Hoşgeldiniz!

Cesaret Videoları

Cesaret Hayatı Hiçe Sayar Vicdanı Değil!! 04:42
Cesaret Hayatı Hiçe Sayar Vicdanı Değil!! 201.300 izlenme - 4 yıl önce Cesaret hayatı hiçe sayar, vicdanı değil!!
Motosikletle Çoban Köpeklerini Ayar Eden Adrenalin Tutkunu Türk! 02:59
Motosikletle Çoban Köpeklerini Ayar Eden Adrenalin Tutkunu Türk! 23.270 izlenme - 3 ay önce Çılgın motorcu, çoban köpeklerini coşturuyor.
Hacı Dayının Treni Trollemesi 00:58
Hacı Dayının Treni Trollemesi 11.130 izlenme - 2 ay önce Bu dayı Güney Afrikanın Colobongo kentinde yaşayan ElDar Caro.Yaptığı kimsenin cesaret edemeyeceği cinsten şeyler.Bu cesareti alkışlarım.Keyifli seyirler.
Acımasız Kız Kavgası 01:31
Acımasız Kız Kavgası 6.869 izlenme - 2 ay önce Sokak ortasında saç baş yolduran kız kavgası. Kızlar ölümüne birbirlerine giriyorlar ve sonuç tabiki de vahim oluyor.Hep birlikte izliyoruz...
Avrasya Tüneli'nden Bisikletle Geçti 08:37
Avrasya Tüneli'nden Bisikletle Geçti 3.922 izlenme - 2 ay önce İstanbul'da hız tutkunu çılgın genç, Avrasya Tüneli'ni bisikletle geçti. Tehlikeli yolculuğunu kaskında bulunan kamerayla kaydeden genç, o anları sosyal medyada paylaştı
Polise Delikanlıca Meydan Okuyan Lgbt'liler 00:14
Polise Delikanlıca Meydan Okuyan Lgbt'liler 14.621 izlenme - 9 ay önce Eşçinseller istiklal caddesine çıkıyor.birlik beraberlikleri onlara cesaret veriyor ve dünya 1 dakikalığına güzelleşiyor
soyunan bir kadın için bu kadar risk alırmıydın??? 01:40
soyunan bir kadın için bu kadar risk alırmıydın??? 101.473 izlenme - 9 yıl önce bu kadar riski alabilecek olan delikanlı varmı :):):) izleyin ve görünnn......
Motosikletiyle Çölün Ortasında Cipe Çarpan Adam 02:15
Motosikletiyle Çölün Ortasında Cipe Çarpan Adam 3.208 izlenme - 2 ay önce Çölde motor süren adrenalin bağımlılarından birisi kum tepesinin üzerinden atladığı an görüş açısına giren cipi küçük sürtünmeyle geçti. O anlar kafa kamerasına yansırken sonrasında gözüken cipin üzerinde ezilme ve lastik izi görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dev Vatozlar ile Yüzen Kız 00:53
Dev Vatozlar ile Yüzen Kız 2.903 izlenme - 2 ay önce Okyanus derinliğinde manta vatozlarıyla yüzen adrenalin tutkunu kızın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.
Dj Cesaret Feat 27 Karabela - Telefonu Açsana 2009 03:38
Dj Cesaret Feat 27 Karabela - Telefonu Açsana 2009 85.724 izlenme - 8 yıl önce dj cesaret feat 27 karabela - telefonu açsana 2009
Gülay - Cesaretin Varmı Aşka 03:48
Gülay - Cesaretin Varmı Aşka 62.882 izlenme - 4 yıl önce Aşk cesaret ister,Aşk yürek ister, var mı cesaretin?
Kepçeye Kafa Tutan Snowboard Tutkunları 03:50
Kepçeye Kafa Tutan Snowboard Tutkunları 3.004 izlenme - 2 ay önce Kepçeye Kafa Tutan Snowboard Tutkunları Adrenalin tutkunu kayakçıların yeni eğlencesi kepçe ile snowboard.
G Maxe'te Korkudan Ayılıp Bayılan Çocuk 01:44
G Maxe'te Korkudan Ayılıp Bayılan Çocuk 4.523 izlenme - 4 ay önce Kesinlikle bir yaş sınırı olması gereken bu tarz lunapark aletleri çocuklar için pek sağlıklı gözükmüyor. Meksika'da bir lunaparkta kaydedilen bu görüntülerde G-Max'e binen iki çocuktan birisi iniş sırasında her ne kadar keyifli olsa da fırlatma sırasında defalarca ayılıp bayıldı.
Türk F-16 Pilotundan Dünya Pilotlarını Kıskandıracak Hareket! 02:28
Türk F-16 Pilotundan Dünya Pilotlarını Kıskandıracak Hareket! 1.148 izlenme - 4 hafta önce Uluslararası bir gösteride hünerlerini sergileyen Türk F-16 pilotları, yunus stili uçuşlarıyla gösteriye damga vurdu.
Azraile Kafa Tutan Tren Sever Eleman 00:26
Azraile Kafa Tutan Tren Sever Eleman 5.330 izlenme - 10 ay önce Açıklanması zor bir video ile yine karşınızdayım. Genelde rusların yaptığı trenin altına yatma videoları sosyal medyada yer almakta. Bu kez farklı bir ecnebi memleketinden bir kardeşimiz, azraile kafa tutarak bir tren şovuda o yapıyor. Fazla baş ağrıtmadan videomuzu izliyoruz.
Gülay - Cesaretin Var Mı Aşka 03:46
Gülay - Cesaretin Var Mı Aşka 63.509 izlenme - 7 yıl önce cesaretin varmı aşka
cesur yürek (1.bölüm) 18:37
cesur yürek (1.bölüm) 111.808 izlenme - 9 yıl önce mel gibson ve birçok oscar almış mükemmel bir film.cesur yürek (brave heart) filminin tamamı.bu filmi anlatmaya bile gerek yok.
Burada Suya Girmek Cesaret İster! 02:49
Burada Suya Girmek Cesaret İster! 27.692 izlenme - 3 yıl önce Burada Suya Girmek Cesaret İster! Şeytanın Havuzunda Yüzmek Büyük Bir Cesaret İster! Devil's Pool Victoria Falls
Japonya'da Adrenalin Arayanların Yeni Oyunu: Ayı Küpü 00:25
Japonya'da Adrenalin Arayanların Yeni Oyunu: Ayı Küpü 12.897 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da heyecan ve adrenalin arayanların yeni tv programı tam olarak bu küp ve bir ayıdan oluşuyor. Ellerinde kamera ile küpün içine giren insanlar ayı tarafından saldırıya uğramayı bekliyor ve o anları kaydediyor.
Galata Kulesi'nde Tehlikeli Bir Eğlence 02:24
Galata Kulesi'nde Tehlikeli Bir Eğlence 957 izlenme - 1 ay önce Pavel Smirnova, Galata Kulesin'de insanların şaşkın bakışları esnasında adrenalinin içinde çok güzelce eğlendiği macerayı sizinle paylaşıyor...
Doğruluk Mu Cesaret Mi? - Sokakta Megafonla Bağır! - Oha Diyorum 05:58
Doğruluk Mu Cesaret Mi? - Sokakta Megafonla Bağır! - Oha Diyorum 5.704 izlenme - 8 ay önce Yeni bir "doğruluk ve cesaret" videosu daha çektik. İstenen cevabı vermeyenler her zaman olduğu gibi kutudan çıkan şeyi yapmak zorunda kalıyor.
Örümcek Adam Filminden Etkilenen Çılgın Genç 01:57
Örümcek Adam Filminden Etkilenen Çılgın Genç 947 izlenme - 4 hafta önce Örümcek Adam filminden etkilenin ve her ne kadar ağ atma yeteneği olmasa da bu yolda hızla kendisini geliştiren adamın görüntülerini izliyoruz.
Çılgın Türk Pilot Dünya Pilotlarının İnmeye Cesaret Edemediği Piste İnmeyi Başardı 01:37
Çılgın Türk Pilot Dünya Pilotlarının İnmeye Cesaret Edemediği Piste İnmeyi Başardı 953 izlenme - 3 ay önce Havalimanları, uçakların devasa ebatları ve daha sıkı güvenlik önlemlerinin alınması sebebiyle geniş düzlükler üzerinde konumlandırılırlar. Tabii bu geniş düzlükler, havalimanının bulunduğu iklim koşullarıyla da doğru orantılı olarak şiddetli fırtınaların oluşmasına sebep olabiliyor. Almanya’daki Düsseldorf Uluslararası Havalimanı da bunlardan bir tanesi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ferdi Tayfur Bakislarin Bana Biraz Cesaret Versin 03:41
Ferdi Tayfur Bakislarin Bana Biraz Cesaret Versin 19.660 izlenme - 5 yıl önce ferdi tayfur bakislarin bana biraz cesaret versin
gözü kara kamyon şoförü 00:47
gözü kara kamyon şoförü 21.289 izlenme - 9 yıl önce aşırı cesaretin sonu
cesur yürek (2.bölüm) 18:32
cesur yürek (2.bölüm) 44.904 izlenme - 9 yıl önce mel gibson ve birçok oscar almış mükemmel bir film.cesur yürek (brave heart) filminin tamamı.bu filmi anlatmaya bile gerek yok.
Kedinin Cesareti Hayrete Düşürüyor 00:57
Kedinin Cesareti Hayrete Düşürüyor 5.475 izlenme - 2 yıl önce Evin kedisinin uğraştığı böceği gören sahibi, yakından çekim yapmak için yaklaşıyor ancak... Daha fazlası www.izlesene.com/haberlercom kanalında....
Gökyüzünde Rodeo Yapmak 01:33
Gökyüzünde Rodeo Yapmak 413 izlenme - 4 hafta önce Gökyüzünde wingsuit ile uçan adrenalin tutkunu çılgının ikilinin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Doğruluk Mu Cesaret Mi? - Sokakta Arı Şapkasıyla Dolaş! - Oha Diyorum 08:35
Doğruluk Mu Cesaret Mi? - Sokakta Arı Şapkasıyla Dolaş! - Oha Diyorum 3.487 izlenme - 10 ay önce OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Bikinili Kadınlarla Cesaret Mi Gerçek Mi? Oyunu Oynayan Adam (Türkçe Altyazılı) 03:03
Bikinili Kadınlarla Cesaret Mi Gerçek Mi? Oyunu Oynayan Adam (Türkçe Altyazılı) 1.776 izlenme - 8 ay önce 'Cesaret mi gerçek mi' oyununu daha çok 'cesaret ya da cesaret' şeklinde değiştirerek plajda bikinili kadınlarla oynayan adamımız aklınıza gelebilecek her şeyi yapıyor. Kutudan çektiği kağıtlarda yazanları uygulayan Aryia'nın eğlenceli videosunu izliyoruz.