Hoşgeldiniz!

cevabı

 Milyoner'de Murat Yıldırım Sorunun Doğru Cevabını Söyledi 01:38
Milyoner'de Murat Yıldırım Sorunun Doğru Cevabını Söyledi 17.069 izlenme - 9 ay önce "Yarışmamızda seyirci joker hakkında kaç saniyelik süre tanınıyor?" sorusunun yöneltildiği Kim Milyoner Olmak İster'de Murat Yıldırım bir ilke atarak yarışma tarihine geçti.
Beyaz - Candan Erçetin Atışmasına Halkın Cevabı 02:29
Beyaz - Candan Erçetin Atışmasına Halkın Cevabı 60.507 izlenme - 3 yıl önce Haftalardır süren Beyaz-Candan Erçetin atışmasını izlemekten mahalle esnafı siftah yapamaz hale geldi. Tartışma uzadıkça uzadı. Hem bu küslük bitsin, hem işler yoluna girsin diye artık söz halkta!
Yolda Tacize Uğrayan Bisikletli Kadının İntikamı 01:12
Yolda Tacize Uğrayan Bisikletli Kadının İntikamı 11.911 izlenme - 11 ay önce Sözlü tacize uğrayan genç kadın olaya kayıtsız kalmadı ve bakın ne yaptı.
Şanışer Feat Sokrat St - Zenne Cevabı 03:01
Şanışer Feat Sokrat St - Zenne Cevabı 25.751 izlenme - 8 yıl önce dinlenmeden geçilmemesi gereken bi şarkıdır duyrulur...
Gençliğin Atatürk'e Cevabı - Ödemiş Anadolu Lisesi (Kısa Film) 04:42
Gençliğin Atatürk'e Cevabı - Ödemiş Anadolu Lisesi (Kısa Film) 1.656 izlenme - 8 ay önce ÖDEMİŞ ANADOLU LİSESİ nezdinde TÜRK GENÇLERİ olarak her zaman, her yerde, her durumda ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün izinde olduğumuzu bu kısa film aracılığıyla bir kez daha tescillemek isteriz. Proje Koordintörü Erdal GÖRKEN Proje Yönetmeni Haluk SEYİT Kamera/Montaj STÜDYO VARDAR Ercan KARAOĞLU Sergen ÇETİNBİLEK Asistanlar Ayşenur GEVREK Ceren ÇABASER Oyuncular Semih DEMİR Ceren PULAT Aliye BALCILAR Engin Can GEDİKBAŞI Ceren ÇABASER Ayşenur GEVREK Münevver AKKUZU Ahmet GÜL Samed YELKEN İrem KAYACAN Işılay Ayşenur DURAN Ayşenur CANDOĞAN Ecem CEYLAN Yiğit AYKUT Berkay TOPAL Batuhan OTKIRAN Simge BİÇER Aylin ÜNDER Sena YÖRÜK Büşra Sena KAR Mesuthan KIRAN Sinem TERZİ Haluk SEYİT Tevfi k YILMAZ Ödemiş Anadolu Lisesi Öğrencileri ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Örsan TARKAN Ey Büyük Ata, Varlığımızın en kutsal temeli olan, Türk İstiklâl ve Cumhuriyetinin sonsuz bekçisiyiz. Bu karar, değişmez irademizin ilk ve son anlatımıdır. İstikbâlde, hiçbir kuvvet bizi yolumuzdan döndürmeyecektir. Bizler, bütün hızımızı senden, ulusal tarihimizden ve ruhumuzdaki sönmez inanç ateşinden alıyoruz. Senin kurduğun güçlü temeller üzerinde attığımız her adım sağlam, yaptığımız her atılım bilinçlidir. En kıymetli emanetimiz olan, Türk İstiklâl ve Cumhuriyeti, varlığımızın esası olarak, eğilmez başların, bükülmez kolların, yenilmez Türk evlatlarının elinde sonsuza dek yaşayacak ve nesillerden nesillere devredilecektir. İstiklâl ve Cumhuriyetimize kastedecek düşmanlar, en modern silahlarla donanmış olarak, en kuvvetli ordularla üzerimize saldırsalar dahi, ulusal birliğimizi ve yenilmez Türk gücünün zerresini bile sarsamayacaktır. Çünkü, bu aziz vatanın toprakları üzerinde yetişen azimli ve inançlı Türk gençliği, dökülen temiz kanların ve Cumhuriyet devrimlerimizin aydın ürünleridir. Vatanın ve milletin selameti için her zorluğa iman dolu göğsümüzü germek, gerçek amacımız olacaktır. Ey Türk’ün büyük Ata’sı ! İstiklâl ve Cumhuriyetimizi korumak gerektiği zaman, içinde bulunacağımız durumlar ve şartlar ne olursa olsun, kudret ve cesaretimizi damarlarımızdaki asil kandan alarak, bütün engelleri aşıp her güçlüğü yenmek azmindeyiz. Türk gençliği olarak özgürlüğün, bağımsızlığın, egemenliğin, cumhuriyet ve devrimlerin yılmaz bekçileriyiz. Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize, namus ve şeref sözü verir, kendimizi büyük Türk ulusuna adarız. Türk Gençliği Kaç gündür sosyal medyayı sallayan bu klibi nasıl olsa biri eklemiştir diyordum, halen eklenmediğini görünce, kendim yapmaya karar verdim.
Mert İn Fulya Ya Cevabı Akıllı Olll 05:18
Mert İn Fulya Ya Cevabı Akıllı Olll 10.582 izlenme - 8 yıl önce mert in fulya ya cevabı akıllı olll
Baba Sevişmek Nedir:) 01:37
Baba Sevişmek Nedir:) 11.570 izlenme - 9 yıl önce cem davrana sorulan komik bir soru ve cavabı
imamın papaza cevabı :)) 02:04
imamın papaza cevabı :)) 7.198 izlenme - 8 yıl önce bu imam vurucu tim lideri heralde :))
Vermicem Diyen Kıza Kemal Sunal'ın Cevabı 00:22
Vermicem Diyen Kıza Kemal Sunal'ın Cevabı 3.490 izlenme - 4 yıl önce Vermicem Vermicem Diyen Kıza Kemal Sunal'ın Cevabı
Şanişer Zenne Cevabi 02:59
Şanişer Zenne Cevabi 4.124 izlenme - 9 yıl önce iki söze kanan kardeşerime... yalanların sizden uzak olması dileğiyle. . .
Begümün Fulyaya Cevabı 02:25
Begümün Fulyaya Cevabı 2.246 izlenme - 8 yıl önce begümün fulyaya cevabı
Birand'ın Cevabı Çıldırttı 02:52
Birand'ın Cevabı Çıldırttı 2.882 izlenme - 6 yıl önce Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümü ile izleyicisini ekrana kilitleyen Kanal Dnin yaz dönemi dizisi Annem Uyurken dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile izleyenleri kırdı geçirdi.
Şanıser Ft Sokrats  Zenne Cevabı 03:01
Şanıser Ft Sokrats Zenne Cevabı 2.563 izlenme - 8 yıl önce şanıser ft sokrats zenne cevabı
1 4=5  2 5=12  3 6=21 8 11=?  In the logic of the answer video questions 00:53
1 4=5 2 5=12 3 6=21 8 11=? In the logic of the answer video questions 363 izlenme - 1 yıl önce MANTIK SORUSUNUN CEVABI VİDEODA İZLEYİN PAYLAŞIN In the logic of the answer video questions
1 Milyon TL'lik Soru Ve Cevabı (Kim Milyoner Olmak İster) 02:21
1 Milyon TL'lik Soru Ve Cevabı (Kim Milyoner Olmak İster) 145 izlenme - 4 ay önce Kim Milyoner Olmak İster'de bu akşam yarışan Çağdaş İrfan Yıldırım, "Bir kız bana emmi dedi neyleyim' sözü hangi halk ozanına aittir?" sorusuna doğru yanıt vererek 1 milyonluk soruya ulaşmıştı. Çağdaş İrfan Yıldırım'ın 1 milyonluk "Kur'an-ı Kerim'de hangisi üzerine yemin edilmemiştir?" sorusu sonrasında riske girmeyerek çekildi. Daha sonra ise ne cevap verirdin diye soruldu. Bunun üzerine Arı yanıtını verdi. Çağdaş İrfan Yıldırım, eğer çekilmeyerek cevabı Arı olarak verseydi 1 milyon TL'yi kazanacaktı. Bu sonuçla Çağdaş İrfan Yıldırım 250 bin TL kazandı.
Allahin Emirlerine İnsanoğlunun Cevabi 02:23
Allahin Emirlerine İnsanoğlunun Cevabi 1.717 izlenme - 8 yıl önce insanın içine işliyor
ardanın başbakana cevabı 00:32
ardanın başbakana cevabı 1.500 izlenme - 7 yıl önce
hain denilen ii abdulhamİt han ın cevabı 01:55
hain denilen ii abdulhamİt han ın cevabı 1.943 izlenme - 8 yıl önce hain denilen ii abdulhamİt han ın cevabı
Beyaz - Candan Erçetin Atışmasına Halkın Cevabı 02:29
Beyaz - Candan Erçetin Atışmasına Halkın Cevabı 802 izlenme - 3 yıl önce Haftalardır süren Beyaz-Candan Erçetin atışmasını izlemekten mahalle esnafı siftah yapamaz hale geldi. Tartışma uzadıkça uzadı. Hem bu küslük bitsin, hem işler yoluna girsin diye artık söz halkta!
nasrettin hocanın cevabı gülmek garanti ; 00:23
nasrettin hocanın cevabı gülmek garanti ; 850 izlenme - 6 yıl önce
Zerrin Özer'in Seks Cevabı Bayülgen'i Şaşırttı 02:22
Zerrin Özer'in Seks Cevabı Bayülgen'i Şaşırttı 1.338 izlenme - 8 yıl önce
öğrenciyle uğrasılmaz :)) 01:49
öğrenciyle uğrasılmaz :)) 995 izlenme - 8 yıl önce öğrencinin akıllı cevabı :)
Seyirci Kazığı - Kim Milyoner Olmak İster 01:50
Seyirci Kazığı - Kim Milyoner Olmak İster 518 izlenme - 3 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'de, sorunun yanıtını doğru tahmin ettiği halde seyircilere soran Profesör pişman olmuş efenim. Ahh be Kenan abi yine iyisin haa...
Candan Erçetin & Beyaz Atışması Candan Erçetin'in 2. Cevabı 02:34
Candan Erçetin & Beyaz Atışması Candan Erçetin'in 2. Cevabı 453 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Candan Ercetin'in klibini montajlayip komiklik yapmasina candan ercetinden cevap gelmişti. Birbiri arkasina cevaplarin sonunu izliyoruz.
Mustafa İslamoğlu İnsan Biraz Utanır Yeter Kıvırdığın Düş Ümmetin Yakasından 15:49
Mustafa İslamoğlu İnsan Biraz Utanır Yeter Kıvırdığın Düş Ümmetin Yakasından 406 izlenme - 3 yıl önce Mustafa İslamoğlu kendi ağzıyla kendi söylediklerini yalanlıyor
Cevabını Kimsenin Bulamadığı 5 Soru 03:47
Cevabını Kimsenin Bulamadığı 5 Soru 213 izlenme - 3 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 cevaplanamayan sorular ile ilgili aramalar cevabı olmayan sorular ilginç sorular cevaplanamayan matematik sorular cevaplanamayan sorular 2010 cevapsız sorular cevaplanamayan dini sorular cevaplanamayan sorular nedir cevaplanamayan sorular sözlük cevabı olmayan sorular ile ilgili aramalar cevabı olmayan zeka soruları cevabı olmayan matematik soruları mantık soruları cevabı olmayan komik sorular cevabı bulunamayan sorular dünyada cevabı olmayan sorular cevabı olmayan sorular matematik cevabı olmayan sorular ekşi cevabı olmayan zeka soruları ile ilgili aramalar cevabı olmayan mantık soruları cevabı olmayan komik sorular dünyada cevabı olmayan sorular ilginçler cevabı olmayan sorular hava cevabı olmayan mantık sorular kibritli zeka soruları kibrit çöpü zeka soruları cevabı bulunmayan sorular cevabı olmayan mantık soruları ile ilgili aramalar mantığı olan ama cevabı olmayan sorular cevabı olmayan ilginç sorular cevabı olmayan komik sorular üniversite mantık soruları öğrencinin hocasına sorduğu mantık sorusu öğrencinin hocaya cevabı cevabı olmayan mantıklı sorular cevabı olmayan matematik soruları cevabı olmayan ilginç sorular ile ilgili aramalar cevabı olmayan mantık soruları cevabı olmayan komik sorular cevabi olmayan ilginc sorular cevabı nedir cevabı olmayan bilmeceler cevabı olmayan zeka soruları cevabı olmayan matematik soruları dünyada cevabı olmayan sorular cevabı olmayan matematik soruları ile ilgili aramalar ödüllü matematik soruları 2010 1 milyon dolar ödüllü matematik soruları ödüllü matematik problemleri cevabı olmayan matematik sorular cevabı olmayan sorular cevabı olmayan zeka soruları cevabı olmayan mantık soruları zeka soruları ilginç bilgiler ilginç arabalar bilgisayar hakkında bilgi bilgisayar oyunları ile ilgili aramalar bilgisayar oyunları indir bilgisayar oyunları listesi pc oyunları bilgisayar oyunları indir bedava bilgisayar oyunları oyna 2010 bilgisayar oyunları bilgisayar kırma oyunları bilgisayar oyunları 2013 bilgisayar toplama ile ilgili aramalar bilgisayar toplama sitesi bilgisayar toplama sihirbazı vatan bilgisayar bilgisayar parçaları bilgisayar toplama fiyat bilgisayar toplama vatan bilgisayar toplama resimli anlatım bilgisayar toplama video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Hayvanlara Neden İşkence Ediyorlar? İşte Cevabı 04:38
Hayvanlara Neden İşkence Ediyorlar? İşte Cevabı 93 izlenme - 11 ay önce İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) öğretim üyeleri Yrd. Doç. Dr. Pakize Ezgi Akbulut ve Yrd. Doç. Dr. Şahide Güliz Kolburan, Türkiye'de sık sık meydana gelen hayvanlara yapılan eziyetleri hukuki ve psikolojik açıdan ele aldı. Hayvanların korunmasına ilişkin olarak yürürlükteki mevzuatta sahipli ve sahipsiz hayvanlar bakımından bir ayrım olduğunu belirten İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Hukuk Anabilim Dalı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Pakize Ezgi Akbulut, "5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu çerçevesinde eğer sokakta yaşayan sahipsiz bir hayvan kötü muamele, işkence ve yahut benzeri eylemlere maruz kalırsa, bu eylemi gerçekleştirene idari para cezası veriliyor. Bu idari para cezası, fail bu suçu birden fazla defa işlese dahi değişmiyor, sadece artabiliyor. Birkaç kere ceza almış oluyor. Türk Ceza Kanunu'nda sahipsiz hayvana işkence bir suç olarak yer almıyor; günümüzdeki mevzuata göre bir kabahat ola
Amerikalı Kıza Müslüman Gencin Zeka Dolu Cevabı 02:48
Amerikalı Kıza Müslüman Gencin Zeka Dolu Cevabı 238 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı kıza Müslüman gencin zeka dolu cevabı gerçek teröristlerin kimler olduğunu anlatıyor
Red Cevabı Alan Damat Adayının Alınması 01:48
Red Cevabı Alan Damat Adayının Alınması 245 izlenme - 3 yıl önce Show Tv'de yayınlanan Seda Sayan ile Uğur Arslan'ın sunduğu 'Evleneceksen Gel' adlı programda ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor.
Başbuğ Türkeş'in Kürtlere Cevabı 04:54
Başbuğ Türkeş'in Kürtlere Cevabı 167 izlenme - 4 yıl önce BAŞBUĞ TÜRKEŞ GÜMÜŞKENT SALANDA GUMUSKENT NEVŞEHİR MHP ÜLKÜ OCAKLARI ÜLKÜCÜ BOZKURT TURAN