Hoşgeldiniz!

Cevap Soruda Videoları İzle

İşte Türkiye'nin En İlginç Ad Ve Soyadları - Cevap Soruda 03:28
İşte Türkiye'nin En İlginç Ad Ve Soyadları - Cevap Soruda 604 izlenme - 4 yıl önce İşte Türkiye'nin En İlginç Ad Ve Soyadları - Cevap Soruda
Cevap Soruda Yarışması'nda Bir Efsane: Kaan Çakır 02:12
Cevap Soruda Yarışması'nda Bir Efsane: Kaan Çakır 333 izlenme - 2 yıl önce Kısa süreli hafıza ve dikkate dayalı bilgi yarışması Cevap Soruda'nın rakiplerini 10.000'den fazla puan farkıyla domine eden, içten sevinçleriyle gönüllerde taht kuran, efsane ve fenomen olmaya aday yarışmacısı Kaan Çakır 16 Mayıs'ta başlayan yarışma maratonu uzun bir süre devam edecek gibi gözüküyor. Keyifle izliyoruz, alkışlıyoruz.
Şoray Uzun Yarışmacılarla Horon Tepti - Cevap Soruda 01:45
Şoray Uzun Yarışmacılarla Horon Tepti - Cevap Soruda 292 izlenme - 4 yıl önce c'de "Cevap Soruda" programını sunan Şoray Uzun, Rizeli yarışmacı Malik Bey ile horon teperek yarışmaya başladı.
Görme Engelli Yarışmacı Rakiplerini Geride Bıraktı! 00:52
Görme Engelli Yarışmacı Rakiplerini Geride Bıraktı! 175 izlenme - 4 yıl önce Cevap Soruda yarışmasına katılan görme engelli yarışmacı rakiplerini geride bıraktı.
İşte Türkiye'nin En İlginç Ad Ve Soyadları - Cevap Soruda 03:28
İşte Türkiye'nin En İlginç Ad Ve Soyadları - Cevap Soruda 328 izlenme - 4 yıl önce İşte Türkiye'nin En İlginç Ad Ve Soyadları - Cevap Soruda
Dışişleri Bakanı'nın Adını Bilmeyen Yarışmacılar Rezil Oldu 02:43
Dışişleri Bakanı'nın Adını Bilmeyen Yarışmacılar Rezil Oldu 62 izlenme - 4 yıl önce Üniversite mezunu yarışmacılar Dışişleri Bakanı’nın adını bilemediler, sunucu Şoray Uzun’u şok ettiler.
Yarışmacılar Utandırdı! 02:43
Yarışmacılar Utandırdı! 56 izlenme - 4 yıl önce Trt 1 ekranlarında yayınlanan Cevap Soruda yarışmasında Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nu tanıyamayan yarışmacılar, şaşırttı.