminin tamamı.bu filmi anlatmaya bile gerek yok.
Burada Suya Girmek Cesaret İster! 02:49
Burada Suya Girmek Cesaret İster! 27.765 izlenme - 3 yıl önce Burada Suya Girmek Cesaret İster! Şeytanın Havuzunda Yüzmek Büyük Bir Cesaret İster! Devil's Pool Victoria Falls
Düz Duvara Tırmanan Dan Osman 01:48
Düz Duvara Tırmanan Dan Osman 956 izlenme - 1 ay önce İpsiz, çivisiz, ekipmansız keçi gibi tırmanan adamı izliyoruz. iyi seyirler.
Japonya'da Adrenalin Arayanların Yeni Oyunu: Ayı Küpü 00:25
Japonya'da Adrenalin Arayanların Yeni Oyunu: Ayı Küpü 12.989 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da heyecan ve adrenalin arayanların yeni tv programı tam olarak bu küp ve bir ayıdan oluşuyor. Ellerinde kamera ile küpün içine giren insanlar ayı tarafından saldırıya uğramayı bekliyor ve o anları kaydediyor.
Doğruluk Mu Cesaret Mi? - Sokakta Megafonla Bağır! - Oha Diyorum 05:58
Doğruluk Mu Cesaret Mi? - Sokakta Megafonla Bağır! - Oha Diyorum 5.758 izlenme - 9 ay önce Yeni bir "doğruluk ve cesaret" videosu daha çektik. İstenen cevabı vermeyenler her zaman olduğu gibi kutudan çıkan şeyi yapmak zorunda kalıyor.
Ferdi Tayfur Bakislarin Bana Biraz Cesaret Versin 03:41
Ferdi Tayfur Bakislarin Bana Biraz Cesaret Versin 19.813 izlenme - 5 yıl önce ferdi tayfur bakislarin bana biraz cesaret versin
Galata Kulesi'nde Tehlikeli Bir Eğlence 02:24
Galata Kulesi'nde Tehlikeli Bir Eğlence 968 izlenme - 2 ay önce Pavel Smirnova, Galata Kulesin'de insanların şaşkın bakışları esnasında adrenalinin içinde çok güzelce eğlendiği macerayı sizinle paylaşıyor...
gözü kara kamyon şoförü 00:47
gözü kara kamyon şoförü 21.291 izlenme - 9 yıl önce aşırı cesaretin sonu
cesur yürek (2.bölüm) 18:32
cesur yürek (2.bölüm) 44.915 izlenme - 9 yıl önce mel gibson ve birçok oscar almış mükemmel bir film.cesur yürek (brave heart) filminin tamamı.bu filmi anlatmaya bile gerek yok.
Çılgın Türk Pilot Dünya Pilotlarının İnmeye Cesaret Edemediği Piste İnmeyi Başardı 01:37
Çılgın Türk Pilot Dünya Pilotlarının İnmeye Cesaret Edemediği Piste İnmeyi Başardı 962 izlenme - 4 ay önce Havalimanları, uçakların devasa ebatları ve daha sıkı güvenlik önlemlerinin alınması sebebiyle geniş düzlükler üzerinde konumlandırılırlar. Tabii bu geniş düzlükler, havalimanının bulunduğu iklim koşullarıyla da doğru orantılı olarak şiddetli fırtınaların oluşmasına sebep olabiliyor. Almanya’daki Düsseldorf Uluslararası Havalimanı da bunlardan bir tanesi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kedinin Cesareti Hayrete Düşürüyor 00:57
Kedinin Cesareti Hayrete Düşürüyor 5.490 izlenme - 2 yıl önce Evin kedisinin uğraştığı böceği gören sahibi, yakından çekim yapmak için yaklaşıyor ancak... Daha fazlası www.izlesene.com/haberlercom kanalında....
Doğruluk Mu Cesaret Mi? - Sokakta Arı Şapkasıyla Dolaş! - Oha Diyorum 08:35
Doğruluk Mu Cesaret Mi? - Sokakta Arı Şapkasıyla Dolaş! - Oha Diyorum 3.798 izlenme - 10 ay önce OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
cesur yürek (5.bölüm) 19:00
cesur yürek (5.bölüm) 37.697 izlenme - 9 yıl önce mel gibson ve birçok oscar almış mükemmel bir film.cesur yürek (brave heart) filminin tamamı.bu filmi anlatmaya bile gerek yok.