Hoşgeldiniz!

çeşminaz

Salman Siringul - Cesminaz 05:05
Salman Siringul - Cesminaz 4.957 izlenme - 2 yıl önce Salman Şiringül'ün, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Vefasız" albümünde yer alan "Çeşminaz" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Ali Altay - Çeşminaz 03:58
Ali Altay - Çeşminaz 6.037 izlenme - 6 yıl önce
kıraç - çeşminaz - [orijinal video klip] 04:40
kıraç - çeşminaz - [orijinal video klip] 515 izlenme - 7 yıl önce kıraç - çeşminaz - [orijinal video klip] - [alisayar]
Çeşminaz  - Sana Yar Dedim 02:54
Çeşminaz - Sana Yar Dedim 498 izlenme - 7 yıl önce bir_net internet cafe gaziantep ferhatosman@msn.com
Çeşminaz 02:54
Çeşminaz 271 izlenme - 7 yıl önce bir_net internet cafe gaziantep ferhatosman@msn.com
Kıraç - Ben Yolumu Bulurum (1998) 04:02
Kıraç - Ben Yolumu Bulurum (1998) 124 izlenme - 3 yıl önce Sene 1998.O zamanlar ülkemizde rock kültürü, özellikle anadolu rock olmak üzere büyük bir patlama yapmıştı.O dönemlerde Ayna,Kim Bunlar,Destan gibi grupların yanı sıra Murat Göğebakan,Haluk Levent,Murat Kekilli gibi sanatçılar patlama yapmışlardı.İşte o zamanlar çıkış şarkısı Dağların Kadını ile elvis ceketi, klasik yeleği, elvis saçlarıyla bambaşka bir tarzla çıkmıştı karşımıza.Ardından 1998 yazında gelen Talihim Yok Bahtım Kara ile asıl çıkışını yapmıştı kendisi.Bir anda rock kulvarında yerini edinmiş ve belli kaliteli müzik dinleyicisi kesim tarafından büyük bir beğeni almıştı.Özellikle Deli Düş albümü o dönem ve şimdi de türk rock müziğindeki en iyi albümlerden biri oldu.Albümde Sevme,Yalnızlığın Kapıları ve Deli Düş gibi kıyıda köşede kalmış seçkin ve muhteşem şarkılar vardı.İşte bu klip de Kıraç'ın 1998 yılında çıkardığı Deli Düş albümünün üçüncü klibi,1998 yılının Ekim ayında yayınlanmış ve ne yazık ki kısa sürelik bir ilgi görmüş oysa ki Türk Rock Müziğ'nde kilometre taşı olacak bir şark olan Ben Yolumu Bulurum şarkısına çekilmiştir. Ayrıca klipteki solo gitar da sevgili Yavuz Çetin'e aittir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'ların kıyıda köşede kalmış bu efsane şarkıyı gün yüzüne çıkarmak istedim. İyi izlemeler.
Çeşminaz 01:42
Çeşminaz 216 izlenme - 9 yıl önce
Erol Aydın - Çeşminaz İle Hakan 05:58
Erol Aydın - Çeşminaz İle Hakan 15 izlenme - 10 ay önce Anadolu Müzik Yapım. info@anadolumuzik.com.tr www.anadolumuzik.com.tr https://www.facebook.com/anadolumuzik https://www.facebook.com/AnadoluMuzikOfficial https://twitter.com/AnadoluMuzikk https://instagram.com/anadolumuzik/
Kıraçfunda Arar - Çeşminaz 04:52
Kıraçfunda Arar - Çeşminaz 30 izlenme - 6 yıl önce