Hoşgeldiniz!

çetinkaya

Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 908.490 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane serisinin devam filmi ÇILGIN DERSANE 3, 17 Ocakta Sinemalarda... İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin yapıyor. Aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ve İlkin Oğuzhan Çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 536.123 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane serisinin devam filmi ÇILGIN DERSANE 3, 17 Ocakta Sinemalarda... İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin yapıyor. Aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ve İlkin Oğuzhan Çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
Çılgın Dersane 3 Kamera Arkası 03:05
Çılgın Dersane 3 Kamera Arkası 284.205 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane 3 filmi kamera arkası görüntüleri. Çılgın Dersane serisinin 3. filmi Çılgın Dersane 3, 17 Ocak'ta Sinemalarda. Çılgın Dersane 3 Kamera Arkası, Çılgın Dersane kamera arkası, çılgın dersane müziği.
Duygu Çetinkaya Canlı Yayında Rezil Oldu 02:34
Duygu Çetinkaya Canlı Yayında Rezil Oldu 68.628 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk ekranlarında Mesut Yar'ın konuğu olan Duygu Çetinkaya, 'selfie' fotoğrafları ile ilgili eleştirisi sonrasında alay konusu oldu Çılgın Dershane filmlerinde rol alan ve Survivor yarışması ile tanınan Duygu Çetinkaya Cnn Türk'te yayınlanan "Burada Laf Çok" programında Mesut Yar'la girdiği iddiayı kaybetti. "BENİM ÖYLE POZUM YOK" Cnn Türk'te Mesut Yar'ın sunduğu 'Burada Laf Çok' programın konuğu olan oyuncu Duygu Çetinkaya, 'Selfie' pozu ile ilgili 'Selfie çekilirken bir de şöyle bir şey var', 'dudakları çıkartıyorlar böyle, benim hiç öyle bir pozum yok' dedi. Mesut Yar'ın 'Hiç mi yok' sorusuna, 'Hiç yok, bulamazsınız' diyerek cevap verdi. MESUT YAR O FOTOĞRAFLARI DEŞİFRE ETTİ Programın ilerleyen saatlerinde Mesut Yar, Duygu Çetinkaya'nın instagram hesabından fotografları yayınlayınca, stüdyoda espri konusu oldu.
Burcu Çetinkaya --- Şahin ile Sıfır Çizme Denemesi 01:10
Burcu Çetinkaya --- Şahin ile Sıfır Çizme Denemesi 68.470 izlenme - 4 yıl önce Dünyaca ünlü bayan ralli pilotumuz Burcu Çetinkaya'nın normal bir şahin ile sıfır çizme deneyimi. Kilitli diferansiyelin olmadığı bir arabadan yine fena sayılmaz bir performans çıkıyor.
Çetin Çetinkaya - Cetin Cetinkaya - İch Liebe Dich 03:29
Çetin Çetinkaya - Cetin Cetinkaya - İch Liebe Dich 153.928 izlenme - 9 yıl önce çetin çetinkaya - cetin cetinkaya - ich liebe dich
Güven Baran & Duygu Çetinkaya - Kıvılcım 04:46
Güven Baran & Duygu Çetinkaya - Kıvılcım 92.612 izlenme - 6 yıl önce by sefer
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 03:48
Niran Ünsal ve Duygu Çetinkaya Arasındaki Sert Kavga! 42.136 izlenme - 3 yıl önce Olayların kanalı Beyaz Tv'de Oya Aydoğan, Pakize Suda, Sinan Özedincik ve Duygu Çetinkayanın sunduğu 'Söylemezsem Olmaz' programının bu haftaki konuğu Niran Ünsal ile Sunucu Duygu Çetinkaya'nın bir anda oluşan kavgasına şaşırıp..Ohaa ! Bu kadarda olmaz..Sen sunucusun yahu,gelen misafire yaptığın terbiyesizliğe ben utandım(kendi fikrim) ..Ve Niran Ünsal'ın susmasına rağmen edebsizliğine devam eden, ayıbın biri bin para Duygu Çetinkaya'nın kendisinden yaşça büyük sanatçıya yaptığı olay hareketi ben şahsım adına sindiremeyip son kararı siz değerli halk jürisine bırakıyorum..İyi seyirler efendim...
Çılgın Dersane 3 Oyuncularından Mesaj! 02:22
Çılgın Dersane 3 Oyuncularından Mesaj! 47.240 izlenme - 4 yıl önce Çılgın Dersane 3 Oyuncuları sevenlerini serinin yeni filmine davet ediyor. Çılgın Dersane 3 17 Ocak'ta sinemalarda...
İch Liebe Dich 03:40
İch Liebe Dich 62.578 izlenme - 9 yıl önce çetin çetinkaya
Muhabbet ---O Milli Takım Ole---©-İlk Kez-© 02:41
Muhabbet ---O Milli Takım Ole---©-İlk Kez-© 59.635 izlenme - 9 yıl önce engelsterden®
Rallici Burcu Çetinkaya Suruç İzlenimlerini Anlattı Sosyal Medya Yıkıldı 03:05
Rallici Burcu Çetinkaya Suruç İzlenimlerini Anlattı Sosyal Medya Yıkıldı 12.755 izlenme - 2 yıl önce Milli rallici, Suruç'ta meydana gelen ve 30 kişinin hayatını kaybettiği patlama sonrasında olay yerine giderek izlenimlerini paylaştı sosyal medyada kıyamet koptu.
Çetin Çetinkaya - Zu Spat  Türkçe 03:41
Çetin Çetinkaya - Zu Spat Türkçe 37.621 izlenme - 7 yıl önce avrupayı sarsan türk çetin çetinkaya türkçe zu spat
Çetin Çetinkaya Schau Hin 03:16
Çetin Çetinkaya Schau Hin 22.253 izlenme - 8 yıl önce çetin çetinkaya schau hin
Güven Baran-Duygu Çetinkaya - Kıvılcım 04:41
Güven Baran-Duygu Çetinkaya - Kıvılcım 29.111 izlenme - 6 yıl önce güven baran-duygu çetinkaya - kıvılcım
Adanalı Ayhan Giderim 04:19
Adanalı Ayhan Giderim 20.537 izlenme - 8 yıl önce derbeder güllü den hatıra
FETÖ'cülerin Değişmeyen Alçaklıkları 02:03
FETÖ'cülerin Değişmeyen Alçaklıkları 4.460 izlenme - 11 ay önce 25.06.1999 târihinde yayınlanan Ceviz Kabuğu programında Nazlı Ilıcak, FETÖ'cülerin sızdırdığı, gazeteci Hikmet Çetinkaya'ya âit mahrem bir raporu karalama amacıyla kullanıyor.
Dj @hwet Vs. Çetin Çetinkaya - Mektup 04:25
Dj @hwet Vs. Çetin Çetinkaya - Mektup 20.329 izlenme - 8 yıl önce dj @hwet vs. çetin çetinkaya - mektup
Sie Liegt İn Meinen Armen-Çetin Çetin Kaya 03:35
Sie Liegt İn Meinen Armen-Çetin Çetin Kaya 10.020 izlenme - 7 yıl önce
Funda Çetinkaya_gelsen Ne Olur_klip İlkay Onay 04:01
Funda Çetinkaya_gelsen Ne Olur_klip İlkay Onay 12.534 izlenme - 6 yıl önce ankaradan esen yeni bir rüzgar funda çetinkaya...mıj prodüksiyon etiketi ile müzik marketlerde ki yerini alan sanatçının bu ilk albümü. farklı tarzı usta yorumu ve besteci kimliği ile dikkatleri çeken funda çetinkaya müzik piyasasında şimdiden farklı bir yer alma yolunda. gelsen ne olur adlı şarkısı ile radyo listelerinde ilk sıralarda yerini alan sanatçı ilk klibinide yine aynı çalışmasına çekti. albüme gitme yar adını veren çetinkaya kısa sürede hedeflediği noktaya gelecek...funda çetinkaya ç
Türbana Giren 10 Ünlü Türk 01:01
Türbana Giren 10 Ünlü Türk 1.506 izlenme - 7 ay önce Türbanlı olmayan fakat sonradan türban takmaya başlayan ünlüler arasından 10 kişiyi seçtik. Türban takmadığı dönemlerde filmlerde, dizilerde gördüğüm bu ünlülerden bazıları türbanlı olduktan sonra da ekran karşısında olmaya devam etti. Bazıları ise mesleğini bıraktı. Şarkıcılar, oyuncular, spikerler listede bulunan tesettüre giren ünlü isimlerden. 10- Tuğçe Kazaz. Tuğçe Kazaz'ın türbanlı oluşu yeni bir döneme denk geliyor. Türbanlı oluşundan sonra siyasete ilgisi de yoğunlaşmıştır. 9- Sevda Karaçam. Sunucu olan Sevda Karaçam sonrasında türban takan isimler arasında yer alıyor. 8- Sevda Demirel. 7- Niran Ünsal 6- Eski yeşilçam oyuncularından Necla Nazır da listede yer alıyor. Bir dönem türbanını çıkaran ve sonradan tekrar türban takan oyuncu türbanlı film oyuncusu aranmamasından dolayı başını açtığını söylemişti. 5- İntizar. Şarkıcı olan intizar umreye gittikten sonra türban takanlardan. 4- İkbal Gürpınar kanal 7'de yaptığı programlardan sonra tanınan bir isim. O da türban takan ünlüler listesinde. 3- Hilal Cebeci. Taktığı türbanla objektiflerde gözüken cebeci dini sohbet için taktığını söylemiştir. 2- Büşra Ayaydın da genç yaşta türban takan ünlülerden. 1- Burcu Çetinkaya, rallici. Geçtiğimiz senelerde tesettür takmaya başlamıştır.
Asiye Nasıl Kurtulur? - Müjde Ar (1986 -  105 dk) 01:41:03
Asiye Nasıl Kurtulur? - Müjde Ar (1986 - 105 dk) 8.501 izlenme - 2 yıl önce Komisyoncusunun gönderdiği Nazlı, bir sabah kiralık ev ararken Selahattin’le karşılaşır. Selahattin, fuhuş yuvasının yöneticilerinden, kulağı küpeli efemine tipli bir gençtir. Düşmüş ya da düşürülmüş Asiye ve Asiyelerin öyküsünü izleyeceğiz. Asiye ve Asiyeler düzenin bu değerlerine yenik düşüp kaybolup gidiyorlar. Yapım: 1986 - Türkiye Tür: Dram Süre: 105 dakika Yönetmen: Atıf Yılmaz, Oyuncular: Hümeyra Akbay, Müjde Ar, Ali Poyrazoğlu, Füsun Demirel, Tuncay Akça, Güler Ökten, Yaman Okay, Ali Yaylı, Dursun Ali Sarıoğlu, Güzin Çorağan, Savaş Yurttaş, Melih Çardak, Mehmet Akan, Yavuzer Çetinkaya, Tayfun çorağan, Fatoş Sezer, Ali Yalaz, Oktay Sözbir, Defne Halman, Nazım Yılmaz, Ahu Usta, Nihat Oktay, Muhlis Asan, Nuran Oktar, Senaryo: Atıf Yılmaz, Barış Pirhasan, Nuran Oktar, Senaryo(Kitap): Vasıf Öngören, Yapımcı: Atıf Yılmaz,
Survivor 2017 Gönüllüler Tanıtımı 01:41
Survivor 2017 Gönüllüler Tanıtımı 1.219 izlenme - 7 ay önce Survivor 2017'de gönüllüler takımında yarışacak isimler belli oldu. İşte Survivor 2017'de yarışacak olan gönüllüler takımının kadrosu; Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer.
mmuhabbet sie liegt in meinen armen 03:38
mmuhabbet sie liegt in meinen armen 9.646 izlenme - 9 yıl önce muhabbet sie liegt in meinen armen
Didem Fırat İstanbul Olmaz Olsun Orjinal Klip 05:21
Didem Fırat İstanbul Olmaz Olsun Orjinal Klip 9.401 izlenme - 6 yıl önce didem fırat istanbul olmaz olsun orjinal klip aşığın dilinden anlar dediler, sevenin halinden bilir dediler, aşığa istanbul cennet dediler, bunlara inanmasaydım keşke.. yalan olmuş her ne varsa, bu şehirde svmek hata... doğrusuyla,duygusuyla,, yaşanmıyor aşklar burda.... hep sahteyse aşklar, bitmeyen yalanlar, gönlümden uzak olsun... öldüren bir zehir, böyle ise bu şehir, istanbul olmaz olsun... can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Zu Spät (Sie Liegt In Meinen Armen) 03:30
Zu Spät (Sie Liegt In Meinen Armen) 3.593 izlenme - 2 yıl önce İnternet kafelerin milli marşı olarak bilinen Çetin Çetinkaya şarkısı. Bir internet kafenin internet kafe sayılabilmesi için "asfaltta oynanan Kantır", "cam çalışmıyo" diye bağıran bir genç ve bir de bu şarkıyı bağırta bağırta çalan bir gence sahip olması gerek. (eklenti: önce geyik olsun diye eklemiştim ama dinledikçe kendine çekti bu şarkı beni. bu şarkısız yapamıyorum artık. iş libe diş.)
Güllü Geliyor Güllü - Türkan Şoray & Ediz Hun (1973 - 85 dk) 01:25:41
Güllü Geliyor Güllü - Türkan Şoray & Ediz Hun (1973 - 85 dk) 5.499 izlenme - 2 yıl önce Bir kan davasının intikamını almak için İstanbul'a gelen Güllü kızla evlendiği kan davalı Taka Nuri'nin güldürüsü. Yönetmen: Atıf Yılmaz Senaryo : Erdoğan Tünaş Yapımcı : İrfan Ünal Müzik : Metin Bükey Görüntü Yönetmeni: Çetin Tunca Eser : Ayşe Şasa Vizyona Giriş Tarihi: 01 Ocak 1974 Tür : Duygusal, Komedi Oyuncular: Türkan Şoray, Ediz Hun, Sadettin Erbil, Bülent Kayabaş, Neriman Köksal, İlhan Daner, Feridun Çölgeçen, Selçuk Uluergüven, Nubar Terziyan , Yavuzer Çetinkaya , Çetin Başaran , Necdet Yakın, İhsan Yüce, Muzaffer Cıvan, Lütfü Engin, Kemal Sunal, Oktay Yavuz, Nermin Özses, Sabahat Işık, Yaşar Şener, Meral Kurtuluş, Necip Tekçe, Niyazi Gökdere, Sıdıka Duruer, Suat Geyik, Kenan Karagöz, Mücap Ofluoğlu, Sacide Keskin, Nedret Güvenç, Zafer Önen, Suna Pekuysal, Kamran Usluer, Erdoğan Esenboğa, Rıza Tüzün, Abdurrahman Palay, Nevin Akkaya, Cemil Can Bıçakçı
Çetin Çetinkaya 01:31
Çetin Çetinkaya 6.996 izlenme - 8 yıl önce çetin bi tane
çetin çetinkaya ich liebe dich zu spat 03:30
çetin çetinkaya ich liebe dich zu spat 5.148 izlenme - 6 yıl önce
Erzurum Çat Yavi Aşıklar Şöleni (Köye Giriş) 05:15
Erzurum Çat Yavi Aşıklar Şöleni (Köye Giriş) 17.844 izlenme - 8 yıl önce çat yavi aşıklar şöleni metin çetinkaya rahim sağlam ve ihsan yavuzer hazirlayan : Şahİn kurban (dadas25fb@hotmail.com)