Hoşgeldiniz!

Cesur Balık Videoları İzle

cesur balık 01:09
cesur balık 7.428 izlenme - 9 yıl önce eğer kayıp balık nemo, köpekbalığı hikayesi gibi animasyonları sevdiyseniz cesur balık'tan da keyif alacağınız kesin. senaryo yazarı scott clevenger%u2019ın "denizler altında geçen bir western" diyerek tanımladığı film, küçükler kadar büyüklerin de severek izleyeceği türden.
Cesur Balık 2 Türkçe Fragman 02:00
Cesur Balık 2 Türkçe Fragman 2.552 izlenme - 4 yıl önce Köpekbalıkları tarafından kaçırılan arkadaşlarını kurtarmak için yola çıkan Pi ve Junior’ın başından geçenleri konu almaktadır. Pi ve Cordelia daha yeni Junior’un ebeveynleri olmuşlardır. Pi bütün balıkları savaşmak için eğitiyorken, Ronny adında yeni birisi ortaya çıkarak, kendi yöntemini denemelerini ve bu sayede köpekbalıklarından kurtulabileceklerini söylerler.
Cesur Balık 2 Fragmanı 01:59
Cesur Balık 2 Fragmanı 968 izlenme - 4 yıl önce The Reef 2: High Tide
Cesur Balık 2 Türkçe Dublaj 02:24:30
Cesur Balık 2 Türkçe Dublaj 285 izlenme - 10 ay önce Cesur Balık 2 filmi hakkında bilgi Cesur Balık 2 filmi sitemizde Türkçe Dublaj olarak 360p kalitesinde yayınlanmaktadır. Köpekbalıkları tarafından kaçırılan arkadaşlarını kurtarmak için yola çıkan Pi ve Junior'ın başından geçenleri konu almaktadır. Pi ve Cordelia daha yeni Juni. Cesur Zebra İzle Türkçe Dublaj Animasyon.,Cesur Zebra Türkçe Dublaj izle, Cesur Zebra izle, Cesur Zebra full izle, Cesur Zebra - Film izle, Full izle, Filmi .
shark bait 1 fragmanı 00:13
shark bait 1 fragmanı 366 izlenme - 6 yıl önce derin denizler altındaki bu masmavi macerada küçük balığımıza eşlik etmeye hazır olun! bostonlu sıradan bir balık olan pi halası pearl ile beraber yaşamak için gittiği egzotik mercan kayalığında hayallerinin balığı cordelia ile tanıştığı anda aşık olur.rnancak bir problem vardır. mercan kayalığındaki balıklar topluluğu sürekli korku içinde yaşatan acımasız köpekbalığı troyun da cordeliada gözü vardır üstelik hiçbir rekabet kabul etmemektedir. troyu ve yandaşlarını safdışı ederek mercan kay